Yükselen AslanAslan Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun0

Aslan burcu Haziran 2014 yorumunda; “modern astroloji” mucizesinin, aslan burcuna göre haziran ayını nasıl gördüğünü detaylarıyla öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

Mayıs ayının son günlerinde, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi de tıpkı Dolunay enerjisi gibi birikerek artacak ve 1 Haziran günü zirve yapacak. Sonraki gün de hızla kaybolmaya başlayacak. Yani bugünden itibaren yaklaşık 5 gününüz var.
Yeni ay 11. evinizde olduğu için aslan burcu ile uyum içinde bir enerji açığa çıkacak. Geçtiğimiz iki ayda yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız, taze bir başlangıç yapmak için harekete geçeceksiniz.
Aslan burcu, tanıdıklarını ziyaret etmek ve onların desteğini almak için olumlu bir iletişim enerjisine sahip olacak. Yeni Ay’ın enerjisi, sizi arkadaşlarınızla iletişime geçmeye ikna edecek. Bu nedenle, “aslan burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi arkadaşlarınız ve yakın olmasanız bile tanıdığınız insanlardan gelecek hedeflerinize yönelik destek almak için harika bir dönem.

Aslan burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Geçtiğimiz 10 ayda, 2013 Ağustos’unda belirlediğiniz hedeflerinizin peşinden koştunuz. Bu süreçte yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişlettiniz. Zaten Temmuz 2012- Temmuz 2013 arasında çevrenizdeki insanların sayısı hızla artmıştı. Yeni Ay’da oluşacak enerji, bu insanlardan destek istemek için harika olacak. Bu nedenle, hangilerinin hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olabileceğini iyi düşünün çünkü Yeni Ay, yeni enerjisiyle sizi hedeflerinize doğru bir adım daha yaklaştırma gücüne sahip olacak. Özellikle tanıdık ve arkadaş desteğine ihtiyacınız  varsa, kesinlikle 1 Haziran’a kadar temasa geçmelisiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirin, sizi geri çeviremeyecekler.

Aslan burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Yeni Ay enerjisi, 1 Haziran’dan sonra dağılacak. Harekete geçmek için 28 Mayıs – 1 Haziran arasını kullanın, sakın ertelemeyin. Özellikle 7 Haziran’dan sonra, Haziran ayı boyunca yapılan her yeni girişim sonuçsuz kalmaya mahkum.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda, iletişim enerjiniz oldukça yüksek. Yeni Ay’da oluşacak olumlu enerjiyle birleşince, hedeflerinize kolayca ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Ancak unutmayın ki, Mars’ın enerjisi son derece kızgındır, isteklerine ulaşmak için zorlamayı tercih eder. Bu dönemde sohbetlerinizde sert bir üsluba sahip olacaksınız, zaten aslan burcusunuz, doğanızda da var. Hatırlatmış olayım, bu dönem diplomatik tavra ihtiyacınız var çünkü desteğine ihtiyaç duyacağınız kişiler samimi arkadaşlarınız değil iş arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız olacak. Diplomatik üsluptan uzaklaşmayın, bu şans yılda 1 geliyor. Ayrıca, Yeni Ay ile Neptün arasında olumsuz bir etkileşim var. Ne istediğinizi net olarak söyleyin, hiç bir şey havada kalmasın. Ne olur ne olmaz, bugün söz verenler, ileride bir gün “ben yanlış anlamışım” diyebilirler.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Aslan burcu da, diğer burçlar gibi zor bir Dolunay yaşayacak. Dolunay’ın doğası zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşır ancak bu sefer işin içinde Merkür ile olumsuz bir etkileşim de var. Ayrıca, 7 Haziran’da Merkür gerileyecek, hem Mars da terazi burcunda. Özellikle eşiniz/sevgilinizle ilişkilerinizde bir çatışma yaşanması halinde, çok sert tepkiler verme ihtimaliniz olduğunu söylemeliyim. Ayrıca, varsa çocuklarınıza karşı da tahammülünüz azalabilir. Dolunay’da, hedeflerinizin peşinden giderken size destek olmasını beklediğiniz sevdiklerinizin, yeterince destek olmadığını ya da sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Mars 3. evinizde olduğu için sert konuşmak isteyebilirsiniz.
Zaman zaman kavgacı ve tartışmaya yatkın olacaksınız. Özellikle geçmişte çözülememiş sinir bozucu meseleler varsa, gün yüzüne çıkıp bir kez daha sinirlerinizi bozabilir. Sorunlarla yüzleşmemeye çalışın diyeceğim ama sizin tarzınız da değil, biliyorum. Sonuçta hayatınızın detaylarını en iyi sizi biliyorsunuz ve sonuçta doğru olanı da siz biliyorsunuz. Bana düşen, hazırlıksız yakalanmanızı önlemek. bu nedenle, Dolunay’da ara sıra soluklanarak çatışma enerjisine direnmeye çalışın.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin