1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Yeniayın başlıca etkisi iş hayatınızla ilişkili olacak. Bu yıl Jüpiterin şanslı enerjisini de işle ilgili yaşıyorsunuz zaten. Eğer bu yıl işinizle ilgili önemli bir değişiklik, pozitif bir atılım bekliyorsanız yeniayla birlikte istediğinizi alacaksınız.

Diğer yandan yapılacak bir çok iş olabilir. Çocuklarınızla ya da sevdiklerinizle ilgili yeni sorumluluklar oluşabilir, halledilmesi gereken yeni konular ortaya çıkabilir. Bunları yapmak için gerekli motivasyonu kendinizde bulacaksınız. Zamanın enerjisi sizi destekliyor olacak.

Eğer çocuğunuz ile işiniz arasında bir bağlantı varsa, örneğin izniniz bittiği için artık çocuğunuzla bizzat ilgilenemeyecekseniz, yeni şartlara uyum sağlamak için çözümler bulmanız gerekecek. Örneğin çocuğunuza bir bakıcıyla çalışacağınız ya da aile büyüklerinin sürece müdahil olacağı bir dönem başlar.

Çalışma ortamınızdaki bir arkadaşlığın ilişkiye dönüşmesi ihtimali var mı? Bazen görünen köy kılavuz istemez, zaten bu ihtimal varsa ne demek istediğimi anlamış olmalısınız. Neşeniz yerinde olacaktır.

Fiziksel görüntünüzde bir değişiklik yapma arzunuz varsa, bunun içine tıbbi müdahaleleri de ekleyebiliriz, yeniay ile birlikte bu konuda bir gelişme olabilir. Örneğin bir estetik operasyon olur.

Görüntünüze ve de sağlığınıza odaklanmanızın sonucu elbette estetik operasyon olmayacak. Spora başlamak için süper zamanlar. Ayrıca beslenme düzeni değişiklikleri için de ideal zamanlar!