Aslan Burcu: Satürn ve Jüpiter

Yazar 

Aslan burcu önümüzdeki yılın şampiyonu ve kazananı olacak. Zorluklar yok mu, elbette var.. o kadar da olsun 🙂

ASLAN BURCUNA GÖRE SATÜRN

Aslan burcu, Satürn’ün 2004-2006 yılları arasında aslan burcuna geçişiyle zorlu bir döneme girmişti, sonrasında sırasıyla işinde/kazancında ve yakınlarıyla iletişiminde zorluklar yaşadı, yalnızlaştı. Bu süreçler geride kaldı, 2012 Ekim ayından bu yana zorlukların alanı başka: ailesiyle ilişkileri, evindeki huzuru ve bunun sonucunda toplumda kendini güvende hissetme ihtiyacında yaşanan zedelenmeler.

Aslan burcu, son derece zorlayıcı olan bu süreçte, zorlukların hepsinin üstesinden gelebilecek güçlü, inançlı, hırslı ve sarsılmaz insanlar olduğu için benim kuşkum yok. Halledersiniiiiiz 🙂 evet zor ama çoğu gitti azı kaldı, 2015 Ekim ayında ailenizdeki huzurunuz artacak, ayrıca bunun kariyeriniz üzerindeki etkileri de bitecek.

Satürn etkisi çok zorlayıcıdır, oğlak burcu olan herkes doğduğu andan itibaren bu etkiyi hisseder, siz 3 yıl hissetmişsiniz, çok mu? Sonuçta bu zorluklar bittiğinde kendinizi çok daha deneyimli ve güçlü hissedeceksiniz, hayatınızda önemli bir dönem bitmiş olacak.

Aslan burcu, bu süreçte evliyse boşanmış olabilir, ailesinden birilerini kaybetmiş olabilir, kendini güvende hissettiği bir konuda sarsıcı birkaç darbe almış olabilir (işini kaybetmek gibi) Bu süreç öğreticidir, omzunuzdaki yük artar ancak sonuçta her şey iyi olacaktır. Dayanın, az kaldı: Ekim 2015.

ASLAN BURCUNA GÖRE JÜPİTER

Aslan burcuna iyi haberi sona sakladım 🙂 Jüpiter aslan burcuna geçiyor ve diğer gezegenlerin konumu da çok iyi, harika bir yıl geçireceksiniz.

Aslan burcu olarak, geçtiğimiz 1 yılda yalnız kalma isteğiniz artmış olmalı, kendinizi yalnızken daha mutlu hissetmişsinizdir. Bu çok iyi bir dönemdi, geçmişi değerlendirme imkanı buldunuz. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirmişsinizdir, 1 ay sonra bitecek ve 10 yıldan uzun süre gelmeyecek bir dönem geride kalıyor. Geçtiğimiz yılın ana teması, hayatta sizi engelleyen ve ilerleten şeyleri keşfetmek için kabuğunuza çekilip değerlendirmeler yapmanızdı. Bunu yapmayan aslan burcunun hala 1 ayı var, Merkür Retrosu da bunu yapmak için kusursuz bir enerji verir. Önümüzdeki 1 ayı kendinize ayırın, 1 ay da sosyal olmayıverin 🙂

Aslan burcu, 2015 Temmuz ayına kadar hayatının en şanslı dönemini yaşayacak. elinizi attığınız her şeyde başarılı olma ihtimaliniz hiç olmadığı kadar yüksek. Ancak unutmayın, doğru hedefin peşinde koşmadığınız sürece, bu eşsiz süreci yeterince iyi değerlendirmiş sayılmazsınız. Bu nedenle, önümüzdeki 1 yıl boyunca hedefiniz şunları keşfetmek:

 1. hangi hedeflerin peşinde gitmek istiyorsunuz.
 2. hayatınızın anlamlı olması için neler yapmalısınız
 3. öncelikleriniz neler
 4. hedeflerinize ulaşmak için kimlerin yardımına ihtiyacınız olacak

Aslan burcu, hayatında sıçrama yapmak için beklediği bütün fırsatları önümüzdeki 1 yılda bulacak. 2014 Temmuz ayından 2015 Temmuz ayına kadar devam edecek bu süreçte, durmak hatta yürümek yok, koşacaksınız. Hazırlanın!

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

10 Yorum

 1. hatice

  11/06/2014

  Yukselen aslan olarak uzerime alinabilirim dimi? 🙂

  • burcunagorecom

   11/06/2014

   elbette 🙂 yükselen hayatı algılarken ve kendimizi ifade ederken benliğimizde var olan filtre’dir. Bu filtre, yükselen aslan olduğunuz için, önümüzdeki yıl yaşadıklarınızı ferah algılamanızı ve kendinizi rahat ifade etmenizi sağlayacak.

 2. Tarık

  16/06/2014

  Yuru be Tarık kım tutar senı 🙂 🙂

  • burcunagorecom

   16/06/2014

   kesinlikle kimse tutamayacak.

 3. ece

  16/06/2014

  23 agustos hangi burc heryerde farkli

  • burcunagorecom

   16/06/2014

   Aylin hanım saat, yer ve yılı da söylerseniz bilgi vereyim.

  • ece aylin

   17/06/2014

   Dogum tarihim 23.xx.198x sabaha karsi saat 4-5 arasi izmir tesekkr ederm.

  • burcunagorecom

   17/06/2014

   Ece hanım burcunuz da yükseleniniz de aslan. İzmir’de sabah 11 den sonra doğanlar başak burcu olmuşlar 🙂

 4. ece

  17/06/2014

  Cok tesekkr ederm cok sevindirik oldm artk kesn bi burcum var :)))

 5. Hülya

  13/07/2015

  Onu da nerden çıkardınız,sabah 11 den sonra doğanlar Başak burcu olmuşlar diye.Gerçekten bende öyleyim.Buna inanmalı mıyım şimdi.? 🙂