Yükselen AslanAslan Burcu Mayıs 2015 Yorumu

Mayıs 6, 2015by Zafer Ceyhun43

Aslan burcu Mayıs 2015 yorumu, Satürn ve Pluto gerilemelerinin etkilerini içeriyor, Merkür gerilemesine dikkat çekiyor. Mayıs 2015 yorumunuzda Dolunay ve Yeni Ay’dan bahsetmeyeceğim çünkü onlar için ayrı yazılar yazıyorum. Zaten Dolunay yazınızı yazdım biliyorsunuz. Bu yazı, Mayısın genel enerjisini anlatmak için ağırlık olarak Satürn ve Pluto etkileri üzerine olacak. Özellikle Satürn etkisi yoğun olacağı için, en büyük payı Satürn alacak. Ancak, öncelikli olarak bu ay başlayıp Haziranda sona erecek Merkür gerilemesini hatırlatmak istiyorum. Gerileme 19 Mayıs – 11 Haziran arasındaki 20 gün boyunca yaşanacak fakat etkilerini 12 Mayıstan sonra hissetmeye başlayacağız. Burcuna Göre’nin okurları zaten Merkür gerilemesinin etkilerini iyi biliyor: Gerileme başladığında, işler ters gitmeye başlar, planlar aksar, gecikmeler yaşanır, iletişim ve ulaşımda sorunlar çıkar. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde yapacaklarınızı planlarken, gerileme tarihlerini dikkate alın mutlaka. Örneğin; önemli bir görüşme, yapılması gereken bir iş, alınması/satılması kararlaştırılan bir şey varsa, 12 Mayıs’a kadar bitmiş olmasını sağlayın ya da erteleme imkanı varsa, 15 Haziran sonrasına erteleyin. Gerilemeyi şimdiden hatırlatmamın bir diğer nedeni de, 18 – 23 Mayıs arasında boğa burcunda Yeni Ay yaşanacak olması. Bu tarihlerde Merkür gerilemesi tam olarak başlamış olacağı için, Yeni Ay ile birlikte gelecek olan harekete geçme isteği, aslında bir ölçüde risk oluşturacak. Biliyorsunuz, gerileme sırasında yapılan başlangıç, atılan ilk adım genelde hesaplandığı gibi sonuç vermez. Yeni Ay ise başlangıç yapmaya hazır hissettiğimiz dönemdir. Yeni Ay ile ilgili yazacağım için uzatmayacağım ama Yeni Ay gündeminizin ana başlıklarının ne olduğunu şimdiden söyleyeyim: Kariyerinizdeki gelişmeler ve evlilik/nişan gibi önemli kararlar. Bu konularla ilgili bir gündeminiz varsa, gerileme öncesi veya sonrasına denk getirmenizi öneriyorum.

Satürn aslan burcunu nasıl etkiliyor?

Yepyeni bir Satürn dönemi başladı değerli okurlarım, önceki dönemi ise 2013 – 2014 yılları arasında yoğun bir şekilde yaşadınız. Yeni dönemde ne olduğunu anlamak için, önceki dönemde neler  yaşandığını anlamak faydalı olacaktır diye düşünüyorum, bu nedenle geçmişi gözden geçirelim birlikte.. Satürn etkisi sayesinde, hayatınızda zayıf olduğunu düşündüğünüz, sizi huzursuz eden tüm konuları çözmek istediniz. Bu iş olabilir, aile hayatınız olabilir veya henüz evlenmemiş olmak da olabilir. Satürn, daha iyi bir gelecek için çalışmanızı sağladı; güçlü temeller kurmak, güvenilir bir gelecek inşa etmek önceliğiniz oldu. O süreçte en çok aile ilişkileriniz, eviniz, birikim ve yatırımlarınız, güvenlik meseleleri gündeminizde yer aldı. Sorunlu aile bağları tamir edildi veya koparıldı, aile kuruldu, ev değiştirildi veya düzenlendi, belki yatırım amaçlı hamleler yapıldı. Sonuçta, daha iyi ve sağlam bir gelecek için neye ihtiyacınız varsa, ona odaklandınız. Ayrıca, geçmişten kalan sorunları da çözdünüz, siz ileri giderken sorunların ardınızdan gelmesini engellediniz, sırtınız sağlam olsun istediniz. Şimdi yeni bir evre başladı: 2017 yılı sonuna kadar gündeminiz (Haziran-Eylül 2015 hariç), mutlu olmak, hayatı doyasıya yaşamak olacak. Bunun için neye ihtiyacınız olduğunu sorgulayacaksınız. Satürn etkisi sayesinde kazanımlarınız şunlar olacak:
 1. kendinizi göstermeye, toplumda görünür olmaya, sahnede yer alamaya başlayacaksınız
 2. cinsellik ve romantizm ihtiyacınız artacak, her ikisini de doyasıya yaşayacaksınız
 3. sosyal cesaretiniz artacak, hayatınızda yeni insanlara yer açacaksınız
 4. yaratıcı yönünüzü insanlara göstermenin yeni yollarını bulacaksınız
 5. spora başlayacaksınız, sporun içinizde biriken kötü enerjiden kurtulmanın iyi bir yolu olduğunu fark edeceksiniz
 6. eğlence iştahınız artacak, keyifsiz ortamlarda bulunmaya son vereceksiniz
 7. risk algınız değişecek, risk almaya daha yatkın olacaksınız
 8. çocuklarınıza odaklanacaksınız, onların gelişimi için adımlar atacaksınız
Satürn enerjisi geldiğinde, öncelikli olarak, etkilediği alanda kendimizi yetersiz hissetmemize neden olur. O alandaki kusur ve noksanlar gözümüze batar, görmezden gelemeyiz. Sorunları çözmeden rahat hissetmediğimiz için sorunlarla yüzleşmek ve çözüm bulmak zorunda kalırız. Zorunda kalırız çünkü Satürn bizi rahatsız eder, bir şekilde huzurumuzu kaçırır. Zaten öyle olmasaydı, önceden görmezden geldiğimiz sorunları çözmek için çaba sarf etmezdik, değil mi? Belki yıllarca umursamadığımız meseleleri neden şimdi dert edelim ki? Satürn varken, başka çare kalmaz. Satürn gerilemesi Mart ayının ortasında başladı ancak 23 Nisan’dan beri etkisini artırdı. Bu sürecin bazı dönüm noktaları olacak. Birincisi 22-23 Mayıs, ikincisi 21-22 Haziran, üçüncüsü 21-22 Temmuz ve son olarak gerilemenin sona erdiği 2 Ağustos. Bu yazıda Mayıs gündemini anlattığım için sadece 22-23 Mayıs tarihlerine dikkatinizi çekmek istiyorum. O tarihlerde aksaklıklar gözünüzden kaçmayacak, “bir şeyler yapmalıyım, böyle olmaz” diyeceksiniz. Geçtiğimiz 2 hafta, yeterince mutlu olmadığınızı, sıkıcı bir hayatın içinde sıkışıp kaldığınızı düşündünüz mü? Yalnız değilsiniz çünkü bu his, aslanlar için kaçınılmazdı. Satürn etkisi 2 farklı şekilde etkiler: Birincisi, hayatınızdaki gözle görülür bir değişiklik olmaz ama sizin algınız, bakış açınız değişir, bu nedenle her şey değişmiş gibi gelir. İkincisi, bir şey olur ve ona odaklanmak zorunda kalırsınız. Olay da Satürn’ün etkilediği alanda olur mutlaka. Birincisi için örnek vereyim: iş ve sosyal hayatınız son yıllarda çok değişmedi, düşük bir ihtimal ama öyle kabul edelim 🙂 Eskiden şikayet etmediğiniz yoğun çalışma temponuz artık sürdürülemez geliyor çünkü kendinize daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Size aşk lazım; romantik akşam yemeklerine hasret kaldınız, cinsel hayatınızın hareketlenmesi artık şart! İkinci durum için örnek: eşiniz hamile kaldı veya doğum yaptı, artık baş başa yemekler uzakta kaldı, bebeğinizin bakımı zamanınızın tamamını alıyor, cinsel hayatınız da eski günleri aratıyor. (Bu durum, Satürn kaynaklı “çocuk gündemine” de uygun) Satürn süreci bittiğinde; mutluluk, aşk, cinsellik ve çocuklarla ilgili bakışınız değişmiş olacak ve mutlaka ciddi kazanımlar elde etmiş olacaksınız. Belki yaşarken zor gelecek ama sonuçta “keşke bu süreci yaşamamış olsaydım” demeyeceksiniz, aksine “iyi ki bunlar yaşandı” diyeceksiniz. Satürn, açık ara en faydalı astrolojik etkidir.

Pluto aslan burcunu nasıl etkiliyor?

Pluto, etkilediği alanda, gerçekçi olmayan ve işe yaramayan ne varsa yıkar, sonrasında modern ve güçlü olacak şekilde inşa eder. Bu süreci kentsel dönüşüm süreci gibi düşünün: gecekondu mahallesine önce iş makineleri girer ve yıkım başlar, akabinde mühendisler ve ustalar gelir ve günün şartlarına uygun, yaşanılası bir mahalle için çalışmaya başlar. Yıllar sonra o mahalleye gelenler, karşılaştıkları manzara karşısında şaşırırlar, değil mi? Aynı etkiyi bizler de yaşıyoruz. Pluto etkisine maruz kalan alanda öyle değişiyoruz ki, uzun süredir görmediğimiz insanlar bizi görünce şaşırıyor çünkü artık farklı birini görüyorlar. Diğer yandan, Pluto etkisi 1o yıldan uzun sürer ve bilinç altımızın derinlerine ağır ağır tesir eder. Bu nedenle, üzerine düşünmedikçe etkisini anlayamayız. Örneğin, Satürn etkisini nasıl yaşadığınızı çok iyi biliyorsunuz çünkü bütün konsantrasyonunuz ona yönelmiş durumda. Satürn 3 yıl içinde sizi değiştirmek için acele etmek zorundadır çünkü zamanı 3 yıl ile kısıtlıdır. Pluto’nun bol bol zamanı vardır. Peki siz bu etkiyi hangi alanlarda yaşıyorsunuz? Aslan burcu, 2008 yılından bu yana yaşadığı Pluto etkisini şu alanlarda hissediyor:
 1. hayatınızda aksayan ne varsa ona odaklanıyorsunuz
 2. sağlığınıza ve beslenme tarzınıza dikkat ediyorsunuz
 3. zamanınızı etkin kullanmak istiyorsunuz
 4. iş ve görevlerinize karşı hassasiyetiniz artıyor
 5. iş/sosyal arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden dizayn ediyorsunuz
 6. her şeyin zamanında olmasını ve olmasını istediğiniz gibi olmasını önemsiyorsunuz
 7. hayatı yaşama biçiminiz ve işlerin üstesinde gelme yöntemleriniz gelişiyor
Pluto etkisi 2008 yılında başladı ve daha uzun yıllar devam edecek. Bu süreç, her şey sorunsuz olsun sürecidir, hayatınızda bir çok şey gözünüze batar. Bu nedenle sürekli her işe koşturmak tipik bir etkidir, her şeyi olması gerektiği gibi yapmak ve zamanında bitirmek istersiniz. İş yerinde arkadaşlarınızın tavrı huzursuzluk yaratabilir, çalışma saatleriniz sinirinizi bozabilir, evinizin düzensiz olmasından da, düzenli ve temiz olması için harcadığınız zamandan da şikayet edebilirsiniz. Sonuçta Pluto enerjisi, kolay kabullenilen türden bir enerji değildir. Diyorum ya, önce yıkıma neden olur, sonra yeniden inşa eder. Önce var olanı siler, sonra daha iyisini çizer. Bu nedenle, 2008 yılından bu yana yaşadığınız 7 yıl sonunda, kendinize has bir “iş yapış biçiminiz” oluştu. Artık, düzeninizi büyük ölçüde kurdunuz. Her şey sorunsuz olsun diyen biri, doğal olarak düzen isteyecektir, öngörülebilir bir sistem kurmak için çabalayacaktır. Siz de bunu yaptınız. Hem iş / sosyal hayatınızda yaptınız, hem de kendi bedeniniz için yaptınız. Artık sağlığın kıymetini biliyor, beslenmeye ve spora önem veriyorsunuz. Pluto hakkında yazmaya devam edeceğim. Önerim
 1. işleri oluruna bırakmanın o kadar da kötü olmadığını kabul edin, biraz rahatlayın
 2. yardım alın, işleri başkalarına devredin, her işi kendiniz yapmayın
 3. sağlığınıza özen gösterin, kendinize iyi bakın
 4. yardıma ihtiyacı olan tüm sevdiklerinize elinizi uzatın
 5. evcil hayvan almak nasıl bir fikir? zihninizi dağıtıp siz sizi rahatlatacaktır
 6. gerektiğinde beyaz yalanlar söylemekten çekinmeyin, benden duymamış olun 🙂
Son olarak lütfen her zaman hatırlayın: Burcuna Göre ailesi olarak, gezegenlerin etkilerini öngörebilme ayrıcalığına sahibiz. Bu bilgileri kullanarak, güzel/zor günlerin nedenini anlayalım ve geleceğinin potansiyelini en iyi şekilde kullanalım. Bu sadece bizim elimizde çünkü iyinin de kötünün de kaynağında bizim tercihlerimiz ve bizim kararlarımız var. Aslan Burcu Mayıs 2015 Yeni Ayının Etkileri yazınızda buluşmak üzere 🙂 Sevgilerimle, Ceyhun]]>

43 comments

 • sinem

  Mayıs 6, 2015 at 7:54 am

  Ceyhun bey mrb. 2008de is hayatina basladim. Yaklasik 3 sene sonra is ve bulundugum ortam benim icin tukendi, artik bunlari istemedigimi fark ettim ve is-hayat degistirdim. Simdi yine boyle bir surecteyim. Boyle 3-4 yilda bi hayat mi degistirmek isticem? 😀 Bu arada 2 yildir emek verdigim yukseklisansin da artik cok gereksiz oldugunu ve birakmayi dusunmeye basladim. Hayatimda neyin ise yarar oldugunu ve neyi istedigimi sorguladigim bir doneme girdim,eglenmedigim seyi atmak istiyorum. Bu da her zaman ve hemen mumkun olmuyor. Ayrica hayata bakis acimda ve dusuncelerimde degismeler oluyor bir suredir. Elinize saglik, ne yasiyosam anlatmissiniz da bu degisim sureci hem keyifli hem de cok sancili oluyor valahi 🙂 iyi calismalar. 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 2:27 pm

   Sinem hanım merhaba,
   geçtiğimiz 2-3 yılda işin içinde Uranüs-Pluto etkileşimi de var, şükür ki o bitiyor 🙂
   bundan sonra hayatınız eskiye göre daha istikrarlı olacaktır diye düşünüyorum, en azından bir ölçüde 🙂 🙂
   sevgiler

 • Berkecan

  Mayıs 6, 2015 at 10:02 am

  Merhaba Ceyhun Bey ben 12 agustosta dogdum sevdigim kiz ise 18 haziran bizim burc uyumumuz nedir acaba?? 🙂 Hic iyi anlasamiyoruzda nexaman ask gorunuyor. Kolay gelsin. Tesekkurler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 2:37 pm

   verdiğiniz bilgilerle burç uyumu hakkında yorum yapmak imkansız Berkecan bey.

 • filiz Aktaş

  Mayıs 6, 2015 at 10:04 am

  Zafer bey merhaba hayatım güzel ama bi o kadar da yogunlasti veeee gelismeler olumluuu size çok teşekkür ederim bu zor dönemi atlatmam sizin sayenizde çok kolay oldu bu arada bana haksızlık yapılan is yerimde cadi kazani kaynıyor beni isimden çıkarttıran kişiden her kes nefret etmis bunları duymaya basladim eşimin yurt dışı gorevi kesinleşti bunlari yaziyorum çünkü bu gelişmeler eminim sizin daha ileriki dönemlerde yazacağınız yorumlarda etkili olacaktır çünkü biliyorum ki astroloji bu tarz yasanmisliklarla gelisiyor ve bunlar da olabilir diyebiliyoruz. Bu arada evden satışı yapılan kozmetik ürünleri satan bir arkadas beni üye yapmak istiyor başlayıp baslamamaya karar veremedim beklemem gerekirmi bana bir fikir onerebilirmisiniz sevgiler ve saygılar.Emeginize saglik güzel gönüllü insan

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 2:39 pm

   Filiz hanım merhaba 🙂
   güzel gelişmeler için adınıza çok sevindim, harika, bu dönemde bir aslanın yaşaması muhtemel güzellikleri yaşıyorsunuz..
   sorunuza cevap veremem, tercihlere kesinlikle karışmıyorum.
   sevgiler

 • Merve

  Mayıs 6, 2015 at 1:05 pm

  ceyhun bey pekii nolcak biz aslanların aşk hayatıı bu sene 🙂 iyi başlamıştı “hah dedim tamam 2015 bizim yılımız olcak sanırım gerçekten” sonra her şey altüst olduu :/

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 2:46 pm

   Merve hanım gezegenler nerede ne yapıyor olursa olsun, hayatınızda yaşanan her şey, sonuçta sizin ve hayatınızdaki insanların kararları ve tercihleri sonucu oluyor.
   okurlarımdan gelen evlilik haberlerinin büyük bölümü aslanlardan geliyor ama eğer hayatınızdaki insan doğru insan değilse, Jüpiter de yardımcı olamaz 🙁

 • selda

  Mayıs 6, 2015 at 1:19 pm

  merhaba ceyhun bey 24 temmuzlu bi aslanım.benim sorum aşk hayatım nezaman düzelicek sevmek sevilmek ve evlenmek istiyorum artık ama her seferinde bişeyler ters gidiyor bu durum nezaman düzelicek çok skıldm artık.teşekür ediyorum sizi seviyorum.

  Reply

 • Idil

  Mayıs 6, 2015 at 6:36 pm

  Ceyhun bey sabırsızlıkla yengeci bekliyorum.umarım güzel haberler vardır çünkü 6 yıldır çakılı kaldım aynı yer aynı duygular aynı yanlışlar aynı beklentiler aynı hayaller.20 Temmuz 1980 doğumluyum 3-5arasıymış saat.nedir sizce durumum bi umut varmı?

  Reply

 • ÖZLEM

  Mayıs 6, 2015 at 7:49 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Çook uzun zamandır takipteyim… Ellerinize gözlerinize sağlık.. Çok yerde ve çok kez doğum haritama göre yükselenim farklılık gösteriyor, sizin de başka Arkadaşlara değindiğiniz gibi ben de özelliklerime bakıp Aslan yükselen de karar kıldım, bir de size danışayım çok istedim; 01/10/1968 03:10 Kocaeli, Başak yükselen diye bildim yıllarca.. Siz ne dersiniz? Acayip bit Horoskop da diyorlar nedense sevgiler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 9:35 pm

   ilginiz için tşkler Özlem hanım,
   doğum saatinize göre başak ancak yükselen aslan gibi hissediyorum dediğiniz göre aslandır..
   zaten 15 dakika öncesi aslan.
   sevgiler

  • ÖZLEM

   Mayıs 6, 2015 at 11:57 pm

   Oleeyy.. Ceyhun Bey harikasınız… Isim deli ikirciklik bitti.. Emeğinize sağlık.. Hıdırellez imiz mutlu bereketli olsun.. Sakin kalmaya çalıştığım kocaman bir kaosun ortasındayım sanki ve bildiğim yol değil de başka bir yol belireiverecek hissi var.. Iyiden güzelden yana. Ve değişim 2008 den beri devam etmekte ki son aylar çok daha hızlandı, yaz başlarını hep çok sevmişimdir ve umarım bu yaz hayallerimin yazı olabilir, herbirimiz için.. Tekrar teşekkürler..

 • aycan

  Mayıs 6, 2015 at 8:07 pm

  Ceyhun bey haziran ayı hayatımın dönüm noktası. Gerçekten kotumu gecicek bu ay?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 9:30 pm

   hayır, kötü geçmeyecek ama Merkür gerilemesi olacak.

 • filiz

  Mayıs 6, 2015 at 8:44 pm

  Merhaba Ceyhun bey. 16 Mayista türkiye’ye 1 hafta izine geliyorum. Merkür gerilemesi bu sürecte nasil bir etki yapabilir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 9:33 pm

   birçok olasılık var Filiz hanım, detaylar için Merkür gerilemesi hakkında geçmişte yazdığım yazıları okuyun olur mu?
   böylece tüm olasılıklara karşı tedbir alırsınız.
   iyi tatiller

 • mrlek

  Mayıs 6, 2015 at 10:00 pm

  Ceyhun bey ikizler yengenc bekliyoruz

  Reply

 • aycan

  Mayıs 6, 2015 at 10:20 pm

  Ceyhun bey cevabınız için çok teşekkür ederim.Haziranda hayatımı değiştirecek bir olay icin girişimim olucak.Yorumunuz beni bir nebze olsa rahatlattı.

  Reply

 • ESEN

  Mayıs 7, 2015 at 2:44 pm

  Merhaba. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yazınızı okudum. Bende aslan burcuyum fakat bugüne kadar ne kadar burcum ve yükselenim (oğlak) ile ilgili yazı yorum vs.vs. okuduysam hiç biri çıkmadı yada tam tersi oldu. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Ben pek yorum yapamıyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 7, 2015 at 2:50 pm

   Merhaba Esen hanım, aramıza hoş geldiniz.
   iki ihtimal var:
   Türkiye’de astroloji yazılarının büyük bölümü çöp, koca koca insanlar bildiğiniz uyduruyorlar. muhtemelen sebep budur 🙂
   ya da,
   doğum tarihiniz yanlış. bu daha düşük ihtimal tabi.

  • ESEN

   Mayıs 8, 2015 at 10:07 am

   Yorum için teşekkür ederim. Fakat açıkçası sizin yazılarınızdan da çok anladığım söylenemez kusura bakmayın lütfen. Bu konular ile pek alakam yoktur ama tavsiye eden arkadaşım üzerinde inanılmaz etkilerini ve yazılarınızın birebir çıktığını görüyorum. O yüzden bende takip etmek istedim ama yine de kendimle bağdaştıramadım malesef 🙁 benim doğum tarihim 19.08.1985 saat 17:00-17:30 arası (aslında annem hep ikindi üstü baya yağmurlu bir gündür diyerek beni bu saat arasında doğduğuma inandırdı diyebilirim 🙂 )

 • gönül yenilmez

  Mayıs 7, 2015 at 5:16 pm

  Ceyhun cook tesekkurler gecen seneden beri okadar yukselis yaptimki is alaninda adeta ay gibi parladim bunlari sizin degerlere gore haraket ettim tabiki simdi ise bulundum alani degistim daha saglam firmalar la anlasmam lazim gerekliydi cunku kendimi yetistirdim alanimda sizin deyiminiz armut pis agzima dus demedim size sonsuz tesekkuler agzina yuregine sağlık aslan yukselen aslan bu olsa gerek

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 7, 2015 at 6:03 pm

   harika 🙂 yolunuz açık olsun Gönül hanım

 • Esra

  Mayıs 7, 2015 at 9:28 pm

  Ceyhun Bey, yorumlarınızı sessiz sedasız takip ediyorum. 28 temmuz 1977 04.00 doğumluyum.Yaklaşık 4 yıldır her alanda çok zorlu süreçlerden geçtim. Ve ocak şubat mart ayında dibe vurdum resmen. İnanılmaz sarsıldım. Şimdi sanki birşeyler resetlendi ve tek tek yoluna giriyor gibi en azından hislerim inancım bu yönde. Yeniden başlıyoruz sanki hevesli… Ancak son günlerde kendime zaman ayırmak ev ve iş hayatındaki rutinlerden artık sıkılmış hissediyorum yazdığınız gibi kendim için birşeyler yapmak ve artık herşey yoluna giriyorsa biran önce girsin sabırsızlığını yaşıyorum. Yorumlarınız için çok teşekkürler yolumun üzerine bir fener asmışsınız ve yolumda yürürken azçok nelerle karşılaşabilirim fikir veriyorsunuz tekrar tekrar teşekkürler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 8, 2015 at 2:23 am

   Esra hanım merhaba 🙂
   çok tşk ederim, benim hayatımı aydınlatan astrolojinin ışığı sizinkini de aydınlatsın diye yazıyorum, bunu başarmak harika..
   paylaştığınız için yeniden tşk ederim, moral oluyor.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • zeynep

  Mayıs 8, 2015 at 11:28 am

  Pes doğrusu yazılarınızı söylediklerinizi bir bir yaşadım ve yaşıyorum. Siz bir kahinsiniz 😉 iyiki varsınız sizi çok seviyorum. Çok yorucu bir 3 yılgeçti.. 2008′ den bu yana hayatımı değiştirmek için yeni bir yola girdim. Bu yolda ilerlerken önüme çıkan bir çok taşı topladım. Baya zorlu bir yoldu lakinn bitmesine çok az kaldı. Kimilerini hayatımdan çıkarttım. Su an dostluk ilişkilerimi dikkatle seçiyorum. Aile ilişkilerim dağıldı kimisi ile aramı düzelttim fakat bir kısmı ile arama resmiyet koydum. Son birkaç kaç aydır hayatım artık huzurlu ve eğlenceli olsun istiyorum. Böyle hayaller kuruyorum ve bu hayallerinde mutlaka gercekleseceginden eminim çünkü hakettiğim hayatın yaşamak benim en doğal hakkım. O kadar ödenen zorlu süreçin bir ödülü olmalı.

  Reply

 • Serpil

  Mayıs 9, 2015 at 12:13 am

  ceyhun bey merhaba ben uzun zamandır iş arıyorum ama bulamıyorum.aşk zaten o kadar çok olduki yaşamayalı.bunlar ne zaman yoluna girer.doğum tarihim 20.08.1986

  Reply

 • filiz Aktaş

  Mayıs 10, 2015 at 2:53 am

  Ceyhun bey merhaba biz ufak bir yer almak istedik lakin işler beklediğim gibi olmadı alamadik ve üzüldüm tabi siz sonuc demiştiniz ya iste 9 mayis gunu malesef olmadı bilgilendirmek istedim sizi iyim kötümu bilemedim sevgiler saygilar

  Reply

 • serpil

  Mayıs 10, 2015 at 9:51 pm

  Ceyhun bey merhaba acikcasi astrolojiyle uzun zamandir ilgiliyim ve bir cok astrologu takipteydim taaa ki sizin siteyi kesfedene kadar 🙂 yazilariniz birebir tutuyor inanin sizi nasil daha once kesfedememisim sasiriyorum.Ve ben bir aslan olarak artik hayatimda hersey degisin istiyorum 2008 den beri cok sinavlara tabi tutuldum o kadar yorgun ve yenik hissediyorum hayata karsi kendimi suze sorum aslanlar artik hayata ne zaman donucekler cunku ben de bu belirtiler tukenmek uzere….!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2015 at 1:23 am

   Serpil hanım merhaba, tşkler ilginiz için 🙂 hoş geldiniz.
   aslında her aslan yaşamıyor sizin yaşadıklarınızı, evet 2008’den beri her aslan için zordu ancak son 1-2 çok daha iyi geçmiş, düzelmeler olmaya başlamıştı.
   hiç gelişme yok mu?

 • filiz Aktaş

  Mayıs 10, 2015 at 9:55 pm

  Ben birde 2012 den buyana yaptığım toprak vs yatırımlarimin nasıl sonuclanacagini merak ediyorum yani şimdi yapacalarimmi yoksa önceden yaptığım yatirimlarimmi beni jüpiter ile destekleyecek merak ediyorum sevgiler ve saygılarımı sunuyorum her şey gönlünüzce olsun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2015 at 1:25 am

   Filiz hanım merhaba,
   toprak yatırımları Satürn etkisiydi, Satürn artık yay burcunda, Aralık 2014 itibarı ile etkisi değişti.
   ancak Haziran-Eylül arasında yeniden başlayacak bu etki, o zaman yine yatırım konularına döneceksiniz muhtemelen, işleri yoluna koymak için..
   Ağustos sonrası Jüpiter gelirlerinizi artırmak için yeni fırsatlar getirecek 1 yıl, iyi değerlendirin.
   sevgiler

 • filiz Aktaş

  Mayıs 11, 2015 at 8:53 am

  satürn etkisini anlayamadım biraz aciklarmisiniz rica etsem. Kaygilarim var yanlis bir dönem de almış olabilirmiyim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2015 at 12:29 pm

   bu yazıda anlattım, 2015 yılı yazınızda anlattım, Satürn yazılarınızı dikkatlice okuyun Filiz hanım.

 • filiz Aktaş

  Mayıs 11, 2015 at 1:32 pm

  Çok teşekkür ederim sevgiler saygilar

  Reply

 • zeynep

  Mayıs 12, 2015 at 7:14 pm

  Dogum haritasini nasil ogrenebiliriz ceyhun bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 13, 2015 at 2:35 pm

   internette araştırın Zeynep hanım, siteler var.

 • Ayşe

  Mayıs 13, 2015 at 1:17 am

  Zafer bey merhaba. Sanırım hayatımın en zor döneminin geçiriyorum. Hiç böyle olmamıştı. Saturn 12. Evimde ve yayda geriliyor doğum haritamda benim yukselenim de yay Saturn şu an yayda yazilarinizin hepsini okuyorum güzel etkilerde var ama ben hissedemiyorum :(12 08 87 kirsehir doğumluyum Saturn 29 yıl dönüşümü bu? 🙁 bilemiyorum neden böyle hersey tepetaklak en az bir yıldır. .. ne iş ne aile ne özel hayat ne ekonomik gidişat hiç bişey normal bile değil.mesela bu akrep dolunay ı bazı acı gerçekleri yüzüme öyle bir çarptı ki … kendimi kaybetmiş hissediyorum her anlamda. Ve cok yorgun. 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 13, 2015 at 2:42 pm

   Ayşe hanım merhaba,
   hayatı anlattığınız şekilde etkileyen gezegen Pluto’dur. hem aslan hem yay etkilerini okuyun olur mu?

 • yesim

  Mayıs 13, 2015 at 4:21 pm

  Mrb.bn yesim gunes aslan ay boga yukseln koc Samsun dgdum.acaba temmuzda atama olcakmi kariyer acisindan tesekkur ederim

  Reply

 • berrin

  Mayıs 16, 2015 at 3:24 pm

  Zafer bey sitenizi severek takip ediyorum. Ellerinize sağlık. Yazdığınız etkileri hayatımda yaşıyorum.sene başında 2 senelik nişanlımla ayrıldık. hayatım çok değişti. bir aydır çok yalnız hissediyorum. acaba aslanların aşk hayatı ne zaman toparlanacak? geçmiş hayatımıza geri gelecek mi , yeni başlangıçlar mı yaşanacak?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 16, 2015 at 4:41 pm

   Berrin hanım merhaba,
   astroloji bunların hiçbirine kesin cevap veremez..
   sorularınızdan anladığım, siz kendi kaderiniz üzerinde hiç etkiniz olmadığına inanıyorsunuz aslında.
   Neden kendi gücünüzü bu denli görmezden geliyorsunuz?
   “Geçmiş hayatımıza geri gelecek mi?” diye sormuşsunuz. eğer siz gerçekten olmasını istiyorsanız, gerekeni yaparsınız, gelmesi için uğraşırsınız. Olursa olur, olmazsa “ben üzerime düşüne yaptım” der yolunuza devam edersiniz, daha iyi bir gelecek kurmak için çabalarsınız..
   Kendinizi, kararlarınızı, iradenizi, tercihlerinizi hafife almayın ne olur!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin