Aslan burcu Kasım yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Kasım 2016 yumuşak tonda yaşanacak bir zaman dilimi olacak gibi görünüyor değerli dostlar, sanıyorum ki hepimizin ihtiyacı olan da buydu. Yoğun geçen aylardan sonra, hareketli Ekim’in hemen ardından sakin ve olumlu geçecek Kasım iyi gelecek. Aslan burcu Kasım yorumunun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aylar sonra ilk kez Venüs enerjisinin hakim olacağı bir zaman dilimine girmiş bulunuyoruz. Venüs varsa rahatlık ve güzellik vardır. Haberler iyi yani 😊 Sadece siz değil herkes için rahatlama imkanı olacaktır. Herkes iyi hissederken dert yaratan da olmaz, çifet huzur. 🍀 Huzuru kaçırma ihtimali olan tek olay, Neptün etkisinin de Kasım boyunca yoğun hissedilecek olması. Özellikle Neptün’ün duraklayacağı 15-25 Kasım arasını işaretlemek lazım. Anlatacağım birazdan fakat önce Venüs.. Kasım’a girerken gerçekleşen Venüs/Satürn kavuşumu, son zamanların en olumlu astroloji olayları arasında sayılabilir. Kasım keyifli bir enerji ile başlıyor. Geçen aylar boyunca aşağıda saydığım alanlarda yaşadığınız baskı ve sorunları aşmak için iyi bir fırsat olacak Venüs/Satürn kavuşumu. İnsiyatif alma imkanınız varsa, Kasımın başına planlar yapmanızı öneriyorum.
 1. aşk hayatınız
 2. eşinizden/sevgilinizden beklentileriniz
 3. mutluluk, eğlence, keyifli yaşama imkanı
 4. her anlamda hayatın tadına varma isteğiniz
 5. kendinizi gösterme, saygı/ilgi görme ihtiyacınız
 6. çocuk sahibi olma gündemi
 7. çocuklarınızla ilişkileriniz, onların gündemi
Bu saydığım konular, Satürn 2015 yılında yay burcuna geçtikten sonra hayatınızda önemli hale gelmeye başlamıştı. Zaten geçmişte üzerinde çok konuştuk. Fakat Venüs bunca süredir sadece Ocak 2016’da bu alanda bulundu, o kadar. Kasım başında ikinci ve son kez güzel enerjisini getiriyor! Bu nedenle Kasım’ın ilk haftası oldukça değerli, iyi kullanmak lazım diyebiliriz. 👍 Bir ilişkiyi somutlaştırmak veya sorunlu hale gelen bir ilişkideki sorunları aşmak için harika zamanlar! İşin içinde Venüs var, cazibenizi kullanma zamanı! 😍 Venüs 12 Kasım’dan itibaren oğlak burcunda olacak, 25 Kasım’da ise Pluto ile temas edecek. Kasım sonunu önemsiyorum, olumlu bir enerjisi var. Özellikle 2 konu başlığı verebilirim: iş hayatınız/çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konuları! Bu noktada bir hatırlatma yapmam gerekiyor. Şöyle ki, bu konular aslında Ekim ayında da etkindi bir şekilde. Diyebiliriz ki <Ekim’de gündeminizi meşgul eden konu ve gelişmeler, Kasım sonunda olumlu bir noktaya geliyor.>
Hatırlatma: Ekimle birlikte önem kazanan/gündem oluşturan konular, Kasım, Aralık ve Ocak’ta şekillenmeye devam edecek; Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimler olacak.
Neptün’e gelecek olursak.. Gerileme evresinin son aşamasında olan Neptün, 1 Kasım’da Güneşle temas edecek, 20 Kasım’da ise gerileme sürecini tamamlayacak.♆ Peki Neptün aslan burcunu hangi alanlarda etkiliyor?
 1. parasal durumunuz, bütçe işleri
 2. borç/alacak konuları, kredi ilişkileri
 3. gelecek için yatırımlar: özellikle gayrimenkul
 4. cinselliğe yaklaşımınız (içsel/duygusal seviyede)
 5. anlaşmazlıklar, davalar
 6. boşanma/miras nedeniyle mal paylaşımı
Neptün hakkında geçmişte uzun uzun konuştuk fakat aramıza yeni katılan okurlarım için biraz detaylandırayım. Neptün etkisinde olduğumuz konularda sınırsız bir iyimserlik hissederiz. Her şey kendiliğinden yolunda gidecekmiş gibi. Aksi olduğu zaman ise hayal kırıklığı yaşarız. Ayrıca sorunlardan uzak durmaya çalışmak isteriz, sorumluluklardan kaçmaya meyilli oluruz. Zaten olacaksa, olması gerektiği zamanda kendiliğinden olacaktır, demeyi tercih ederiz. Kasım ayında bazı adımlar atmak ve sorumluluk almak gerektiğine yönelik işaretler görebilirsiniz!

30 Ekim Yeniay: Aslan Burcuna Etkileri

Yeniay demek başlangıç demektir çünkü yeni bir dönem başlatır. Güçlü/atak bir enerjidir: Karar vermeyi, yola koyulmayı ve hedefe odaklanmayı sağlar. Kasım ayına girmek üzere iken gerçekleşen Yeniay sırasında Venüs/Satürn ve Güneş/Neptün etkileşimleri de olacağı için zamanın ruhu gayet güzel! Aslan burcuna göre olası konu başlıkları şöyle:
 1. yaşadığınız şehrin/evin değişmesi
 2. yaşam alanınızı iyileştirmeye yönelik girişimler
 3. birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili gelişmeler (evlilik, çocuk sahil)
 4. aile büyüklerinizle ilgili bir gündemin oluşması
 5. bir gayrimenkul meselesinde harekete geçme ihtiyacı

14 Kasım Dolunay: Aslan Burcuna Etkileri

Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor: Dolunay ile bir dönem sona erer çünkü gündemdeki bir konu olgunlaşarak gündemden düşer. Gündem, Dolunay gerçekleşmeden birkaç gün önce belirgin hale gelir ve 1 hafta içinde de sonuçlanır. Bu nedenle 20 Kasım’a kadar gündeminizin belli olacağını söylemek mümkün! 14 Kasım Dolunay sonrası netlik kazanacak olası konular:
 1. iş hayatınızda süregelen bir konu
 2. başarı ve itibarınızı etkileyen gelişme
 3. gücünüzü/saygınlığınızı test eden konu

29 Kasım Yeniay: Aslan Burcuna Etkileri

Kasım ayının başrol oyuncu Venüs, Kasım sonunda da etkin olacağı için Yeniay olumlu bir atmosferde gerçekleşiyor olacak. 29 Kasım’da yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, 2017 yılı Satürn kaynaklı gündeminizi de tetikleyecek. Olasılıklar:
 1. aşk/gönül işleri: yeni ilişki, evlilik vb.
 2. spor, dans gibi keyifli aktivitelere başlamak
 3. öne çıkmanız, liderlik yapmanız gereken bir işe girişmek
 4. çocuk sahibi olmak, bu yönde karar almak
 5. çocuğunuzla ilgili bir meselede harekete geçmek
Şimdiden en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum 🍀🍀🍀 Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Aslan burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Kasım 2016 yazısından ve tabi Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>