Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Okurlarımın farklı yaş ve koşullarda olduğunun farkındayım! Kimi okurum üniversitede, kimi emeklilik günlerini yaşıyor; kimi bekar, kimi evli.. Dolayısıyla her okurumun yaşamına ışık tutacak olasılıkları aktarmak durumundayım, ihtimalleri buna göre vermeye çalışıyorum. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Eşiniz/sevgilinizle ilgili, onun hayatında süregelen bir gündem var mı? Öyleyse güzel haberler alırsınız. 2. Eğer bir ilişkiniz yoksa, ilişkiye başlamak için 2018 yılında şartların uygun olucağı zaman dilimi Şubat. İlişkisi olmayan birçok okurum -14 Şubatı yalnız geçirse bile- Marta yalnız girmeyecek. 3. Ekonomik anlamda rahatlamanızı sağlayacak bir gelişme olur. Aileden destek, aile gelirinde artış, miras yoluyla intikal eden varlıklar, gayrimenkul satışı gibi.. 4. Bir davanız varsa ay sonuna doğru sonuçlanacaktır.

Zorluklar

Ocak ayında olduğu gibi bazı okurlarım tersliklere maruz kalabilirler. Herkesi kapsamıyorsa da ihtimal güçlü. En iyi ihtimalle küçük çaplı sağlık sorunlarına ve melankolik ruh haline neden olacaktır. Hırsızlık ihtimaline karşı dikkatli olunmalı, kapıyı kilitlemeden çıkmayın siz en iyisi.👈 Evinizle ilgili sorunlar da çıkabilir, komşular rahatsız edebilir mesela veya beklenmedik masraflar çıkabilir. Ev veya gayrimenkulle ilgili meseleler varsa olumsuz haberler gelebilir. Son olarak, ailenizdeki sorunlar yorabilir/üzebilir veya en çok ihtiyacınız olan zamanda ailenizden destek görememek hayal kırıklığına neden olabilir.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır fakat etkisi daha güçlüdür. Etkisini 30 Ocak – 5 Şubat arasında yaşayacağı, Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. İhtimalleri iki bölümde anlatacağım. Yükselen burcunuzun derecesi 0-12 derece arasında ise sizin gündeminiz şahane, zorluklar arasında saydığım aile konuları dışındaki olumsuz ihtimalleri de yaşamayacaksınız.
 1. şehir/ülke değişikliği gündemi oluşur
 2. spora başlarsınız
 3. fiziksel olarak daha iyi görünmek için girişimleriniz olur
 4. flört etmeye başlarsınız
 5. eşiniz/sevgilinizle keyifli zamanlar geçirirsiniz
Ay tutulmasını takip eden günlerde yaşanacaklar yaz aylarında önemli sonuçlar doğuracak gibi görünüyor.

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması aslında bir Yeniay’dır fakat enerjisi çok daha güçlüdür. Bu tutulmanın etkileri epey önemli çünkü takip eden aylarda yaşanacak olaylara zemin oluşturacak gibi görünüyor. 1. Bazı okurlarım Güneş tutulmasının etkisini “yeni bir ilişkiye başlamak” olarak yaşayacak. Eğer bir ilişkiniz yoksa, görünen o ki şartlar değişiyor. 2. Geçen birkaç ayda eşiniz/sevgilinizle aranızda soğuk soğuk rüzgarlar estiyse, şimdi bir dönüş mümkündür. 3. Bu ilişkinin sonu olmaz diyen okurlarım tutulmayla birlikte ilişkiye son noktayı koyacak hamleleri yapacaktır. 4. Evlilik için süper zamanlama! 5. Gönül ilişkileri dışında ihtimaller de var. Ticari ortaklıklar da tutulmanın kapsamına girer. Bir arkadaşınızla iş kurmaya karar verebilirsiniz mesela.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
 • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
 • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
 • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
 • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>