Yükselen AslanAslan Burcu Nisan 2016 Yorumu: Mutluluk Arayışı, Saygı Beklentisi

Nisan 2, 2016by Zafer Ceyhun42

Aslan burcu Nisan 2016 yorumu, 7 Nisan Yeniay ve 22 Nisan Dolunay etkileri ile Nisan ayında gerçekleşecek diğer astroloji olayları aslan burcuna göre anlatıyor. Güneş ve Ay tutulmaların etkileriyle başlayıp biten bir aydan sonra, Nisan 2016 bambaşka bir enerjiyle karşımızda değerli dostlar. 2016 yılının temel gündemini oluşturacak Mars/Satürn etkilerinin hayatımıza dahil olacağı zamanlardayız. 2 yılda bir gerçekleşen Mars gerilemesinin, Satürn gerilemesiyle eş zamanlı olarak yay burcunda 2016 yılında gerçekleşiyor olması, 2016 yılının bir geçiş süreci olarak yaşanacağını gösteriyor. Nisan ayı yorumunuz, bu saydığım nedenlerle, sadece Nisan 2016 gündemiyle sınırlı olmayacak. Bir geçiş/hazırlık sürecinin başlangıcında olduğumuz için önümüzdeki 6 ayın gündemini değerlendireceğiz. Aslan burcu Nisan 2016 yorumunuza başlayalım öyleyse 😊

7 Nisan Yeniay Aslan Burcunu Nasıl Etkiler

Nisan 2016 zengin bir içeriğe/gündeme sahip olacak gibi görünüyor çünkü 7 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay sırasında Satürn, Uranüs ve Pluto da güçlü enerjileriyle işin içinde olacaklar. Peki kalabalık Nisan 2016 nasıl yorumlanmalı? Uranüsle başlayalım. Uranüs, tıpkı 7 Nisan’daki Yeniay gibi koç burcunda. Bu nedenle, Yeniay gündemine doğrudan müdahil olacaktır. Diyebiliriz ki, Uranüs soslu bir Yeniay bizleri bekliyor. 7 – 13 Nisan aralığında etkin olacak Yeniay’ın aslan burcuna özel olası gündem maddeleri şunlar:
 1. hayatınızda önemli bir açılım evresi başlayacak, sizi meşgul eden mesele sona eriyor
 2. eğitim hayatınıza ilişkin bazı kararlar alacaksınız
 3. yurt dışı bağlantılı konuda (seyahat, ticaret, eğitim, taşınma) adım atacaksınız
 4. şehir değiştireceksiniz veya farklı yollar ortam değiştireceksiniz
 5. kafanızı dinlemenin zamanı geliyor, rahatlamak için fırsat yaratacaksınız
Yeniay sonrasında yaşanacak gelişmeler, 2011 yılından beri koç burcunda bulunan Uranüs’ün katkısıyla, beklenmedik şekilde hızlı/ani gerçekleşebilir. Burada iki ihtimal var: Yaşananlar, size daha fazla özgürlük alanı oluşturabilir veya tersine iradeniz dışında gerçekleşerek sizi bir süre kısıtlayabilir. Uranüs’ün iyi yanı, onun etkisiyle yaşananların, belki ilk başta beğenmeseniz bile uzun vadede lehte sonuçlanmasıdır. Uranüs ilginç bir şekilde bizim için doğru olanı seçer ve önümüze getirir. Umarım ki siz de bu ayrıcalıktan sonuna kadar faydalanırsınız. Bu yönüyle Nisan ayı, her şey olup bittikten sonra, kendinizi rahatlamış/özgür hissedeceğiniz bir dönem olacak. Eğer ki kısa zaman aralığında olmazsa, göreceksiniz uzun vadede rahatlama gelecek. Olur da gelişmeler çok hızlı gerçekleştiği için eliniz kolunuz bağlanmış hissederseniz, zamanın akışına direnmeyin derim. Direnmek de faydasızdır zaten, Uranüs varken akışa bırakmak en iyisidir. Örneğin sebepsiz yere sıkılgan hissederseniz, “benim ne işim var burada/bu işlerle” diye düşünmeye başlarsanız, bunun Uranüs’ten geldiğini bilin istiyorum. Bu noktada bir hatırlatma yapıyorum: Bazen Uranüs etkisiyle birlikte, göz önündeki gerçekleri görmek zorlaşabilir. Bu nedenle sevdiklerinizin tüm uyarılarına rağmen kendi bildiğiniz yolda gittiğiniz için hatalar da yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin tek bir ağızdan aynı görüşü dile getirdiği fakat sizin farklı düşündüğünüz bir konu olursa, bu gözle değerlendirmekte fayda var. Pluto etkisiyle devam edelim. Aslan burcuna özel konu başlıklarıyla başlayalım mı?
 1. yapılması gereken birçok iş olması, işleri yetiştirme gayreti
 2. çalışma/iş arkadaşlarınızla yükselen gerginlik veya gündem
 3. gelecek dönem planlarını kusursuz hayata geçirmek için ön hazırlıklar
 4. işe girme, iş değişikliği veya işten ayrılma düşüncesi/girişimleri
 5. sağlık hissiyatını geliştirecek adımlar, beslenme/spor konularına eğilim
7 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’dan bir gün önce, 6 Nisan’da Güneş/Pluto etkileşimi gerçekleşerek Yeniay’a paralel bir gündem oluşturacak. Ardından 18 Nisanda Pluto gerilemesi başlayacak, ki Pluto gerilemelerinde, bu saydığım konularda her şeyin yolunda ve istediğiniz gibi gitmesine yönelik motivasyonunuz güçlü bir şekilde ortaya çıkıyor. Belki çatışmaya daha yatkın oluyorsunuz, belki daha hassas ve detaycı. Sonuçta gelişmeler beklediğiniz/planladığınız gibi gitmediğinde kontrolü ele almak, olaylara bir şekilde müdahil olmak istiyorsunuz. 7 Nisan’daki Pluto etkileşimi, bu motivasyonun ilk kıvılcımını ateşleyecektir. Değerli dostlar, Pluto etkisine yabancı değilsiniz çünkü 2008 yılından bu yana yaşıyorsunuz. Saydığım konulardan en az birinde mutlaka gündem oluşmuştur. Zaten Pluto öyle bir enerji getiriyor ki, bu enerjiyi hayata dahil etmeden yaşamaya devam etmek imkansız hale geliyor. Bu noktada bir önerim olacak. Eğer ki bu konular etrafında gelişen olaylar varsa, 5-11 Nisan arasında konunun alevlenme ihtimali olduğunu bilmenizi isterim. Gündemi anlayabilmek için, Ocak ayına dönmenizi istesem? Yılın ilk 2 haftasında olumlu veya olumsuz bir gündem oluştu mu? Eğer cevabınız evetse, Nisan ayından itibaren bu gündemi şekillendirmeye başlamanızı öneriyorum. Temmuzun ortasına kadar şartları istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Temmuzun ikinci yarısında Pluto kaynaklı enerjinin sona erdiğini hissedeceksiniz. Aslında bir anlamda, odaklanma sona erecek ve rahatlama gelecek diyebiliriz. Satürn etkisine gelince… 1 yılı aşkın süredir yay burcunda olan Satürn, Aralık 2015’te hayatınıza tam olarak dahil oldu. Bu konu üzerinde detaylıca durmuştuk, düzenli okurlarım çok iyi hatırlayacaktır. O günlerde yaşananları da zaten unutmadığınızı düşünüyorum. Satürn kaynaklı gündeme dair bazı konu başlıkları şunlar:
 1. aşk hayatınızda, eşinizle/sevgilinizle ilgili gelişmeler
 2. sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlardan ilgi, sevgi ve saygı beklentinizde artış
 3. ticari/sosyal girişimleriniz: engeller veya hedef büyütme
 4. mutluluk ve tutku arayışı, bu yönde gelişmeler
 5. spor, hareket, cinsellik ve risk arzusunda yükselme, bu konulara odaklanma
 6. varsa çocuklarınızla ilgili konulara yönelim veya çocuk sahibi olma arzusu
 7. kendinizi gösterebilme, ön planda/sahnede olma, değer görme
Satürn etkisi hayatımızı değiştirmeden geçip giden bir etki değildir kesinlikle. Geldiğinde mutlaka hayatımızda yansımaları olur. Şöyle bir düşünün. Geçtiğimiz 1 yılda, bu saydığım alanlarda ağır ağır beklentilerin veya hayatın değiştiğini görüyor musunuz? Örneğin, belki geçmişte hiç aklınızda yokken artık çocuk sahibi olma isteği oluşuverdi. Veya eskiden size gösterilen ilgi ve alakala yeterli geliyordu fakat artık daha talepkar oldunuz. Sevgi ve saygı gösterilerini çok daha fazla bekliyorsunuz yakınlarınızdan. Ya da kendinizi risk almaya daha hazır hissediyorsunuz, bir şeyler ancak riske girince mümkün demeye başladınız. Bu nedenle daha cesursunuz, daha girişkensiniz. Neden ben kendi işimi yapmıyorum diye geçiyor zihninizden, harekete geçmiş olanlarınız da vardır mutlaka.. Nisan 2016 ile birlikte, Satürn etki alanındaki bu konularda “daha çok çabala, eksikleri gider, başarı için sorumluluk almaktan çekinme” motivasyonu daha yoğun olacak. Her gerilemede olduğu gibi, “nereye gidiyorum, neler yapmalıyım” sorularını soracak ve cevaplar arayacaksınız. Satürn gerilemesi nedeniyle oluşan motivasyon değişikliği 7 Nisan Yeniay ile başlayıp Haziran’ın ilk haftasına kadar sürecek. Haziran 2016, çabalarınızın ilk sonucunu alacağınız dönem olacaktır. Not: Bu konuyu Mars gerilemesi başlığında da inceleyeceğiz çünkü Mars ve Satürn etkisini aynı alanda yaşıyorsunuz.

Mars Gerilemesi Aslan Burcunu Nasıl Etkiler

Mars gerilemesi 17 Nisan’da başlıyor ve 29 Haziran’da sona eriyor değerli dostlar fakat gerilemeyle birlikte oluşan gündemin Eylül ayına kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Genel etkilerinden şu yazıda bahsetmiştim: Mars gerilemesinin etkileri Mars ve Satürn aynı burçta olduğu için, konu başlıkları Satürn ile aynı:
 1. mutluluk, romantizm, aşk ve cinsellik isteği
 2. sevgi ve saygı beklentisi, değer görme ve takdir edilme ihtiyacı
 3. risk alma eşiğinin değişmesi, girişkenlik ve cesaret
 4. kendinizi, yeteneklerinizi ve değerinizi ispat etme çabası
 5. içinizde yükselen “ben de varım, bilin ve görün” sesleri
 6. sizin bir parçanız olan çocuklarınıza olan ilginiz, onların hayatı
Henüz okumadıysanız “Mars gerimesinin etkileri” yazısını mutlaka okumanızı öneriyorum. Okuduğunuzu varsayıp devam ediyorum. 😀 Mars enerjisi dinamik ve ataktır, bir çırpıda cesur kararlar aldırır, harekete geçmeye teşvik eder. Geçen ayın başında Mars yay burcuna geçtiğinde, 2016 yılının ana gündemini belirlemiş oldu. 26 Martta gerçekleşen Güneş/Mars etkileşimi sonrasında, Mars’ın taşıdığı enerjinin hayatınızda veya zihninizde somutlaşmaya başladığını söylemek mümkün. Bu aralar aklınızda neler var? Mars heyecan dalgası oluşturduğu için, son zamanlarda bir konunun/fikrin canlanmış olması tesadüf değil. Belki önemli gördüğünüz bir değişiklik yapmaya karar verdiniz veya yeni girişimlere yöneldiniz, belki de bir sorunu aşmak için harekete geçtiniz. Tabi çatışmalı/sorunlu bir ortam da oluşmuş olabilir, düşük bir ihtimal değil. Bu noktada Mars gerilemesi devreye giriyor! Mars enerjisi, gerileme başladığında içe dönük bir hal alır. “Nereye/nasıl gidiyorum?” sorusu önem kazanır, sorgulama başlar. Bir kez karar verildiğinde ise, yeni hedef/yön doğrultusunda kararlı bir çalışma başlar. İşte bu nedenle, 2 yılda bir kez gerçekleşen Mars gerilemesi önemlidir. Yönümüzü ve yolumuzu sorgulamamıza vesile olur, yeni hedefler seçmeye olanak sağlar. Sonrasında sakin ama kararlı şekilde yeni istikamette yol almaya başlarız. Diğer yandan, eğer ki engelleri olan bir yolda ilerliyorsak, bu dönem muazzam çaba sarf etmemiz mümkündür, gerileme hepimize gereken gücü/enerjiyi hediye eder. Gerilemenin ilk evresini 17 Nisan – 22 Mayıs aralığı olarak görebiliriz. 22 Mayıstan sonra, içsel değerlendirme ve çabalama süreci sona erecek; yerini, yön tayin edip harekete geçme sürecine bırakacaktır. Diyebiliriz ki, Mars gerilemeye başladığı ilk noktaya Eylül ayında gelinceye kadar, gündeminiz hep bu konular çerçevesinde şekillenecek. Bu farkındalıkla, olası fırsatları es geçmeyin derim. Mars gerilemesi değerli bir zaman aralığıdır.

22 Nisan Dolunayın Aslan Burcuna Etkileri

Her Dolunayda olduğu gibi, 22 Nisan Dolunayı da bir dönemin sona ermesine vesile olacaktır değerli dostlar. 20 Nisan – 29 Nisan arasında enerjisini hissedeceğimiz Dolunay akrep burcunda gerçekleşecek ve sonucu 27 – 29 Nisan arasında ortaya çıkacak. Sonuçtan kasıt, yönünüzü belirleyen son kararı vermek de olabilir, beklediğiniz bir haberin gelmesi de. Dolunay nihayetinde bir yol ayrımı gibidir, gideceğiniz yolu seçip diğerinden vazgeçmek kaçınılmazdır. İşin ilginç yanı, ne kadar plan yaparsak yapalım, şartlar öyle gelişiyor ki, hayatımızda verdiğimiz kararlar veya aldığımız kararlar hep Dolunay dönemlerine denk geliyor. Elbette tesadüf değil 😊 Dolunayda sonuçlanması/netleşmesi muhtemel konu başlıkları, aslan burcuna özel olarak şunlar:
 1. evinizle ilgili bir konu
 2. bir gayrimenkule ilişkin meseleler
 3. yatırımlarınıza, birikimlerinize yönelik karar
 4. ailenizle, aile büyüklerinizle aranızda süregelen konular
 5. yaşadığınız veya ait olduğunuzu hissettiğiniz ortama/şehre ilişkin kararlar
Son olarak bir hatırlatma yapmak istiyorum. 28 Nisan’da Merkür gerilemesi başlayacak. Merkür gerilemesinin etkilerine değinmeyeceğim, zaten Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olmalı. 😎 Aramıza yeni katılan okurlarım “Astroloji Rehberi” bölümününden ilgili yazılara ulaşabilirler. Merkür gerilemesi 28 Nisan – 22 Mayıs arasında yaşanacak. Aslan burcu Nisan 2016 yorumunuza yazının sonundaki “yorumlar” bölümünde yapacağınız katkıları bekliyorum. Bu yazıyı aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak bu önemli süreçte onların hayatına katkı sağlayabilirsiniz. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

42 comments

 • Yasemin.

  Nisan 2, 2016 at 11:07 pm

  İçimizdeki seslerin yazıya dökülmüş hali başka da diyecek bir şey bulamıyorum harika 🙂 doğum haritamızda Satürn retro ise durum nasıl olur peki Ceyhun Bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 12:12 am

   tşk ederim Yasemin hanım 🙂 🙂
   Retro Satürn, gerilemelerde farklı etkilemiyor Yasemin hanım, herkes aynı.
   Dilerseniz gözlemleyin, sonuçlarını da paylaşırsanız çok sevinirim tabi 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • ozlem

  Nisan 2, 2016 at 11:17 pm

  saturn gerilemesinin etkileri gemiş yıllarda yaşadığımız kadar zorlu olmaz umarım

  Reply

  • Üzümbugusu

   Nisan 20, 2016 at 8:54 pm

   Benim yukselim aslan asil boga burcuyum. Ilk olarak gerileme dolunay vs gibi konularda yukselenden mi baslio degerlendirme? Mesela saturn besinci evde diolar aslan oldugu icin yukselenim bogaya gore 6. Ev. Aslinda biraz kafa karisikligi yaratti bu bende.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2016 at 12:16 am

   burcunuza göre okuyun temel olarak.. Satürn boğa için 6 değil 8de bu arada..
   Sevgiler, Ceyhun

  • Üzümbugusu

   Nisan 21, 2016 at 11:57 am

   Tesekkurler ceyhun bey. Sekizinci ev lanetli ev demek olum borc korkar oldum simdi

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2016 at 12:24 pm

   lanetli ev diye bir şey yoktur tabi ama illa ki bir kötü ev arıyorsak 12. evdir o, 8 değil.
   Satürn var hem, iyi yani..

  • Üzümbugusu

   Nisan 21, 2016 at 10:31 pm

   Sizi çok seviorum ne güzel cvplıosunuz bizleri yılmadan:) yoğunluğunuz bittiği anda haritama baktırmak çok istiorum

 • İlahe

  Nisan 2, 2016 at 11:20 pm

  Cok teşekur ederim Ceyhun bey elinize salık.2016 ya okadar kotu başladım ki nezaman guneş acacak diye duşunuyorum, ah bu jupiter nereye giti) keşke geri gelse.

  Reply

 • Aynur

  Nisan 2, 2016 at 11:22 pm

  Ceyhun bey merhaba.. ben yükselenimi merak ediyorum.. 10 ağustos 1979 cuma günü öğlen 14:30 da istanbul da doğdum.. yardımcı olursanız çok sevinirim sevgiler 🙂

  Reply

 • Ebrar

  Nisan 2, 2016 at 11:23 pm

  Pluton beni fena etkiliyor. Ocağın 2 . Haftası başlayan eğilim dolayısıyla işte problemler yaşıyorum. Eylül de işe geri dönücem. İnşallah döndüğümde daha iyi bir iş ortamı ve dahi iyi bir kariyerim olur

  Reply

 • Feryal

  Nisan 2, 2016 at 11:28 pm

  Teşekkürler 2008 den buyana maddi olarak dibe vurduk ailece Ceyhun bey.Buda yetmezmiş gibi 22 Kasım 2015 de aniden babamı kaybettim dünyam karardı benim gundemim maddiyat ve babamın acısı inanın ne yapacağımı bilmiyorum umuyorum bu yazınız bana ışık olur.İyiki varsınız,tekrar tesekkürler.Sevgiyle kalın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 11:38 pm

   başınız sağ olsun Feryal hanım 🙁 mekanı cennet olur inşallah..

  • Feryal

   Nisan 2, 2016 at 11:48 pm

   Teşekkür ederim, amin inşallah.

 • Gökçe

  Nisan 2, 2016 at 11:35 pm

  Teşekkür ederiz Ceyhun Bey.
  son zamanlarda müthiş yoğun bir şeyler yaşamaktayım. Hortlayan bir mesele var gercekten ortada hem de tam da 26 Mart gününde gerçekleşti bu olay. Astroloji yalan söylemiyor gerçekten.
  Hayat da gerçekten garip.bir bakıyorsunuz tam bitti derken farklı bir bakış sunuyor size. Ümit kesmemek ve yolumuza devam etmek lazım. Bu dolunay önemli olacak, hissediyorum 🙂

  Reply

 • Eda.

  Nisan 2, 2016 at 11:45 pm

  Bende dahil Zafer Bey e neden Ceyhun Bey diyoruz anlamadım gitti 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 12:14 am

   çünkü ilk adım Zafer, ikincisi Ceyhun; sebep bu olmalı Eda hanım, hangisi daha yakın geliyorsa onu kullanmak serbest 🙂 🙂

 • Meraklı

  Nisan 2, 2016 at 11:45 pm

  Ceyhun bey yine harika bir yazı. Çok teşekkürler ,ayrıca tam dediğiniz tarihler konulara o kadar çok uyuyor ki , inanmamak elde değil 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 12:15 am

   inşallah Nisan ve sonrasındaki süreçte istediklerinizi gerçekleştirirsiniz..
   sevgilerimle 🙂
   Ceyhun

 • aysel

  Nisan 3, 2016 at 12:12 am

  Super aciklamissiniz yine 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 12:15 am

   sağ olun Aysel hanım 🙂 bekliyorum her yazınızda..

 • Duygu

  Nisan 3, 2016 at 12:47 am

  Selamlar ceyhun bey. Her dediğinizi yaşıyorum yükselim yayı daha çok yaşıyorum aslında bir bütün gibiler. Öğretmendim atandım ki sanki o zaman atancaksını dememiştiniz sadece ama ben anladım 😉 28 nisan da boşanma mahkemem var sanırım bu seferde boşanacaksın diyorsunuz :))

  Reply

 • Canan basoglu

  Nisan 3, 2016 at 12:53 am

  Süper özellikle verilen tarihler ve konu başlıkları o kadar astroloji sitesi ve yorumları var ama sizi tek geçerim yanında çok başarılı ve daim oldum başarınız iyi çalışmalar teşekkürle; )))))

  Reply

 • mavi

  Nisan 3, 2016 at 1:15 am

  Bugün kötü bir haber aldım. Çok çaresizim ve mutsuzum bu durum geçici bir süre mi lütfen öyle olsun

  Reply

 • büşra

  Nisan 3, 2016 at 1:16 am

  o kadar güzel açıklamissiniz ki her cumleyi dikkatle okudum cok tesekkurleer

  Reply

 • esra

  Nisan 3, 2016 at 1:48 am

  Umarım aslan Burcu nun yeni donemi bizi istedigimiz liderlik sahnesinde en ust seviyeye getirir bu sene buna ihtiyacimiz olacak yorumunuz muhteşem yüreği nize saglik

  Reply

 • mavi

  Nisan 3, 2016 at 12:23 pm

  Herşey üst üste gelıyor Ceyhun Bey kötü günler yaşıyorum, Bir sırrım ortaya çıkıyor bir yandan da mutlu olacağım bir haber alıyorum ama tam anlamıyla benim yüzüm gülmeyecek mi bu karmaşa ne zamana kadar sürecek yardım edin. Umut için bir şey söyler misiniz Umut etmek adına

  Reply

 • Canan

  Nisan 3, 2016 at 3:19 pm

  Cehyhun bey inanın aslan burcu yayınlanınca elim ayağım titredi heycanlandım okuyana kadar,çoook teşekkür ederim size,aslan burcuyum yükselenim oğlak iki sene kötü olaylar yaşadım,maddi anlamda hiç beklemediğim kayıplarım oldu eşim yüzünden hatta boşanmadan döndüm,işle ilgili sıkıntılarım var ve ben bu arada tüp bebek yaptırdım,iki haftaya belli olacak,böyle bir süreçte şans bana gülermi artık mutluluğu yakalarmıyım sizce,saygılar

  Reply

 • Filiz

  Nisan 3, 2016 at 8:48 pm

  Emeğinize sağlık zafer bey çok güzel bi o kadar da yoğun bir gündem ama kafa karışıklığı var şu dönem ve belirsizlik fazla neden bilmiyorum ama her şey beklemede aslanlara ekonomik yönden yatırım yapmaya hangi tarihler uygun şu dönem çok sıkıntılı ev arsa vesaire ne zaman alım yapabiliriz birde eğer mümkünse sizin gibi kıymetli ve donanımları olan dosttan TURKİYE NİN aylık yorumlarını okumayı çok isterim.danışmanlık için ne yapmamız gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim çok teşekkürler

  Reply

 • Aslı

  Nisan 3, 2016 at 8:51 pm

  Ceyhun bey lütfen aylardır yazıyorum size cevap alamıyorum 🙁 ekimde biten bir ilişkim vardı o oğlak ben Aslan ve 2 gündür karşılaşıyoruz cok garip sekillerde. Ama bana arkadaş olarak kalmak istediğini bi ihtimal olmadığını söyledi sizde bu ay tekrar bişeylerin başlaması mümkün olur mu? Bu karşılaşmalar sadece bi tesadüf olabilir mi?

  Reply

 • rana

  Nisan 4, 2016 at 1:48 am

  yazilarinizi boşuna her ay beklemiyorum. inşallah güzel bir nisan geçiririz. kimbilir kaç kere daha okuyacağım dönüp dönüp benim sormak istediğim bir soru var aslında ceyhun bey. 6 ağustosta düğünüm var.uygun bir zaman mı sizce. eski yazılarınızdan birinde ekimin 1 inde güneş tutulmasi var demistiniz. ve olumsuz demistiniz. sırf bu yüzden agustos ayına kaydirdim düğünü. iyi etmis miyim sözünüzü dinleyerek

  Reply

 • Anonim

  Nisan 4, 2016 at 11:14 am

  Selamlar ve çok teşekkürler yorumlar için 🙂
  Benim önümde de aslında kritik bi yol ayrımı var, kısaca ortamlarımı biraz değiştirecem gibi duruyor.
  Çoğu kişi yapmamamı söylüyor ama bu yol ayrımından sonra daha rahat ve güzel günler olduğunu bildiğim için yapmam gerekiyor. Hangi günlerde bu işlerime başlamamı önerirsiniz şu iki hafta içinde?
  Çok teşekkürler Ceyhun Bey 🙂

  Reply

 • Ayşe aras

  Nisan 5, 2016 at 3:27 am

  Elinize sağlık heray merakla bekliyorum bu ay ne olacak diye bir aslan olarak müzice bekler oldum yazılarınızın doğruluk payı çok fazla başarılarınız daim olsun

  Reply

 • Ayşen Gonca

  Nisan 5, 2016 at 8:25 am

  10 mayıs 1972 öğlen saat 12:15 civarında doğmuuşum adım Ayşen Gonca sizden yükselenim aslan burcunun bana etkilerini öğrenmek istiyorum

  Reply

 • seher

  Nisan 12, 2016 at 9:22 pm

  Dogum haritasını merak ediyorum yardımcı olurmusunuz

  Reply

 • Venüs

  Nisan 13, 2016 at 8:09 pm

  İyi günler Ceyhun Bey.Umarım yazımı görüp cevap verirsiniz.Ben boğa burcuyum yükselenim aslan.19 Nisan sabahı burun ameliyatı olacağım sizce uygun mudur? Lütfen cevap verinn!! 🙂

  Reply

 • candan

  Nisan 17, 2016 at 11:24 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum. 2 agustos 1970 7:30 dogumluyum. Yani hem aslan burcuyum hem de yukselenim aslan. Bu ay kabus gibi gecti. Bir kaç ay önce yurtdısı baglantılı bir iş için basvuruda bulundum, guzel haberi 26 martta geldi, adaylar arasında secilmisim ve 7 nisan da online mulakata davet edildim. O günden itibaren de kabus başladı. Ben mulakat için hazırlıklara başlarım diye düşünürken aile buyugumuz hastalandı ve 4 gun icinde kaybettik. Bir yandan acımı yasarken bir yandan da benim için çok önemli olan bu mulakata nasıl zaman bulurum da hazırlanırım endişesi tasıyordum. Ardından ben agır bir hastalık yasadım ve benimle beraber kızım da hastalandı dolayısıyla hazırlanmaya fırsat bulamadım ve mulakatın ertelenmesini rica ettim. sagolsunlar 12 sine ertelediler. birkaç gün de olsa hazırlanma fırsatı buldum her ne kadar yeterli olmasa da. Mulakat gunu maalesef birçok teknik aksaklık yasadım internet baglantısı koptu baska bir çozum buldum yine sorun cıktı. ve sonunda 15 nisan da da bu kadar olumsuzlukların neticesinde kabul edilmediğimi öğrendim ve çok üzüldüm. gerçi bütün bu yasananların sonucunda hep goz ardı ettiğim ama benim eksikliğim olan bir şeyi farkettim ve artık onu tamamlamadan yoluma devam edemeyeceğimi de öğrendim. Yine de bu eksikliğimi tamamlamanın benim için çok zor olacağını farkediyorum. Birkaç senedir olumsuzluklar peşimi bırakmıyor. Nedense herşeyin iyi gitmesi için elimden geleni yapmaya çalışmama ragmen hep bir olumsuzluk yasıyorum ve istediğim sonucları alamıyorum özellikle de iş hayatımda. Ne zaman yüzüm gülecek merak ediyorum. Sizinle süreci paylaşmak istedim. Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.

  Reply

 • Hilal

  Nisan 18, 2016 at 1:47 am

  Her ayın başında “Yok ya ne alakası var” hissiyatıyla okuyup, ay ortasında aklıma düşüp tekrar açtığımda “Allah Allah çok enteresan, hakikaten böyle oluyor.” diyerek şaşırdığım yazılarınızın takipçisiyim:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 18, 2016 at 9:39 am

   her zaman bekliyorum Hilal hanım 🙂

 • Nursel Guvenç

  Nisan 21, 2016 at 12:05 pm

  Zafer bey 22-27 nisan arasini nasil nasil degerlendirmeli. Benim icin onemli bir aralik. 22 nisan da dolunay etkisi basliyor sa

  Reply

 • özgü

  Nisan 25, 2016 at 1:59 pm

  Ceyhun Bey, 22.08.1983 doğumluyum bazı sitelerde başak burcu yükselen terazi çıkıyor, bazılarında aslan burcu yükselen başak çıkıyor…Hangisini dikkate almayalıyım…Ve burç yorumlarımı okurken yükselen burcunun bir önemi var mıdır?

  Reply

 • Pingback: Aslan Burcu Mayıs 2016 Yorumu: Maddi Atılımlarda Son 4 Ay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin