Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste hazırladım. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Her okurumun aynı hayatı yaşamadığının farkındayım. Yaş farklılıkları, yaşamın farklı dönemini yaşıyor olmaya neden oluyor. Bazı okurlarım üniversitede okurken bazı okurlarım emekli olmak üzere. Sonuçta yaşam koşulları da değişiyor. Bu nedenle farklı farklı olasılıkları göz önüne alarak değerlendirmeler yapmaya çalışıyorum, siz kendi hayatınıza uyarlayın değerli dostlar. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alabilirsiniz. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Çocuk planınız varsa Ocakta güzel haberler alırsınız. 2. Evinize yatırım yaparsınız, ev alma niyetiniz varsa gerçekleşir. 3. İş hayatınızda yeni bir dönem başlar, sonuçlarını zaman içinde pozitif olacak şekilde alırsınız. 4. Eğitim hayatınızdaki baskı ve huzursuzluk azalır. 5. Yurt dışı kaynakları konular çözüme kavuşur. 6. Şehir/ülke değiştirme planlarınızda olumlu gelişmeler olur.

Zorluklar

1. Aile büyükleri ile aranızda gerilim oluşabilir. 2. Sevdiklerinizin sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. 3. Ayrılık/kayıp yaşayabilirsiniz.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. Yükselen burcunuzun derecesi 0-10 derece aslan ise ihtimaller: Ocak ayının ilk günlerinde yaşanacak Dolunayın size iyi gelmeyeceğini söylemek durumundayım. Yengeç burcunda yaşanan bazı Dolunaylar hayatınıza olumsuz temalar getirme potansiyeli taşıyor. Bunlar arasında evinizde huzuru kaçıracak bir olay, eş/sevgili ile son noktayı koymak, iş yerinde sorunlar yaşamak da var. Umuyorum ki Dolunayın etkisini çok kötü yaşamazsınız fakat doğrusu böyle bir ihtimal olacak. Eğer zaten hayatınızda bir sorun varsa, Ocak ayının ilk günlerinden itibaren başınızı ağrıtabilir. Dikkatli olmanızı gerektiren bir durumla karşı karşıya iseniz, ihtiyatı elden bırakmayın. İyi bir ihtimal de var: Yeni bir işe geçiş yaparsınız, bu çok daha iyi bir iş olacaktır. Fakat mevcut işten ayrılmanız gerekiyor ve ortam gerilebilir. Bu tarz olaylar sonuçta daha iyisini elde etmek için ödenen bedel olarak görülmeli, sorun sayılmaz bile.. Yükselen dereceniz 11-29 arasında ise ihtimaller çok daha farklı:
 1. çocuk haberi alırsınız, hamilelik kesinleşir
 2. bebeğiniz doğar (zamanlama çok güzel)
 3. profesyonel hizmet alırsınız ( doktor, avukat, bakıcı, astrolog gibi)
 4. aldığınız hizmetin sonucu belli olur
 5. taşınırsınız
 6. yeni bir sosyal çevreye dahil olursunuz

Yeniay: 17 Ocak

1. Ocak ayının ikinci yarısı başlarken yaşanacak Yeniayın enerjisi oldukça güzel, birçok okurum için önemli gelişmelere işaret ediyor. Güzel ihtimalleri sayarken iş hayatınızla ilgili olasılıklara değinmiştik, Yeniay ile birlikte gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Mesela gündemde iş hayatınızla ilgili bir mesele varsa, Yeniay ile birlikte şartlar olgunlaşacaktır. 2. Şehir/ülke değişiklikleri de benzer şekile Yeniayın kapsamında kalacaktır. İşle taşınmak arasında bağlantı varsa, Yeniay ile birlikte her iki konu gerçekleşecek diyebilirim. 3. Eğer ayın başında sağlık sorunları oluştuysa, Yeniay ile birlikte tedavi süreci netleşir ve başlar.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>