Yükselen AslanAslan Burcu Kasım 2016 Yorumu: Aşk Hayatı, Maddi Konular ve Kariyer

Ekim 29, 2016by Zafer Ceyhun22

Aslan burcu Kasım yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Kasım 2016 yumuşak tonda yaşanacak bir zaman dilimi olacak gibi görünüyor değerli dostlar, sanıyorum ki hepimizin ihtiyacı olan da buydu. Yoğun geçen aylardan sonra, hareketli Ekim’in hemen ardından sakin ve olumlu geçecek Kasım iyi gelecek. Aslan burcu Kasım yorumunun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aylar sonra ilk kez Venüs enerjisinin hakim olacağı bir zaman dilimine girmiş bulunuyoruz. Venüs varsa rahatlık ve güzellik vardır. Haberler iyi yani 😊 Sadece siz değil herkes için rahatlama imkanı olacaktır. Herkes iyi hissederken dert yaratan da olmaz, çifet huzur. 🍀 Huzuru kaçırma ihtimali olan tek olay, Neptün etkisinin de Kasım boyunca yoğun hissedilecek olması. Özellikle Neptün’ün duraklayacağı 15-25 Kasım arasını işaretlemek lazım. Anlatacağım birazdan fakat önce Venüs.. Kasım’a girerken gerçekleşen Venüs/Satürn kavuşumu, son zamanların en olumlu astroloji olayları arasında sayılabilir. Kasım keyifli bir enerji ile başlıyor. Geçen aylar boyunca aşağıda saydığım alanlarda yaşadığınız baskı ve sorunları aşmak için iyi bir fırsat olacak Venüs/Satürn kavuşumu. İnsiyatif alma imkanınız varsa, Kasımın başına planlar yapmanızı öneriyorum.
 1. aşk hayatınız
 2. eşinizden/sevgilinizden beklentileriniz
 3. mutluluk, eğlence, keyifli yaşama imkanı
 4. her anlamda hayatın tadına varma isteğiniz
 5. kendinizi gösterme, saygı/ilgi görme ihtiyacınız
 6. çocuk sahibi olma gündemi
 7. çocuklarınızla ilişkileriniz, onların gündemi
Bu saydığım konular, Satürn 2015 yılında yay burcuna geçtikten sonra hayatınızda önemli hale gelmeye başlamıştı. Zaten geçmişte üzerinde çok konuştuk. Fakat Venüs bunca süredir sadece Ocak 2016’da bu alanda bulundu, o kadar. Kasım başında ikinci ve son kez güzel enerjisini getiriyor! Bu nedenle Kasım’ın ilk haftası oldukça değerli, iyi kullanmak lazım diyebiliriz. 👍 Bir ilişkiyi somutlaştırmak veya sorunlu hale gelen bir ilişkideki sorunları aşmak için harika zamanlar! İşin içinde Venüs var, cazibenizi kullanma zamanı! 😍 Venüs 12 Kasım’dan itibaren oğlak burcunda olacak, 25 Kasım’da ise Pluto ile temas edecek. Kasım sonunu önemsiyorum, olumlu bir enerjisi var. Özellikle 2 konu başlığı verebilirim: iş hayatınız/çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konuları! Bu noktada bir hatırlatma yapmam gerekiyor. Şöyle ki, bu konular aslında Ekim ayında da etkindi bir şekilde. Diyebiliriz ki <Ekim’de gündeminizi meşgul eden konu ve gelişmeler, Kasım sonunda olumlu bir noktaya geliyor.>
Hatırlatma: Ekimle birlikte önem kazanan/gündem oluşturan konular, Kasım, Aralık ve Ocak’ta şekillenmeye devam edecek; Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimler olacak.
Neptün’e gelecek olursak.. Gerileme evresinin son aşamasında olan Neptün, 1 Kasım’da Güneşle temas edecek, 20 Kasım’da ise gerileme sürecini tamamlayacak.♆ Peki Neptün aslan burcunu hangi alanlarda etkiliyor?
 1. parasal durumunuz, bütçe işleri
 2. borç/alacak konuları, kredi ilişkileri
 3. gelecek için yatırımlar: özellikle gayrimenkul
 4. cinselliğe yaklaşımınız (içsel/duygusal seviyede)
 5. anlaşmazlıklar, davalar
 6. boşanma/miras nedeniyle mal paylaşımı
Neptün hakkında geçmişte uzun uzun konuştuk fakat aramıza yeni katılan okurlarım için biraz detaylandırayım. Neptün etkisinde olduğumuz konularda sınırsız bir iyimserlik hissederiz. Her şey kendiliğinden yolunda gidecekmiş gibi. Aksi olduğu zaman ise hayal kırıklığı yaşarız. Ayrıca sorunlardan uzak durmaya çalışmak isteriz, sorumluluklardan kaçmaya meyilli oluruz. Zaten olacaksa, olması gerektiği zamanda kendiliğinden olacaktır, demeyi tercih ederiz. Kasım ayında bazı adımlar atmak ve sorumluluk almak gerektiğine yönelik işaretler görebilirsiniz!

30 Ekim Yeniay: Aslan Burcuna Etkileri

Yeniay demek başlangıç demektir çünkü yeni bir dönem başlatır. Güçlü/atak bir enerjidir: Karar vermeyi, yola koyulmayı ve hedefe odaklanmayı sağlar. Kasım ayına girmek üzere iken gerçekleşen Yeniay sırasında Venüs/Satürn ve Güneş/Neptün etkileşimleri de olacağı için zamanın ruhu gayet güzel! Aslan burcuna göre olası konu başlıkları şöyle:
 1. yaşadığınız şehrin/evin değişmesi
 2. yaşam alanınızı iyileştirmeye yönelik girişimler
 3. birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili gelişmeler (evlilik, çocuk sahil)
 4. aile büyüklerinizle ilgili bir gündemin oluşması
 5. bir gayrimenkul meselesinde harekete geçme ihtiyacı

14 Kasım Dolunay: Aslan Burcuna Etkileri

Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor: Dolunay ile bir dönem sona erer çünkü gündemdeki bir konu olgunlaşarak gündemden düşer. Gündem, Dolunay gerçekleşmeden birkaç gün önce belirgin hale gelir ve 1 hafta içinde de sonuçlanır. Bu nedenle 20 Kasım’a kadar gündeminizin belli olacağını söylemek mümkün! 14 Kasım Dolunay sonrası netlik kazanacak olası konular:
 1. iş hayatınızda süregelen bir konu
 2. başarı ve itibarınızı etkileyen gelişme
 3. gücünüzü/saygınlığınızı test eden konu

29 Kasım Yeniay: Aslan Burcuna Etkileri

Kasım ayının başrol oyuncu Venüs, Kasım sonunda da etkin olacağı için Yeniay olumlu bir atmosferde gerçekleşiyor olacak. 29 Kasım’da yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, 2017 yılı Satürn kaynaklı gündeminizi de tetikleyecek. Olasılıklar:
 1. aşk/gönül işleri: yeni ilişki, evlilik vb.
 2. spor, dans gibi keyifli aktivitelere başlamak
 3. öne çıkmanız, liderlik yapmanız gereken bir işe girişmek
 4. çocuk sahibi olmak, bu yönde karar almak
 5. çocuğunuzla ilgili bir meselede harekete geçmek
Şimdiden en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum 🍀🍀🍀 Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Aslan burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Kasım 2016 yazısından ve tabi Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>

22 comments

 • Aysun

  Ekim 29, 2016 at 1:13 am

  Oncelikle yaziniz icin tesekkurler. Sizi yeni takip etmeye baslayan bir okurunuzum ve goruslerinizi onemsiyorum. Aslan burcunda bu ay yeni biten bir iliski icin ne gibi olasiliklar gorunuyor sizce?

  Reply

  • Aysun

   Ekim 29, 2016 at 1:32 pm

   Sizin de yazilarinizda belirttiginiz gibi sene basinda ufak tefek ortaya cikan sorunlar, agustos sonunda dilegelmeye baslayip, ekim 2-3 gibi son buldu.
   Bu sorunlar gelecek kaygisi, uyumun olup olmayacagi hakkinda kucuk seylerken bir anda buyuyuverdi.
   Ben yukseleni akrep olan bogayim, eski erkek arkadasim aslan.

 • Yasemin

  Ekim 29, 2016 at 1:16 am

  Ağzınıza sağlık Ceyhun Bey çok güzel yorumlarda bulunmussunuz yine hepsi birebir uyacagindan fazlasıyla eminim çünkü her ay iskalamiyorsunuz ama aşk konusunu pas geçiyorum sevgiyle kalın:))

  Reply

 • YG

  Ekim 29, 2016 at 7:46 am

  Zafer Bey , çocuklar için de burç yorumu okumalı mıyız ?
  Yaş aralığı 7 – 15
  SAYGILAR , TEŞEKKÜRLER

  Reply

 • sevda

  Ekim 29, 2016 at 5:14 pm

  benim oglum Hasan pathaloog analist okuyor bu sene sinifi gececek ve pathaloog analist olacak mi meslek olarak. Dogum tahiri 27-07-1999 ve 23:28 saatinde dogdu. Lutfen birseyler yazin oglum icin.

  Reply

 • MEHMET

  Ekim 29, 2016 at 8:35 pm

  Merhaba
  Ben Aslan Burcu’yum Yükselenim Kova 2018 yılı kova burçları İçin zor bir yıl olacak demiştiniz neden acaba satrün oğlak da diye mi yoksa kovalar İçin 2018 de başka bir gökyüzü olayımı mevcut ayrıca 2017 Aslan yükselen kovalar için nasıl bir yıl olacak Tşkler

  Reply

 • eylul

  Ekim 31, 2016 at 1:29 pm

  merhabalar oğlak kasım yorumunu ne zaman yayınlarsınız?

  Reply

 • Ayşe aras

  Kasım 1, 2016 at 12:37 am

  Emeğinize yüreğinize sağlık umuyorum güzel bir ay olur dediğiniz gibi her yönden dibe vurmuşum mucize bekliyorum Ceyhun bey

  Reply

 • Asena

  Kasım 1, 2016 at 12:03 pm

  Zafer Bey ben ikizler burcuyum 06.06.1988 doğumluyum. Eşim aslan burcu 17.08.1986 Allah izin verirse 30 kasımda oğlumuz dünyaya gelecek sizce onun burcunda doğum tarihinde neler yaşanacak.? Bize bereketli gelecek mi? Cevap verirseniz sevinirim çoçuğumuzun şansı için. Sevgiyle kalın.

  Reply

  • Selin Secil ARDIC

   Kasım 2, 2016 at 11:13 pm

   Allah tamamına erdirsin, sağlıklı bir ömrü olsun. Şansı bol bahtı açık olsun.

 • Ayben

  Kasım 1, 2016 at 7:55 pm

  Merhaba Zafer bey.Sizi Azerbaycandan izliyorum.Emeğinize sağlık.Ben 4 Ağustos 1983 doğumluyum.Uzun süredir hayatım çıkmaza girmiş vaziyetde.Hiç bişey yolunda gitmiyor.Ekimde sevgilimden ayrıldım,iş bulamıyorum uzun süredir.Bu durum ne zaman sona ericek acaba.Yüzüm hiç gülmeyecek mi benim?

  Reply

 • Ayben

  Kasım 1, 2016 at 7:58 pm

  Merhaba Zafer bey!Ben 4 Ağustos 1983 doğumluyum.Uzun süredir hayatım çıkmaza girmiş vaziyetde.Ekimde sevgilimden ayrıldım,bir iş bulamıyorum uzun zamandır.Bu durum ne kadar sürecek acaba?YüZüm hiç gülmeyecek mi benim?

  Reply

 • raven

  Kasım 1, 2016 at 9:47 pm

  Ceyhun bey transit uranüs venüse kare açı yapıyor ilişkiler anlamında olumlu gelişmeler bahsetmişiniz fakat 2017 martına kadar bu transit sürecek araştırmalarımda bu açının akla zarar şeyler yaptırdığı ve sonunda ben bunları hangi kafayla yaptım ki sorusunu sorduruyormuş. Umarım transitlerle ilgili de yazı dizimi hazırlarsınız sizin bakış açılarınız daha farklı ve bizler öğrenmeye çok meraklıyız iyiki varsınız….

  Reply

 • Neslihan

  Kasım 2, 2016 at 6:28 pm

  Merhaba Zafer bey, ekim ayı Aslan yorumunun altına yazmıştım önemli bir mülakatım var tarih ve gezegenler uygun mudur diye,siz de her şeyin yolunda gideceğine dair ipuçları vermiştiniz. Mülakatı başarıyla geçtim şimdi hayırlısıyla okuluma gidicem. Yıllardır işsizlikle boğuşan biri olarak nihayet mesleğim şu diyebileceğim bir adım attım. Yorumlarınız için teşekkür ederim,sevgiler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2016 at 10:34 pm

   ne güzel haber, başılarınızın devamını dilerim Neslihan hanım 🙂 🙂
   ZC

  • umutlu hissediyorrr

   Kasım 3, 2016 at 12:44 pm

   bende sonucum aciklanmasini bekliyorum ekimde girdigim sinavin
   . umarim sozin gibi pozitif bir sonucum olur. burada sizlerle sevincle paylasabolirim

 • nazlı

  Kasım 6, 2016 at 9:08 pm

  kasım ayında ne zaman huzura ereceğim acaba ne olur bşr cevap verin. herşey aksi gidiyor. Maddi manevi çok zor başladı benim için. 17 kasımda boşanma davam var. dönecek mi acaba bahtım. sevgiler zafer bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:24 pm

   Nazlı hanım merhaba,
   boşanma sürecinin içinde olmanın ağırlığı ve yükü ağır olsa gerek..
   umarım ki ay sonuna doğru hafiflemiş hissedersiniz, bugünküne kıyasla çok ama çokkk daha güzel günler diliyorum size.
   keyifli konuları konuşacağımız zamanların hatrına, bugünleri hafif atlatmaya çalışın lütfen, hayat zaten ciddi sağlık sorunları olmadığı sürece bir şekilde ilerliyor, ölümlü dünyada ağır bir baskı altında ezilmek cidden kendimize haksızlık oluyor.
   evet biliyorum yaşarken aksine odaklanmak kolay değil fakat aksini yaşamak daha doğru seçim.
   hayat kısa, dertleri büyütmemek şart! sağlık olsun, gerisi bir şekilde oluyor, zaman zaten bizleri kemirip duruyor, yenik hissetmemek lazım.
   sevgiler ZC

  • nazlı

   Kasım 7, 2016 at 12:33 pm

   Çok teşekkür ederim Zafer Bey, yüreğinize sağlık. İnşallah geçecek

  • nazlı

   Kasım 22, 2016 at 11:00 am

   Merhaba Ceyhun Bey, paylaşmak istedim. Tam da istediğim gibi geçti davamız kurtuldum. Birde düzen kurabilirsem tam olacak. Sevgilerimle

 • merve

  Kasım 11, 2016 at 11:37 pm

  Zafer bey aklıma takılan bir soru; Aslan kova aksındaki tutulmalar.. güneşim Aslan yükselenim kova. Acaba bu beni nasıl etkiler? 2,5 yıldır süregelen sıkıntılarıma bir 2,5 yıl daha mı eklenecek yani? Ben anlamadım bu durumu. Şimdiden teşekkür ederim..

  Reply

 • deniz

  Kasım 18, 2016 at 7:33 pm

  3 ağustos 76 doğumluyum yükselenim yengeç iş durumum son 4 yıldır çok sıkıntılı süren bi davam var sürüncemede yıldızlar bana ne zaman gülecek acaba artık? şimdiden teşekkür ederim sevgiler..

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin