20 Mart 2015 güneş tutulması balık burcunu nasıl etkileyecek? Güneş tutulmasını görmeyi, tutulmanın etkilerini yaşamayı ve onun hakkında yazmayı çok heyecanlı buluyorum çünkü her güneş tutulması, hayatımızın seyrini değiştiren bir enerji getiriyor. Güneş tutulması, hayatımızda bir şeyleri değiştirmek üzere gelir, bir “kısa devre” oluşturur, kıvılcımlar saçılır. 20 Mart 2015’te, balık burcunda yaşanacak bir güneş tutulmasına şahit olacaksınız. Burcunuzda yaşanan tutulmalar her zaman büyük değişimlerin habercisidir.

 1. bir süredir gündeminizde olan bir konu varsa, o konu sonuçlanabilir
 2. bir türlü hayata geçiremediğiniz şeyler için artık harekete geçebilirsiniz
 3. en çok da, gündeminizde olmayan bir konu birden gündeminizin ana konusu haline geliverir
Güneş tutulmaları sırasında yaşananlar, hayatınızı kalıcı olarak değiştirecektir. Bu nedenle, yaşayacağınız olaylar, alacağınız kararlar ve atacağınız adımlar geri dönülemez sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle, eğer zamanınız ve fırsatınız olursa, her zaman olmayabiliyor, iyi düşünüp karar verin 🙂 Peki, güneş tutulması balık burcunu nasıl etkileyecek? Alternatif 1: Egonuz/Karakteriniz Güneş tutulmasının etkisini elektrik çarpmış gibi hissedeceksiniz, yüksek enerji ve heyecana hazır olun. İçinizden bir ses sürekli bağırarak konuşmaya başlayacaktır.
 1. olduğunuz kişiyi değiştirmek isteyebilirsiniz
 2. yokmuş gibi davrandığınız sorunlarla yüzleşmeye hazır hissedebilirsiniz
 3. değer görmüyorsanız, tepkini göstermekten çekinmeyeceksiniz
 4. artık taviz vermeyeceksiniz, bunu da net olarak anlatacaksınız
 5. küçük düşürülmeye ve ciddiye alınmamaya karşı aşırı tepkiler vereceksiniz
 6. isteklerinizi elde etmek için ileri atılmaya ve hatta kavga etmeye hazırsınız, sizi kimse durduramayacak
 7. köklü bir değişimin zamanı geldi, hissediyorsunuz
Unutmayın, gergin bir gündeminiz varsa veya tutulmayı takip eden günlerde oluşursa, hiç olmadığınız kadar kararlı, sert ve tahammülsüz olacaksınız. Bunu bir fırsata da dönüştürebilirsiniz, daha sonra pişman olacağınız şeyler de yapabilirsiniz. 20-27 Mart 2015 arasında patlamak üzere olan bir bomba olacaksınız, ya önünüzdeki engelleri patlatıp yolunuzu açarsınız, ya da birilerini üzüp kırabilir, kendinize/onlara zarar verebilirsiniz. Heyecanlı demiştim 🙂 Alternatif 2: Sağlığınız ve Görüntünüz Güneş tutulması sizin burcunuzda olacağı için, hayatınızın merkezinden etki edecektir: sağlığınız ve görüntünüz. Eğer aşmaya çalıştığınız bir sağlık meselesi varsa, büyük bir ilerleme sağlayacaksınız. Diğer taraftan, görüntünüzü etkileyecek çok önemli bir gelişme de yaşayabilirsiniz. Bu süreçte, sağlığınızla ilgili kararlar almak kesinlikle sonuç verecektir. Bu nedenle, 20 Martta veya takip eden 2 gün içinde:
 1. spora başlayın
 2. sigarayı bırakın
 3. görüntü değişikliğinizi gerçekleştirin
 4. aklınızı kurcalayan bir mesele varsa doktora başvurun
Unutmayın, attığınız adımlar tutulmaya ne kadar yakın olursa, etkisi o kadar güçlü ve kalıcı olur. Tutulma 20 Mart 12:30 gibi olacak. Alternatif 3: Hayatızın Yönü Geçen yıl Martta balık burcunun yılı başlamış ve geçen ay sona ermişti. Geçen yıl boyunca attığınız adımlar sizi istediğiniz veya istemediğiniz bir yere getirdi. Şimdi yepyeni bir dönem başlıyor: hayatınızda çok önemli bir değişiklik olacak.
 1. birinci gündem ilişki hayatınız olacak: evlilik gibi önemli kararlar alabilirsiniz veya bir ilişkiye başlayabilirsiniz; eğer ilişkiniz varsa ve mutsuzsanız, çekip gidebilirsiniz.
 2. hayatınızın yönünü değiştirecek bir gelişme iş hayatınızda olabilir: işe girebilirsiniz, iş değiştirebilirsiniz ve bunun için şehir/ülke değiştirmeniz bile gerekebilir.
 3. eğer önemli bir gelişme yaşamazsanız, ihtimaller şunlar : bugüne kadar yaptıklarınızı sorgularsınız, önceliklerinizin ne olduğuna karar verirsiniz, kendinizi ağır bir yükün altında kalmış gibi hissedebilirsiniz.
 4. yanlış yerde olduğunuzu düşünüyorsanız: kendinize/sevdiklerinize karşı yoğun bir öfke hissedebilir, hayatınızı yeniden şekillendirme ihtiyacı hissedebilirsiniz
20 Mart, hayatınızın anlamını bulmanız için sizi zorlayacaktır. Eğer mevcut işiniz, eşiniz/sevgiliniz, eviniz, yaşadınız şehir vs. sizi mutlu etmiyorsa, sorunun kaynağı olarak her neyi görüyorsanız, onu değiştirmek isteyeceksiniz. Alternatif 4: Eşiniz/Sevgiliniz Güneş tutulması, eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir değişime neden olup sizin hayatınızı dolaylı olarak etkileyebilir.
 1. eşiniz/sevgiliniz  iş ve eğitim hayatı nedeniyle şehir değiştirir, sizin hayatınız da değişir
 2. eşiniz/sevgilinizin hayatını olumlu/olumsuz değiştiren bir mesele, sizin de geleceğinizin farklı olmasına neden olur
 3. gelecekte bir gün evleneceğiniz insanla tanışabilirsiniz veya zaten tanıyorsanız ilişki başlayabilir
 4. evlilik/nişan gibi bir adım atılabilir
Diğer yandan, eşiniz/sevgilinizle yaşadığınız, çözülmesi gereken ancak ertelediğiniz sorunları çözmeniz gerekebilir. Güneş tutulması, sizi harekete geçmeye zorlayacak, artık eskisi gibi bekleyemezsiniz. Balık burcu için 20 Mart güneş tutulması, sorunlu evliliklerin ve ilişkilerin sınandığı bir dönem olacaktır, zayıf bağlar kopacaktır. Eğer sorunlu ilişkiniz tutulmayı atlatırsa, uzun ömürlü olacağını varsayabilirsiniz. Elimden geldiğince en olumlu ihtimalleri yazdım çünkü güneş tutulmasının enerjisi güzel olacak ancak bazılarımız olumsuz etkilenecektir. Umarım en güzelini yaşarsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>