Aslan Kasım ayı yorumu, 11 Kasım Yeniay ve 26 Kasım Dolunay ile Kasımdaki diğer önemli astroloji olaylarının etkilerini içeriyor. Kasımla birlikte hayatın seyri olumlu yönde gelişiyor değerli dostlar, güvenilir ve sağlam kaynaklardan öğrendim: Güneş Sistemi söylüyor 🙂 Tamam kabul ediyorum, Haziran ayından bu yana zaman zaman içe dönük bir süreç yaşandı, değişim hep hayatın bir parçası oldu, düzenimiz bozuldu ancak Kasımla birlikte artık farklı bir süreç başlıyor, daha güzel bir süreç 🙂 Jüpiter işinizi ve gelirinizi temsil eden alanda bulunuyor kısa bir süredir fakat 1 yıla yakın bu alanda bulunacak. “Daha yeni başladım” diyebilirsiniz gönül rahatlığıyla. Bilemiyorum belirtileri görünmeye başladı mı? Özellikle iş hayatınız, kazancınızdaki artış veya gayrimenkul yatırımları için harika bir dönemin içindesiniz ve dediğim gibi önünüzde 1 yıl daha var. İyimser olun, iyimser kalın 🙂 Kasım ayıyla birlikte yeni döneme uyum sağlama ve adapte olmanın tam zamanı. Artık sürekli bir şeyler ters gitmeyecek veya bir şeylerin değiştirilmesi gerekmeyecek. Bundan sonra önünüze bakıp daha güzel bir gelecek inşa etmeniz gerekiyor, bunu yapın, yeni döneme uyum sağlayın. Kasım 2015 ne getirecek sorusuna hadi birlikte cevaplar arayalım.

Kasım 2015 Astrolojik Görünüm

Ekim ve Kasım ayının belirleyeci etkileri Venüs ve Mars’tan geliyor. Bu gezegenler geçen ay ve Kasımın ilk 8 günü başak burcunda. Özellikle 3 Kasım civarında etkileri zirvede olacak. 5-6 Kasım favorim 🙂 Başaktaki gelişmelerin gelirinizi ve iş hayatınızı temsil ettiğini yeniden hatırlatayım. İşin içinde Venüs varken, üstelik Mars da yanındayken, “işler ters gitmez” demek mümkün olduğu gibi, “harika gider” demek de mümkündür. Ekimde bu 2 gezegen Jüpiterle de temas halindeydi. Bu nedenle, Ekimde gelirinizi artıracak, işinizde kolaylıklar getirecek veya gayrimenkul konularında şanslı hissettirecek önemli gelişmeler yaşadıysanız, harika bir döneme doğru yol alıyorsunuz demektir. Attığınız adımların karşılığını bol bol alacaksınız. Ekim ve Kasım’da iş, gelir ve gayrimenkul alanında son yılların en şanslı dönemini yaşıyorsunuz. Bu nedenle, Ekim ayındaki atılımları sağlamlaştırmak için Kasım ayını iyi kullanmanızı öneriyorum, özellikle 8 Kasıma kadar. Eğer gündem müsaitse, yani iş/gelir ve gayrimenkul hala söz konusu ise, önümüzdeki haftayı iyi değerlendirin değerli dostlar. Atılması gereken adımlar atın, görüşülmesi gereken insanları ziyaret edin, her ne gerekiyorsa yapın yani 🙂 Yıllarca sizi rahat ettirecek sonuçlar alabilirsiniz. Diğer yandan, 8 Kasım sonrasında Venüs terazi burcuna geçiyor ki, aslan için hareketli yeni bir döneme işaret ediyor diyebilirim. İşin içinde seyahat olabilir, bol bol iletişim olabilir, profesyonel veya sosyal hayatınızdan kaynaklı eğitim/öğrenme süreci olabilir. Eğer ki ev/iş yerinin taşınması gibi konular varsa, 15 Kasım – 31 Aralık arası daha uygun olacaktır. Ayrıca, sosyalleşme isteğinin, iletişim ve hareketliliğin zirve yapacağı bir dönem olacağı da kesin.

11 Kasım YeniAy aslan burcunu nasıl etkiler?

Artık ezbere biliyorsunuz, değil mi değerli dostlar, Yeniay demek başlangıçlar demektir. Her Yeniay, beraberinde harekete geçme isteği de getirir. Bazı Yeniaylar için bu isteğe direnin, erteleyin diyorum ama Kasım 2015 için durmak yok diyorum 🙂 Yeniay 11 Kasımda akrep burcunda gerçekleşiyor ve yılın en güzel Yeniayları arasında olacak. Gündeminizde aile ve ev meseleleri ile gayrimenkul vb yatırımlarınız olacaktır. Olası gündem maddeleri ise şöyle:
 1. evinizle ilgili bir karar, ev satın alma-satma dahil
 2. evliyseniz ailenizi ilgilendiren bir meselede adım atma ihtiyacı
 3. aile kurma kararı
 4. aile büyüklerinizi (anne/baba) de ilgilendiren bir karar
 5. birikim ve yatırımlarınızla alakalı bir girişim
Kasım Yeniayı, kendinize daha güvenilir bir gelecek yaratma motivasyonu taşıyor olacak. Bu nedenle, işin içinde ya finansal konular ya da aileniz/evinizle ilişkili konular olacaktır.  Her ikisi de bilinçaltımızda güvende olmakla ilişkilidir. Son olarak, 11 Kasımda harika bir Yeniay olacağını ve sonuçlarının sizi daha rahat ve varlıklı bir geleceğe taşıyacağını bir kez daha hatırlatmak istiyorum 🙂 İyimser adımlar atabilirsiniz.

26 Kasım Dolunay aslan burcunu nasıl etkiler?

26 Kasım Dolunay etkileri, Yeniay kadar rahat olmayacaktır, hatta tersine üzerinizdeki baskıyı artıracaktır çünkü işin içinde Satürn ve Neptün olacak. Baskı deyince aklınıza kötü şeyler de gelmesin 🙂 Önce Dolunay gündeminizi anlatayım, sonra detaylandıracağım. Aslan burcuna göre 26 Kasım Dolunayına özel olasılıklar şunlar:
 1. şehir veya ülke değişimi yapmak
 2. yeni bir sosyal/profesyonel çevreye dahil olma
 3. dahil olduğunuz ortamdaki bir konunun karara bağlanması
 4. üyesi olduğunuz gruba (dernek, kulüp, oda gibi) ilişkin bir sürecin netleşmesi
 5. bir arkadaşınızla aranızdaki meselede (yardım isteği gibi) sonuç alınması
 6. profesyonel destek alma (avukat, bakıcı, doktor gibi) sürecinin netleşmesi
Şimdi baskının nereden geleceğini açıklayayım:Dolunay gündemine Satürn dahil olduğu için, baskı, yeni sorumluluklardan gelecek. Dolunay sırasında Güneş-Satürn kavuşumu olacağı için sorumluluklar; çocuklar, mutluluk ve aşk, cinsellik, risk alma isteği ile spor/müzik gibi yaratıcı faaliyetlerle ilişkili olacaktır. Mesela dolunayda netleşen/sonuçlanan gündemle birlikte (yalnızsanız) hayatınıza birisi girebilir. Bu nedenle yalnızlık sona erdiği gibi, hayatınıza birisi girdiği için sorumluluğunuz da artmış olur. Bunu yaşarsanız eğer, bilin ki her anlamda çok daha hareketli bir hayat bekliyor 🙂 Hem ilişkinin sorumluluğu hem de mutluluğun cazibesi ile ayakların yerden kesilmesi sonucu oluşan yeni durumun gerektirdikleri.. Diğer bir olasılık, iş nedeniyle şehir değiştirmeniz halinde çocuklarınızın yeni hayatınıza uyum sağlamasıyla ve eğitimleriyle ilgili birçok yeni sorumluluk almak.. Son bir örnek daha vereyim: çocuk sahibi olmakla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, tıbbı destek/tedavi ile bu isteğinize kavuşmak da olabilir, elbette sonuçta bebeğin sorumluluğu.. Not: Dolunay ikizler burcunun ilk derecelerinde gerçekleşiyor, eğer yükselen burcunuz aslan olduğu için bu yazıyı okuyorsanız, yengeç burcu yorumunu da okumanızı öneriyorum, yengeçte yazdıklarım hayatınıza daha uygunsa oradaki gelişmeleri dikkate alın, bu yazıyı değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Ceyhun]]>