Aslan burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz aslan mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Eylüle girerken gelirinize ve giderlerinize odaklanmanız gerekecek. İş ortamınızda gerginlikler olabilir, çalışma arkadaşlarınızla sertleşebilirsiniz. Çalışmayanların işe girmesi veya iş değişikliği için şartlar müsait. Zorlu bir Ağustostan çıktınız. Enerjisiz, tatsız ve mutsuz! Eylül başında Satürn gerilemesi sona erecek, aylardır devam eden bu baskı da azalmaya başlayacak. Bitmeyecek ama azalacak. Eylül sonunda yine kendini gösterecek! Eylülde güzellikler gezeni Venüs iletişim, eğitim ve ulaşım alanında bulunuyor. Evinizi, evde geçirdiğiniz zamanı ve yaşadığınız şehri temsil eden alana geçecek ilerleyen haftalarda. Venüs neredeyse güzellikler orada olur. Eğer iletişim odaklı bir işiniz varsa şartlar sizden yana olacak. Gündeminizde ev, gayrimenkul konuları veya anne-baba olmak varsa yine şartlar sizden yana..

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı detaylar verelim.
  1. kazancınızı artırmak için yeni fikirler/gündem oluşur
  2. ihtiyacınız olan şeyleri almak için bazı harcamalar yaparsınız
  3. satın alma gücünüzü etkileyecek bir olay yaşayabilirsiniz
  4. gayrimenkul konusu var mı?
  5. işle bağlantılı olarak kazancınızda değişiklik oluşabilir
Parasal konuların merkezde olduğu bir ay olacak diyebiliriz.

25 Eylül Dolunay

Dolunay sizi ne şekilde etkiler?
  1. takip ettiğiniz alım-satım süreci tamamlanabilir
  2. ev/şehir değişikliği gerçekleşebilir, mesela kendi evinize taşınırsınız
  3. eşinize/ailenize ait mülklerle ilgili konu tamamlanabilir
  4. borç/alacak ilişkisi sonuçlanır
  5. bebek mi bekliyorsunuz?
Ekimde görüşmek üzere.. ☀️ Ekime kadar beklemek istemiyorsanız okumaya devam edin. ⤵️

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>