Aslan Burcunda Dolunay: 24 Ocak 2016

Yazar 

Aslan burcunda Dolunay bugün, yani 24 Ocakta gerçekleşti değerli dostlar. Dolunay sırasında etkin olan başka bir gezegen olmadığı için nadir görebileceğimiz bir Dolunay olduğunu söylemek mümkün.

Eğer doğum haritanızdaki gezegenlerden biriyle güçlü bir etkileşim içinde değilse, etkilerinin sakin/az olacağını söyleyebiliriz.

Zaten öyle olmasını da tercih ediyor olmalısınız. 2016 yılına zor/sarsıcı olaylarla veya hislerle başladık. Son yazımda bu konudan bahsetmiş ve astrolojik sebeplerine değinmiştim.

Ocak 2016‘yı zorlayıcı kılan olaylardan birisi olan Merkür gerilemesi yarın akşam (25 Ocak) sona eriyor. Bunun anlamı, önümüzdeki birkaç gün boyunca Merkür’ün duraklayacak olması..

Yeni girişimler, önemli kararlar ve adımlar için Şubatı beklemek gerekiyor, aklınızda olsun.

Şubat sonunda yaşacağımız Dolunay ile Ocakta yaşanan konular arasında bağlantı olacaktır mutlaka. Konu Mart ayındaki Güneş tutulmasıyla büyük ölçüde netleşecektir. Önümüzdeki aylarda benzer konular gündemde olacak.

Hatta şunu söylemek mümkün: 2016 yılının ilk yarısında aynı konuların peşinde koşacağız gibi görünüyor.

Dolunaya dönelim. 😊

Diğer Güneş-Ay etkileşimlerinden farklı olarak Dolunay, “bir gündemin sonuçlanmasına” vesile olur.

Bu nedenle, Dolunayla birlikte kararlar verilebilir, gündemdeki konuyla ilgili bir haber alınabilir veya gündemi sona erdirecek bir adım atılabilir. Sonuçta geçici veya kalıcı olarak konu kapanır.

Koç Burcu

Son zamanlarda aşk hayatınız veya gönül ilişkileriniz çerçevesinde bir şeyler mi oluyor? Arkadaş çevrenizden destek almanız mı gerekti?

Yoksa çocuklarınızla ilgili bir gündem mi oluştu?

Dolunay etkilerinin başlamış olduğunu tahmin ederek söyleyelim: 29-30 Ocak gibi gündem netleşecektir.

Boğa Burcu

Ailenizle ilişkili konular gündeminizde yer alıyor mu? Evinizde değişiklikler mi yapıyorsunuz? Ya da geçmişte kalmış bir konu yeniden gündeminize mi geldi?

Dolunayın etkilerinin Ocak’ın son günlerinde netleşeceğini söyleyebiliriz. Dolunay gündeminizin özünde, kendinizi ve sevdiklerinizi daha güzel ve huzurlu bir geleceğe taşımak olacaktır.

İkizler Burcu

Ocak ayında çok hareketli bir gündeminiz oldu sanırım. Zaten Merkür gerilemesi nedeniyle farklı zamanlarda yapılması gereken birçok iş aynı anda önünüze gelmiştir. Bu ikizler ve başakların Merkür gerilemesi sürecindeki ortak kaderi..

Tabi sağlık sorunları ve çatışma/anlaşmazlıklar da artıyor gerileme sürecinde..Dolunayla birlikte, yoğunluk ve çatışma ortamı azalacaktır.

Diğer yandan, eğitimle ilişkili konular netleşir, iletişim ve ulaşıma yönelik meselelerde karar alınır.

Merkür gerilemesinin de son günlerinde olduğumuza göre, bir karar alıyorsanız, Şubatın ilk günlerinde hayata geçirmenizde fayda var.

Yengeç Burcu

24 Ocak yaşanan Dolunay etkilerinin ay sonunda netleşeceğini en baştan söyleyelim.

Gündeminiz bu aralar netleşmiş olmalı: iş hayatınız, geliriniz, gerekli harcamalar veya bir gayrimenkul meselesi.

Diğer yandan, gelişmelerin eşiniz ve sevgilinizle alakalı sonuçları olabileceğini de söyleyebiliriz.

Önümüzdeki günlerde konu netleşecek, kararlar alınacaktır. Muhtemelen 29-30 Ocak olur.

Aslan Burcu

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor, haberler iyi çünkü Dolunay etkileri hiç fena değil.

Önümüzdeki günlerde hayatınıza yeni bir anlam/yön verecek, önceliklerinizi değiştirecek konu sonuçlanacaktır.

En büyük ihtimal, bu konunun itibarınızı veya kariyerinizi etkileme potansiyeli olması..Ayrıca sağlığınızla veya görüntünüzle ilişkisi de olabilir.

Konu zaten belli olmuştur bu günlerde, bir dönem bitiyor yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. En 30 Ocakta gündem netleşmiş olacak.

Başak Burcu

Sizler için yılın en kötü Dolunayı diyebiliriz aslandaki Dolunaylar için çünkü sağlık sorunlarını, ayrılıkları veya kayıpları temsil eden alanda gerçekleşiyor.

Bu seferki Dolunayın etkilerinin pozitif olması nedeniyle, özellikle eşiniz/sevgilinizle ilgili konularda olumlu sonuçları olabileceğini söylemek mümkün.

Mesela ayrılık sona erer, daha önce yaşanan sorunlar aşılabilir, belki yeniden bir araya gelinir gibi..

30 Ocaka kadar Dolunay gündemi nihayete erecek değerli dostlar.

Terazi Burcu

Dolunay etkilerini sosyal/profesyonel ortamlarda tanıdığınız insanları, yani çevrenizi temsil eden alanda yaşıyorsunuz.

Belki bir arkadaşınızla ilgili gelişmeler, belki yeni bir ortama girme hazırlığı veya bir profesyonel hizmet alma gereksinimi..

Diğer olasılık ise, epey zamandır karşıt burcunuzda bulunan Uranüs nedeniyle hareketlenen ilişkiler/evlilik konuları..

Eğer ki gündemde eşiniz/sevgilinizle alakalı bir konu varsa veya birlikte dahil olduğunuz/takip ettiğiniz bir konu varsa, 30 Ocaka kadar sonuçlanacağını söylemek mümkün.

Zaten gündem bu aralar belli olmuştur, son günlerde zihninizi en çok ayırdığınız konu bahsettiğim konulardan biri olmalı..

Akrep Burcu

Aslan burcunda Dolunayın etkilerini kariyerinizi, itibarınızı, saygınlığınızı ve başarılarınızı temsil eden alanda yaşıyorsunuz.

Bu alanın bir özelliği de, unvanımızı etkileyecek olayların yaşandığı alan olmasıdır. Mesela nişan, evlilik, anne-baba olmak gibi ismimizin önüne yeni bir sıfat ekleyen gelişmeler bu alanda yaşanır.

Dolunayın etkilerini kariyere ilişkin olarak yaşayacağınız gibi, gelişmelerin gelirinize veya harcamalarınıza da tesir etme ihtimali bulunuyor.

Gündem halihazırda belirginleşmiş olmalı.. En geç 30 Ocakta tam olarak sonuçlanacaktır.

Yay Burcu

Dolunay 24 Ocak’ın ilk saatlerinde gerçekleşti, gündemin netleşmesi veya sonuçlanması en geç 29-30 Ocak olacaktır.

Dolunay, burcunuzun yöneticisi olduğu alanda gerçekleşiyor, bu nedenle Jüpiterin konumuna bakmak faydalı olacak.

Kariyer alanınızda bulunan Jüpiter nedeniyle, Dolunay gündeminiz iş hayatınız çerçevesinde veya unvan, imaj ve itibarınızı etkileyecek bir konuda olacaktır.

Diğer olasılıklar ise; eğitim, seyahat, öğretmenlik/danışmanlık konuları ile yurt dışıyla ilişkili meseleler..

Gündem zaten belli olmuştur, hangisini yaşıyorsunuz? Yakında tam olarak gündemden düşeceğini söylemek mümkün.

Oğlak Burcu

Aslan burcundaki Dolunayı, sizler için yılın en ilginç Dolunayları arasında sayabiliriz. Tabi özellikle 2008 yılından bu yana bu durum daha da belirginleşmiş olmalı..

Dolunay; birikimlerin yatırıma dönüşmesini, finansal meseleleri, satın alma/harcama ihtiyacını ve güvenilirlik tesis etme isteğini temsil eden alanda gerçekleşiyor.

Bu alandaki Dolunay, kredi kullanma, parasal kararlar ve satın almalar gibi finansal konuları öncelikle etkiler. Fakat ayrıca, güveninizi sarsıcı, hayal kırıklığı oluşturan konular da bu dönemlerde gerçekleşebiliyor.

Eğer ki çatışma/anlaşmazlık hali varsa, veya finansal konular yaşanıyorsa, 30 Ocaka kadar gündemin netleşeceğini söylemek mümkün.

Zaten gündeminiz bellidir, bu nedenle en yakın olasılığı biliyor olmalısınız.

Az bir ihtimal de olsa, korku/endişe oluşturan bir husus varsa, bir hafta içinde sona erecektir.

Kova Burcu

Aslan burcunda Dolunay yaşadığımıza göre, artık kova burcunun alandayız. Doğum gününüz şimdiden kutlu olsun, sağlıklı mutlu bir yıl dilerim. 😇

Yeni yılınızın başlangıcında, ilişkilerinizi temsil eden alanda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Aslandaki dolunay, eşiniz/sevgilinizle ilgili konuların netleşmesine vesile olur çoğu zaman. Gündemin netleşmesi Ocak sonunu bulur, 29-30 Ocak gibi..

Diğer yandan, sağlıkla ilişkili hususlar, ayrılık ve hayal kırıklıkları potansiyeli de taşıyor Dolunay. Umuyorum ki yeni yılınızın başlangıcında siz en iyi ihtimali yaşarsınız.

Balık Burcu

Dolunay 24 Ocakta yaşandı, etkileri de başladı zaten. Tahmin ediyorum ki birçokları için gündem belirdi bile. Dolunayın öne çıkardığı konular, en geç 30 Ocak’ta netleşecektir.

Gündeminizde iş arkadaşlarınız, çalışma-eğlenme dengesini kurma ihtiyacı veya sağlığınıza ilişkin konular merkezde olacaktır.

Diğer yandan, Dolunay gündeminin sonuçları arasında yeni bir sosyal çevreye veya iş ortamına girmek olabilir.

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

85 Yorum

 1. Hiper

  25/01/2016

  Önce ben okudum:)elinize sağlık Mart dönüşüm ayı sanırım hayırlısı

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   hakikaten çok hızlısınız, Hiper ismine uyumlu 🙂
   siz de sağ olun, evet dediğiniz gibi Mart önemli..
   en güzelini dilerim..
   sevgilerimle, Ceyhun

 2. dmt

  25/01/2016

  9 mart doğumlu olanları güneş tutulması nasıl etkileyecek onuda anlatirmisiniz ?

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   Demet hanım merhaba, büyük gün yaklaşıyor olsa gerek..
   haritanızdaki konumlara göre değişmekle birlikte, hayatınıza yeni bir boyut katacağını garanti edebilirim..
   burcunuzdaki tutulmanın etkileri ve sonuçları, Güneşin haritanızda işgal ettiği eve, yaptığı açılara ve aslan burcunun haritanızda işgal ettiği alana göre değişir.
   en güzelini dilerim.
   Ceyhun

   • Dmt

    25/01/2016

    Teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum hep olumlu düşünmeye çalışıyorum 😉 tutulma ile ilgili yazınızı bekleyeceğim. iyi çalışmalar.

 3. Mucize

  25/01/2016

  Emeklerinize sağlık… teşekkür ederim. Ben oğlak im, eşim de balık…

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   siz de sağ olun, Dolunay gündemi belli oldu mu?

   • Yeter

    26/01/2016

    Venüs oğlak burcunda.oğlakların aşktan yana yüzü hala mı gülmeyecek.venüs ün hiç mi etkisi yok .dolunay bile hala iş mi diyor? 🙂 yetti yav güneş oğlak _yükselen akrep_ ay terazi

 4. Hiper

  25/01/2016

  Bu arada terazi burcuyum ve saydığınız tüm olasılıklar benim için geçerli:)

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   eğer özel değilse, gündemi anlatmanız mümkün mü? meslek merakı diyelim 🙂

   • Hiper

    25/01/2016

    Tabi ki:)profesyonel ortam demişsiniz.yüksek lisans yapıyorum doktora devamı için dil kursu almam gerekiyor ve doğum haritamı çok merak ediyorum ama bunun için uygun şartları bekliyorum :)ayrıca işimde yükselip mekan değişikliği maddi kazanç artışı anlaşması an meselesi sabırla bekliyorum.ikili ilişkilerde ise bitemeyen ama devam da edemeyen bir durum var o da tekrar yüksek frekans duygu ile gündemimde,o boğa ben terazi iki taraf ta aşık ama yürümüyor kimse de vazgeçmiyor öle karışık…bu durumu da akışına bıraktım.ben de durum böyle 🙂

 5. nada

  25/01/2016

  Elinize saglk ama bn hc mutlu olamadm yani oglak burcuyum yukselenim akrep bu yil skntili ve kritik bi yil :'( :'(

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   Evet malesef öyle..
   oğlaklar kadersel olarak zor bir yıldalar aslında, 2016 yazınızda ve önceki yılki Satürn yazılarımda bahsettim..
   doğru anlamak gerekiyor bu süreci, eğer ki yaşananlara müdahale şansınız varsa en azından lehte sonuçlanmasına imkan yaratırsınız..
   tüm olasılıklar içinde en iyisini dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

 6. arzu

  25/01/2016

  Harikasınceyhun. Ilk gunden beri seni merak ve heyecan ile ediyorum . basagim. iki gune ogretmen atama kontenjanlari belli olacak oyle umutluyum ki icimde guzel bir his var. hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum. Bu konuda dolunayin kotu bir etkisi olmaz dimi ?

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   hmmm, Arzu hanım aslında aslandaki her Dolunay, potansiyel olarak olumsuz gelişmeleri işaret eder..
   fakat bu seferki Dolunayla ilgili olarak, etkilerin olumlu olma ihtimali yüksek olduğu için, sizin adınıza hayallerin gerçekleşmesi mümkün olabilir..
   astroloji 12. ev, ki Dolunay bu alanda, bizim kontrol/müdahale edemediğimiz gelişmeleri anlatır hep..
   bunlar bazen bize yapılan kötülükler, bazen birilerinin bize yardımcı olabilmek için işi gücü bırakıp koşturması da olabilir..
   umarım ki güzel olanı yaşarsınız ve Jüpiter de başakta olduğuna göre, neden öyle olmasın ki 🙂

 7. Yagmur

  25/01/2016

  Ceyhun bey burcum yay yukselen akrep hep kariyer kariyer diyor hic birsey yok:-( mayista sinav var acaba mayisa yatirimmi yapiyor yildizlar?

  • Yagmur

   25/01/2016

   Lutfen bi cvp verin gercekten soruyorum gundemimde kariyerle ilgili hic birsey yok ders calismaktan baska.mayis 22 de yay burcunu etkileyen birsey yokmu?

   • Zafer Ceyhun

    25/01/2016

    olmaz olur mu var tabi.. bu yıl Temmuza kadar hayatınız değişecek Yağmur hanım, siz çalışmaya devam edin, gerisini dert etmeyin 🙂
    başarılar dilerim.

 8. Dilek

  25/01/2016

  Burcum aslan yükselenim kova. Umarım iyi şeyler olur

 9. Didem

  25/01/2016

  Merhabalar Ceyhun Bey,
  Tam isabet yorumlarınız . Başarılarınizin devamını dilerim. Konuyla kısmen ilgili olsa bile bir sorum olabilir mi ?

  Merak ediyorum merkur rx iken neden evlilik için uygun zaman değildir yada evlilik yapılırsa nolur ? Cevabinizi merakla bekliyor olacağım …

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   evlilik bir başlangıçtır, yani bir birlikteliğin resmi olarak doğumudur aslında..
   ayrıca duygusal değil entelektüel bir birliktelik ve paylaşımdır, astroloji öyle tarif ediyor diyelim 🙂
   bu nedenle, entelektüel olanın yöneticisi Merkür geriliyorken evlenmek, zihnimiz içe dönükken büyük bir adım atmak, kötü başlangıçtır..
   eyyorlamam bu kadar 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 10. Nilüfer

  25/01/2016

  Boğa burcuyum.

 11. Elif

  25/01/2016

  Selamlar Zafer Bey, öncelikle ellerinize sağlık 🙂 Ben ikizler burcuyum. Yani hayatımda aşk yoksa değişiklik mantığında her yazıda aşk arıyorummmm. Aşk yok mu aşk

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   🙂 🙂
   siz de sağ olun Elif hanım..
   olmaması için sebep yok 🙂
   Satürn etkisi çok ilginç işliyor: şimdi bir sevgiliniz olsaydı her yaptığı gözünüze batardı, ama olmadığı için de olmaması sinir ediyor 🙂
   güzel haberlerinizi bekliyorum..
   sevgiler, Ceyhun

 12. Nilüfer

  25/01/2016

  Boğa burcu bu sene iyi şeyler yasiycakmi.çünkü üç seneye yakın saturun etkisindeydi.bu yıl farklı hissediyorum hersey güzel olucak.

 13. ayşe ballı keskin

  25/01/2016

  17 agustos 1972 hamburg 21 35 de doğmuşum yureginize emeginize sağlik harikasıniz bnm doğum haritam ve yükselen burcumu siz tarafındannyorumlarmisinizz lütfennn

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   Doğum haritanıza göre kişisel analizler için bana buradan ulaşabilirsiniz Ayşe hanım:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 14. Fatma telli

  25/01/2016

  Ceyhun bey ilk günden beri sizi heyecanla takipteyim ben sadece 22.06.1973 Eskişehir doğumluyum kimine göre ikizlerim ana ben yengeç özelliklerini taşıyorum saati annem bilmiyor ben yengecim dimi yada öyle mi hissediyorum

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2016

   Fatma hanım merhaba,
   evet burcunuz yengeç 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 15. deniz

  25/01/2016

  merhaba burcum kova yükselen akrep 🙂 ask hayatim cok belirsiz ne zaman düzelir

 16. Aziz

  25/01/2016

  Akrep finansal batakta akrep issiz akrep darda fenaaaa !!!
  Engel Mafyası herşeyi engelliyor…
  Budami gol değil demekten yorulduk. Ceyhun ne Zaman Donecek Bu Felegin yazı…Hep Kış Hep Kış…

 17. peri

  25/01/2016

  Emeğinize sağlık Ceyhun bey… Akrep burcuyum ve aslını isterseniz her şeyim sürümcemede, boşlukta. Beklediğim haberler gelmiyor, para gecikiyor falan filan… Şaşkınlık verici olan şu : İçimde bir his, sürekli bana herşeyin birdenbire iyi olacağını ve bu yılın şanslı yıllarımdan biri olacağını söylüyor. Yükselenim yengeç ya, onun verdiği iyimserlik herhalde 🙂 Neyse sağlığımız olsun, diğerlerini hallederiz nasıl olsa. Tekrar teşekkürler bu yazı için, sevgiler…

 18. Derya

  25/01/2016

  Ceyhun Bey Bir solukta okudum yazınızı ellerinize sağlık 🙂 yukseleni ikizler olan bir aslan burcu olarak gundemimde kariyer var , bir iş için başvuru yapacağım subat 6 son gün , en doğru zaman ne zamandır sizce ? Teşekkür ederim şimdiden 🙂

 19. Ferda

  25/01/2016

  En büyük hayalim yaşlı anneminde çok istediği bahçeli bir ev.hatta çalışma hayatımın son dönemi doğuda görev yaparken 2013 te evimi sattım ki 2014 te memleketimize döner dönmez bahçeli evi alıp yaşamımızı sürdürmekti olmadı.öyle bir kaos vardı ki hala olmamasına şaşırıyor ve yaşanan hayal kırıklığinı anlatamam.olmayınca mecburen yaşadığım maddi kaybı tolere edebilmek için şehir merkezinde daire aldım.öyle korkuyorum ki anneme verdiğim sözü tutamadan anneme veya bana birşey olucak diye.tekrar evi satıp bahçeli ev almak için harekete geçeceğim ama yine olmaz diye korkumdan ve moral bozukluğundan yapamıyorum. Kovalar için zorlu geçecek 5 senelik dönem başladı demiştiniz geçen yazınızda.iyice içimdeki korku ve panik büyüdü ve dualarla rahatlamaya çalışıyorum.15.02.1970 doğumluyum.harekete geçmek için en uygun ve doğru dönem ne zamandır.zafer bey,yorumunuz benim için çok önemli.şimdiden tşk ediyorum.

 20. Gamze

  25/01/2016

  Merhaba Ceyhun Bey, aslan burcuyum yukselenim yay ama 2016 yılı benim için güzel baslamadi. Etrafimda aniden gelişen olaylar ve bunların sonucu hüzün ne zamana kadar bu şekilde sürecek acaba? Gundemimde ders çalışmak dışında herhangi bir şey yok daha doğrusu olumlu hiçbir şey yok bunu siz nasıl degerlendiriyorsunuz? Teşekkür ederim 🙂

 21. Su

  25/01/2016

  21 mayis 1979 sabah Karsi 03 04 Arai dogmusum burcum bogami ikizlermi tesekkurler

 22. Cansu

  25/01/2016

  Çok sevimli ve anlaşılır bir yazı olmuş. Eline sağlık. Ben de akrep burcuyum yukselenim oğlak. Her şey çok kötü gidiyor. Para, iş, evlilik vs. Hep geçmişe özlem içerisindeyim. Ama hayaloerestlik ve umut sayesinde hiçbir şeyden vazgeçmiyoruz. Gelecek yazılarını merakla bekliyorum.

 23. ilknur

  25/01/2016

  Ceyhun bey gunaydin. Yazinizi okudum. Elinize saglik. Benim burcum aslan, yukselenim akrep, ay burcum koc. Calistigim yerde Bes aydir gorev yerimi degistirmek icin uğraşıyorum. Olucak gibi olmucak gibi. Sürüp duruyor. Bu dolunay benim burcumda gerceklesiyor. Hem aslanda hem de akrepte benzer seyler okudum. Bu benim icin coookkk onemli. Bu sefer sonuçlanir mi ki???

 24. Eda

  25/01/2016

  7 şubat doğumluyum. Bu yılın benim için güzel bir yıl olacakti ama aralik sonundan beri başima gelmeyen kalmadi. Yükselen burcum dogum saatimi tam olarak bilmedigim icin bazen yay bazen oglak cikiyor yardim edebilir misiniz ?

 25. Hülya

  25/01/2016

  Merhaba Ceyhun bey, emeğinize sağlık 🙂 ben Temmuz ayında bir ilişkiye başlamıştım siz sadece tanıyın demiştiniz düne kadar tanımaya çalıştım ama dün ortaya çıkan olaylarla birlikte zamanımı boşa harcadığımı gördüm ve bitti.burcum Aslan yükselen im yengeç çok kötü bir dönemden geçiyorum iş konusunda da yolunda gitmeyen durumlar var.ne zaman gülecek bizim yüzümüz 🙂
  İyi çalışmalar, Teşekkürler

 26. jill

  25/01/2016

  Ben kovayım . İyi dilekleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim Zafer bey

 27. Derin

  25/01/2016

  Merhaba Ceyhun bey, 31.03.95 koç burcuyum.gündemde aşk var.8 ay once ayrildığım erkek arkadaşlarımla ayrildiktan sonra iletisimimizi tamamen kestim. 3 ocakta tekrar iletişime gecmek ićin bir hareketi oldu.Kafam karışıyor. Nasıl bir karar almam gerekiyor bilemiyorum.kendisi 16.01.90 oğlak burcu.

  • Derin

   26/01/2016

   Mayis 2015 te kanli ay tutulması döneminde ayrılmıstık.bir anda verilmiş bir karardı. 8 ay hiç iletisim kurmadik.

 28. Gökçe

  25/01/2016

  Ceyhun Bey bu site eskiden böyle miydi ya? Eski takipçiler olarak yorumlara yetisemiyoruz artık 🙂
  size kolaylıklar diliyorum. Ben kendimi hep aynı tanıtıyorum zaten Aslan Burcu Gökçe olarak. Insallah aklınızda kaliyorumdur. Kıskanmaya başladım çünkü 😀 çok seveniniz var artık. Size bir gün gmailiniz yoluyla ulaşacağım inşallah kişisel analiz için. Teşekkürler ve iyi günler.

 29. demet

  25/01/2016

  Ceyhun bey ben iş gorusmeleri yapıyorum işimi degistiricem bu aralar ve gorustugum yerler hemen başlamamı istiyor malum Merkur gerilemede beklemekte istemiyorum bi an önce işimi degistirmem lazım oğlak burcuyum ne yapsam acaba çok kararsizim

 30. Esra

  25/01/2016

  Merhaba ceyhun bey 25 mart doğumluyumve nasip olursa bir bebek bekliyorum bu yıl bebeğimle güzel geçsin diye ümit ediyorum ama içsel anlamda huzursuzluklarım var bir nedene dayanmayan.. Sona erer diye düşünüyorum artık değilmi??

 31. minnak

  25/01/2016

  emeginize saglık Zafer Bey, gunes akrep,yukselen teraz burcuyum,ay burcumda yay, suan gundemimde ne kariyer ne aşk var 🙂 ama 2016da evlenmek istiyorum artık, aralık ve ocak aylarını oldukca sakin dingin gecirdim, kendimle kaldım, şubatta artık bir degisikli belki aşk belki zam 🙂 bir hareketlenme olur mu dersiniz 🙂
  sevgiler

 32. sevda

  25/01/2016

  Selamlar ceyhun Bey,bir 2015 ocak ayinda yine merkur gerilemesinde biranda yasanan ayrilik,2016 yilinin ocak ayi merkur gerilemesinde ve dolunayin yasanmasina 2 gun kala tekrar canlaniyor gibi.yani dediginiz gibi yeniden bir araya geliniyor gibi ama kalıcı olur mu busefer? Merkür ve dolunay a denk geldigi icin korkuyorum. Cevap verirsrniz sevinirim tesekkurler

 33. Ece

  25/01/2016

  Burç akrep yükselen boğa ay kova olarak, artık bana yapılan haksızlıklar azalacak ya da son bulacak mı çok merak ediyorum artık 🙁

 34. Hilal

  25/01/2016

  Gece bekledim, uykum gelince işe gelir gelmez okudum, elinize sağlık, güzel gelişmeler olur umarım.

  sevgiler 🙂

 35. ays

  25/01/2016

  ceyhun bey; dolandırıcılık ve iyi niyeti suistimalden şikayeci olduğum konu hakkında olumsuz sonuç içeren (itiraza açık) belge geldi elime iki gün önce…itiraza hazırlanıyorum, güvenilebilir bi hukuk yol göstericisi bulabilirsem…Şubatı mı bekleyeyim.15 gün sürem var.

  • ays

   25/01/2016

   terazi + balıktım unuttum eklemeyi 🙂

 36. Kevser

  25/01/2016

  Kaleminize sağlık Ceyhun Bey. Bizleri her zaman olduğu gibi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben ikizler burcuyum, yükselenim başak, ay burcum aslan. Ay burcum aslan olduğu için, Aslan burcundaki dolunaydan biraz daha yoğun etkilenebilir miyim? Ve ne şekilde etkilenebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

 37. Nname

  25/01/2016

  2015 Mart ayından bu zamana kadar herşey alt üst durumda neye el atsam terse dönuyor.Daha ne kadar devam etcek 🙁
  Burç:koc
  Yukselen:ikizler
  24 mart

 38. elif akgül

  25/01/2016

  9 temmuz 1970 yengeç burcuyum.2 yıldır herşey altüst oldu.hele bu dolunayda çok sinirli oldum.nolcak bu yengeçlerin hali.

 39. Limonçello

  25/01/2016

  Ceyhun Bey, emeğinize sağlık. Yine döktürmüşsünüz. Ocakta başka yorum gelmez diyordum ama yine bizi merakta bırakmadınız.Yeni yeni filizlenmeye başlayan bir ilişkim var. Bakalım dolunay bizi nasıl etkileyecek. Gerçekten tam dolunay günü netleşmeye başladı duygularımız karşılıklı.Ceyhun Bey, müsait olursanız bir şey sormak isterim. 24 kasım 1985 gündüz saat 12.00 doğumlu bir yayım. Yükselenimi kova olarak okuyorum ama bazı siteler koç veya balık gösteriyor. Sizin fikrinizi merak ettim. Yanlış mı biliyorum acaba

 40. alev

  25/01/2016

  Ben 4 mart doğumlu balık burcuyum.yukselenim 28 derece aslan. Bu hafta boşanma davası açmayı düşünüyorum. Eşim anlaşmalı bosanmayi kabul etmiyor. Eşim 3 temmuz doğumlu. Yükseleni yay olabilir.kabul etme ihtimali olabilir mi acaba Ceyhun bey. Kabul etmezse davayı hangi gün acmam uygun olur acaba. Teşekkürler.

 41. burcu

  25/01/2016

  merhaba ben duygusal yengec yükselenim yay . Merkür gerilemelerinden nasibimi aldım . sessiz sakin bitmesini bekliyorum . kafamda düşünceler bi Türlü netleşmeyen olaylar ,bitip bitmediği sevip sevmediği belli olmayan bir kova burcu karsi tarafımda .. gerisini siz duşunun . ne zaman gülecek bu yüzüm merak ediyorum

 42. Sevgi

  25/01/2016

  Güneş balık yükselen aslan ve ay burcu akrep olan ben beklemede sabırla hemde eski sevgiliyi işi parayı ama olacak biliyorum

 43. kartal

  26/01/2016

  Selamlar.ben.aslan burcuyum.bu donemi nasil atlatabilirim.o kadar zor geciyorki.kariyerle ilgili sonuclar netlesecek demissiniz.ancak bunu iyimi kotumu yorumlamaliyim.emeginize saglik 🙂

  • kartal

   26/01/2016

   Yukselenimde kova bu arada

 44. serap

  26/01/2016

  merhaba zafer bey,
  bu sizinle ikinci bilgi ve fikir alışverişim olacak.
  hatırlıyor iseniz birincisi ilişkişm ile ilgili idi ikincisi de yani şuan bahsedeceğim ve destek beklediğim konu kpss ….
  dolunay gündemim bu galiba gümbür gümbür hazırlanmayı ve buna şubatta başlamayı planladım.
  programlarım hazır.
  tek beklentim istikrarlı olabilmek .bir terazi olarak çok zorlandığımda ya da sıkıldığımda yarıda bırakabiliyorum.
  geçmiş tecrübelerime dayanarak belirtiyorum bunu.
  fakat bu sefer farklı olacak hissediyorum.çünkü daha kararlı daha planlı ve daha hedef odaklıyım.
  sınav 22 ekim 2016 tam doğum günümün olduğu yıl.
  seneye jupiterinde benilmle olacağını düşünürsek mucizeler doğabilir.
  umarım ektiğimi biçerim.yardımcı olacağınız yönlendireceğiniz bir konu varmı hiç olmadı diren serap başaracaksın filan diyin:):):)

 45. burcu

  26/01/2016

  Zafer bey merhabalar..burcum ikizler ,yukselenim basak..ya benim hayatımda kariyer ne zaman olucak..devamlılığı olan düzgün bir iş nezaman çıkacak karsima!!vala artık gına geldi 🙁

 46. elaheh

  26/01/2016

  merhaba zafer bey yine elinize saglik benim burcum boga 15/06/1985 dogum tarihim benim gorustugum bir erkek evlilik icin var ama malesef bizim iliskimiz hic netlike kazanamiyor 2015 beri 1 yili askin bir suredir bu boyle acaba bana tatmin edici bir cevap verebilimisiniz bu erkek turkiyede yasiyor ve ben iranda yani ayriyiz beni adinlatirsaniz cok memnun olurum ayrica size ve sitenizi cok takip ediyorum ve yazdiginiz yorumlar icin cooooook teskkurler

 47. Nar

  26/01/2016

  2 mart bilgiler için çok teşekkür ederim. 2015 çok gelgitli yaşandı benim için ocak başı da öyle. Dolunayla ilgili oek bir şey hissetmedim henüz. Yükselen ikizler, ay burcum akrep. Bazen akrep etkileri hissediyorum kendimde. Mart nasıl olacak benim için.

  • Nar

   26/01/2016

   Doğum günüm 2 mart diyecektim 🙂

 48. Nuran

  26/01/2016

  2 mart dığum günüm bilgiler için çok teşekkür ederim. 2015 çok gelgitli yaşandı benim için ocak başı da öyle. Dolunayla ilgili oek bir şey hissetmedim henüz. Yükselen ikizler, ay burcum akrep. Bazen akrep etkileri hissediyorum kendimde. Mart nasıl olacak benim için.

 49. tülay

  26/01/2016

  Ceyhun bey merhaba.16 temmuzda nikahım var doğru zamanmıdır.ikimizde aslan burcuyumuz benim yükselenim akrep.nişanlımın oğlak…..

 50. tugce

  26/01/2016

  Merhaba Ceyhun Bey;yazilarinizi duzenli takip ediyorum.Iyi ki varsiniz.Bu dolunay kadar keskin etkileri olan bir dolunay yasadigimi hatirlamiyorum.25.07.1988 istanbul-fatih dgumluyum.dogum saatimi kesin bilmiyorum.sabah ezani okunurken dogmusum.☺ yukselenimin yengec oldugunu saniyorum.cuma gununden beri hastayim.Hasta yatagimda gelecek kaygilarimla bogusuyorum.yaklasik 5 senedir hayallerimi gerceklestirmek icin didiniyorum.Hatta suan muzikal tiyatro okuyirum.Son iki gunde koptum gittim.Sanki tum defterleri kapattim.tum hayallerimi cope attim.(babamin saglik sorunlari ve maddi sikintilarimiz buyuk etken)ciddi ciddi baba meslegini mi yapsam die dusunmeye basladim ki omrum boyunca kactigim bir isti.Bu ruh hali gecici midir yoksa bundan sonra boyle mi dewam edicem?Acaba saturn dongum mu basladi da bn birden boyle oldum?size icimi dokmek istedim.tesekkurler.

 51. Begi

  26/01/2016

  Merhabalar ceyhun bey, bu ocak ayi ne böyle inanın tükendim…yengeç burcuyum yukselenim aslan simdide aslanda dolunay varmış:(( inanın işin içinden cıkamiyorum panik halinde yaşıyorum resmen…hayatimda değişlik yapmam lazim şubati bekliyorum ama ilk 6 ay bu duygularla mi devam edicek? Buna dayanamam gibi hissediyorum çünkü ocak ayı çok zor geciyor resmen yasamak için çabaliyorum:(((

 52. Pelin

  27/01/2016

  Dolunay 8. Evimde gerçekleşiyor jüpiterim ve merkürüm de bu evde … Yükselen ve ayı yay olarak Ölmez sağ kalırsam iş konusunda şansım olur mu acaba

 53. Sezin

  27/01/2016

  Ceyhun bey merhaba16.03.2o14 Saat oglen 11.10 istanbul dogumlu yegenimin yukselen burcunu ogrenmek isterim.her sitede farkli cikiyor.annesi ise 03.09.1980 istanbul saat gece 3 de.onunkini de ogrenmek isterim.ilginiz icin cok tesekkurler

 54. Edi

  27/01/2016

  Merhaba Zafer bey, kova burcu şubat yorumunu ne zaman yazarsınız? Sevgiler

 55. merwe

  28/01/2016

  Aslında özel hayatların paylaşılmasını sevmem ama bunları Astrolojik olayları yorumlama açısından örnek teşkil etsin diye yazıyorum. Burcum ve yükselenim Başak 24 Ocak dolunayı gerçekleşmeden 2 gün önce, yani 22 ocak akşamı burcu Aslan olan erkek arkadaşımla ilişkime bir anda son vermek zorunda kaldım. Aramız son derece iyiydi.Son zamanlarda çocukluğunda kalan bir kız arkadaşıyla ilgili anılarını fazlaca anlatıyordu. Uzun bir ilişkimiz olduğundan arkadaşça yaklaşıp pek önemsememiştim. Tesadüf o ki bir defterinin arasında kadının ismi yazılı telefon numarasını buldum.Demek anıları anlatışının nedeni kadınla görüşüyor olmasıymış diyerek anında son verdim Güven bitmişti.Sevgiler.

  • merwe

   28/01/2016

   Bence bu dolunay başak burçları için arkalarından çevrilen dolapları, sırları açığa çıkaran bir etkiye sahipti

 56. dilara

  28/01/2016

  Merhaba dun ve bugun havadan mıdır yoksa gezegenlerden midir bana bir seyler oldu…bir agirlik coktu ustume bi isteksizlik gercekten bu simariklik değil bedensel ve ruhsal bi degisim cevremdeki insanlara tahammulsuzluk vs. Bunun boga burclaryla bi alakasi olabilir mi merak ettim ( yukselen ay terazi)

 57. tendril

  29/01/2016

  Slm Ceyhun bey
  Tesbit ve verdiğiniz tarihlerin önemi ortada. Ellerinize saglik… Bu tespitlere dayanarak birçok kişinin de ilgisini cekicegini düşündüğüm bir soru sormak istiyorum. Bu sene önemli gelismeler var dediniz gökyüzü de çok hareketli bu yüzden tüp bebek yaptırmayı düşünenler için doğru zaman sizce hangisi? Mars gerilemesi mi gerilemenin bitmesini mi beklemeliyiz? Benim burcum yengeç yukselenim terazi ama genel bi yorum olabilir tüm burçlar için. Teşekkür ler iyi çalışmalar

 58. serap

  29/01/2016

  ZAFER BEY,
  SİZDEN BİZİ BİR KONU DA DAHA BİLGİLENDİRECEK…

  • Zafer Ceyhun

   29/01/2016

   tamamını büyük harfle yazdığınız için silmek durumunda kaldım Serap hanım..
   Ayla ilgili gelişmeler tali/etkisi az etkiler getirir, üzerinde durmaya değer önemde bulmuyorum.
   sevgilerimle, Ceyhun

 59. maviay

  29/01/2016

  Merhaba Ceyhun Bey, paylaştığınız bilgiler için size teşekkür ederim. Aslan burcuyum, yükselenim akrep.. 25 yaşındayım ve evliyim. Evliliğimizin geleceği için eşimle (eşim akrep burcu) ciddi ve önemli bir konuşma yapmayı düşünüyorum .. Ya sorunları görüp devam edeceğiz ya da…. Zamanlama olarak Şubat ayı sizce uygun olur mu? İlgilenirseniz minnettar kalırım.. Herşey için teşekkür ederim.

 60. Prle

  29/01/2016

  Ceyhun Bey merhaba, subat yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorum. Çalıştığım alanı değiştirip farklı bir bölüme , alana yönlenmek istiyorum, yalnız çalıştığım firma içinde. Olumlu etkiler olur mu ?sayenizde yıllar sonra öğrendiğim dogum tarihim : 13.02.1984 İzmir 01:40 . Sevgiler

 61. Selin

  29/01/2016

  14 mayis dogumlu boga burcuyum, yaklasik 1 bucuk yildir netlesmesini bekledigim birsey var. İliskiler konusunda boga burclari istedigi sonuclari alacak mi? Sabir diyorum kendime hep, ve kendimdeki eksiklikleri anlamaya calisiyorum duzeltmeye calisiyorum. Bekledigim biri var sizce sonuc alacak miyimm yani gokyuzu bu konuda goz kirpacak mi :)) Bu arada yillik yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorum, sevgiler.. 🙂

 62. MELEK

  30/01/2016

  Ceyhun bey subat yorumları ne zaman gelıyor…

 63. Hazal

  30/01/2016

  Ceyhun bey selamlar
  Subat ayı yorumlatinizi
  Merakla bekliyoruz efendim
  Koc burcu ile baslayabilirmisiniz lutfen

 64. Gizem

  06/02/2016

  Boga burcu subat yorumunu dort gozle bekliyorum

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir