Yükselen AslanAslan Burcu Mart 2015: Bölüm 1

Şubat 28, 2015by Zafer Ceyhun34

Aslan burcu 2015 Mart’ta neler yaşayacak sorusuna cevaplar verdim. Aslan için sıçrama yıllarındayız, eğer doğru adımları atmayı başardıysanız, önümüzdeki yıllarda eskiye göre çok daha güzel bir hayatınız olacak. Bilmeyenler için söyleyeyim, sebebi Jüpiter’in aslan burcunda olması.. Evet birkaç aydır işler rast gitmiyor ama herkes aynı durumda, biraz sabır, Nisandan sonraki 4 ay şans sizden yana. Mart ayı hakkında çok güzel konuşamayacağım, harika bir ay olmayacak. Şöyle düşünün: bu ayı sorunsuz bir şekilde atlatayım, sonrası nasıl olsa güzel olacak. 2015 Mart tarihi bir ay olacak, hepimizin hayatında güçlü değişim rüzgarları esecek. Zirveye tırmanmaya devam edenler de olacaktır ama çoğunluk için sıkıntılı diyebiliriz, değişim her zaman beraberinde stres getiriyor. Mart’ın önemi, 2 yılı aşkın süreden bu yana devam eden Uranüs-Pluto etkileşiminin son bulacak olması. Yani son değişim rüzgarıyla birlikte, hasat zamanı da geliyor. Rüzgar eken fırtına biçecekken, iyilik yapıp denize atanlar Halik tarafından ödüllendirilecektir. Bu ayın gündemi yoğun:

 1. Uranüs-Pluto etkileşimi
 2. Balık burcunda Güneş tutulması
Bu konular uzun uzun anlatılması gereken konular olduğu için ancak 2 yazıya sığar, bu nedenle şimdi sadece birincisini yazacağım, diğeri de önümüzdeki günlerde inşallah. Hadi başlayalım.

Uranüs-Pluto Etkileşimi: 3 – 20 Mart

Bilmiyorum dünya gündemini, bugün yaşananların tarih içindeki yerini ne kadar takip edebildiniz. Ben elimden geldiğinde, astroloji gözüyle inceliyorum ve şunu söyleyebilirim: İnsanlık tarihi bir süreçten geçiyor, ülkeler dağılıyor, insanlar sefalet içinde yaşıyor, milyonlar evlerini terk ediyor, kimisi yollarda, kimisi evlerinde ölüyor/öldürülüyor. Şimdi neden böyle keyifsiz, unutmak istediğimiz bir konuyu yazıyorum ki? Yazıyorum çünkü bunlar Uranüs-Pluto süreciyle ilişkili..İkinci Dünya Savaşından hemen önce, 1930 yılında yine bu etki vardı, sonrası malum. Elbette bu güçlü enerji bireysel olarak hepimizi etkiyor, nasıl ki ülkelerin sınırları, siyaset, insanlığın bilinç seviyesi değişim yaşıyorsa; bizim hayatımız, hayata bakışımız da değişim içinde. Bu değişimden aslan burcunun payına ne düşüyor, ona gelelim, değil mi? Geçen yıl 20-30 Nisan arasında yaşadıklarınızı hatırlıyor musunuz? Hatırlanacak kadar önemli bir şeyler yaşanmış olmalı, düşünün. Bu ay benzer olaylar yaşayacaksınız. Ben kendi deneyimimi paylaşayım: Burcuna Göre’yi 23 Nisan’da kurdum, hayatım ve hayata bakışım tamamen değişti. Sizin gündeminizde şuna benzer şeyler yaşanmış olmalı:
 1. size yük olan insanlardan/işlerden kurtuldunuz
 2. sıkıcı hayat size göre değil, dolu dolu yaşamak istiyorsunuz
 3. hayata bakışınız değişti, belki birisi yepyeni bilgiler getirdi
 4. eğitim hayatınız (üniversite gibi) size yeni ufuklar açtı
 5. hayatım artık çok daha farklı olmalı dediniz, içiniz coşku ve cesaret dolu
 6. kendinizi kitaplara verdiniz, seyahatler arttı, keşfediyorsunuz
 7. yurt dışı bağlantılı bir gündeminiz var
 8. eğlenceli bir hobi peşindesiniz, yerinizde oturmuyorsunuz
 9. stres size göre değil, hayat endişeli olmak zorunda mı?
 10. sağlığınızla ilgili sorunlar yaşadınız, çok korktunuz, hatta şok oldunuz
 11. kendinizi iyi hissetmek için tıbbi destek alıyorsunuz
 12. ilaç kullanıyorsunuz, belki yüksek enerji için belki bir sorunu çözmek için
 13. spora başladınız; daha sağlıklı, dinç ve güçlü olmak istiyorsunuz
 14. alkole düşkünlüğünüz de artmış olabilir, belki bu bir sorun oldu
 15. yaşadığınız şehir/ülke değişti, başka tarz bir hayat yaşıyorsunuz
 16. iş arkadaşlarınızla çatışmalar yaşadınız, ezip geçmek istiyorsunuz
 17. işbirliğinin gücünü fark ettiniz, kritik insanlarla ilişkiler geliştiriyorsunuz
Bu saydıklarımdan en az birisi, 2012 yılından bu yana sizin hayatınızın en büyük konusu olmuş olmalı, tabi hangisi olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Yukarıda saydıklarımın ötesinde bir çok ihtimal var elbette, onları da genel hatları ile yazayım: Uranüs etkisiyle birlikte, hayatınızın dar bir çerçeveye hapsolduğunu fark ettiniz. Etrafınızda aynı insanlar, sıkıcı konuşmalar, gereksiz koşturmaca, faydasız işler ve görevler. Yolunuz tıkandı, “buraya kadar” dediniz ve keşfe çıktınız. Eğer hayalinizde daha çok para varsa onun peşindesiniz; daha mutlu/özgür bir hayat istediğinize karar verdiyseniz, gerekeni yapıyorsunuz; artık evlenmeli ve çocuk sahibi olmalıyım dediyseniz, adımlarınızı hızlandırdınız. Sonuçta mevcut hayatınız size yetmez oldu, sınırları aşmaya karar verdiniz. Pluto etkisiyle birlikte, işinizin asıl güç kaynağınız olduğunu fark ettiniz. Kazanıyorsunuz, bir düzeniniz var ve bunu kaybetmek istemiyorsunuz. Diğer yandan, iş ve sosyal hayatınızın düzeni içinde size zarar verdiğini gördünüz her ne varsa düzeltmeye karar verdiniz. Beslenme düzeninden tutun da günlük işlerin yarattığı strese kadar her türden soruna odaklandınız. Bunu yapmaya mecbur kaldınız aslında çünkü sorunlu iş ortamı ve iş arkadaşları istemiyorsunuz. Sizden hem enerji hem zaman çalıyorlar. Gergin geçen günlere tahammülünüz yok. Daha sağlıklı bir hayat düzeni için, zarar görmemek adına, sorunlu alanları buldunuz ve çareler ürettiniz. Mart ayının konusu bunlar olacak işte. Peki nasıl gelişmeler olabilir?

3 Mart – 10 Mart

3 Mart – 10 Mart arasında Venüs’ün güzelleştirici enerjisi ortama hakim olacak. Bu süreç en çok size yarayacaktır. Yukarıda saydığım konularda süregelen gündeminizde bir rahatlama, bir açılım olacağını düşünüyorum. Diğer yandan, Venüs demek eş/sevgili demek, hayatınızdaki insanlarla ilişkilere odaklanmak demek..Bu nedenle başta eşiniz/sevgiliniz olmak üzere, iş ve sosyal ortamdaki insanlar da dahil, ilişkileriniz yeniden hareket kazanacaktır. Sorunlar varsa çözülebilir. Sevgilisi olmayanlar içinse önemli bir fırsat olacağını düşünüyorum çünkü sürpriz karşılaşmalar ve teklifler için ideal bir atmosfer olacak. Martın ilk 10 gününde fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

11 Mart – 15 Mart

11 – 15 Mart arasında Venüs gidecek yerine Mars gelecek. Koç burcundaki Mars size enerji getirecektir ama işler istediğiniz gibi gitmiyorsa, huzursuz bir enerjiyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Mars enerjisi agresif bir enerjidir, hızla hareket etmek ister, sinirli/fevri olmaya neden olur. Mars çatışmayı temsil eder. Bu nedenle, 11 – 15 Mart arasında, atmosfere öfke hakim olacak. Bundan en az siz etkileneceksiniz diye düşünüyorum ama diğer insanlar sizin gibi olmayacak. Bu nedenle kavga gürültü artabilir. Siz sakin olun, tansiyonu yükseltmemeye çalışın çünkü 15 gün içinde bu enerji geçip gidecek. 10 Mart sonrasında her türlü olumsuz olaydan uzak durun. Sorunlu/kavgalı olduğunuz insanlar varsa aynı ortamda bulunmamaya özen gösterin, kısacası riskten uzak durun. Mart, sadece bireysel olarak değil toplumsal olarak da işleri zora sokacak. Bu nedenle öfkenin sokağa taşabileceğini, ülkemizde çatışma ortamı oluşabileceğini akılda tutarak, olabildiğince tedbirli olun. Ayrıca hatırlatma fayda görüyorum: cinsel saldırı/istismarın tetikleyici gücü Mars-Pluto etkileşimi bu süreçte etkin olacak. Mart ayında size önemli bir görev düşüyor: hem kendi öfkenizi kontrol edin, hem de kendinizi öfkeli insanlardan koruyun. Biliyorsunuz, Nisan ayından sonra hissiyat ve enerji değişecek, ne yapacaksanız 10 Nisandan sonra yapın.

16 Mart – 20 Mart

Mart ayının ilk 15 gününde yaşadıklarınız sonucunda gündeminizi oluşturan gelişmeler, 16 – 20 Mart arasında zirveye tırmanacaktır. Bu nedenle eğer sorunlu bir gündeminiz varsa tedbirli olun, yüzleşmekten kaçının, öfkeli insanlardan uzak durun. Tersine büyük bir atılım peşindeyseniz, hiç durmayın devam edin. Martın şifresi bu 🙂 Değerli okurlarım, Bir süredir Siteden, Facebook ve Twitter’dan sorduğunuz sorularınızı yanıtlayamadığım için ne kadar mutsuz/huzursuz olduğumu bilmenizi istiyorum. 6-10 Şubat arasında hayatımız değişecek demiştim ya, benim hayatım hem hızlandı hem de zorlaştı. Nisan ayına kadar aynı anda birçok işle ilgilenmem gerekiyor, bu nedenle sizlere yeterince zaman ayıramıyorum, lütfen affedin. Nisanda aranıza döneceğim inşallah 🙂 BurcunaGöre’yi Facebook sayfasından takip edin mutlaka, duyuruları oradan yapıyorum. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

34 comments

 • filiz Aktaş

  Şubat 28, 2015 at 2:13 am

  Zafer bey merhaba okudukça merak bende tavan yaptı lakin şanssızlık pesimi birakmiyor bir türlü is girişiminde bulunamıyorum ve biliyorum ki armut piş ağzıma düş olmayacak siz nisan ayında her şey deisecek diyorsunuz ya ben o zamana kadar neler yapmam gerekiyor bilemiyorum ama 4-10 subat tarih aralığında bir şey yasamadim sadece haksızlığa ugradigim işim için bir şey yapmak istedim ama olmadi ikna edemedim ve bu beni çok yipratti ben şimdi evdeçocuklarrimla ilgileniyorum ve ev hanimiyim ama ben bu değilim ki iş için girisim de bulunmak istiyorum ama kizim küçük birakamiyorum çok

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2015 at 8:06 pm

   Filiz hanım merhaba,
   Nisandan sonra işler yoluna girecektir, hele ki Ağustos sonrası çok güzel bir işiniz olacağını düşünüyorum, çocuklarınızla da ilgilenmek için yeterince zaman bulacağınız bir iş hem de..
   sevgiler 🙂 Ceyhun

 • filiz Aktaş

  Şubat 28, 2015 at 2:22 am

  Çok karışık kafam ayrıca size ugraslariniz ve emeginiz için ne kadar teşekkür etsem azdır her şey gönlünüzce olsun umarım bu zor zamanda her şey yolunda gider ve bu sıkıntılı günler çok kolay olur sizin için saygılar

  Reply

 • Yazgı

  Şubat 28, 2015 at 6:31 pm

  Merhabalar Zafer bey ben 10 Ağustos 1995 saat 16.30 sıraları Diyarbakır doğumluyum. Son 3-4 Yıldır hayatım yerlebir hiçbişey istediğim gibi değil özellikle 3 Yıldır berbat durumdayım üniversite Sınavına hazırlanıyorum iyi bi düzeyde olmama rağmen içimden ne çalışmak geliyor ne de başka Bişey. Ailemin yoğun baskısı, arkadaşlarım, özel hayat sorunları mahvetti beni. Bu yıl Ağustos Ay’ından beri bideğişim bi farklılık resmen bambaşka bi insan oldum sınavı da kazanacağıma inancım tamdı ama Aralık ayında yine eski halime döndüm Herşeyi bıraktım herşey tersine döndü bütün emeklerim Boşa gitti hissine kapıldım ve hala aynı durumdayım. 15 Mart 2015 tarihinde Hayatımı belirleyecek üniversite sınavım var lütfen bana bu konuyla ilgili bilgi verin gerçekten çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2015 at 10:51 pm

   2015 yılı yazınızı okur musunuz, cevaplar orada var.
   sınavda başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • nur

  Şubat 28, 2015 at 7:21 pm

  Bunları aklımda tutucam 🙂 estagfirullah sozu olmaz biz bekleriz cevapları 🙂 sonuçta aynı durum bizler için de aynı gündem yoğun.

  Reply

 • saree

  Şubat 28, 2015 at 9:45 pm

  Geçtiğimiz ocak ayında sizin sitenizle tanıştım ve yaşadıklarımla yazdıklarını tam nokta atışları!!! İlişkimde pürüzler var erkek arkadaşım koç burcu ama şu an nedenini anlamadığım bir duraksama var.Güzel bir birliktelik için birbirimize açığız ama istediğim gibi birbirimize enerji vererek gidemiyoruz. Bu dönem ben fedakarlık yapıyorum ama ondan hareketlilik göremiyorum. İş yaşamı onun çok karışık bur aralar. Artık birşeyler hızlıca aksın istiyorum. 25 şubata kadar az da olsa güzel gidiyor gibiydi ama son 4 gündür tıkanık durumdayım. Artık değişsin lütfen ümitlerimi tutabileceğim bir şey söyleyin :(((
  sevgiler

  Reply

  • filiz Aktaş

   Mart 1, 2015 at 2:00 am

   Merhaba zafer bey banada bir öneriniz veya bir isik var mı yukarıda yazmıştım size gerçekten belirsizlik cok yoruyor artık saygilar

 • Gunay

  Mart 1, 2015 at 12:36 am

  Abi nisan ayina yazdiklarin kotu deyildi. Bayada unutluydum ama inan o kadar kotu gechdiki))) mart ayindada olumlu bi wey yok ( inshallah diger aylarda her wey duzelir. Ellerine sagliq. Bakuden saygilarla.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2015 at 12:43 am

   Geçen Nisanda yazmaya henüz başlamamıştım, yanlış hatırlıyorsunuz..
   umarım bu sefer güzel şeyler olur, Baküdeki dostlara selam.
   Ceyhun

 • Derem1

  Mart 1, 2015 at 1:52 am

  Ceyhun bey iyi geceler,ben şunu merak ediyorum..eşim koç-Aslan ,ben de koç-balık(olduğunu sanıyoruz) biz yorumlarınızı okurken yükselenimizide okuyacakmıyız ??ve yükselenimizin hayatımıza katkısı ne kadar??ayrıca koç Mart yorumunuzu bekliyoruz:))sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2015 at 8:04 pm

   merhaba,
   evet yükselen yorumlarınızı da okuyun, özellikle koç-terazi-oğlak-yengeç yükselen çok etkilenecektir.
   sevgiler 🙂

 • Derem1

  Mart 1, 2015 at 10:16 pm

  Ayyy çok tatlısınız yaa:))ilgilenip cevap vermeniz müthiş,orada değer veren birinin olduğunu hissettirmeniz müthiş:))çok sevgiler,koç yorumlarınızı bekliyorum,sabırsızlıkla:)))

  Reply

 • filiz Aktaş

  Mart 1, 2015 at 10:42 pm

  Zafer bey bu kadar çok yoğun dönemde bize zaman ayirip cevap yazmışsınız bu nasıl bir nezaket ve nasıl bir sayıdır iyiki varsınız iyiki sizinle tanisma şansıni yakaladim bu nedenle çok sansliyiz umarım her sey dilediginizden daha iyi olur sağlık mutluluk sans hep sizinle olsun saygilar

  Reply

 • Aynur Özcan

  Mart 3, 2015 at 3:08 pm

  Zafer bey merhaba
  Sizi internetten bir yazınızı okuyarak başladım gerçekten çok doğru tespitleriniz var emeğiniz ve paylaşımlarınıziçin teşekkürler. aslan burcuyum 2011 yılından buyana özel ve iş hayatım çok zor geçiyor.26 Mart’ta kötü giden evliliğimi bitireceğim inşallah.şubat ortasında işdeki huzursuzluklarım yüzünden işten çıkma kararı aldım.1 Mart itibariyle iş arıyorum.Mart biraz zor bir ay anladığım kadarıyla benim ne zaman şansım dönecek :))
  Çok teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 3, 2015 at 4:00 pm

   Aynur hanım çok keskin kararlar almışsınız, bütün hayatınızı 2 ay içinde değiştirmek doğru mu ki?
   Ocak-Şubat-Mart arasında hayatınızda büyük değişimler yapmayın diye yazmıştım aslında..

 • Aynur Özcan

  Mart 3, 2015 at 4:12 pm

  Boşanma kararını iki sene önce aldım.işle ilgili de sizin Şubat yorumunuzu okumadan önce almıştım .Ani bir karar işle ilgili oldu ,Evliliğimle ilgili son iki yıldır bu karardaydım ve dava sürecini bekliyorum.Bu döneme rastladı ne yapayım:))

  Reply

 • Arzu

  Mart 5, 2015 at 5:32 pm

  Ceyhun bey,sizi tebrik etmek için yazıyorum.Sadece sizin yazdıklarınız benim hayatımda olanlarla aynı doğrultuda.Nokta atışları yapıyorsunuz,yazılarınızı okumak inanın çok keyifli.Çok teşekkür ederim 😀

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2015 at 5:37 pm

   Arzu hanım sağ olun var olun,
   Tüm okurlarımın hayatına, geleceğe ışık tutmak için, belirsizlikleri azaltmak için yazıyorum. Başarılı olduğumu söylemek için yazmanız büyük nezaket, tşk ederim 🙂
   Biliyorsunuz, Burcuna Göre’nin hedefi “Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi” olmak ve astrolojiye saygınlık kazandırmak.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • rüya

  Mart 6, 2015 at 8:47 pm

  merhaba zafer bey aslında uzun zamandır hayatımda hiçbirsey yolunda gitmiyor işimden ayrıldım sorunlu bir ilişkiyi bir türlü bitiremiyorum çok ince bir çizgi üstündeyim yaşamın anlamını kaybettim hayatımı düzene sokmak için çabalıyorum ama olmuyor 22 ağustos doğumluyum sizce birazda olsa umut varmı

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 6, 2015 at 11:05 pm

   Rüya hanım merhaba,
   2014 Temmuz – Aralık arasında da kötü müydü hayatınız?

 • gülçin

  Mart 7, 2015 at 3:09 am

  eşim 13 ağustos aslan burcu .
  mart ayında kredi çekebilirmi?
  lütfen acil cevap verirmisiniz.

  Reply

 • rüya

  Mart 7, 2015 at 9:51 am

  evet zafer bey söylediğiniz zaman dilimindede öyleydi nefes alamayacak duruma geldim inanın gercekten artık aslan burcu olduğumdan şüpheliyim gücsüz anlamsız bir yaşamım var özel hayatımda iş hayatımda çok kötü

  Reply

 • raziye

  Mart 13, 2015 at 1:28 am

  Merhaba. Sizinle iki saat önce tanıştım 🙂 tam uykuya dalacakken 2008 yilinin benim icin ne kadar berbat olduğunu ve hala izlerinin yok olmadığını düşünürken 2008 yılı Aslan Burcu yorumlarını okumak istedim. Çoğuna bıyık altindan güldüm ve son olarak da sizin yorumunuzu okudum. Ve nokta atışııı.. tebrik ederim sizi. Ben 28 temmuz 1986 dogumluyum. 2008 den bu yana hayatim mahvolmus durumda. Sürekli batıyorum istediğim hic bir şeyi basaramiyorum. 7 aydir issizim ve tükenme noktasindayim. Yalniz yasayan bir birey olarak maddi ve manevi anlamda ailemden yeterli desteği gorememek bu durumuma tüy dikiyor. Cok istediğim bir is var sürekli erteleniyor alim süreci. Malum siyaset… mart basiydi alim uzadi. Mart sonu nisan başı oldu. Tabi tekrar uzama durumu var. Fakat bende tahammül edecek hal kalmadi. Kira..kredi.. kredi kartlari… ne olacak benim halim.. mahalleyi ateşe mi vereyim yani.. olmayan cocugumu balkondan mi atayim.. kafayi yemek üzereyim. Nisandan sonra demissiniz aglacagim. Bir ay daha beklemek.. havayla yaşanmıyor ki. Cok güç durumdayim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 13, 2015 at 9:48 pm

   Raziye hanım merhaba,
   çok az kaldı, biraz daha sabır 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • rüya

  Mart 14, 2015 at 3:45 pm

  zafer bey sizden yanıt alamadım herseyin olumsuz gitmesinden yoruldum gönlümde çok yorgun aklımda aslan burcu güçlü olur diye biliyordum ama…nisanda düzeliyor dediniz umarım öyledir.sevgiyle kalın

  Reply

 • özz

  Mart 17, 2015 at 12:39 am

  ceyhun bey, size sormam gereken bir şey var; sizce bu dönem de güneş burcu aslan yükseleni akrep olan biri için ciddi kararlar almak ne derece uygun olur? Aldığım kararı gerçekleştirirsem nisan gibi çalışmalarına başlayıp neticesini ise anca 2-3 seneye göreceğim bir olay diyelim tabi ki iş hayatıyla ilgili son 6 aydır ne yapacağımı bilmez durumda savruldum ve bu karar için çok büyük bir cesaret gösterdim umarım olumsuz bir şey söylemezsiniz 🙂 ama siz yine de son söylediğime bakmayın dost acı söyler , acı olan bir şey varsa nolur söyleyin bu arada sorduğuum şey gerçekten hayati

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 1:17 am

   Merhaba Özz,
   en güzeli, eğer mümkünse, 15 Nisan sonrasına bırakmak..
   sevgiler 🙂

  • özz

   Mart 17, 2015 at 2:58 pm

   🙁 ama o karar uğruna zaten 15 nisandan sonra çalışmalara başlıycam ama karar almak için uygun mu değil şu dönem ? (çok mu zorluyorum acep) 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 9:57 pm

   Merhaba Özz,
   karar almak için değil harekete geçmek için zaman gözetin, kararları şu tarihte alın desem de fayda etmez ki zaten 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • BAHTIKAPALIMURAT

  Mart 17, 2015 at 4:46 am

  Umarım görür ve cevaplarsınız 3 ünv.bitirdim ne iş başvurularım sonuçlanıyor nede evlilik için bir yolum oluyor son 1.5 yıldır tamamen işsizim 18 agusts Aslan burcuyum GECELERİ UYKU DENEN BİRŞEY KALMADI DISARIYA YENİLMEDİK POZU VERSEMDE BİTİK DURUMDAYIM YAŞAMALIMIYIM SİZCE HALA

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 9:53 pm

   Merhaba Murat bey,
   sanıyorum ki 2015 bitmeden çok iyi fırsatlar çıkacaktır karşınıza.
   şimdiden başarılar ve bol şans.
   sevgiler, Ceyhun

 • BAHTIKAPALIMURAT

  Mart 18, 2015 at 12:46 am

  İnşallah TŞK

  Reply

 • Rukiye

  Kasım 20, 2015 at 2:52 am

  2014 kasim ayı tam bir fiyasko oldu ve sonrasında ta ki mart ayına kadar güzel bir ilişkim var 8 aydır yarın da ise başlıyorum evim bile değişti şimdi.. Ben ne zaman evleniyorum bu mükemmel insanla.. Ona sorsanız daha ev yok para yok der. Başak burcu oda

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin