Aslan burcu Kasım 2017 yorumu, Kasımda yaşanacakları doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Aslan burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin terazi ise, sizi terazi burcu yorumuna alalım. ✌️😊 Sizin hayatınıza özel detayları yazabilmem için yükselen burcunuzu referans almam gerekiyor. Yükselen burcunuzun yorumu Kasımda yaşayacağınız olaylarla örtüşecektir. Eğer okuduğunuz yorumlar hayatınızla uyumlu değilse, bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi yanlış biliyor olabilirsiniz, ki oldukça yaygın bir durumdur. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 3 Şey

1. Jüpiter Etkisi Başlıyor

Jüpiter 1 yıl süreyle bir burçta kalır değerli okurlarım. Ekim 2017 itibarı ile terazi burcundan akrep burcuna geçiş yaptı. Önümüzdeki 1 yıl akrepte kalacak. Jüpiter özgüven ve umut getiren bir gezegendir, enerjisi pozitiftir, açılımlar yapmaya imkan tanır. Fakat açılımlar ancak ve ancak bizim düşünce tarzımız değiştiği için olur. Yani biz değişmezsek, hayatımız da kolay kolay iyileşmez. Sizler atak insanlarsınız, eminim ki Jüpiter enerjisini doğru şekilde kullanırsınız. Neler beklemeli?
 1. yaşadığınız şehri/ülkeyi değiştirme çabanız sonuç verir
 2. aile kurma isteğiniz karşılık bulur veya çocuk planı yaparsınız
 3. ev almak mı? planlarınız mümkün olacaktır
 4. evle ilişkili konularda yaşam kalitesini artırma isteği oluşacaktır
 5. sevdiklerinize, eski dostlara daha çok yakınlaşırsınız
 6. aileden destek bulursunuz
Bu etkilerin 1 yıllık süreçte adım adım şekilleneceğini hatırlatmak istiyorum. Evet Kasım-Aralıkta girişimler olabilir fakat tam olarak istediğiniz aşamaya gelmesi 1 yıl alabilir.

2. Dolunay

Dolunay 4 Kasımda gerçekleşecek, etkisi 2 Kasımda başlayacak ve 10 Kasıma kadar etkin olacaktır. Dolunayın size özel sonuçlarını yükselen burcunuzun derecesine göre okuyun lütfen. Yükselen 0-20 derece aslan:
 1. sevdiklerinize destek olmanız gerekebilir
 2. para bir yanda, dostlar/aile diğer yanda kalır, seçim yapmanız gerekebilir
 3. iş hayatınızda bir dönem sona erer, bir yenisi başlar
Yükselen 21-29 derece aslan:
 1. hayatı daha neşeli hale getirme uğraşlarınız sekteye uğrar
 2. huzursuzluğu yenme çabalarınız sonuç verebilir
 3. yurt dışı kaynaklı bir girişim varsa netleşir
 4. eğitim/öğretmenlik veya yazıyla ilgili konudan haber gelir
 5. kardeş/kuzenle ilişkide bir dönem sona erer
Dolunay sırasında diğer gezegenlerin konumu pek hoş değil. Zor bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz, belki feda etmeniz gereken bir şey olabilir veya beklemediğiniz bir durum oluşur, elden pek bir şey gelmez. Kasımın ilk haftası bu anlamda riskler taşıyor doğrusu.

3. Yeniay

Yeniay 18 Kasımda gerçekleşiyor, enerjisini 22 Kasıma kadar artarak hissedeceğiz. Neler beklemeli? Yazının başında Jüpiter etkisinden bahsetmiş ve olasılıkları konuşmuştuk. Yeniay ile birlikte o konular tetiklenecek. Bazı ilaveler de yapmam gerekiyor: Eğitim ve akademik kariyer gerekçesiyle yaşam alanı değişikliği Kasıma özgü bir olasılıktır. Ayrıca yabancı bir firmadan teklif gelebilir, siz  başvuru yapabilirsiniz. Yurt dışına gitmeyi gerektirecek bir iş gündem olabilir. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>