Yükselen AslanAslan Burcu Kasım 2015 Yorumu

Kasım 1, 2015by Zafer Ceyhun27

Aslan Kasım ayı yorumu, 11 Kasım Yeniay ve 26 Kasım Dolunay ile Kasımdaki diğer önemli astroloji olaylarının etkilerini içeriyor. Kasımla birlikte hayatın seyri olumlu yönde gelişiyor değerli dostlar, güvenilir ve sağlam kaynaklardan öğrendim: Güneş Sistemi söylüyor 🙂 Tamam kabul ediyorum, Haziran ayından bu yana zaman zaman içe dönük bir süreç yaşandı, değişim hep hayatın bir parçası oldu, düzenimiz bozuldu ancak Kasımla birlikte artık farklı bir süreç başlıyor, daha güzel bir süreç 🙂 Jüpiter işinizi ve gelirinizi temsil eden alanda bulunuyor kısa bir süredir fakat 1 yıla yakın bu alanda bulunacak. “Daha yeni başladım” diyebilirsiniz gönül rahatlığıyla. Bilemiyorum belirtileri görünmeye başladı mı? Özellikle iş hayatınız, kazancınızdaki artış veya gayrimenkul yatırımları için harika bir dönemin içindesiniz ve dediğim gibi önünüzde 1 yıl daha var. İyimser olun, iyimser kalın 🙂 Kasım ayıyla birlikte yeni döneme uyum sağlama ve adapte olmanın tam zamanı. Artık sürekli bir şeyler ters gitmeyecek veya bir şeylerin değiştirilmesi gerekmeyecek. Bundan sonra önünüze bakıp daha güzel bir gelecek inşa etmeniz gerekiyor, bunu yapın, yeni döneme uyum sağlayın. Kasım 2015 ne getirecek sorusuna hadi birlikte cevaplar arayalım.

Kasım 2015 Astrolojik Görünüm

Ekim ve Kasım ayının belirleyeci etkileri Venüs ve Mars’tan geliyor. Bu gezegenler geçen ay ve Kasımın ilk 8 günü başak burcunda. Özellikle 3 Kasım civarında etkileri zirvede olacak. 5-6 Kasım favorim 🙂 Başaktaki gelişmelerin gelirinizi ve iş hayatınızı temsil ettiğini yeniden hatırlatayım. İşin içinde Venüs varken, üstelik Mars da yanındayken, “işler ters gitmez” demek mümkün olduğu gibi, “harika gider” demek de mümkündür. Ekimde bu 2 gezegen Jüpiterle de temas halindeydi. Bu nedenle, Ekimde gelirinizi artıracak, işinizde kolaylıklar getirecek veya gayrimenkul konularında şanslı hissettirecek önemli gelişmeler yaşadıysanız, harika bir döneme doğru yol alıyorsunuz demektir. Attığınız adımların karşılığını bol bol alacaksınız. Ekim ve Kasım’da iş, gelir ve gayrimenkul alanında son yılların en şanslı dönemini yaşıyorsunuz. Bu nedenle, Ekim ayındaki atılımları sağlamlaştırmak için Kasım ayını iyi kullanmanızı öneriyorum, özellikle 8 Kasıma kadar. Eğer gündem müsaitse, yani iş/gelir ve gayrimenkul hala söz konusu ise, önümüzdeki haftayı iyi değerlendirin değerli dostlar. Atılması gereken adımlar atın, görüşülmesi gereken insanları ziyaret edin, her ne gerekiyorsa yapın yani 🙂 Yıllarca sizi rahat ettirecek sonuçlar alabilirsiniz. Diğer yandan, 8 Kasım sonrasında Venüs terazi burcuna geçiyor ki, aslan için hareketli yeni bir döneme işaret ediyor diyebilirim. İşin içinde seyahat olabilir, bol bol iletişim olabilir, profesyonel veya sosyal hayatınızdan kaynaklı eğitim/öğrenme süreci olabilir. Eğer ki ev/iş yerinin taşınması gibi konular varsa, 15 Kasım – 31 Aralık arası daha uygun olacaktır. Ayrıca, sosyalleşme isteğinin, iletişim ve hareketliliğin zirve yapacağı bir dönem olacağı da kesin.

11 Kasım YeniAy aslan burcunu nasıl etkiler?

Artık ezbere biliyorsunuz, değil mi değerli dostlar, Yeniay demek başlangıçlar demektir. Her Yeniay, beraberinde harekete geçme isteği de getirir. Bazı Yeniaylar için bu isteğe direnin, erteleyin diyorum ama Kasım 2015 için durmak yok diyorum 🙂 Yeniay 11 Kasımda akrep burcunda gerçekleşiyor ve yılın en güzel Yeniayları arasında olacak. Gündeminizde aile ve ev meseleleri ile gayrimenkul vb yatırımlarınız olacaktır. Olası gündem maddeleri ise şöyle:
 1. evinizle ilgili bir karar, ev satın alma-satma dahil
 2. evliyseniz ailenizi ilgilendiren bir meselede adım atma ihtiyacı
 3. aile kurma kararı
 4. aile büyüklerinizi (anne/baba) de ilgilendiren bir karar
 5. birikim ve yatırımlarınızla alakalı bir girişim
Kasım Yeniayı, kendinize daha güvenilir bir gelecek yaratma motivasyonu taşıyor olacak. Bu nedenle, işin içinde ya finansal konular ya da aileniz/evinizle ilişkili konular olacaktır.  Her ikisi de bilinçaltımızda güvende olmakla ilişkilidir. Son olarak, 11 Kasımda harika bir Yeniay olacağını ve sonuçlarının sizi daha rahat ve varlıklı bir geleceğe taşıyacağını bir kez daha hatırlatmak istiyorum 🙂 İyimser adımlar atabilirsiniz.

26 Kasım Dolunay aslan burcunu nasıl etkiler?

26 Kasım Dolunay etkileri, Yeniay kadar rahat olmayacaktır, hatta tersine üzerinizdeki baskıyı artıracaktır çünkü işin içinde Satürn ve Neptün olacak. Baskı deyince aklınıza kötü şeyler de gelmesin 🙂 Önce Dolunay gündeminizi anlatayım, sonra detaylandıracağım. Aslan burcuna göre 26 Kasım Dolunayına özel olasılıklar şunlar:
 1. şehir veya ülke değişimi yapmak
 2. yeni bir sosyal/profesyonel çevreye dahil olma
 3. dahil olduğunuz ortamdaki bir konunun karara bağlanması
 4. üyesi olduğunuz gruba (dernek, kulüp, oda gibi) ilişkin bir sürecin netleşmesi
 5. bir arkadaşınızla aranızdaki meselede (yardım isteği gibi) sonuç alınması
 6. profesyonel destek alma (avukat, bakıcı, doktor gibi) sürecinin netleşmesi
Şimdi baskının nereden geleceğini açıklayayım:Dolunay gündemine Satürn dahil olduğu için, baskı, yeni sorumluluklardan gelecek. Dolunay sırasında Güneş-Satürn kavuşumu olacağı için sorumluluklar; çocuklar, mutluluk ve aşk, cinsellik, risk alma isteği ile spor/müzik gibi yaratıcı faaliyetlerle ilişkili olacaktır. Mesela dolunayda netleşen/sonuçlanan gündemle birlikte (yalnızsanız) hayatınıza birisi girebilir. Bu nedenle yalnızlık sona erdiği gibi, hayatınıza birisi girdiği için sorumluluğunuz da artmış olur. Bunu yaşarsanız eğer, bilin ki her anlamda çok daha hareketli bir hayat bekliyor 🙂 Hem ilişkinin sorumluluğu hem de mutluluğun cazibesi ile ayakların yerden kesilmesi sonucu oluşan yeni durumun gerektirdikleri.. Diğer bir olasılık, iş nedeniyle şehir değiştirmeniz halinde çocuklarınızın yeni hayatınıza uyum sağlamasıyla ve eğitimleriyle ilgili birçok yeni sorumluluk almak.. Son bir örnek daha vereyim: çocuk sahibi olmakla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, tıbbı destek/tedavi ile bu isteğinize kavuşmak da olabilir, elbette sonuçta bebeğin sorumluluğu.. Not: Dolunay ikizler burcunun ilk derecelerinde gerçekleşiyor, eğer yükselen burcunuz aslan olduğu için bu yazıyı okuyorsanız, yengeç burcu yorumunu da okumanızı öneriyorum, yengeçte yazdıklarım hayatınıza daha uygunsa oradaki gelişmeleri dikkate alın, bu yazıyı değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Ceyhun]]>

27 comments

 • Senem

  Kasım 1, 2015 at 7:46 am

  Sevgili ceyhun beycim
  Hazirandan beri 1depdebenin icindeydim aile,is,ask..
  Ilk 2si asildi hamdolsun
  hele ekim is icin “aslan” hayatin eskisi gibi olmucak dedin aynende ole oldu..
  cok cok cok ii oldu..
  Ektiklerimi bir bir bicmekteim..
  Ayrica 5.evde mulk sahibi olmam aslan burcu ASK’tir tezi
  Venus gittiinden beri ASKtan yana biparladim bisondum sole hersey isil isil olsun istiorum….
  Saturnumun ASK haneme ogretecekleri var daha 🙁
  Ama olsun hem
  ASKta olcak olcak ins
  ASK 1SEBEPTEN GEL GIR DUNYAMA diorum
  Sizi cok cok seviorum..
  Svglr

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 5:50 pm

   Senem hanım çok sevindim böyle güzel haberler aldığım için 🙂
   bence Kasım sonundaki Dolunay aşk ihtimalini çok güçlendiriyor..olur mu olur 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Feryal

  Kasım 1, 2015 at 7:58 am

  Çok çok teşekkürler Ceyhun bey elinize, emeğinize,yüreğinize sağlık.Sizden bir konuda yardım istiyorum mümkünse yükselen burcumla ilgili kafam karışık yardım ederseniz sevinirim 6.8.1974 bafra_14:45 sevgiler.

  Reply

 • Gökçe

  Kasım 1, 2015 at 10:18 am

  Kasımda her şey çok daha güzel olacak. En güzel olasılıkları yaşamak dileğiyle teşekkür ediyorum size 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 5:51 pm

   tşkler 🙂

 • hande

  Kasım 1, 2015 at 10:55 am

  Ev ve iş hayatım değişti çalıştığım yerde şef oldum herşey aynen dediğin gibi oldu tek sorun Çocuğumun sorunları ama kasımdan umutluyum sende olmasan ceyhunum ne yapardım yüreğine sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 5:51 pm

   🙂 🙂

 • özlem aslı

  Kasım 1, 2015 at 12:30 pm

  sevgili Zafer bey,
  01/10/1968 02 doğumlu, yükselenim aslanım.. geçen hafta işyerim ile yollarımızı ayırdık, üstümden kocaman bir yük kalkmış gibi hissettim. heyecanımı kaybettiğimde ne iş ne aşk devam edemiyorum. üstelik aylar öncesinden gelen 5 günlük bir çalışma ile bir aylık maaş bedelli bir çalışmaya evet demiştim. firmam da tüm haklarımı verince, kaderesel kariyerim için hazırım;başvurular, fikirler, netlik yok. şirket aracını verince ulaşım sorunu olacak, dileğim bir araç sahibi olamak:)
  aile meselelrim de yıllar süren borç/sıkıntı durumu aralık2014 gibi çözülmeye başladı ve 31temmuz da yeni evimize taşındık, umarım tez zamanda evsahibi de olurum.
  aşk meselesi.. 2007-2011-2012-2013 diye devam eden sancılı çok şey öğreten/yaşatan kişiden sonra görünmez oldum..
  yaptıklarım saçma geliyor ve birşeyler yapmak isteniyor, araştırıyor ki neyi araştırdığımı bile bilmeden okuyorum.. umut doldum.. terazi ve aslan.. teşekkürler.. teşekkürler.. teşekkürler.. gelişmeleri haber vereceğim..

  Reply

 • Pinar

  Kasım 1, 2015 at 7:07 pm

  Ceyhun bey 2 aydir sehir degistirmem gerekiyor,egitim sebebiyle ama sartlarim olusmuyor birturlu.kasim ayi bana yardim edermi acaba 🙂

  Reply

 • Aylin

  Kasım 1, 2015 at 9:18 pm

  3 kasım da iş görüsmem var umarım güzel gecer

  Reply

 • burak

  Kasım 1, 2015 at 9:18 pm

  ceyhun bey merhaba, kasım ayı eski sevgılımıze donmek için uygun bır zaman mı olumlu enerjiler içeriyor mudur?

  Reply

 • İlginç

  Kasım 1, 2015 at 10:31 pm

  Ne gayrimenkul alacak işimiz var ne de evleniceğimiz sevgilimiz çevremde ki hiç bir aslanda da yok

  Reply

 • Nazlı

  Kasım 2, 2015 at 7:37 pm

  Ceyhun bey, öncelikle yazı için teşekkür edelim. Teşekkürler.
  Umarım olumlu zamanlar olur ama şu birkaç gündür hiç de olumlu hissetmiyorum. Çeşitli değişimler yüzünden hayatım ve düzenim altüst olmuş durumda. Bunları toparlayacak enerjim kalmış mı bunu bile bilmiyorum. Yeni bir ortama girdim, arkadaşlarımla ilişkilerim bozulmaya, seyrekleşmeye başladı. Neler olduğunu anlamadan üstelik.
  Umarım ileride daha mutlu günler bekliyordur beni. Tekrar teşekkürler.

  Reply

 • naz

  Kasım 2, 2015 at 10:11 pm

  Aslan burcuyum yada oyle oldugumu saniyorum duygularimda cok karisik ceyhun bey isbasvurularm hep sonucsuz kaliyor bugun yine olumsuz cvp aldim. Pff yükselenim yay icimi rahatlatacak umutlarimi yesertecek yorumlar olurmu diye onuda okumak istiyorum fakat halen gelmedi yay..

  Reply

 • Davut

  Kasım 3, 2015 at 11:27 pm

  Temmuz ve agustos ayinda aslan icin ne dediyseniz birebir yasadim.. 23 agustos saat 20:00 de dogdum.. eylul ayinda da basak burcunda olanlarin aynisini yasadim… kafam karisik … aslani mi takip etmeyliyim basagi mi :S

  Reply

 • Fatma

  Kasım 4, 2015 at 8:46 pm

  Merhaba ceyhun
  06.08.1983 ankara dogumluyum annem aksam uzeri 5 gibi dogdugumu soyluyor ben yukselenimi bilmiyorum cunku iki farkli burc cikiyor farkli sitelerde bi yardim please

  Reply

 • Didem

  Kasım 6, 2015 at 7:18 pm

  Merhaba ceyhun bey umut verici bir yazi olmus ellerinize saglik. Yukselen kova bir aslanim egitim hayatimda ilerleme olacak mi artik ne derece basarili olabilecegim ??

  Reply

 • AYŞE

  Kasım 10, 2015 at 5:18 pm

  Merhaba Ceyhun bey
  ben aslan erkek arkadaşım oğlak burcu.8 aydır beraberiz bugüne kadar hiç bi kavgamız bile olmadı herşey mükemmellll gidiyordu ta ki 28 ekime kadar 🙁 ortada hiç birşey yokken konu evliliğe geldi (benim ani tepkim saolsun)ve 4 gün sonra yani 1 kasımda erkek arkadşım aniden ayrılma kararı aldı.Ani bi karar alması tam dolunay zamanına denk geldi bu onda bi pişmanlık yaratır mı ilişkimiz tekrar gündeme gelir mi?

  Reply

  • Shenay

   Kasım 11, 2015 at 5:34 pm

   Ayse hanim, bende ayni durumdayim.Tam evliligi düsünürken, erkek arkadasim ani ayrilma karari aldi. Ben aslan burcuyum o balik. Ceyhun bey, nolursunuz bize yüregimizi serinletecek bilgi verin ! beklemedeyiz 🙁

  • AYŞE

   Kasım 11, 2015 at 8:14 pm

   ya o kadar inatçı ki kesinlikle bitti kafamda bitti diyo da başka bişey demiyo çıldırcam 🙁

  • Shenay

   Kasım 11, 2015 at 9:18 pm

   Bende kafayi yimek üzereyim 🙁 …Dayanilcak gibi degil :(.

 • yasemin

  Kasım 15, 2015 at 5:05 pm

  Eşim aslan burcu, yeniay deneyimimizi yazmak istedim:-) annesi ile bir yildir konusmuyorlardi ve dün annesi ile ilk kez görüstuler bi sene sonra. Gercekten Zafer bey bunlari nerden biliyorsunuz diyesim geldi 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 15, 2015 at 8:08 pm

   Yeniay çok güzel bir şeye vesile olmuş Yasemin hanım, ne güzel 🙂

 • mutsuzzzz

  Kasım 16, 2015 at 10:17 am

  zafer bey merhaba,
  dün ayrı olduğum erkek arkadaşım görüşmek istediğini söyledi bende biraz ısrar ettiğim için belkide görüştük. bir an heveslendim barışacak sandım o oğlak ben aslan burcu.Ama bitirmeye ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha gördüm yine hüsranla evime döndüm 🙁 nisan ayından beri beraberiz ama ben onu 2005 yılından beri resmen hayatımın merkezi yapmıstım bir mucize gibi 10 sene sonra tekrar karsıma cıktı ve tam hersey yolundayken ekim ayında iliskiyi noktaladı.Bana bir yol gösterin lütfennnn 🙁

  Reply

  • Kardelen

   Kasım 22, 2015 at 11:03 pm

   Mutsuz ayni kaderi oaylasiyoruz. Benim iliskimin bitimi vizenin red edilmesinden kaybaklaniyor.deli olacam deli

  • mutsuzzzz

   Kasım 24, 2015 at 10:52 am

   ya ben baskalarının gazına gelip evlilikle ilgili mesaj attım o da 7 ayda biseyler bekledin zamanını calmak istemiyorum dedi 3 gün sonra da ayrılmak istedigin ama söyleyemedigini düsünüyorum dedigimde ayrılmak istiyorum dedi ben hep böyleydim sen beni tanımamıssın dedi ve gidis o gidis hala yazıyorum sansımı deniyorum bitti anlamıyosun diyo baska da bisey demiyo ayrılık kararını da tam dolunay zamanı almıs.dün tekrar konustum güzel günler yasadık onlar benim icin anı olarak kalacak üzerime gelip onları da bitirme dedi ve gitti bugüne kadar beni mi kandırmıs anlamıyorum ki 🙁

 • hatice

  Kasım 18, 2015 at 2:16 am

  Zafer bey merhaba,
  Aslan burcuyum dogum saatimi bilemedigim icin yukselenimi bilmiyorum.2014 agustosunda baslayan problemlerime baska problemlerde eklendi ve adeta kabus
  gibi gunler yasadim.15 aralik 15 ocak arasi benim icin cok onemli..agustosta
  baslayan kabus gibi gunler bu bir ay icinde bende doruk noktasina cikicak..
  Korkularinla yuzlesmek gibi birsey sanki..Bunun sonucu hayatimi degistiricek veya kaldigim yerden hayatima devam edicem..Bu arada dolunay zamani yada ayin ikinci yarisi sonlarina dogru esimle kavgalarimiz oluyor..Yasadigim ulkede bazan oldurulme korkusu icinde oluyorum..lutfen yardimci olurmusunuz?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin