Yükselen AslanAslan Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Temmuz 1, 2015by Zafer Ceyhun84

Aslan burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Her burcun hissiyatı, kendinden önceki burcun yaşandığı ayda kötüleşir. Bazen yorgunluk, bazen hüzün, bazen yalan dolan…Ağustos’un burcu olan Aslan için Temmuz işte bu aydır. Bununla birlikte, 2015 yılının en karmaşık dönemine giriyoruz diyebilirim. Gündemi kapsamlı bir şekilde anlatacağım, işinize yaracağından emin olmak için önemli konulara değineceğim. Hızlıca Temmuz 2015’i özetleyeyim: Temmuz ayı Dolunay ile başlıyor! 2 Temmuz günü başlayan Dolunayla ilişkili gündeminiz 6 -7 Temmuz gibi sonuçlacak. Detayları ileride anlatacağım 15 Temmuz’da Merkür/Mars birlikte Pluto ile karşıtlık yapacak, iyi bir haber sayılmaz! Bu karşıtlığın ertesi günü, yani 16 Temmuz’da Yeniay yaşanacak. Diğer yandan, 1 yıldır Jüpiter sizin burcunuzda ve hayatınızda büyük çaplı gelişmeler yaşanıyor. Şimdi Venüs de aslan burcunda ama 25 Temmuz itibarı ile gerileme sürecinde olacak ancak etkilerini 19 Temmuz gibi hissettirecektir. O zamana kadar hem Venüs hem de Jüpiter’in tadını çıkarın. Detaylara geçmeden önce Temmuz 2015 astroloji gündemini madde madde görmek isteyenler için sıralıyorum:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Şimdi Temmuz ayını doğru anlamak, tüm bu astrolojik olayların ne demek olduğunu görmek için devam edelim.

Aslan Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

1 Temmuz’da Venüs-Jüpiter kavuşumu yaşandı. Bu etkileşim sayesinde, bugün yaşadınız önemli bir olay olduysa not edin, ileride çok işinize yarayacak. Bugün bir gelişme olmadıysa, önümüzdeki günlerde, özellikle 1-3 Temmuz arasında da güzel olaylar yaşama ihtimaliniz var. Sizin burcunuzda olduğu için, sağlığınız ve görüntünüzle ilgili bir şey de olabilir, hayatınızı toptan değiştirecek harika bir olay da… Ne olduğunu yaşayıp gördünüz veya 2 gün içinde göreceksiniz. Gelişmelerine bu gözle, seçici bir algı ile yaklaşın, fırsatları sahiplenin.

Temmuzda Satürn etkisi

2013-2014 yıllarında aileniz, ev hayatınız ve yatırımlarınızla ilişkili alanda Satürn etkilerini hissettiniz. Satürn belirgin etkileri olan bir gezegen olduğu için, geçmiş 2 yıla baktığınızda hatırladığınız olayların büyük kısmı zaten bu konular üzerine olup bitmiştir. 2015 yılında Satürn burç değiştirdiği için hayatınızda etkilediği alan da değişmişti. Gündeminiz artık aileniz ve geleceğinizi inşa etme motivasyonunuz değil güzel yaşama, hayatın tadını çıkarma isteğiniz olmuştu. Bazılarınız için de çocuklar 2015 yılının gündemiydi. Yani ev/aile meselelerinde bir rahatlama olmuştu, yapacağınız yapmış ve yolunuza devam etmeye başlamıştınız. Ancak son günlerde bu durum değişti, motivasyonunuz yine 2013-2014 yıllarındaki gibi… Peki neden? Çünkü Satürn yeniden aynı alana döndü, yani aile/ev ve yatırımlar..Bu durum Eylül ortalarına kadar devam edecek, hazırlıklı olun, motivasyon değişimini de sorun etmeyin, hayatın akışının olağan bir parçası, tüm aslanlar aynı durumda. Hem zaten Satürn’ün önceki burca dönüşü her zaman bir şeylerin ters gittiği hissi yaratır, huzursuzluk verir. Bir düşünün, 10 gündür bir karmaşa var mı? Eskiye dönüş!! Dediğim gibi dert etmeyin, sorun sizde veya çevrenizdeki insanlarda değil. 2013 -2014 yıllarında çok yol aldınız, şimdi eksik kalan parçaları tamamlama zamanı. Eylül 2015 son!

Temmuzda Mars etkisi

Mars Temmuz ayının tamamında yengeç burcunda olacak. Mars’ın bu konu sizi nasıl etkiler? Bu soruya cevap vermeden önce, Mars etkisini bir örnekle açıklayayım: Küçük bir çocuk düşünün, 3-4 yaşlarında. Sürekli bir şeyler istiyor, eğer istediğini alırsa gözleri mutluluk ve zaferle parlıyor; alamadığında ise keyfi kaçıyor, mağlubiyeti kabullenmiyor, kaşlarını çatıp bağırmaya başlıyor, amacı ortalığı ayağa kaldırmak…. İşte Mars enerjisi bu küçük çocuk gibidir. Geldiğinde bizler de o küçük çocuk gibi hissederiz: coşkulu veya agresif. İstediğimiz olursa ne ala! Ama olmazsa kabul etmeyiz, öfkeleniriz, kavga etmekten çekinmeyiz. Peki Mars’ın etkisini hangi alanda hissedeceksiniz?
 1. gizli yapılmış işler, perde arkası meseleler
 2. aldatma/aldanma, kandırılma ve dolandırılma
 3. düşmanlar ve kötü niyetli insanlarla uğraşma
 4. sağlık sorunları ve bağışıklık zayıflığı
 5. sorumlulukları devretme eğilimi, yalnız kalma isteği
 6. yardımlaşma ve işbirliği
 7. sınırlanma ve engellenme durumu veya hissi
Satürn etkisi aile ve ev hayatınız ile yatırımlarınızı temsil eden alandayken Mars bu saydığım alanlarda etkili olacak. Finansal/sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha sorgulayıcı gözlerle bakıp, perde arkasında aleyhinize bir şeyler planlanıyor olabilir. “Hayda, nerden çıktı şimdi” demeyin, astrolojik bilgi şaşmaz!

Temmuzda Neptün etkisi

Neptün, 2011 yılından beri parasal durumunuzu, finansal ve kişisel gücünüzü, hayatınızı/kaderinizi kontrol etme isteğinizi ve stratejik işbirliği ihtiyacınızı temsil eden alanda bulunuyor. Neptün etkisi ilginçtir, zaten Neptün etkilerini da doğru düzgün anlatabilen yoktur. Tabi siz Burcuna Göre okurları olarak doğru yerde olduğunuz için ayrıcalıklısınız, bu gezegenin etkilerini de anlayacaksınız.
Neptün’ün etkilediği alan, hem gelişim hem de sorun alanı olur.
Neptün varken daha fazlasını yaşamak isteriz ancak bunu başarmakta zorlanırız. Bir taraftan olumlu gelişmeler olurken, bir taraftan da işler istediğimiz gibi gitmez. Kolayca mutlu olamayız, bir türlü “işte budur” diyemeyiz.  2011 öncesi ve sonrasını bir düşünün, özellikle finansal konularda hayatınızda büyük değişimler olmadı mı?
 1. maddi/manevi daha güçlü olmak istediniz
 2. paraya daha kolay ulaşmanın yollarını aradınız, belki bankalarla ilişkileriniz arttı
 3. mantık evliliği yaptınız, finansal olarak rahatsınız
 4. yatırımlar yaptınız, kendinizi güvende hissetmenin yollarını aradınız
 5. otoritenizi artırdınız, paralel olarak güçlü insanlarla ilişkileriniz arttı
Diyorum ya, Neptün hem gelişim alanıdır hem de sorun. Bu nedenle bu konularda 2 ileri 1 geri gidiyorsunuz. Belki harcamalarınız da istemediğiniz kadar arttı, bazı mülklerinizi satmak zorunda kaldınız. Kısaca tam olarak istediğiniz gibi de değilsiniz. Neptün etkisi hayatınızın arka planında kalıp sizi ağır ağır değiştirmeye devam edecek! Bazen büyük galibiyetler tadacak bazen de hayalkırıklığı yaşayacaksınız. Finansal meseleler, Temmuz ayının ilk haftasındaki Güneş-Neptün etkileşimi nedeniyle, özellikle Dolunay sırasında öne çıkacaktır. Bir gelişme yaşanması olasıdır, gündemde bir konu var mı?

Temmuzda Pluto etkisi

6 Temmuz, Pluto etkisi açısından önemli bir gün çünkü yazının başında belirttiğim gibi Güneş-Pluto karşıtlığı yaşanacak. Bu günü not edin (ve takip eden 2 günü), bir takım sonuçları olacaktır. O sonuçlar ne olabilir? Öncesinde Pluto etkisini anlatayım:
Pluto saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı veya zorunluluğu getirir.
Pluto’nun gerilemeye başladığı Nisan’a ayına geri dönüp bir düşünün lütfen. Nisan’dan bu yana soluksuz odaklanma isteği veya mecburiyeti, hayatınızın hangi alanında oluştu?
 1. sağlık ve sağlıklı beslenme
 2. spor/diyet ve sigara bırakma gibi sağlığı güçlendirici uygulamalar
 3. iş arkadaşlarınız, birlikte çalıştığınız insanlarla uyumunuz
 4. iş ve sosyal hayatınızın düzeni
 5. zaman yönetimi ve verimlilik
 6. sorumluluklarınızı zamanında tamamlama ihtiyacı
 7. hayatınızda her şeyin yolunda ve kusursuz gitmesi için odaklanma
Pluto cidden büyük bir odaklanma yaratır. Bunu siz tercih etmiş olabilirsiniz ya da mecbur kaldınız… Pluto bu saydıklarımı olumlu bir şekilde hayatınızın hedefi yaptı veya bunları elinizden çekip aldı, bu konularla uğraşmak zorunda kaldınız. Sizinki hangisi oldu? Sonuçta mutlaka biri oldu, Pluto es geçmez. Pluto etkisi açısından 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı bir dönüm noktası olacak. Değerli okurlarım, Gördüğünüz gibi Temmuz ayında geleceği inşa etmek, daha sağlam temeller atmak, güç kazanmak, eldekini korumak, perde arkası meselelerle uğraşmak ve belki de düşmanca davranan insanlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Temmuz ayında sizin için uygun olan, hedeflerinizi sessizce takip etmek, ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek, pek göz önünde olmamak ve gerektiğinde doğru insanlardan destek almak olacak. Diğer yandan, unutmayın ki Jüpiter 11 Ağustos’ta başak burcuna geçiyor! İş ve gelirinizi temsil eden alanda 1 yıl kalacak. İşe girmek veya kazancınızı artırmak için birçok fırsat bulacaksınız. Bu güzel haberin ardından bir hatırlatma yapmam gerekiyor! Temmuz’da Merkür/Mars ve Pluto arasında olumsuz etkileşimler olacağı için her zamankinden daha temkinli ve dikkatli olmakta fayda var. Örneğin, tatile giderseniz denizde fazla açılmayın, yorgunken araba kullanmayın, küçük çocuklarınız varsa denizde/havuzda yalnız bırakmayın vs. Kısacası, riskli bir ay olduğu aklınızda kalsın, her zaman ne kadar dikkatliyseniz 2 katı dikkatli olun, gereksiz risk almaktan kaçının.

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Dolunay yeni gündem oluşturmaz, var olan bir konunun sonuçlanmasına neden olur. Mesela gündemdeki konu bir sonuca bağlanır veya alınan bir kararla mesele netleşmiş olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. iş hayatınızda bir süredir gündemde olan konu sonuçlanacak
 2. iş arkadaşlarınız veya personelinizle ilgili/aranızdaki konu netleşecek
 3. düzeniniz değişecek, artık zamanınızı daha farklı değerlendirebileceksiniz
 4. sağlığınızla ilgili bir konu varsa netleşecek/sonuçlanacak
Dolunay gündeminiz 6 – 7 Temmuz civarında sonuçlanacağını yeniden hatırlatayım. Neptün bölümünde bahsettiğim gibi, Dolunayda yaşananların Neptün’le ilişkili olma ihtimali olacağı için, sosyal/finansal gücünüzü ve otoritenizi etkileyebilir. Elbette alternatifler sınırsız, ben bir örnek verdim ama sizin gündeminiz biraz farklı olabilir. Kendi gündeminize göre aradaki olası bağlantıları en iyi siz bulabilirsiniz 🙂

16 Temmuz Yeniay

Yeniay demek başlangıçlar demektir. Başlangıç enerjisini 16-17 Temmuz civarında yoğun olarak hissedeceksiniz. Peki gündeminizde neler olacak? Bazı olasılıklar:
 1. gizlediğiniz bir konu açığa çıkabilir
 2. sizden gizlenen bir konuyu öğrenebilirsiniz
 3. perde arkasından iş çevirmeniz gerekebilir
 4. birileri aleyhinizde işler yapabilir/konuşabilir
 5. bir sağlık sorunu gündeme gelebilir
 6. finansal/sosyal kayıp yaşayabilirsiniz
 7. bir ayrılık olabilir
Yeniay’dan hemen önce zaten gergin bir atmosfer olacak çünkü Merkür-Mars ile Pluto karşıtlık yapacak. Bakalım neler yaşayacağız, Ağustos gelsin hoş gelsin!

Diğer önemli günler

19 Temmuzdan itibaren negatif veya büyük kararlar vermeyin! Negatif karara örnek işten ayrılmak, büyük karara örnek ise ailelerin onay vermediği bir evlilik için adım atmak. 19 Temmuz’dan itibaren Venüs gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz ve gerileme tam olarak 25 Temmuzda başlayacak. Bu nedenle özellikle görüntü değişikliğine yönelik her türlü önemli kararı ertelemek yerinde olur. Diğer yandan, her ne kadar Jüpiter ilişkileri temsil eden alanda olsa da, Venüs gerilemesi nedeniyle ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşabilir. Mesela yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye yazdım bunları. 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Son kez hatırlatayım: Tatil yapıyorsanız risk almayın ve sevdiklerinizi de yollarda ve denizde dikkatli olmaları yönünde uyarmayı ihmal etmeyin. Umarım sorunsuz bir Temmuz yaşarsınız, Ağustos ayına iyi bir başlangıç yaparsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

84 comments

 • Nazlı Akkuş

  Temmuz 1, 2015 at 11:54 pm

  1 Temmuz öğlen ve akşam saaatleri, çok değer verdiğim bir dostumla tartışma yaşadım. Arkadaşım kova (yükselen başak), ben ise aslan (yükselen aslan). Tartışma çok kötü bitti ve arkadaşım aramızdaki dostluğu bitirmemiz gerektiğini söyleyip veda etti. Yıkıldım.
  Bir de siz böyle deyince daha bir garip oldum, harika olduğu falan yok benim için.
  Umarım her şey daha güzel olur.
  Yine de elinize sağlık, iyi günler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:22 am

   Nazlı hanım bir tartışmayla çekip gidene dost mu deni Allah aşkına?? İleride iyi ki dersiniz merak etmeyin.

  • Nazar

   Temmuz 25, 2015 at 7:25 pm

   Bütün burçların sonunda aynı yazı var ne yapacağımı şaşırdım Boğa burcuyum yükselenim ikizler. Çektiklerimiz kaybettiklerimiz yetmedi mi daha.. Güzel günleri ne zaman göreceğim acaba gerçekten bunalıma girmek üzereyim. Evimden oldum, işimden oldum, Çocuğum Babasına gitti, param bitti, yıllar sonra ilk defa birinden etkilendim hiç olmadık sebepten aramız açıldı ne yazdıysam adam günlerdir cvp vermez oldu yemin ederim deliricem gerçekten yeter artık

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 25, 2015 at 7:51 pm

   Merhaba, tüm bunları aslan burcu olarak geçtiğimiz 1 yılda mı yaşadınız?

 • Yaz

  Temmuz 2, 2015 at 12:02 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  gözüm korktu inanın Temmuz ve Ağustos tan zaten herşey ters gidiyor
  bir aslan olarak ne yapmalı şimdi bilemedim.17/08/1979 G.Antep doğumlu
  hoşça kalın…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:23 am

   İçinizden geleni yapın, en iyisi bu olmaz mı?

 • hayal

  Temmuz 2, 2015 at 12:10 am

  Aylardır her şey ters zaten iki yıllık ilişkim nikahima on kala bitti yikildim zaten aylardır toparlqnamiyorum temmuz desen o da kötü belli ki biz aslanlar ne zaman mutlu olacagiz her şey ters gidiyor hayatimda hiçbir şeye karar veremiyorum hep gi arafta gibi hissediyorum.ne yapmalıyım? 03 08 1990 doğumluyum. Şimdiden teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:27 am

   Evet yaşanan epey üzmüş olmalı sizi fakat Öncelikle karamsarlığınızı atmaya çalışın, aksi halde yol almanız zor görünüyor.

 • Dertli

  Temmuz 2, 2015 at 12:10 am

  Merhaba yükselenim aslan burcu 29derecede ,temmuz yeni ayı korku filmi gibi görünüyor, yükselen aslan da cok etkilenir mi? Günes burcumsa yay… korkumdan sormak istedim,sevgiler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:29 am

   29 derece epey uzak yengeç yeniay derecesine…tabi bu gündemi farklı yapmaz.

 • pelin ilgün

  Temmuz 2, 2015 at 12:22 am

  merhaba bu karışık temmz ayınca bende 24 temmuzda nikah yapcm ve zamanı iyi mi merak ettim? ben aslan burcuyum nişanlım yengeç …

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:58 am

   Gözünüz aydın Pelin hanım 🙂
   yılın başında Venüs gerilemesi tarihlerini vermiştim, sanırım Burcuna Göre’yi yeni takip etmeye başladınız.
   Gerileme sırasında evlilik en iyi tercih sayılmaz doğrusu ama erteleme şansı yoksa, dilerim ki yolunuz hep aydınlık olur 🙂

  • pelın ilgün

   Temmuz 2, 2015 at 1:08 am

   hmm fakat dugun 6 eylül olucak nikah sadece önemli olan nikah tarıhmi acaba? ne gbi aksılik meydana getirebilir peki

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:10 am

   6 Eylül Venüs gerilemesinin bittiği gün ve evet düğünü referans almak lazım, aleniyet önemlidir…

  • pelın ilgun

   Temmuz 2, 2015 at 1:15 am

   tesekkür ederim yorumunuz içın.. o zaman 6 eylül kötü bır zaman dgl evlilik içinn degil mi

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:33 am

   Kötü desem değiştirebilecek misiniz? Hayır.
   Zorlamayın işte, tadına varın 🙂

 • ikayahany

  Temmuz 2, 2015 at 12:33 am

  Yeterince olumsuz bir ay yani nolcak biz aslanlarin bu hali abi ya :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:46 am

   Herkes aynı İbrahim aga 🙂

 • Arzu

  Temmuz 2, 2015 at 12:38 am

  Hmm! Ne düşüneceğimi,nasıl hareket edeceğimi şaşırdım kaldım.2015 güya Aslanların yılıydı.Bu talihsizliğin,sonları temsil eden aksi dolunayların,başlangıçların yeniayıyla dolu bir yılda hiç mi iyi birşey olmaz.Tüm olumsuzluklar kepçe kepçe önümüze sıralanırken,Çay kaşığı tadında güzellikler ile avunuyoruz.Hep ama hep bir ama var.
  Yarın dolunay Aslan ile kova Karşıt burçlar biraz zorlayacak gibi.Elinize sağlık Zafer Bey,herkesin en yüksek hayrına olsun herşey.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:51 am

   Arzu hanım hayat zaten Kim için ne zaman pürüzsüz ve sorunsuz olmuş ki?
   Tarihin en varlıklı güçlü mutlu insanları bile Jüpiter’e karşı Satürn, Neptün’e karşı Uranüs falan derken 2 ileri 1 geri gitmemiş mi?
   Koca Atatürk sirozdan gencecik yaşta ölmedi mi?
   Kusursuzluk beklentisinin faydası yok, olanın tadına varmak lazım 🙂

  • Arzu

   Temmuz 2, 2015 at 1:19 am

   🙂 Zafer Bey gönülden yazdıklarınıza Katılıyorum.Kusursuzluk beklentisi içinde değilim, sadece ya olumsuzluklar üstüste geldi ya da benim Farkındalığım arttı.Eskiden sessiz kalıp ne çok şeye tahammül ettiğimi düşündükçe hayrete düşüyorum.Allah’tan siz bizi Öncesinde önlem almak için uyarıyorsunuz.;-)

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:34 am

   Farkındalık gibisi yok ama değil mi?
   Benim hayatımın dönüm noktası, farkındalıkların gezegeni Uranüs’ün yardımıma koşmasıdır 🙂

 • Gökçe

  Temmuz 2, 2015 at 12:46 am

  Teşekkürler. Yorumlarınız sayesinde yakın geleceğim konusunda en azından bir şablon oluşuyor aklımda ve bu da en ihtiyaç duyduyğum şeylerden biri. Bu hafta dolunayla beraber manevi dünyamda bazı yatırımları tamamlamış olacağım sanırım, gündemim şu an bu yönde. Haftaya da tatile çıkacağım ve temmuz sonuna kadar da tatilde olacağım. Doğrusu iple çekiyorum, umarım her şey yolunda gider. Geri döndüğümde aşırı yoğun bir tempoya atılacağım. Ağustos yorumunuz da benim için çok önemli olacak. İyi çalışmalar dilerim size ve tekrar teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:54 am

   Gökçe hanım, tam da sizin bakış açınıza sahip okurlarım için yazıyorum…
   Belki farkında değilsiniz ama bu yorumunuz sonrası bilin ki varlığınız bana hep mutluluk ve destek veriyor olacak 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

 • Fatma

  Temmuz 2, 2015 at 9:33 am

  Sizi okumaya başladığımdan beri farkındalıktan ve size getirdiklerinden bahsediyorsunuz.Farkında olmadan sizin yorumlarınızla hayatımı doğru zamanda iyi ve güzel yönlendirmeye ruhsal ve bedenen hissettiklerimi doğru analiz etmeye başladım.Yani bende farkına vardım Ceyhun bey:)) teşekkürler..
  Temmuz da Ağıstosta geçicek. Bende gelen iyiye kötüye aşırı sevinip aşırı üzülmeyerek “rota belli şablon hazır”dicem:)
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 3:33 pm

   harikasınız Fatma hanım, yazılarımın amacı tam olarak bu zaten 🙂 🙂
   çok sevindim bakış açınızın bu yönde değişmesine, farkındalığa.
   sevgiler, Ceyhun

 • filiz Aktaş

  Temmuz 2, 2015 at 9:54 am

  Teşekkürler zafer bey yine dolu bir ay ve bi o kadar da karışık galiba temmuz ayında ortalarda pek görünmemek lazım biraz inzivaya cekilmeliyiz bunada ihtiyacım var zaten yalnız neptün bizi hayli yordu bundan sonra nasıl hareket etmemiz lazım bu hayalet gezegen ne zaman bizi rahat birakicak çok merak ediyorum sevgiler saygılar ağustosu iple cekiyorum

  Reply

 • Hülya

  Temmuz 2, 2015 at 9:58 am

  29haziranda küsüp 1temmuzda nişanlımla barıştım 16 temmuz yeni ay ayrılık mayrılık gevelio valla çıkar gezegenleri karıştırır dünyayı alt üst ederim bir aslan olarak….yeter da yeter gezegen misin nesin bi defol git hadi anam başka kapıya……

  Reply

 • Hülya

  Temmuz 2, 2015 at 10:01 am

  zafer bey valla iyi bişi söyleyin yaw evlenmeyi düşünüoz ikide bi ayrılık dio bu burçlar 🙁 senelerdir uğrama gezegen ayırma uzun yıllar sonra gel ortalık karıştır ya aslan burcum yükselenim koç nişanlım yengeç yükseleni oğlak :(((( nolcak bu durum….

  Reply

 • ebru durmaz

  Temmuz 2, 2015 at 10:55 am

  Merhaba Ceyhun bey burcum aslan yükselmenin terazi. Kendimle ilgili analiz yaparken yukselenimi ne kadar dikkate almalıyım.

  Reply

 • Senem

  Temmuz 2, 2015 at 1:52 pm

  Offfffff offfffffffff. ..
  Agirlik var ustumde dolunay!
  Is yoq ask hic yoq
  Aslanim ama kedie donmus gibi hissediorum 🙁

  Reply

 • yeşim

  Temmuz 4, 2015 at 4:46 pm

  Merabalar bu dediginiz 6 temmuzdaki sonuclanma olumlu mu olumsuz mu olur acaba ?

  Reply

 • Öznur Aras

  Temmuz 5, 2015 at 3:13 pm

  08.08.1986 dogumluyum. Cok stresli bir ay benim icin,14 haziran da sözlendim,kasımda nişan ve 14 mayısta dugun dusunuyoruz.Ama icim sıkılıyor hic bir sey istedigim gibi olmayacak gibi dusunuyorum,hep negatif düşünüyorum, mutsuzum,hic bir sey yapmak gelmiyor,is yerimde de cok sıkıldım, calismak istemiyorum artik orada da.Hepsi ust üstte geliyor yani.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 6, 2015 at 12:09 am

   Buradan bakınca görünün şu Öznur hanım: Jüpiter size yaramış, evlilik gibi önemli bir adım atmışsınız, bu ara sevmeseniz de bir işiniz var..
   Derin bir nefes alın, şükredin ve geleceğe inanın.
   Sevgiler, Ceyhun

 • sueda polat

  Temmuz 6, 2015 at 7:22 pm

  Çok teşekkür ederim ben oğlak burcunun mayıs ayında konustugum fakat aramızda birşey olmayan aslan burcu beyfendi bu ay mesaj attı ve konuşup gorusmeye başladık çok mutluyum 🙂

  Reply

 • aycan

  Temmuz 7, 2015 at 4:07 pm

  Zafer bey izninizle venus gerilemesi yle ilgili sorum olucakti.Venus gerilemesi sırasında tup bebek transferi yaptırmak yanlış olurmu acaba?Baska bir yerde okudum ama sizin agzinizdan duymak daha dogru geldi bana.Simdiden teşekkür ederim.

  Reply

 • Selin

  Temmuz 8, 2015 at 3:30 pm

  Zafer Bey öncelikle merhaba ve bu güzel satırlar için teşekkürler..26 Mayısta bir aslan kadını(yukselen yengeç) ve bir yengeç erkeği tüm duygularını ortaya koydu. Elbette sıkıntılar oluşacak ama bu periyodlarda şansımız var mı..yoksa biz iki kıskanç boğacak mıyız birbirimizi..
  Sağlıcakla, sevgiyle kalın..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 8, 2015 at 9:37 pm

   Selin hanım merhaba, onun yüks nedir?

  • Selin

   Temmuz 9, 2015 at 9:02 am

   :(( bilmiyorum..o kadar kapalı ki..olursa da yorgun bir ilişki olacak sanki:/

 • 123

  Temmuz 8, 2015 at 5:34 pm

  Zafer bey gerçekten önemli benim için hayatı bi konuda size danışmak istediğim şeyler var fakat genelden yazamayacaim şeyler mail adresime dönüş yaparsanız çok sevinirim. Lütfen , acil geri dönüşünuzu bekliyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 8, 2015 at 10:09 pm

   Facebook/Twitter dan msj atın

 • cml

  Temmuz 9, 2015 at 4:18 pm

  ceyhun bey merhaba, Hayırlı ramazanlar diliyorum.
  Venüsün 25 temmuz itibari ile geri harekette olacağı dönemde hacemat yaptırmak doğru olur mu?
  bu konu sağlık konusu içerisinde değerlendirilmeli diye düşünüyorum, görsel herhangi bir durum sözkonusu deil çünkü.
  sevgiler, Şimdiden hayırlı bayramlar:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 9:02 pm

   Merhaba, tşk ederim hayırlı ramazanlar..
   Yorumunuza katılıyorum, sağlıkla ilgili meseleler Venüs gerilemesi ile ilişkili değil, başaklar hariç.

 • Umtsuz

  Temmuz 9, 2015 at 9:10 pm

  Ceyhun bey içim sıkıldı yorumları okurken zaten 2015 ocak girdigimden beri çok üzüldüm bir sürü tartışma yaşadım şimdi eski konular gündeme gelebilir yine dediniz bir sürü insanla ugrasmak zorunda kalmıştım yine bunları yasicakmiyim sizce? 21.08.79

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 9:12 pm

   Ben olasılıkları detaylarıyla yazdım, Artık haberleri siz bana verirsiniz 🙂

 • Tülay

  Temmuz 9, 2015 at 9:12 pm

  Ismim Tülay Ceyhun bey iyi aksamlar diliyorum ve ne olur güzel şeyler söyleyin eski kapattigim konular yine gündeme gelmesinin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 9:13 pm

   Ben söyleyince olur mu ne dersiniz? 🙂

 • Tülay

  Temmuz 9, 2015 at 9:14 pm

  Sürekli takipteyim sizi ve ne diyorsaniz aşağı yukarı yaşadım hepsini.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 9:53 pm

   Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi diyorum Burcuna Göre için. Bu iddianın gereği, burcunuzun yorumlarının sizin hayatınızda izdüşümleri ve yansımaları olmasıdır..
   Tşk ederim, hep aramızda olun, sözleriniz sayesinde başardığımı görüyorum.
   Sevgiler, Ceyhun

 • filiz Aktaş

  Temmuz 11, 2015 at 12:02 am

  Evet zafer bey oncelikle bir numarsiniz tartisilmaz.Uzun zamandır kizima piyano almak istiyorduk ve 2 temmuzda aldık. Acaba dolunayin sonuclarindan biri olabilirmi? Birde neptün bizi ne zaman rahat birakicak bizler bu donemde nasıl hareket etmeliyiz lütfen bana da engin bilginizden biraz yardimci olabilir misiniz hakkiniz ödenmez teşekkür ederim saygılar sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 11, 2015 at 12:09 am

   Filiz hanım tşk ederim.
   Neptün etkilerini birkaç yazıda anlattım, mutlaka bir kez daha okuyun ama bir ekleme yapayım:
   Neptün var olanı beğenmeyi, eldeki ile mutlu olmayı zorlaştırır…sizde finansal konular, para ve güç isteği Neptün etkisinde…
   Çoğu zaman gezegenler bakış açımızı değiştirerek verdiğimiz kararları şekillendirir.
   Neptün bu anlamda tuzaktır, o varken tamam demeyi, bu kadarı yeter demeyi kolay başaramayız.
   İşte bunu başarın, Neptün tuzağına düşmeyin.
   Sevgilerimle 🙂

 • Ceyda

  Temmuz 11, 2015 at 2:45 pm

  Zafer bey hayırlı ramazanlar. Öncelikle paylaşımlar için teşekkürler bize ışık tuttunuz. Aslan burçları temmmuzun ikinci yarısında gecmisleriyle karşı karşıya mi gelecek? Eski dostlar eski sevgili /es gibi durumlar tekrar gündeme mi gelecek? Kesin bitmiş bir ilişki ve dostluk için nasıl yol alalım? Venüs gerilemesi geçmiş aşkları mi çıkaracak ?
  Teşekkürler ceyda

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 11, 2015 at 7:58 pm

   Ceyda hanım merhaba,
   Hayır bunların hiçbiri yüksek ihtimalle olmayacak…
   Venüs gerilemesinin etkisini zaten büyük çoğunlukla Ağustosta yaşayacağız, 6 Eylüle kadar devam edecek…
   Detayları Ağustos yazılarımda yazacağım mutlaka.
   Sevgiler, Ceyhun

 • Ahmet

  Temmuz 14, 2015 at 12:31 pm

  Merhaba Ceyhun bey
  Aslan burcuyum okuduğum kadarıyla temmuz ayı iyi geçmiyecek peki bu zorlu ve karmaşa dolu dönem ne zamana kadar devam edicek ne kadar sabredicez ve bu kadar fedakarlığımız sonunda değicekmi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 14, 2015 at 2:26 pm

   Ahmet bey Ağustos temmuzdan iyi, eylül de ağustostan iyi olur diye düşünüyorum.

 • Selen

  Temmuz 15, 2015 at 10:47 am

  Ceyhun bey merhaba. Benim sorum venus gerilemesi ile ilgili.eskiden hayatımda olmasını istediğim ancak olduramadigim biri var.venuste işler tam tersine döner demişsiniz. O da beni beğeniyor ama şansımız yaver gitmemisti. Şimdi denemek için doğru zaman mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 4:54 pm

   15 Ağustos civarı en ideali diyebilirim Selen hanım.
   Gönlünüze göre olur inşallah.

 • Senem

  Temmuz 16, 2015 at 8:47 pm

  Dakka 1 gol 1
  16tem yeni ay olasiliklarindan 1i
  1ayrilma olabilir
  Bugun oldu
  Uzgunum evt ama
  Oh be nihayet bitti
  Demeden de kendimi alamiorum
  Garip grup grip 🙂

  Reply

 • nalan

  Temmuz 17, 2015 at 5:39 am

  Merhabalar Ceyhun bey,
  Is konusunda acmam gereken bir dava var. Temmuz ayında dava açmak için uygun tarih hangisidir. Yoksa ağustosta mı acmaliyim.
  Şimdiden teşekkürler

  Reply

 • dilek

  Temmuz 21, 2015 at 2:33 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey,
  Sitenizi ve yazılarınızı severek, ilgiyle takip ediyorum. Hayatın her zaman olumlu yönleriyle yaşamaya çalışıyorum. Bahsettiğiniz sıkıntıları, kişisel olarak yaşamamış olmamda da belki de en büyük etken budur. Ancak yazınızda belirttiğiniz “perde arkasından çevrilen işler, gizli iş çevirmeler ve aldatılma” gibi olayları, yay burcu erkeği ile nişan arefesindeyken yollarını ayıran akrep burcu bir arkadasımla, istemeden de olsa tanık olarak yaşadım. Kendi adıma sorun yaşamadan, yalnızca onlara üzülerek atlattım sanırım Temmuz’u.. Umarım Ağustos bütün bu gerginliğimi ve sıkıntımı alacaktır. Yazınızı merakla bekliyorum. Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 2:58 pm

   Dilek hanım merhaba,
   Temmuzdaki deneyiminizi paylaştığınız için tşk ediyorum..böylece ben de öğrenmiş oldum, perde arkası işlere tanık olmak da gündemin bir parçası olabiliyormuş.
   hayatın içinde, binlerce yıldır şaşmadan var oluyor bu tür olaylar, bizzat yaşamaktansa tanık olmak herkesin tercihi olur sanırım, keşke kimse yaşamasa diyeceğim ama biliyorum ki gerçekçi bir istek değil, Neptün var olduğu sürece olacak bu olaylar..
   Ağustos yazısına hazırlık yapmaya başladım, bir hafta içinde yazacağım, ilk yazım da aslan olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 • Senem

  Temmuz 21, 2015 at 9:34 pm

  Ceyhun bey
  Bakin buna ltf cvp verin
  Cunki muhim!!!!!!
  Bugun(malum venus gerilemesi) hali hazirda iken eski erk ark tekrar gorustum beni cok istio vazgecemiomus benden…
  Simdi ilerie donukte bazi hedefler belirledik(bana ait isyeri acma, evlilik vs.) Bunlari bu zmnda gorustuum icin geri giden venusten nasiplenir miyim? Yoqsa niyetlenir miyim????

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 9:56 pm

   Sizin içinizden geçen nedir Senem hanım, ne olacağını hissediyorsunuz?
   Bu arada herkese cevap vermeye çalışıyorum zaten 🙂

  • Senem

   Temmuz 22, 2015 at 2:15 pm

   Cok afedersiniz ceyhun bey!
   bian panik oldum da malum gezegenler rahat birakamayabiliolar da 🙁
   Icimden gecenler guzel ve olumlu niyetliim yani 🙂
   Sizin tespitlerinize guveniorum ve yorumunuzu cok merak ediorum???????
   Tsklr..

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 22, 2015 at 10:05 pm

   Senem hanım yeniden merhaba,
   Venüs gerilemesi ilişkilere bakışımızı değiştirir, ilginç bir şekilde bizi rahatsız etmesi gereken bazı şeylerden rahatsız olmayız mesela ya da bariz bir kusuru göremeyebiliriz.
   Siz en iyisi zamana bırakın, acele etmeyin, geri döndü diye “tamam o zaman, hadi başlayalım” demeyin, bırakın zaman karar sizin yerinize karar versin.
   görüşün, konuşun, değerlendirin, anlamaya çalışın…Eylül ortasında hala devam ediyor olursanız, aynı enerji ve istek varsa, işte o zaman “tamam, başlayalım” dersiniz.
   benim önerim bu, tabi ki hayat sizin ve karar da size ait.
   sevgiler, Ceyhun

 • ilayda

  Temmuz 22, 2015 at 2:13 am

  Ceyhun bey iyi geceleeeeer:)ağustos ayını şimdiden yazsaniz. ..çok önemlidir bir ay ve ben aslan burcuyum 8.evde 4 tane gezegenim aslan da. Venüs de 🙂 ayrıcalıklı mars da .sımdı neler olacak bide agustos ayında aslan burcunda bir yeni ay var … e güneş de zaten aslan da agustosda neler olacak. ? Korkmalimiyim yani.hatta Merkür de aslan da. Önümüzde ki ay is degistirmek istiyorum. Uygun olur mu sizce?

  Reply

 • kankizil

  Temmuz 23, 2015 at 2:22 am

  Merhabalar, yukselenim aslan, miras kalan bir mulku satmamizi her seye evet deyip satisa gelmeyen kardesimiz engellemisti. 18 inde her seye karisan esiyle buyuk bir tartisma yasadim, ortalik karisti, kardesimiz yuzumuze bakamiyor, anneme mektup yazip bize karsi bugune dek planladiklarini biriktirdiklerini yazmis, tehdit etmis. Ortalik karisik, perde arkasi manevralarla, mayinlarla doluymus ceyhun bey. Aaahh. Boga yukselen aslan ne cektin ya..sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 2:02 pm

   Aslanlar için Temmuz ayları birkaç yıl bu gibi konularla uğraşarak geçecek gibi görünüyor..
   umarım sorunları çözüp anlaşabilirsiniz, her ne olursa olsun kişiselleştirmeden, sakin kalarak çözmeye çalışın.
   şunu öneririm mesela: siz bu olayın bir parçası olduğunuzu unutun, bir avukat olduğunuzu ve bu sorunu çözmek için size danışıldığını varsayın, kararları duygusallıktan uzak durarak alın.
   sevgiler, Ceyhun

 • Munise

  Temmuz 23, 2015 at 3:44 am

  Size gerçekten inanamıyorum Ceyhun Bey.!
  Henüz 1 saat önce öğrendiklerimi anlatsam ne kadar doğru yazdığınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz.
  Ağzınıza sağlık elinize – emeğinize sağlık
  Kandırıldığımız konuda ve hatta arkamızdan iş çeviren kötü niyetli insanlar hakkında sormak istediklerim var. Biliyorum siz sadece gezegenlerin burcumuza olası etkilerini yazıyorsunuz. Acaba yardımcı olma ihtimaliniz var mı?
  Yıldız haritamıza bakıyor musunuz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 2:05 pm

   Munise hanım merhaba,
   sonuçları kötü olmayacak bir durumun içinde olduğunuzu umuyorum öncelikle, ardımızdan gizli kapaklı çevrilen işler bazen büyük dert açabiliyor..
   kişisel harita analizine Ekim gibi başlamayı planlıyorum, o zamana kadar malesef 🙁
   sevgiler, Ceyhun

  • Munise

   Temmuz 24, 2015 at 4:19 pm

   Çok teşekkür ederim. İşinizde usta olduğunuz kadar hassassınız da. Herkesi dikkate alıp cevap veriyor olmanız saygınlığınızı ortaya koyuyor. Tekrar teşekkür ederim. Temmuz ayının hepimiz için en hayırlı şekilde bitmesi dileğiyle

 • özge

  Temmuz 23, 2015 at 4:12 pm

  Sinirlerim gerildi ilk okudugumda arkamdan kim ne cevirebilirki demisstim zafer bey ama suan arkamdan cevrilen isleri ogrenince bas agrisindan kıvranmaya basladım. Bu gunlerde gecer elbet. Sizi takdir ediyorum yorumlarinizdan dolayi ve agustos ayi yorumlarinizi merakla bekliyorum. Sevgiyle kalin zafer beyy..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 4:45 pm

   Özge hanım keşke hep iyi haberler verebilme imkanı olsa ancak hayatın gerçekleri çok farklı..
   Ağustos yazıları için hazırlık yapmaya başladım, aslan ilk sırada olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 • kankizil

  Temmuz 23, 2015 at 4:48 pm

  Tesekkur ederim. Boga burcunda da evliligim ve sosyal cevremle ilgili 11 den vuruyorsunuz. Gokyuzundeki yıldızları goren gozlerinize saglik.

  Reply

 • hulya

  Temmuz 23, 2015 at 9:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey 🙂
  Venüs gerilemesi başlayacak ve biz etkisini 19 Temmuz’da hissetmeye baslayacaktik ya şimdi 21 nde ortaokuldan sınıf arkadaşım olan biri sosyal ortamdan benimle iletişime geçti birkaç defa yazistik ve sonra görüştük ve birbirimizi tanimaya karar verdik.daha önceden ne benim ona ne de onun bana karşı herhangi duygusal birşeyi olmamıştı. Venüs gerilemesine denk geldiği için arada kaldım yanlış bi dönem midir diye 🙁 bu arada benim 02.08.1986 onun 03.03.1986
  Yorumunuz için şimdiden teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 10:22 pm

   Hülya hanım merhaba,
   Venüs gerilemesinde olabilecek en iyi şeylerden biri olmuş 🙂
   Önerim şu: birbirinizi tanımaya çalışın, görüşün sohbet edin ama adını koymak ve bir sonraki aşamaya geçmek için sakın acele etmeyin…
   Eylülde gerileme bitecek, o zaman karar vermek daha uygun olur.
   Sevgiler, Ceyhun

  • hulya

   Temmuz 24, 2015 at 12:19 am

   Tekrar Teşekkürler 🙂
   Sevgiler

 • finicky

  Temmuz 26, 2015 at 8:32 pm

  Temmuz ortalari gibi erkek arkadaşimla ayrıldık. Yeterince ilgilenmiyor diye biraz ağır konuşup ilişkiyi bitirdim. Doğru mu yaptım kararsizim şu an büyük bi sessizlik hakim. Dönüş yapmasını umut ediyorum. Venüs gerilemesi sizce bu konuda bana bi yardım getirir mi? O koç burcu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 26, 2015 at 9:57 pm

   Ne desem bilemedim ki…
   Önce terk ettiniz şimdi keşke dönse, dönmesini bekliyorum diyorsunuz değil mi?
   Venüs gerilemesi sizi etkisi altına almış bile..
   siz neden onu aramıyorsunuz?

 • Eda

  Temmuz 27, 2015 at 5:58 pm

  Ceyhun bey, ay sonuna vardık yazmayacak mısınız? 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 8:12 pm

   Eda hanım yazmakta öyle zorlanıyorum ki…Venüs ve Satürn aynı anda duraklamış durumda ve zihnim karmakarışık…
   Yazmak zor ama Burcuna Göre’ye yakışır yorumlar yapmak çok daha zor… Hazır olunca yazacağım.
   Sevgiler, Ceyhun

 • hanafta

  Temmuz 27, 2015 at 10:12 pm

  Sayın ceyhun gercekten cok sabırlı ve cici yorumlarınız için teşekkür ederiz.malesef burun ameliyatımı erteleyemiyorum.ama degerlendirmeleriniz bir harika.ailece okuyup değerlendiriypruz.teşekkürler.enerjiniz taşssın inşallah.

  Reply

 • ozge

  Temmuz 28, 2015 at 12:48 am

  Ceyhun bey bizimde kafamiz karisik halen bekliyoruz dogum günü hediyemiz agustos yorumlarınızı 🙂

  Reply

 • canan

  Temmuz 29, 2015 at 4:58 pm

  Ağustos yorumlarını sabırsızlıkla bekliyoruz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin