1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

İhtimal 1

İstediğiniz ruhsal ve fiziksel değişim için start düğmesine basabilirsiniz, tam zamanı! Spora başlamak için doğru zamanlar. Yeniayle birlikte enerjisinizin arttığını gözlemlerseniz eğer, yılın en pozitif zamanlarından birini giriyorsunuz demektir. Bu zaman diliminde kendinizde aradığınız gücü hissedeceksiniz.

İhtimal 2

Eğer yeniayla birlikte odağınızın evinize, yaşam alanınıza yönelmesine neden olacak yeni gelişmeler / fikirler açığa çıkarsa bu durumda daha depresif bir durumla karşı karşıyasınız. Eğer şehir değişikliği gündeminiz varsa, yeniayı takip eden zamanlarda bu konuyla ilgileniyor olacaksınız.

Çocuk sahibi olmakla ilişkili yeni kararlar / gelişmeler olabilir, hamilelik süreci doğumla sonuçlanabilir.

Çocuklarınızla ilişkinizi, fiziki mesafenizi değiştirecek bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni sizi yaşam alanı değişikliğine zorlayan bir konu olabilir.

Bu süreçte haritanızda birçok gezegen birlikte hareket ediyor olacak. Zaman zaman moralinizin düştüğünü hissedeceksiniz. Yolunuz hastaneye de düşebilir.

Gizlemek durumunda kalacağınız bir konu gündeminize girebilir, bu bir Aşk Hikayesi de olabilir.