Yükselen AslanAslan Burcu Aralık 2015 Yorumu: Keşfetmek, Seyahat ve Eğitim

Kasım 30, 2015by Zafer Ceyhun65

Aslan Burcu Aralık 2015 yorumu, 11 Aralık Yeniay ve 25 Aralık Dolunay etkileri ile Aralık ayında baskın olacak Uranüs’ün etkilerini içeriyor. 30 Kasım önemli bir tarih değerli dostlar, Güneş-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Geçen ay bahsettiğim Satürn kaynaklı yeni dönem böylece başlamış oluyor ve önümüzdeki 2 yıl devam edecek. Yorumlarınızdan anlıyorum ki Satürn olumsuz çağrışımlar yapıyor fakat bunda bir yanlışlık var. Evet Satürn etkisi Jüpiter gibi keyifli değildir fakat yıkıcı değildir, yapıcıdır. Zorlar ve zorladığı için harekete geçmemizi sağlar, bu sayede gelişim yaşarız. Yani özünde son derece iyidir. Satürn sadece gerileme aşamasında çaresizlik hissiyatı oluşturur, kendimizi engellenmiş gibi hissederiz. O günler de sınırlıdır zaten. Satürn gerilemesi yaklaştığında sizleri uyaracağım, o zamana kadar gelişim aşamasındayız ve rahatız 🙂 Peki yeni Satürn aslan burcunu hangi alanda etkiliyor ? Şu sorular önümüzdeki 2 yıl zihninizi meşgul edecektir:

 1. daha mutlu olmak için neler yapmalıyım, ne ölçüde risk almalıyım?
 2. herkes gibi benim de aşka ve romantizme ihtiyacım var, beni alıkoyan nedir?
 3. daha keyifli ve özgür bir cinsel hayat mümkün mü?
 4. sevgi ve saygı görmek için tavrım değişmeli mi?
 5. çocuk sahibi olmanın zamanı geldi mi?
 6. çocuklarımın geleceği için neler yapmalıyım?
Önümüzdeki 2 yıl boyunca, dikkatinizi bu soruların cevabını bulmaya yöneltecek, kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru olanı yapmaya çalışacaksınız. Yeni gelişim sürecinde başarılar diliyorum. 2 yıl sonra kendinizle ilgili birçok şey keşfetmiş olacağınıza eminim. Elbette ilerlemek için bedel ödemek, zorlukları aşmak gerekir. Bunu baştan kabul ettiğinizi varsayıyorum, ki öyle yapmalısınız.  Aralık 2015 yorumuna başlayalım.

Aslan burcu Aralık 2015

Aralık ayının baskı enerjisi Uranüs’ten geliyor kıymetli dostlar. Uranüs varken hareket, heyecan ve bağımsız olma isteği vardır. Ayrıca sürpriz gelişmeler de sıkça yaşanır. Uranüs 2011 yılından bu yana aslan burcunu şu alanlarda etkiliyor:
 1. hayata bakış açınız değişiyor, sıkıcı bir hayata tahammülünüz yok
 2. yurt dışına gitmek, seyahat etmek için fırsat kolluyorsunuz
 3. eğitiminizi ilerletmek istiyorsunuz (master, doktora gibi)
 4. fikir ve görüşlerinize yönelik eleştirilerden hiç hoşlanmıyorsunuz
 5. yeni yerler keşfetme ve hayatı doyasıya yaşama isteğiniz arttı
 6. farklı kültürlerden insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorsunuz
Uranüs’ün enerjisi özgürleşmeyle ilgilidir ve iki farklı şekilde yaşanır. Birinci ihtimal, yukarıda saydığım konularda özgürleşmek, rahat olabilmek istersiniz; yeni arayışlarla birlikte karşınıza yeni fırsatlar çıkar. İkinci ihtimal, bu alanlarda engellenmiş hissedersiniz veya bir vesile ile gerçekten engellendiğiniz için özgürlüğe yeniden kavuşma mücadelesi verirsiniz. 2011 yılından bu yana, her iki ihtimali de yaşamış olmanız mümkün. Aralık 2015, Uranüs’ün enerjisini çok yoğun hissedeceğiniz bir ay olacak, gündeminiz ise saydığım konular etrafında gelişecek. Uranüs enerjisi bağımsızlık mücadelesine dönüşebilir, isyan bayrağını açmak isteyebilirsiniz 🙂 Zapt etmesi zor bir enerjidir, sakin kalmayı başarmak en doğrusudur. Uranüs’ün etkileri 2018 yılına kadar devam edecek, sizi nasıl etkilediğini daha iyi anlamak isterseniz geçmişte yazdığım yazınızı okumanızı öneriyorum: Uranüsün aslan burcuna etkisi

Ortak Uyarı

Uranüs dişleri, kemikleri ve eklemleri temsil eder. Bu nedenle Aralık ayında kırıklara neden olabilecek sporlardan uzak durmak (futbol gibi) ve süratli araba kullanmak hiç iyi fikir değil. Özellikle 19-25 Aralık arası en riskli dönem diyebilirim çünkü Merkür-Uranüs etkileşimi de var. Trafikte dikkatli olun (araçta ve yaya olarak), kar yağmış olursa kayıp düşme ihtimalini aklınızda tutarak ihtiyatlı hareket edin, mutfakta bıçakla uğraşırken elinizi kesmeyin.. Birden dişleriniz ağrımaya başlarsa, eklemleriniz sızlarsa “ne oluyor” diye sormaya gerek bile yok, Uranüs gerilemesinden önceki ve sonraki hafta bunlar olabilir. Siz tedbirinizi alın yani, dişinizle fıstık kırmaya çalışmayın mesela, kırılabilir; benden söylemesi 🙂 Mutlaka bir şey olacak demiyorum elbette, öyle olacak olsa insanoğlu hep birlikte kaza bela yaşıyor olurdu ki öyle olmuyor biliyorsunuz 🙂 Dikkatli olun yeter. Son olarak, Uranüs “yeter artık” dedirten bir gezegendir, talimat almayı hiç sevmez, kendi bildiğini yapmak ister. Olur da bu his tarafından ele geçirildiğinizi hissederseniz, önce derin bir nefes alın ve “gördüm seni Uranüs” deyin 🙂

11 Aralık Yeniay’ın aslan burcuna etkileri

11 Aralık hem Yeniay hem de Mars-Uranüs karşıtlığının yaşandığı gün olacak. Bu nedenle, son derece hareketli günler yaklaşıyor diyebiliriz. Aralık ayında hayatınıza yeni ve farklı bir şeyler katma ihtiyacınız yüksek olacaktır. Hayatınız buna imkan vermiyorsa, sıkılgan hissedebilirsiniz. Bu hissin nedeni olan Uranüs enerjisini anlatmak için Yeşilçam’dan bir örnek vereyim: Köyde bir küp altın bulup İstanbul’a gelen kardeşleri biliyosunuz. İstanbul’a ilk geldiklerinde yaşadıkları aydınlanmayı hatırlıyor musunuz? Yepyeni bir dünya, farklı bir kültür ve yaşam tarzı.. Uranüs etkisi, nerede/nasıl yaşıyor olursanız olun, onların yaşadığına benzer bir deneyimi tatmanızı istiyor: yeni kapılar açmanız, hayatınızın sınırlarını genişletmeniz gerekiyor. Bu durum kiminiz için yurt dışında eğitim/iş, kiminiz için yaşadığı kasabadan büyük şehre yerleşme veya sıkıcı bulduğunuz işinizden kurtulup heyecanlı bir çalışma ortamına yönelme olabilir. Aslan burcu için 11 Aralık Yeniayı, Uranüs etkilerinden farklı gelişmeler de getirebilir elbette. Tüm olasılıklar şöyle:
 1. önümüzdeki 6 ay hayatınıza hareket getirecek bir dönem başlıyor
 2. seyahat etmenizi ve birçok insanla iletişim kurmanızı gerektirecek bir gelişme yaşanabilir
 3. işinizle veya gayrimenkulle ilgili çözülmesi gereken sorunları aşmak için harekete geçebilirsiniz
 4. yurt dışıyla ilişkili kararlar alabilir, dil öğrenmek isteyebilirsiniz
 5. bilgilerinizi paylaşacağınız bir süreç başlayabilir (öğretmenlik, danışmanlık gibi)
Yeniay enerjisi 11 Aralık – 17 Aralık arasında etkin olacak. Umarım ki aldığınız kararlar; hayatınıza heyecan, güzellikler ve özgürlük getirir 🙂 Son olarak bir hatırlatma yapayım: Mars-Uranüs karşıtlığı ile oluşacak enerjiyi hayatınıza uyarlama imkanı bulamayanlar olacaktır. Bu durumda kendinizi bir kafese konulmuş gibi hissedebilirsiniz (iş, evlilik vb nedenlerle). Eğer birden bire hayatınızın sıkıcı olduğunu düşünmeye başladıysanız, bilin ki geçicidir. Bu hissiyata kapılmamaya özen gösterin çünkü bir süre sonra kaybolup gidecek.

25 Aralık Dolunay’ın aslan burcuna etkileri

Aramıza yeni katılan okurlarım için söyleyeyim: Dolunay gündemdeki bir meselenin sonuçlanmasını sağlar, böylece konu gündemden düşer. 25 Aralıkta gerçekleşecek Dolunay’ı günler öncesinde yazdığım için okuduklarınız anlamsız ve gündeminizden uzak gelebilir fakat Aralık sonunda gündem şekillenecektir. Bu yazıyı ilerleyen günlerde yeniden okumanızı öneriyorum. Dolunay yengeç burcunda gerçekleşiyor ve malesef sizin açınızdan yılın en kötü Dolunayı.. Yengeç burcundaki gelişmeler sağlık sorunlarına, finansal/sosyal itibar kayıplarına, ayrılıklara, düşmanlığa, hırsızlığa veya dolandırıcılığa maruz kalmaya işaret eder. “Yandık bittik” tarzında bir durum yok, Dolunay sırasında diğer gezegenlerden gelen enerjiler olumlu olacak. Yine de sağlığınıza özen gösterin, bağışıklığınız zayıf olacaktır. Ayrıca, finansal konularda dikkatli olmanızı öneriyorum, ihtiyatlı olmak iyidir. Diğer yandan, Dolunay sadece olumsuz etkiler getirmeyecek. Eğer birilerinden yardım/destek almanız gereken maddiyatla ilişkili bir konu varsa (satın alma, gayrimenkul gibi) Dolunay sırasında bir yardım eli uzanabilir. İşin içinde olumlu bir Neptün etkileşimi olacağı için, en geç 1 Ocak’ta sonuçlanacak Dolunay sayesinde parasal konular, banka kredisi veya gayrimenkulle ilişkili meselelerde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Umarım olumlu gündemi yaşarsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

65 comments

 • ness

  Kasım 30, 2015 at 6:08 am

  😀 Aralık 1 ben eğitim için yollardayım, Tesekkurler Ceyhun 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 9:59 am

   Valla ne güzelmiş 🙂 🙂 imrendim..
   yolunuz açık olsun..
   Ceyhun

  • Meraklı kedi

   Mayıs 5, 2016 at 1:12 am

   17 Aralıkta eşimle büyük tartışma yaşadık 23 Aralikta ayrıldık. Hep kavga tartışma yipranmistik. Şimdi özlüyoruz.

 • özlem aslı

  Kasım 30, 2015 at 7:31 am

  harika adamın dibisiniz.. uyandım ve teraziye aslan olarak hazır ve nazır.. sindirmek için kimbilir kaç kerte daha okuyacağım.. daha cesur ve değişime hazırım.. ve özgür.. maystro!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 10:00 am

   🙂 🙂 tşklerr

 • Dilek

  Kasım 30, 2015 at 10:26 am

  Action dediniz Kasım için buyurun :)) Kendi Terazi yükseleni Aslan olarak; hayatımın en action’lı haftalarından biriydi Kasım’ın son haftası.O kadar çok şey oldu ki, en önemlisi seneler önce aniden giden ve bir daha da asla dönmez denen eski sevgilinin yine aniden çıkıvermesi idi, gitmek de istemedi kalmak da.. Öylece duruyor şimdi, bilemiyorum 🙂 Bu bizim yeni sorumluluğumuz olabilir mi ? Kendisi de Kova Yükselen Başak’tır.. ikimizin de yeni bir sorumluluk almak istemediğimize de eminim.. Neptün sarsıntısımıydı yoksa neydi 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 10:34 am

   Yükselen başak olduğu teyitli ve kesin bilgi midir Dilek hanım? uyuyor mu yüks başak özelliklerine?

  • Dilek

   Kasım 30, 2015 at 10:40 am

   Kesin ve teyitli bilgi Ceyhun bey, kendisi ile geçmişte 1,5 sene kadar yaşamışlığım var 🙂 26.01.1976/20:30 Ankara

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 10:43 am

   Dilek hanım o zaman haberler kötü, ki zaten siz de daha önce ayrılmışsınız: siz onu mutlu edersiniz de o sizi mutlu edemez, zorlamayın yani, sonu yok..
   Sabah sabah denilecek laf mıydı şimdi benimkisi? Değildi! Ama doğruyu bilmek lazım.

 • Dilek

  Kasım 30, 2015 at 10:56 am

  Zaten durumun aniden oluvermesi, sürekli gelişmesi ve bitmek bilmeyişi üzerimde aşırı bir baskı oluşturdu, olumlu bir düşüncem olsa baskıdan çok mutluluk duyardım diye düşünüyorum 🙂 Yani doğru söze ne hacet Ceyhun bey siz her türlü şeyi söylemekte serbestsiniz 🙂 Keşke şu özel harita yorumlarınıza başlasanız da daha çok baksak, incelesek de yola koyulsak diyorum 🙂 sevgiler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 11:16 am

   Duyurmamış olsam da analizlere başladım Dilek hanım, şu mail adresinden bana ulaşabilirsiniz:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

  • Nilüfer

   Aralık 1, 2015 at 4:24 pm

   Analiz yaptırmak istiyorum..görüşebilirmiyiz?

 • aslıhan

  Kasım 30, 2015 at 11:44 am

  tüm dedikleriniz okadar doğru kı ılk defa ne yazılıyosa bu kadar kendi yasadıklarımla uyuşturdum. yorumlarınız harıka gerçekten.yükselenim yengeç ayrıntılı olarak bana yorum yaparsanız sevınırım simdiden teşekkürler 🙂

  Reply

 • aylin

  Kasım 30, 2015 at 12:54 pm

  Zafer bey merhaba ben yükseleni akrep olan bir aslan burcuyum ilişkide bağlanma problemim var bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamam ne kadar doğru olur değerli düşüncenizle beni aydınlatır mısınız lutfen saygı ve sevgilerimle.

  Reply

 • hülya

  Kasım 30, 2015 at 1:06 pm

  uzun süredir hiçbirsey yolunda değil 15 sene önce beraber olduğum kişiyle tekrar görüşmeye başladık ama içimdeki hisler iyi olmayacağını söylüyor iş konusundada bir gelişme olmadı zafer bey neden böyle benim şanssızlığım nereden?22 ağustos 1978 doğumluyum gerci aslan burcu olduğuma bile şüpheliyim sizce ne olacak?

  Reply

 • Sevgi

  Kasım 30, 2015 at 2:23 pm

  ceyhun bey merhabalar yengec burcunu ne zaman yazacaksınız acaba merakla bekliyorumm umarım güzel olaylar olur artık Aralık da gerçekten yoruldum 🙁

  Reply

 • Zeynep

  Kasım 30, 2015 at 5:07 pm

  Anlattıklarını zi bire bir yaşadım Ceyhun bey peki ben bir aslan ve yükselen yengeç olarak 25 aralik yengeç burnundaki dolunaydan kötü mu etkilenecegim en korktugum da sağlık diş ve eklem ağrılarından biktim yorumunuzu bekliyorum SEVGİLER

  Reply

 • asyacenk

  Aralık 1, 2015 at 1:25 am

  Iyi geceler olsun umarim guzel huzurlu gunler görürüz sadece aslanlar degil hepimiz kisisel analize baslamissiniz nasil oluyor mail yatmak dogum bilgilerini yazmak yeterki oluyormu prosedür nasil isler acaba?

  Reply

 • Rukiye

  Aralık 1, 2015 at 1:45 am

  Aynen öyle tıpa tip ben 🙂 ama artık bir şeyler değişmeli diyor insan. Çok şey değişti ve dgissinde. Bir şehire taklip kalmamalı insan … İsimde iyi omam lazım yoksa tutunamam ewet danışmanlık gibi bir iş .. Yapabilirim demi ayakta tek basıma kalabilirim
  Herkes birşeyler söylüyor sen ne düşünüyorsun diyen yok ..

  Reply

 • evin

  Aralık 1, 2015 at 3:12 pm

  ceyhun bey 3 gündür heyecanla açıp hüsranla kapatıyorum sitenizi. diğer burçları ne zaman yayınlayacaksınız acaba bir boğa olarak heyecanla beklemekteyim o muhteşem yorumlarınızı emeğinize sağlık kolay gelsin

  Reply

 • Ayşe

  Aralık 1, 2015 at 4:49 pm

  Ceyhun bey merhabalar
  son 1 aydır neredeyse her saat başı sizin yorumlarınız ve burçdaşlarımın 😀 yorumları üzere hepsini atlamadan takip ediyorum:) aşk aşk diyoruz da biz aslanların bu istikrarsız aşk hayatları ne zaman son bulacak? kime elimi atsam kuruyor resmen 6 bilemediniz 7 aydan fazla sürmüyor.Lisede çok hoşlandığım 4 sene boyunca peşinden koşup yine de karşılık alamadığım ilk aşkım 8 yıl sonra ansızın karşıma çıktı uzuuun bir mesajlaşma evresinden sonra 25 nisanda artık benim adım atmamla çıkmaya başladık.Herşey rüya gibiydi düşünsenize 8-9 yıl sonra karşınızda ve hayatınızın merkezinde.resmen ikimizde uçuyorduk 🙂
  o Oğlak burcu. Bugüne kadar en ufak bi tartışmamız bile olmadı.29 Ekimde benim evlilik üzerine attığım bir mesaj sonucu 4 gün konuşmayıp 4 gün sonunda da benim de hiç bi mesaj atmamam nedeniyle 1 kasımda bi mesajla benden ayrıldı kafamda bitti önceliklerimin başında yoksun dedi rüya gibi giden bir ilişkiden aniden uyandım sanki 🙁 ne yaptıysam bitti dedi de başka bişey demedi onu çok seviyorum onun da beni sevdiğini biliyorum kafamda bitti kalbimde de bi şekilde bitecek diyo.biz hangi gerilemeye denk geldik de böyle olduk nasıl bir yol izlemeliyim yıldızlar bizi tekrar bir araya getirir mi? ne olur yardımm 🙁

  Reply

 • merve

  Aralık 1, 2015 at 5:59 pm

  Her satır, her cümle birebir uyuyor. Beyninize sağlık Zafer bey. Ancak şunu eklemek isterim ki; son 1 aydır babam hariç neredeyse kimse beni üzemez oldu. Yani öyle büyük bir enerji var ki içimde anlatamam. Ara sıra haberleri görünce karamsarlığa kapılıyorum, geleceğim için endişe ediyorum fakat 10 dakika sonra sanki yeniden doğmuş gibi Mutlu ve enerjik oluyorum. Beni çok üzen eski erkek arkadaşım bile umurumda değil! O beni Mutlu ettiği anlarla hep beynimin bir köşesinde kalacak diye düşünüyorum. Onu düşündükçe üzülmüyorum, aksine ne güzel şeyler yaşadık be! diyerek Mutlu oluyorum. Onun Nasıl olduğuyla ilgilenmiyorum. Tekrar döner mi diye düşünmüyorum. Hatta genel olarak vasat bireylerin hayatımda olmasını istemiyorum. Yalnız kalmak bile beni aşırı heyecanlandırıyor. Eğitim alanında gerçekten çok istekli bir şekilde yola koyuldum, ilerleyeceğim. Hayatımı değiştirmek istiyorum ve bu değişiklik öncekilerden farklı olacak, artık eski ben olmayacağım, artık benden alınan ne varsa daha iyilerine layık olduğum için daha iyileri için çalışmalar yapacağım şeklinde düşünüyorum.
  Acaba Aslan burcu olmama rağmen geçen yıl uğramayan Jüpiter, haritamda 5 evi de işgal eden başak Burcu’ndan mı kaynaklı olarak bana bu enerjiyi veriyor anlam vermiyorum.. Fakat bunları cevaplamasanız bile ben çok mutluyum Zafer bey.. Aşkla kalın, şimdiden iyi yıllar diliyorum..☺️

  Reply

 • ceyda

  Aralık 1, 2015 at 8:58 pm

  zafer bey merhaba fikrinizi merak ediyorum bir konuda.yükselen burcumu hep başak biliyordum ama yaz saati uygulamasını hesaplamak gerekirmiş,farklı bir hesaplama yaptılar.o zaman yükselenim de aslan oldu.kafam karıştı,sizden doğru bir bilgi alabilirim diye düşündüm.cevap verirseniz çok memnun olurum çünkü dikkate alıyorum yorumları.doğum tarihim 25.07.1982 sabah 9, hangisi doğrudur acaba.sevgilerimle

  Reply

  • ceyda

   Aralık 1, 2015 at 8:59 pm

   doğum yeri de aydın

  • elif

   Aralık 2, 2015 at 10:55 am

   ceyhun bey yoğun olduğu için ben yazayım dedim.merhabalar ceyda hanım.. yükseleniniz başak. tabiki tam 9da doğduysanız dakikalarla değişiyor çünkü yükselen burçlarımız..

  • elif

   Aralık 2, 2015 at 11:00 am

   06 derece başak yükseleniniz

  • ceyda

   Aralık 2, 2015 at 11:00 pm

   teşekkür ederim:)

 • Dery

  Aralık 1, 2015 at 9:35 pm

  Ceyhun soyadınız mı? İsminiz mi? Benim hep size Ceyhun diyesim geliyor, yorumlardan da bir çok insanın aynı durumda olduğunu görüyorum☺️ Bi de diger burçları ne zaman yazacaksınız?☺️

  Reply

 • Bülent

  Aralık 1, 2015 at 9:57 pm

  Şimdi bu dolunay bizi maddi açıdan kayba mı uğratacak yoksa bir güzellik mi yapacak anlamadım Bir öyle konuşmuşsunuz bir böyle. Biraz daha detay verseydiniz keşke. Bu sene Jüpiter ikinci evde olunca aklımız hep gelen paralarda. Jüpiter engel olsa da zararsız atlatsak bari

  Reply

 • iris

  Aralık 1, 2015 at 10:49 pm

  Balik burcu ne zaman aciklanacak?

  Reply

 • Ahu

  Aralık 1, 2015 at 11:09 pm

  Bence yengecleri unuttunuz

  Reply

 • oglakci

  Aralık 2, 2015 at 1:08 am

  Zafer bey nerdesiniz oglaklarin size ihtiyaci var sudan cikmis baliklar gibiyim. zaten cok yanliz surecten geciyoruz bari siz birakmayin:(

  Reply

  • Ayşe

   Aralık 2, 2015 at 11:04 am

   bu yalnızlığı sen seçmiş olabilir misin ? :/

  • oglakci

   Aralık 3, 2015 at 2:34 pm

   :)))

 • Defne Yazdan

  Aralık 2, 2015 at 1:18 am

  Zafer Bey,
  İkizler nerde kaldıı??!! “Akşam keyifle okurum artık.” derken bir de baktım ki hâlâ aynı yerde, aslandayız…. Bekliyoruz.. 🙁

  Reply

 • ozgen

  Aralık 2, 2015 at 2:03 am

  Cok hainsin :)) tam bagimlin olmusken.. oglak burcunu yaz diye 2 gundur bekliyorum, guncelle tusu agladi:)

  Reply

 • Jale

  Aralık 2, 2015 at 7:10 pm

  Yav ne diyeyim?!
  Para geldi, isten ayrildim.
  Eski sevgili de geleydi guzel olacakti. Ego sorunum var, evet.
  Okumadan aya baslamak istemiyorum. Cok basarili yorumlar. Tesekkurler.

  Reply

 • şahin

  Aralık 2, 2015 at 9:56 pm

  slm zafer bey yorumlarınız da aşk olda daha iyi olacak

  Reply

 • Didem

  Aralık 4, 2015 at 9:40 am

  En berbat gecen zamanlarim egitim acisindan basarisizligin diplerindeyim jupiter hic ugramadi benden aslan felan olmaz heralde

  Reply

 • elif

  Aralık 7, 2015 at 3:49 pm

  ceyhun bey izmirden erzincana müdür olarak tayin oldum fakat tekrar izmire tayin yaptırmaya çalışıyorum burada ailemden uzak kendimi çok kötü hissediyorum önümdeki günler bana neler getirecek bana yazarsanız sevirim

  Reply

  • elif

   Aralık 13, 2015 at 3:02 pm

   ve ayrıca hamileyim hem müdürlük hem hamilelik çok istediğim şeylerdi ama şimdi çok korkuyorum kocam yanımda değil kimse yanımda deği tek başıma erzincanda ne yaparım ben

 • şirin

  Aralık 12, 2015 at 2:32 pm

  2015 eylülde dersaneye basladim ekim 2016 ya kadar devam edcek kpss kursu ilk kez hazirlaniyorum böyledetayli.yasim 28 buarada gec kalmisligin verdigi yoruculugun altinda eziliyorum yılgınlık hissetmekten korkuyorum tek motivasyonum ataninca yasayacagim mutluluk. Yasadiklarim yildizlarla dogru orantilimi ceyhun bey.

  Reply

 • Tansa

  Aralık 12, 2015 at 5:29 pm

  Ceyhun bey yorumlarinizi dikkatle takip ediyorum,aslanlar icin guzel seyler soyluyorsunuz ama bir yildir hem issiz hemde psikolojim dipte bukadar kotu bir sene yasamadim 27.07.1972 dogumluyum bu nekadar surecek lutfen yorumunuzu bekliyorum.

  Reply

 • Sabiina

  Aralık 12, 2015 at 6:48 pm

  Ufukta aşk hayatıyla ilgili güzel şeyler gözüküyor mu???

  Reply

  • Sabiina

   Aralık 12, 2015 at 6:52 pm

   Aşk acısı çekiyorum :((

 • Tansa

  Aralık 13, 2015 at 8:54 pm

  Zafer bey yasiyormusunuzzz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 9:06 pm

   evet, çok şükür 🙂 🙂

 • AYŞE

  Aralık 14, 2015 at 10:44 am

  eskilerden haber yok mu ceyhun bey 🙁 erkek arkadaşım oğlak burcu onda hep geçmişi düşüneceksiniz falan yazıyo da sadece düşünüyo herhalde hiç bi adım atmıyo aş acısı çekiyorummm 🙁

  Reply

  • AYŞE

   Aralık 14, 2015 at 10:45 am

   pardon zafer bey hep ceyhun diyesim geliyo size

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 9:06 pm

   oğlak için yalnız kalma isteği var Ayşe hanım, öncelikler ilişkiler olmayabilir malesef..

 • Elif

  Aralık 15, 2015 at 11:04 pm

  11 araliktaki yeni ay yukselen aslan in 5. Evinde, aşk, hobi, cocuklar vs. Yeni ayin bu alanlardaki etkisini aradi gözlerim değerli yazinizda 🙂 bir yükselen aslan olarak yolculukla ilgili hicbir gelismem yok ama askla ilgili degisik gundemler var. 11 aralik yeni ayinda cocuk sahibi olmayan yukselen aslanlarin cogunun aşkla ilgili gelismesi vardir eminim…

  Reply

 • Tansa

  Aralık 19, 2015 at 10:48 pm

  Zafer bey aslan burcuyum yukselrenim basak,2015 cok iyi gelecek derken abartisiz hayatimin en kotu senesini geciriyorum ve hala devam ediyor isimi cevremi bir anda kaybettim yasadigim sikinti anlatilmaz 2016 da boylemi olacak zafer bey,cevap verirseniz biraz moral bulucam simdiden cok tesekkurler. .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:40 am

   doğum bilgilerinizi alabilir miyim?

  • Tansa

   Aralık 22, 2015 at 5:49 pm

   Zafer bey oncelikle cevap verdiginiz icin tesekkurler,27 07 1972 sabah 7 ila 8 arasi heycanla bekliyorum

 • ayşe

  Aralık 22, 2015 at 1:32 pm

  zafer bey merhaba bende aynı durumdayım 2015 mucizelerle dolu bi yıl oldu derken 29 ekimden beri hayatımın en berbat senesini geçirdim hala da geçiriyorum diyebilirim ay burcum koç çıkıyor. yükselenim de bazı sitelerde boğa bazılarında koç çıkıyo 10 ağustos 1990 doğum saatim 23.30 bu süreçte çok iyi giden bi ilişkim bi anda bozuldu yıldızlar bize ne zaman gülecek?Eski sevgilim oğlak burcu onlardaki bu yalnız kalma hissi ne zaman biter tepe takla olduk 1 günde tekrar bi mucize olup döner mi dersiniz 🙂

  Reply

 • Tansa

  Aralık 22, 2015 at 9:14 pm

  Dogum yerim istanbul zafer bey .

  Reply

 • ekin

  Aralık 24, 2015 at 10:39 pm

  yılın en berbat dolunay gündemini yaşadım ailevi konu yazmiyordu ama bir ayrılık gibi kardemle çok bozukstk üstelik sırf olay çıkarmak için cikarms gibiydi

  Reply

 • Aila

  Aralık 27, 2015 at 9:19 am

  Bende aslan burcu olarak en kötü yılımı geçirdim..

  Reply

 • Tansa

  Aralık 27, 2015 at 4:41 pm

  Zafer bey yine unutulduk

  Reply

 • merve

  Aralık 29, 2015 at 12:02 am

  Zafer bey dün dükkanıma hırsız girmiş. Az evvel sizin yazınız aklıma geldi, buraya geldim. Resmen şu an şoktayım. Beni sarsacak hiçbir zarar yok fakat gerçekten yazdıklarınız beni hayrete düşürdü. 2016 yorumunuzu gerçekten çok merak ediyorum..

  Reply

 • Arzu

  Aralık 29, 2015 at 9:51 am

  Analiz yaptırmak istiyorum 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 29, 2015 at 4:51 pm

   Arzu hanım merhaba, tşk ederim ilginiz için 🙂
   mail atabilir misiniz, detayları paylaşayım mailinize cevaben..
   takip edebilmem açısından tek bir yerden talep alıyorum:
   burcunagore@gmail.com

  • Arzu

   Aralık 29, 2015 at 8:41 pm

   Mail attım 🙂

 • Nil

  Ocak 6, 2016 at 12:45 am

  Zafer bey merhabalar, sayfanızı birkaç gun once tesadufen buldum, aslan burcu Aralık ayı yorumunuzu okuyunca da gözlerime inanamadım, keske daha once okusaydim da kayarak dusmek konusunda dikkatli olsaydim diye gecirdim icimden. Dahası diger yazdıklarınız da birebir oldu, simdi de merakla 2016 yorumunuzu bekliyorum tum okuyuculariniz gibi 🙂 bu arada Arzu hanim analiz yaptirmak istedigini söylemiş, cahilligimi bağışlayın lutfen,ne analizi yaptiginizi merak ettim? Bir de herkese yapiyor musunuz? Teşekkürlerimle, kaleminize saglik

  Reply

 • Tansa

  Ocak 6, 2016 at 9:27 pm

  Zafer bey 1 senedir yorumunuzu merakla bekliyorum.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin