Aslan burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları anlattım. Değerli dostlar aslan burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz aslan ise, bu yazıda size özgü detaylar da var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini sizin hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım. Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim.
 1. eviniz, evinizle ilgili eşya/tadilat gibi konular
 2. nerede yaşadığınız: şehir/ülke
 3. aile büyükleri ve kardeşlerinizle ilişkileriniz, onların tavrı ve desteği
 4. aile kurmak, anne-baba olmak
 5. mülk satın almak
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Tüm yükselen dereceleri için ortak, 15 Mayıstan itibaren dikkatiniz iş hayatınıza yönelecek.
 1. işinizle ilgili yeni durum oluşur
 2. işiniz için uzun vadeli bir karar alırsınız
 3. işe başlarsınız, görev değişikliği olur
 4. görev/statü değişikliği için harekete geçersiniz
 5. özel/iş hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklar artar
12 Mayısı takip eden günlerde bir gelişme veya fikir nedeniyle iş hayatınızda yeni bir evre başlayacak.

29 Mayıs Dolunay

Yükselen dereceniz 0-12 arasında ise,  Mayısın sonuna kadar iş hayatı ile ev/aile gündemi devam etmişti. Mayısın son günlerinde gündem değişiyor:
 1. gurur ve ego size bir karar aldırır
 2. birini üzmeden ona bir şey anlatmanız gerekir
 3. cinsellik gündem olur
 4. çocuklarınız gündem olur
 5. çocuk sahibi olma konusu netleşir
 6. spor/dans gibi bir aktivite konu olur
Mayısın son günlerinden itibaren Venüsün ve Marsın konumu ilişkileri bir süre olumsuz etkileyecek. Eski eş/sevgili ile yeniden görüşmeye başlamak ise bu dönemin pozitif sonucu olur. Yükselen dereceniz 13-29 arasında ise,  Dolunay şu konu başlıklarında bir sonuç doğuracaktır: yaşam alanı, ev, aile..
 1. evinizle ilgili konu oluşur ve netleşir
 2. iş – ev arasında bir bağlantı olur
 3. aile büyükleri ile aranızdaki konu karar bağlanır
 4. birlikte yaşadığınız insanlar değişir (evlilik, çocuk, ev arkadaşı gibi)
 5. ev/şehir değişikliği belli olur
Mayısta Jüpiter, Haziranda ise Satürn baskın olacak. Hazirana girerken zamanın enerjisi hepimiz için ağırlaşacak. En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>