Yükselen BalıkBalık Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 31, 2015by Zafer Ceyhun34

Balık burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Ne yazık ki geçen ayla ilgili “dönüm noktası olacaktır” tahmini doğrulandı, umalım ki Ağustos 2015 çok daha iyi bir dönem olsun. Ağustos 2015 birçok yönüyle önemli bir ay olacak, orası kesin. Peki nasıl bir ay olacak? Ne yapalım da bu dönemi güzel ve sorunsuz atlatalım? Birincisi, ay boyunca Venüs gerilemesi etkin! Venüs maddi ve finansal konuları temsil ettiği gibi uzlaşmayı, ortak paydada buluşmayı ve ilişkileri/evlililiği de temsil eder. Gerileme sırasında bu alanlarda gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz, ki şimdiden bazı konular zihninizi veya gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Diğer yandan, Ağustos 2015 güzel haberler de getiriyor. Mesela Jüpiter burç değiştiriyor, yani hayatınızda yeni bir şanslı alan başlıyor. Bu iyi bir haber! Diğer iyi haberse Satürn gerilemesi kaynaklı baskının ve olumsuzlukların sona erecek olması. 2 Ağustos’tan itibaren daha rahat bir atmosfer olacak diyebiliriz, bu aralar en zor kısmını yaşıyoruz. Balık burcuna göre Ağustos yorumu, 2015 Ağustos hakkında bilmeniz gereken önemli konuları içeriyor. Öncesinde, meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetlemek istiyorum:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Hadi başlayalım.

Balık Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Görünen o ki, Ağustos ayının hakim enerjisi, 1,5 yılda bir gerileme sürecine giren Venüs etkisi olacak. Bu gezegen her zaman olumlu enerjisiyle, güzellikler getirmesiyle anılmıştır. Gerileme süreci ise başka bir hikaye! Son günlerde ruh halimizde gerçekleşen gözlemlenebilir değişimin nedeni; ilişkilerin, rahatlığın ve parasal konuların yöneticisi Venüs’ün seyir değiştirmiş olması. Daha şimdiden gündeminiz etkilenmiş  olmalı, eminim ki değişimin farkındasınızdır. Zaten ülke gündeminden de anlaşılıyor. Ne zaman ki Venüs gerilemesi başladı, diplomatik ilişkilerde hareketlilik de başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar gözden geçiriliyor, bazıları iptal ediliyor vs. Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince kavga gürültü artıyor, savaş sesleri yükseliyor, tarihe bakıldığında farklı olmadığı görülüyor. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri Şimdi balık burcu Ağustos 2015’te hangi etkileri yaşayacak sorusuna cevap arayalım.

Satürn gerilemesi bitiyor, balık burcu nasıl etkilenecek?

Aylardır gerileme sürecinde olan Satürn, 2 Ağustos itibarı ile normal seyrine dönecek, yani ileri gitmeye başlayacak. Hepimiz için son derece iyi bir haber. Peki balık burcu için ne anlama geliyor? Satürn, gerileyerek Haziran ayında yay burcundan akrep burcuna dönmüştü. Bu nedenle, 2013-2014 yılında yaşadığınıza benzer konular yeniden gündeme gelmiş olmalı çünkü Satürn o yıllarda akrepteydi. Mesela,
 1. sıkıldınız ve mutsuz hissettiniz, hayatınıza yeni bir renk/anlam katmak istediniz
 2. sesinizi duyurmak, düşüncelerinizi anlatmak istediniz ama kolay olmadı
 3. bir sebepten iyimserliğiniz azaldı, hedefleriniz çok uzakta göründü
 4. hayatınızı değiştirmek, ilerlemek kolay olmadı ama bunu çok istediniz
 5. belki evlilik planlarınız ertelendi, belki iş hayatınız belki geliriniz tatmin etmedi
 6. öğrenim alanında zorluklar yaşadınız
Kısacası, Satürn gerilemesi nedeniyle yine 2013-2014 döneminde yaşadıklarınıza benzer bir süreç başladı Haziran ayında… Satürn gerilemesi öyle bir etkidir, “hemen bir şeyler yapmalıyım” türünden olaylar yaşanmasına neden olur ama yapmakta zorlanırız, yetersiz kalırız. Elbette bu durum baskı oluşturur. İşin güzel yanı, gerileme sona erdiğinde çözüm bulmak kolaylaşır. 2 Ağustosta gerilemenin sona ermesi bu bakımdan önemli bir haber! Ağustos’un ilk haftasından itibaren rahatlama başlayacak, Eylül ortasından itibaren tamamen yok olacak. Öte yandan şöyle de bir durum var. Satürn her zaman negatif bir gündem oluşturmaz. Belki de bu saydığım alanlarda (yenilikler, hayatı değiştirmek, öğrenim) pozitif bir gündeminiz var. İlerlemek istiyorsunuz ve hayatınızı güzelleştirme peşindesiniz… Bu durumda Ağustos ayını iyi kullanın çünkü Satürn’ün Eylül ayının ortasında yay burcuna geçmesiyle birlikte bu isteğiniz azalacaktır. Ağustos bu yönüyle değerli bir zaman dilimi. Ancak unutmayın! Bu dönem yeni fikirler peşinde gitmek için doğru değil çünkü önce Venüs sonra Merkür gerilemesi yaşayacağız. Doğru olan eski/mevcut gündemi sürdürmek, yeni bir gündemin peşinde gitmek değil!

31 Temmuz Dolunay

Her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. Burcuna Göre okurları zaten bunu defalarca gördü, yaşadı. Dolunay 31 Temmuz’da kova burcunda gerçekleşecek ve sizin için kova burcundaki Dolunay iyi haberler getirmez. Neyse ki Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumlu/olumsuz bir etkileşim olmayacak. Bu nedenle Dolunay kaynaklı gündemin “çok kötü” sonuçlanması için neden yok. Balık burcu Ağustos Dolunay gündemindeki olasılıklar şunlar:
 1. bir ayrılık yaşayabilirsiniz veya bir kayıp
 2. yaz ortasında grip olabilirsiniz, bağışıklığınız azalabilir
 3. sizden gizlenen bir konu açığa çıkabilir, sizin gizli planınız açığa çıkabilir
 4. sevdiğiniz birine yardımcı olmanız gerekebilir veya size yardım eli uzanır
 5. sakin bir yere tatile gitmek, dinlenmek isteyebilirsiniz
 6. sizden olmadık bir şey istenebilir
 7. birinin kötü niyetli olduğunu, size düşmanlık yaptığını fark edebilirsiniz
 8. dolandırıcılık, hırsızlık gibi bir olay yaşanabilir
 9. iş/sosyal ortamda bir gündem varsa, istemediğiniz şekilde sonuçlanabilir
Balık burcu açısından yılın en kötü Dolunayı, her zaman kova burcundaki Dolunay olmuştur. Şöyle bir geçmişe bakın, olumsuz gelişmelerin genelde Ağustos civarında yaşandığını fark edeceksiniz. Yine de endişelenmeyin, ilk defa kova Dolunayı yaşamıyorsunuz, her burç yılda 1 kez bu etkileri yaşıyor! Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi olduğu için borç/alacak ilişkisine girmemenizi öneriyorum. “Aman kırmayayım” demeyin, yakınınız bile olsa borç vermeyin ve istemeyin de.. Ayrıca yeniden vurgulayayım, bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın, dolandırıcılık ihtimali olabilir. Dolunay gündeminiz 4-5 Ağustos gibi sonuçlanacaktır.

14 Ağustos Yeniay

Yeniay aslan burcunda gerçekleşiyor ve her Yeniay gibi bir başlangıcı temsil ediyor. 9 Ağustos’tan itibaren Mars da aslan burcunda olacak, Mars desteğini ay boyunca birazdan yazacağım konularda hissedeceksiniz. Mars enerjisi cesaret/güç veren türden enerjidir fakat istediğimiz olmazsa sinirimiz de çabucak bozulur. Bu nedenle iki yönlü bir enerjidir diyebiliriz. En güzeli, güzel yönünü öne çıkarmaya çalışmaktır. Tabi demesi yapması zor 🙂 Bazı olasılıklar:
 1. iş hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir
 2. iş arkadaşlarınıza karşı yeni bir tavır almanız gerekebilir, bir mesele ortaya çıkabilir
 3. bir sağlık meselesiyle ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz
 4. yeni bir hobi/uğraş edinmek isteyebilirsiniz
 5. yeni bir görev/sorumluluk üstlenebilirsiniz
 6. spora/diyete başlamanın zamanı geldi diyebilirsiniz
Venüs gerilemesi Yeniay zamanında da etkin olacak. Venüs her ne kadar ilişkileri/evliliği ve finansal meseleleri/parayı temsil etse de, Güneş-Venüs kavuşumları çoğu zaman finansal hareketlilik getiriyor. Bu nedenle iş hayatınızla ilgili, gelirinizi ilgilendiren bir mesele olması daha olası görünüyor. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Balık Burcuna Yeni Etkileri

En güzel haber en başta! Başak burcundaki Jüpiter, aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili olduğu için olabilecek en güzel etkilerden biri diyebiliriz. Jüpiter’in 11 Ağustos’ta başak burcuna geçmesi tüm burçlar için yeni bir dönemin başlangıcı olacak, sizi de es geçmeyecektir. Olasılıkları birkaç başlıkta anlatayım, ilerleyen günlerde Jüpiter etkileri hakkında detaylı yazılar yazacağım:
 1. evliyseniz mutluluk artacak, sorunlar varsa aşacaksınız
 2. yanlış bir evlilik yaptığınıza emin olursanız, yani hiç düzelme olmazsa, ayrılma cesaretini gösterme ihtimaliniz de var
 3. sevgilisi olanlar için evlilik yolu açılacak
 4. yalnızlar için de doğru insanı bulma ihtimali çok artacak, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlarda bulunun mutlaka
 5. çok daha çekici olacaksınız ve kendinizi değerli hissedeceksiniz
 6. sadece özel ilişkiler değil sosyal/profesyonel ilişkileriniz de güzelleşecek
 7. insanların desteği artacak, popüler olacaksınız
Jüpiter’ün bu konumu sadece ilişkileri etkilemez. Hayatınızda önemli atılımlar yapma fırsatları da bulacaksınız. Hedeflerinizi belirleyin, peşinde gitmekten, emek harcamaktan geri durmayın. Göreceksiniz, yolunuzdaki engeller her zamankinden az olacak. En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

34 comments

 • Emine

  Temmuz 31, 2015 at 9:49 am

  Peki haritasinda jupiteri basak burcunda retroda doganlar icin durum nedir Ceyhun bey.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:29 pm

   çok daha iyi diyebiliriz Emine hanım

 • Suzidil Derya

  Temmuz 31, 2015 at 4:47 pm

  Ceyhun Bey Merhaba,
  Haberler bu ay güzel Balık’lar için, teşekkür ederim. Bir de yükseleni Başak olan Balık olunca haberler daha güzel 🙂
  Bu arada Temmuz yorumunda yeni bir uğraş ya da spor/diyet için en ideal gün 1 Temmuz demiştiniz ya kaçırmadım bu fırsatı ve yeni bir beslenme biçimine geçtim.
  Sonuç harika oldu, bu güzel tüyolar için ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten sizi takip etmek bir ayrıcalık. Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 5:04 pm

   ne güzel haber, deneyimlerinizi paylaşmanız da ayrıca büyük incelik, ben de tşk ederim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • SEVGİ YAVUZ

  Temmuz 31, 2015 at 6:45 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  Haziran başı sağlıkla ilgili bir konuya adım attım. Tatil vesilesi ile ertelemek zorunda kaldım. O arada biri ile tanıştım. 2013/2014 te yaşadığım başka bir ilişkiye benzer tavırlar gördüm. O aralar da nasıl her açıdan alt üst bir durumdayım bu sıvaması oldu yani. Temmuz geldi sağlık meselesi mecburen Ağustos hatta Eylüle sarktı hala bekliyorum. Bu arada dün yazdığım gibi başka biri ile tanıştım tamda retro başlayınca..Çok umutlu değilim gibi ama siz zaten bekle demiştiniz. Hatta genel Venüs yazınızda böyle bir ilişkiden kaçın sakınn haa ! demiştiniz ki sanırım doğru ! Bende öyle hissediyorum. Yani dört gözle Eylül ü bekliyorum Jüpiterin Başağa geçişi ile beraber her şey aynı anda nasıl tepetaklak oldu ise aynı hızla düzelecek diye umut ediyorum ve dua ediyorum ve inanıyorum. Bu arada borç isteyenlerinde yanından geçmedim :))))Bilgiler için gerçekten çok teşekkür ediyorum çok kıymetliler ve nokta atışları yapıyorsunuz. Başarılar dilerim tabiiki Balık yükselen Yay olarak tüm içten dileklerimle bunu söylediğimi de belirtmek isterim :)))))))Sevgilerrr …

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:33 am

   Sevgi hanım merhaba,
   ciddi bir şeyiniz yoktur inşallah, acil şifalar dilerim..
   tespitlerinizin hepsi yerinde, Eylül beklemeye değer ve hatta bir dönüm noktası olacak sizin için, söz konusu ilişkilerse…
   güzel haberlerinizi bekliyorum 🙂
   Ceyhun

 • yasemin

  Temmuz 31, 2015 at 10:10 pm

  14 agustosta yani yeni ay gunu, subat ayindan beri cok emek verdigim bi sinavin sonuclari aciklanacak. Dediginiz gibi is hayatimda yeni bi donum noktasi olacak, ya iyi ya kotu… Umarim mujdeli haberler alirim artik bu ay.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:58 am

   Yasemin hanım başarılar dilerim, inşallah dilediğiniz sonucu alırsınız..
   biliyorsunuz Yeniay demek yeni bir dönem demek, sevinme ihtimaliniz daha yüksek. beni de haberdar eder misiniz sonuçtan?
   sevgiler, Ceyhun

  • yasemin

   Ağustos 3, 2015 at 2:41 pm

   Umarim dediginiz gibi olur, sevinmeyi oyle cok istiyorum ki. Cocuklugumdan beri tek istedigim meslekti askerlik, ama ilk kez 25 yasimda bi adim attim bununla ilgili. Yuzdum yuzdum kuyruguna geldim tabiri caizse. İlk adimimda cok basarilar elde ettim, devaminin gelmesini diliyorum tum kalbimle. Mutlaka sizi de haberdar edecegim.

 • Alev

  Temmuz 31, 2015 at 11:58 pm

  Ceyhun bey çok güzel anlatıyorsunuz ama benim kafam karıştı 02.03.1979 doğum tarihim. Yükselenim ikizler bende her şey tepe taklak oluyor

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:57 pm

   Alev hanım merhaba,
   biraz daha detay verirseniz yorum yapayım, tepe taklak olan ne oldu mesela, ne zaman?

  • Alev

   Ağustos 4, 2015 at 5:59 pm

   Temmuz’da çok sıkıcı seyler oldu. Mesala işlerim hiç doğru gitmedi. Mesala aşk hayatım dibe vurdu.
   Anlayacağınız ben de güzel olan herşey kötüye gitti. Zaten artık umudum da yok. Belkide yoruldum artık
   mücadele etmekten. Neyse fazla kafa şişirmeyeyim. Size iyi çalışmalar

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:55 pm

   Alev hanım yeniden merhaba,
   Temmuzla ilgili yazımı okumadığınızı varsayıyorum bu durumda çünkü Temmuz için birçok uyarı yaptım, ters bir dönem olduğunu söyledim.
   aylık yazılarımı düzenli okumanızı öneririm, önceden farkında/haberdar olmak büyük ayrıcalıktır.
   sevgiler, Ceyhun

 • AzE

  Ağustos 1, 2015 at 12:17 am

  Merhaba Zafer bey, burcunagöre’de en çok sevdiğim şeylerden birisi, balık burcu son burç olduğu için kısa baştan savma olmuyor 🙂 emeğinize teşekkürler. Birde sorum olacak; bir gezegenin etkilerini okurken, dogum haritamızda hangi burctaysa o burcumu okumak daha saglıklıdır? Mesela venüs gerilemesi, venüs haritada hangi burctaysa, o burctaki venüs gerilemesi yazınızımı okumalıyız? Kurdugum firmamın yükseleni başak, jübiterin işimi hangi alanda etkileyeceğini anlamak için başak burcunumu okumalıyım? Bu tam olarak nasıl işliyor ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:02 pm

   Merhaba AzE,ilginiz için tşkler 🙂
   Venüs gerilemesini genel yazdım, bu yüzden zaten tüm burçlar için geçerli ortak bir yazı..
   diğer yazılara gelince, konusuna göre değişir. şöyle ki:
   1- eğer yeniay ve dolunay anlatıyorsam, hem burç hem yükselen göre
   2- diğer gezegenlerde burcunuza göre (haritadaki konuma göre değil)
   işinizi de yükselene göre yapmayın, o da burca göre!
   hem yükselen için kullandığınız “doğum saatinin doğruluğu” iş kuruluşunda tartışmaya açık bir konu..
   sevgiler, Ceyhun

  • AzE

   Ağustos 3, 2015 at 3:00 pm

   Merhaba Tekrardan ,
   ama ben anlamadığım konu şuki , mesela jübiter yazıyorsunuz, diyorsunuzki ilişkiler evinde etkili olacak balık burcuna. 7.ev. ama ben haritama bakıyorum başak bende 6.evi yönetiyor. Ozaman 6.evde şans veya engel artık herneyse olması gerekmez mi ? şunun mantığını bir türlü oturtamadım, siz daha iyi bilirsiniz 🙂 Teşekkürler

 • ozge

  Ağustos 1, 2015 at 10:20 am

  Temmuz donum noktasi olabilir demistiniz yeni gebelik icin ve ben simdi hamileyim 🙂 hayirlisi allahtan ama tesekkur ederim bakalim neler yasayacam kader kismet artk

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:40 pm

   Özge hanım harika bir haber 🙂 🙂
   hep en güzelini yaşarsınız inşallah, güzel haberlerinizi bekliyor olacağım.
   sevgiler, Ceyhun

 • mrv

  Ağustos 3, 2015 at 12:16 am

  Ceyhun Bey ben balık burcuyum ama yukselenim akrep.sonumuz hayır olacak mi acaba?? Bir de yükselen burcumuz bizi ne kadar etkiler onu merak ediyorum sevgilerr

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:56 pm

   Merhaba Merve hanım,
   özellikle Dolunay ve Yeniay gündeminiz yükselen burcunuza göre şekillenir diyebiliriz, bu yönüyle çok önemlidir.

 • Ayd

  Ağustos 4, 2015 at 3:09 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Burcumun ne olduğu hakkında kafam çok karışık.Değişik kaynaklarda farklı sonuçlara ulaşıyorum.
  19 Şubat 1989, Ankara Altındağ, saat 00.45 doğumluyum.
  Bu bilgilere göre kova mıyım balık mı?
  Teşekkür ederim,
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:20 pm

   Merhaba Ayd,
   verdiğiniz bilgilere göre balık burcu…
   teyit etmek için sorayım: ikizler burcu özellikleri taşıyan biri misiniz?
   Meraklı, konuşkan, gezmeye seven, iletişime önem veren, küslükten hoşlanmayan?
   gerçi yükseleniniz de akrep olduğu için bu özellikleri dışa vurmuyorsunuzdur ama vardır yine de, içte hissedilen budur.
   doğru mu? değilse, doğum saatiniz yanlış olabilir.

  • Ayd

   Ağustos 4, 2015 at 4:35 pm

   Tekrar merhaba, geri dönüşünüz için teşekkürler Ceyhun Bey 🙂
   Şimdiye kadar kova burcu olduğumu zannediyordum fakat bu yıl burç yorumlarında 19 Şubatı balığın başlangıç tarihi olarak görmeye başlayınca güvenilir bir kaynaktan teyit almak istedim.Hala kova burcuna daha yakınmışım gibi geliyor.Bahsettiğiniz özellikleri kısmi olarak taşıyorum ve annem doğduğum saat konusunda çok emin 🙂

 • Ezgi

  Ağustos 4, 2015 at 5:37 pm

  Ceyhun Bey merhaba,
  Yazılarınızı ve yorumlarınızı yakından takip ediyorum. Umarım merakımı giderirsiniz:) Yükselenim hakkında şüphelerim var. 1 Mart 1988, İstanbul Üsküdar doğumluyum. Saat 12’de doğduğumu söylüyor annem, fakat ortada bir saat. Her site başka bir şey söylüyor. Neyim ben? 🙂 Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:59 pm

   Ezgi hanım merhaba,
   bence yükseleniniz ikizler, doğum saatiniz öyle söylüyor 🙂
   tabi öğlen 12 olarak aldım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Filiz

  Ağustos 4, 2015 at 8:21 pm

  Slm ceyhun bey Satürn evlerde biraz daha ayrıntılı anlatabilirmsnz? Natalta 10. Evde Neptün varsa ne olur?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:22 pm

   Filiz hanım merhaba,
   Satürn ve Neptün’ün doğum haritasındaki konumundan bahsediyorsunuz sanırım, henüz fırsat bulamadım ama mutlaka anlatacağım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Aygül

  Ağustos 6, 2015 at 12:32 pm

  Benim burcum akrep yükselen balık ayburcu ikizler yalnız Satürn ikizlerde retro gözüküyor 3. Evde Ağustos ortasında iş Görüşmeleri olumlumudur cevap yazarsanız sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 11:02 pm

   Aygül hanım merhaba,
   hangi tarihte doğduğunuzdan bağımsız olarak, Ağustos ayındaki iş görüşmeleri Venüs gerilemesi etkisiyle “herkes için” riskli.. Venüs gerilemesi yazımı okumanızı öneriyorum detaylar için..
   diğer yandan akrep/balık için tam iş görüşmeleri zamanı, hem Jüpiter yazımda belirttim, kariyer konusunda iyi bir yıl bekliyor akrepleri.
   başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • seda

  Ağustos 7, 2015 at 12:09 am

  Mrb ceyhun bey, sıkı takipciniz olarak yine bu ay daha ilk haftadan kova dolunayi icin yazdiklarinizdan 1. 3. Ve 4.maddeleri yasadim.iki yildir hayatimda olan samimi bir arkadasim nisanlandigini benden gizlemis(aslinda herkesten gizlemis) 1hafta sonra hbr verdi lutfedip..bunda ne var ki der belki baskalari ama bnm son yillardaki tavrim bu tarz durumlarda direkt o insani hayatimdan cikarmak, hic tanimamis gibi yola devam etmek oluyor son 2-3yilda o kadar cok arkadasligi bitirdim o kadar insani silip attimki (kendimce sebeplerim var) yakinda etrafimda kimse kalmayacak 🙂 ama kendi kendime yetmeyi cok iyi ogrendim sanirim saturn yapti bunu.herkese karsi vicdanim cok rahat oldu her seferinde de, kendimi degersiz hissetme konusu sanırım bu, tahamul kalmiyor bir noktadan sonra.sizden ricam bnmde yukselen burcumu ve diger onemli gezegenlerin haritamdaki durumunu soylermsnz.5/3/1985 adana ceyhan dogumluyum.annem gece 3de dogdumu soyluyor, bana pek net biliyormus gibi gelmedi:) simdiden tesekkur.

  Reply

 • Aygül

  Ağustos 7, 2015 at 12:43 am

  Ceyhun bey,yorumunuz için teşekkürler ayrıca sitedeki başarınız için tebrikler.venüs gerilemesi yazınızı okudum elinize yüreğinize sağlık gayet açıklayıcı sizin için zor durummuşAllah yardımcınız olsun Anladığım kadarıyla tedbiri elimizden kaçırmayalım

  Reply

 • özdemir

  Ağustos 7, 2015 at 3:10 am

  6 mart doğumlu olan birisi olarak bende çok yoruldum artık herşey düzelmeye başlayacakmı acaba bunun için her yolu deneyen birisi olarak yazıyorum ve haala denemeye devam ediyorum

  Reply

 • papatya

  Ağustos 7, 2015 at 5:24 am

  2014 un aralık ayından beri berbat bir yıl geçiyor benim için.çok istediğim isim olmadı.7 yıldır beraber olduğum ve evlilik hazırlıkları yaptığım erkek arkadsim nedensiz bir şekilde benden sogudu ve ayrıldı.oglak burcu kendisi.tamamen yalnız kalmak istediğini soluyor ve artık hiçbir şekilde konusmuyoruz.bu süreç ne zamn bitecek Ceyhun bey.oglaklar eski sevgililerine geri dönecekleri mi

  Reply

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:43 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin