DOLUNAYYükselen AslanASLAN BURCU: DOLUNAY

Mayıs 13, 2014by Zafer Ceyhun0

Aslan burcuna göre dolunayın etkisini okumadan önce, DOLUNAY ASTROLOJİSİ  yazısını okumalısınız, dolunayın duygusal etkisini iyi anlamanız çok önemli.
Yorumlarımı okurken, hayatınızdaki mevcut gelişmeleri düşünerek okuyun lütfen. Ayrıca, benim öncelikle kötü olasılıkları anlattığımı, olası olumsuzluklara karşı önlem almanızı kolaylaştırmaya çalıştığımı unutmayın lütfen. Bazılarımızın hayatında harika gelişmeler yaşanırken, bazılarımız ciddi yıkımlar yaşıyor. Bu yazıyı, hayatınızın mevcut gidişatına göre değerlendirin:

  1. gelişmeler olumsuz ise, dolunayda yaşayacağınız duygular karanlık ve yıkıcı olabilir.
  2. gelişmeler olumlu ise, dolunayda büyük bir coşku hissedebilirsiniz.
 
Dolunay akrep burcunda gerçekleşecek, yani güneş boğa burcunda iken, ay akrep burcunda karşıt konumda olacak ve birlikte olumsuz etkileşim yaratacaklar.
Her dolunay -kişinin burcuna göre değişen bir alanda – süregelen bir gelişmenin sonuca bağlanmasına neden olur. Dolunaylarda bir karar veririz ve “bir dönemi” bitiririz.
Örneğin, bir süredir araba almak için otomobil galerilerini gezip araştırmalar yapıyor, ikinci el araç pazarında uygun aracı arıyorsanız, dolunayla birlikte arayışınıza devam edemezsiniz. Dolunayı takip eden 5 gün içinde muhtemelen bir araba almış olursunuz veya araba almaktan vazgeçebilirsiniz, gibi.

Akrep-Boğa Dolunayı 

Akrep ile boğanın dolunayında, bizim için değerli olan her şey, karanlık tutkularımızla çatışır. Çoğu zaman öfke, kıskançlık veya aşırı sahiplenme gibi çok yoğun duygulara neden olabilir.
Özellikle, sert esen değişim rüzgarlarının bizleri strese soktuğu bir dönemde, uzun zamandır kontrol ettiğimiz duygularımızı artık kontrol edemeyebiliriz.
Bu nedenle, hayatınızdaki gelişmeler çok olumsuz ise, bu dönemde oluşacak duygusal yoğunluğa, öfke patlamalarına ve hatta şiddete meyilli ruh haline karşı dikkatli olunmalı.

Aslan Burcuna Göre Dolunay: 14 Mayıs

Aslan burcu mayıs ayı yorumunda ve güneş tutulması özel yazımda belirttiğim gibi, mayıs ayı gündeminizin ana konusu, toplumdaki imajınız…İmajınızla ilgili konularda, şunlardan birini veya birkaçı yaşadınız:
  1. başarıya odaklandınız
  2. daha güçlü sosyal statü için ihtiyacınız olan şeye yöneldiniz
  3. kariyerinizde yükselmek istediniz
Bu konularda ilerlemek, hayatınızda bir düzeltme yapmak için şu konularda adımlar attınız:
  1. öncelikle aile içindeki sorunları halletmek istediniz.
  2. yeni bir ev almak veya evinizi güzelleştirmek istediniz.
  3. kariyerinizde yükselmek için başka bir şehre/ülkeye taşındınız.
14 mayıs dolunayı ile birlikte, yukarıda saydığım konulardan birinde sonuca ulaşacaksınız. Her neyin peşinde gidiyorsanız, en geç 19 mayıs’ta sonuçlanacak. Kasım ayına kadar bir daha bu konuya aynı şekilde odaklanmanız mümkün olmayacak. Bu nedenle işinizi şansa bırakmayın, fırsatları iyi değerlendirin. Özellikle gündeminizde kariyer varsa, muhtemelen yakında yaşadığınız yeri değiştirmeniz gerekecek. Başka bir alternatif ise, işinize/kariyerinize odaklanmanızı engellediğini düşündüğünüz aile içi sorunlarınız varsa, dolunayla birlikte bir adım atmak, sorunları çözmek isteyeceksiniz. Mayıs ayı hepimizin hayatında çok önemli, duygularınıza hakim olun ve hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için gerekli adımları bilgelikle atın.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin