Yükselen AslanAslan Burcu: Satürn ve Jüpiter

Haziran 11, 2014by Zafer Ceyhun10

ASLAN BURCUNA GÖRE SATÜRN Aslan burcu, Satürn’ün 2004-2006 yılları arasında aslan burcuna geçişiyle zorlu bir döneme girmişti, sonrasında sırasıyla işinde/kazancında ve yakınlarıyla iletişiminde zorluklar yaşadı, yalnızlaştı. Bu süreçler geride kaldı, 2012 Ekim ayından bu yana zorlukların alanı başka: ailesiyle ilişkileri, evindeki huzuru ve bunun sonucunda toplumda kendini güvende hissetme ihtiyacında yaşanan zedelenmeler. Aslan burcu, son derece zorlayıcı olan bu süreçte, zorlukların hepsinin üstesinden gelebilecek güçlü, inançlı, hırslı ve sarsılmaz insanlar olduğu için benim kuşkum yok. Halledersiniiiiiz 🙂 evet zor ama çoğu gitti azı kaldı, 2015 Ekim ayında ailenizdeki huzurunuz artacak, ayrıca bunun kariyeriniz üzerindeki etkileri de bitecek. Satürn etkisi çok zorlayıcıdır, oğlak burcu olan herkes doğduğu andan itibaren bu etkiyi hisseder, siz 3 yıl hissetmişsiniz, çok mu? Sonuçta bu zorluklar bittiğinde kendinizi çok daha deneyimli ve güçlü hissedeceksiniz, hayatınızda önemli bir dönem bitmiş olacak. Aslan burcu, bu süreçte evliyse boşanmış olabilir, ailesinden birilerini kaybetmiş olabilir, kendini güvende hissettiği bir konuda sarsıcı birkaç darbe almış olabilir (işini kaybetmek gibi) Bu süreç öğreticidir, omzunuzdaki yük artar ancak sonuçta her şey iyi olacaktır. Dayanın, az kaldı: Ekim 2015.

ASLAN BURCUNA GÖRE JÜPİTER

Aslan burcuna iyi haberi sona sakladım 🙂 Jüpiter aslan burcuna geçiyor ve diğer gezegenlerin konumu da çok iyi, harika bir yıl geçireceksiniz. Aslan burcu olarak, geçtiğimiz 1 yılda yalnız kalma isteğiniz artmış olmalı, kendinizi yalnızken daha mutlu hissetmişsinizdir. Bu çok iyi bir dönemdi, geçmişi değerlendirme imkanı buldunuz. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirmişsinizdir, 1 ay sonra bitecek ve 10 yıldan uzun süre gelmeyecek bir dönem geride kalıyor. Geçtiğimiz yılın ana teması, hayatta sizi engelleyen ve ilerleten şeyleri keşfetmek için kabuğunuza çekilip değerlendirmeler yapmanızdı. Bunu yapmayan aslan burcunun hala 1 ayı var, Merkür Retrosu da bunu yapmak için kusursuz bir enerji verir. Önümüzdeki 1 ayı kendinize ayırın, 1 ay da sosyal olmayıverin 🙂 Aslan burcu, 2015 Temmuz ayına kadar hayatının en şanslı dönemini yaşayacak. elinizi attığınız her şeyde başarılı olma ihtimaliniz hiç olmadığı kadar yüksek. Ancak unutmayın, doğru hedefin peşinde koşmadığınız sürece, bu eşsiz süreci yeterince iyi değerlendirmiş sayılmazsınız. Bu nedenle, önümüzdeki 1 yıl boyunca hedefiniz şunları keşfetmek:
 1. hangi hedeflerin peşinde gitmek istiyorsunuz.
 2. hayatınızın anlamlı olması için neler yapmalısınız
 3. öncelikleriniz neler
 4. hedeflerinize ulaşmak için kimlerin yardımına ihtiyacınız olacak
Aslan burcu, hayatında sıçrama yapmak için beklediği bütün fırsatları önümüzdeki 1 yılda bulacak. 2014 Temmuz ayından 2015 Temmuz ayına kadar devam edecek bu süreçte, durmak hatta yürümek yok, koşacaksınız. Hazırlanın!]]>

10 comments

 • hatice

  Haziran 11, 2014 at 8:44 pm

  Yukselen aslan olarak uzerime alinabilirim dimi? 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 11, 2014 at 8:47 pm

   elbette 🙂 yükselen hayatı algılarken ve kendimizi ifade ederken benliğimizde var olan filtre’dir. Bu filtre, yükselen aslan olduğunuz için, önümüzdeki yıl yaşadıklarınızı ferah algılamanızı ve kendinizi rahat ifade etmenizi sağlayacak.

 • Tarık

  Haziran 16, 2014 at 11:39 am

  Yuru be Tarık kım tutar senı 🙂 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 16, 2014 at 4:28 pm

   kesinlikle kimse tutamayacak.

 • ece

  Haziran 16, 2014 at 12:15 pm

  23 agustos hangi burc heryerde farkli

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 16, 2014 at 4:29 pm

   Aylin hanım saat, yer ve yılı da söylerseniz bilgi vereyim.

  • ece aylin

   Haziran 17, 2014 at 5:51 am

   Dogum tarihim 23.xx.198x sabaha karsi saat 4-5 arasi izmir tesekkr ederm.

  • burcunagorecom

   Haziran 17, 2014 at 8:46 am

   Ece hanım burcunuz da yükseleniniz de aslan. İzmir’de sabah 11 den sonra doğanlar başak burcu olmuşlar 🙂

 • ece

  Haziran 17, 2014 at 10:54 am

  Cok tesekkr ederm cok sevindirik oldm artk kesn bi burcum var :)))

  Reply

 • Hülya

  Temmuz 13, 2015 at 10:42 pm

  Onu da nerden çıkardınız,sabah 11 den sonra doğanlar Başak burcu olmuşlar diye.Gerçekten bende öyleyim.Buna inanmalı mıyım şimdi.? 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin