Yükselen AslanAslan Burcu Ağustos 2016 Yorumu: Aslan Yeni Yılı Başlıyor

Temmuz 28, 2016by Zafer Ceyhun73

Aslan burcu Ağustos 2016 yorumunuz, Ağustos ayı astroloji gündemi ile 2016 yılının kalanı hakkında bilgiler içeriyor. Her şeyden önce kıymetli dostlar, doğum gününüzü kutluyorum 👏  Artık <aslan burcu günlerinde> olduğumuza göre, yeni yılınız başlamış oldu. Aramıza yeni katılan okurlarım bilmiyor olabilir, her doğum günü, yeni bir yılın başlangıcıdır aslında. Takip eden 1 yıl boyunca sizin el yazınızla yazılıp dolacak yeni bir sayfa açılıyor bu ay. Gelecek yıl bu zamanlar, umarım ki tüm aslan okurlarım, “ne güzel bir yıldı” deme imkanı bulurlar. 🍀 Unutmadan! Kaderimizi kendi kararlarımız ve tercihlerimiz şekillendirir. Kararlarımızı ise doğum haritamız çerçevesinde oluşan hayat algımız belirler.. Lafı uzatmadan devam edeyim. 😊

Ortak Yorum: Ağustos 2016, Astrolojik Yol Haritamızın Neresinde?

Burcuna Göre’nin benzersiz olmasının önemli sebeplerinden birisi, sürekli olarak “zamanın ruhunu” ve dolayısıyla dönemin enerjisinin bizleri nasıl yönlendirdiğini anlamaya ve anlatmaya çalışması olsa gerek. Bu yoldan yine sapmayalım ve nereden geldiğimizi, şu anda nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi anlamaya çalışalım. Biliyorsunuz yılın başından bu yana, 2016 yılını bir geçiş süreci olarak tarif etmiştik. Hayatında ciddi değişim olmayan çok az insan kalacağını, çoğunluğun keskin bir dönemece gireceğini söylemiştik. Bireysel olarak girdiğimiz virajlardan çıkamadan, ülkece keskin bir viraja girdik! Ülkemizin akrep burcu olduğunu varsayıyoruz, ki gelişmelere de uyuyor bu varsayım. Temmuz 2016 yorumlarında akrep burcu için <büyük bir çatışma> olabilir demiş olsam da, bu çapta bir çatışma beklemiyordum. Ülke gündemimizi son yıllarda şekillendiren olaylar (17 Aralık, 15 Temmuz gibi) Uranüs etkisiyle ilişkili. Bu nedenle, inanıyorum ki ülkemizin özgürleşmesi için güçlü birer fırsat olur bu olaylar. Birlikte göreceğiz. Biliyorsunuz, tüm bu karmaşanın nedeni, Mars ve Satürn’ün yay burcunda eş zamanlı olarak gerilemesiydi. Mart sonunda Satürn, Nisan ortasında ise Mars gerilemeye başlamıştı. Neyse ki, Ağustos ayı itibarı ile 2016 yılının ana gündeminin sonuna yaklaşıyoruz. 2 Ağustos’ta Mars yeniden yay burcuna dönecek ve 22 Ağustos’ta (Nisan’da gerileme başladığı nokta olan) 8 derece yay burcuna gelmiş olacak. Ayrıca, 1 Ağustos’ta Satürn Güneş’le temas edecek, 13 Ağustos’ta ise gerileme sona erecek. 18 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Diğer taraftan, ay boyunca Venüs başakta olacağı için Jüpiter, Satürn, Neptün ve Pluto ile temas edecek. Bu nedenle Ağustos 2016’nın ilişkiler ve para odaklı bir yanı olacak. Venüs hem aşkı/ilişkileri hem de işi/parayı yönetir değerli dostlar. Biraz daha ileriye bakalım mı? 1 Eylülde Güneş tutulması, 16 Eylül’de (bu kez balık burcunda) Ay tutulması gerçekleşiyor. 9 Eylül ise Jüpiter’in terazi burcuna geçeceği gün. Eylül ve Ekim hızlı zamanlar olacak, farklı/yeni gündem ve heyecanlar getirecek! 2016 yılında sizi meşgul eden ana konu, Ağustosla birlikte tamamlanmış olacak değerli dostlar. Eylül 2016, yeni bir dönemin başlayacağını işaret ediyor. Öyle olsa iyi olur zaten, çok yorulduk ve sanıyorum sizler de (benim gibi) çok sıkıldınız. Aylar geçti gitti ve bu süreç bitmek bilmedi! Neyse ki Burcuna Göre ailesi olarak bizler, bu günleri bekliyorduk. Şaşırmadık, afallamadık, direndik ve artık sona geldik. Peki, bundan sonrası tufan mı? Elbette değil, zor olanı atlattık çok şükür.

Aslan burcu Ağustos 2016 Yorumu

Ağustos hızlı başlıyor değerli okurlarım. Göreceksiniz, zamanın ruhu değişirken, duygularınız ve motivasyonunuz da beraberinde değişecek. Olumlu yönde 👍 1 Ağustos’ta yay burcunda bulunan Satürn enerjisi açığa çıkacak, ertesi gün ise Mars yay burcuna geçecek. 2 Ağustos aynı zamanda Yeniay!

2 Ağustos Aslan Burcunda Yeniay

Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Görünen o ki bazı önemli adımlar atmaya hazırlanıyorsunuz. Gündemin netleşmesi ve harekete geçme zamanının gelmesi 6-8 Ağustos aralığında mümkün olacaktır. Gündeme dair olasılıklar verelim:
 1. yeni bir yön/hedef belirlemek
 2. büyük bir adım atmak: iş/şehir değişimi gibi ana konularda
 3. görüntünüzle veya sağlığınızla ilgili bir girişim
 4. yeni bir ilişkiye başlamak, eski sevgiliye dönüş
 5. çocuk sahibi olmak, bu yönde karar almak
 6. varsa çocuklarınızla ilgili önemli girişimler
Son 2 yılda hayatınızın tadı tuzu eskisi gibi değildi değerli dostlar, Satürn etkisi buna müsaade etmez kolayca. Ağustos’ta bu durumu değiştirmek için adımlar atmak isteyeceksiniz. Bu noktada bir önerim/uyarım var: Olumsuz bir motivasyonla, bir şeylerden kaçmak için birine/bir konuya yönelmeyin. Biliyorum ki Yeniay zamanı oluşacak Satürn enerjisi, sırf baskıdan kurtulmak için “kaçış odaklı” kararlar almaya sevk eder. Önerim şu: Ağustosun ilk haftasında olumlu bir motivasyonla adım attığınızdan emin olun, kurtulmak için değil “güzel olsun” diye yapın her ne yapacaksınız. Eğer “yeter artık” mantığı ile bir şey yaptığınızı fark ederseniz, (son derece doğal) Ağustos’un ikincisi yarısını beklemenizi öneriyorum. Satürn gerilemesi bitmiş olacak, baskıdan ari karar almanız kolaylaşır. Diğer yandan, saygı ve beğenilme talebiniz çok artacaktır. Bu yöndeki beklentinizi karşılamayan bir ilişki içindeyseniz, çekip gitme isteğiniz de olacaktır mutlaka. Mars enerjisi gelmek üzere, Mars varken tahammül çok azalır. Fakat şu da var: Olumlu bir gündeminiz veya motivasyonunuz varsa, Ağustos ayına bayılacaksınız. Hele ki aşk ve cinsellik arıyorsanız, Ağustos tam da size göre!

18 Ağustos Kova Burcunda Ay Tutulması

Ağustosun ilk 1o günü gibi son 1o günü de hareketli. 18 Ağustosta gerçekleşecek Ay tutulması, klasik bir Dolunay enerjisinden biraz daha fazlasını getirecektir. 22-24 Ağustos arasında, hayatınızda var olan bir gündemin netleşmesi, bir dönemin kapanması mümkün olacak. Peki hangi alanda etkin olacak? Venüs ve Neptün’ün konumunu da hesaba katarak ticari/finansal yönü de güçlü olabilir Ay tutulmasının. İki büyük olasılık var. Birincisi, bireysel ilişkiler. Yani eşiniz/sevgilinizle aranızdaki konular. İkincisi ise ticari bağlantı ve ortaklıklar, yurt dışı kaynaklı olanlar dahil.
 1. eşinizle/sevgilinizle önemli bir karar (evlilik/boşanma, ayrılık dahil)
 2. eşinizin/sevgilinizin şahsi gündemi netleşebilir
 3. bitmiş/ara verilmiş bir ilişki canlanabilir, yeniden başlayalım denebilir
 4. bir süredir görüştüğünüz kişiyle ilişkinizin adını koyabilirsiniz
 5. önceden tanıdığınız biri karşınıza çıkabilir, arkadaşlıktan aşka dönen bir süreç başlayabilir
 6. bir ticari girişim için ortak hareket etmek, finansal partnerlik mümkün
 7. ortaklıkta şartlar değişebilir, yeni bir safhaya/aşamaya geçilmesi gerekebilir
 8. yurt dışı bağlantılar kurup ithalat/ihracat başlayabilir
18 Ağustosta kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması (dolunay), aynı süreçte aktif olan Uranüs enerjisinin katkısıyla yurt dışı bağlantılı sonuçlar doğurabilir. Mesela, başka ülkeden biriyle ilişki de olabilir, sevgilinizin yurt dışına gitmesi ve fiziki olarak ayrı düşmek de.. Aslan burcu Ağustos 2016 yorumununun amacı, zamanın bugünlerde hızla değişecek ruhunu doğru şekilde sizlere aktarmaktı. Umarım ki başarılı olur. 🕵  😊 Bu yazıyı aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşın lütfen, ki astrolojinin mucizevi bilgilerinden mahrum kalmasınlar. 🍀 En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle kıymetli dostlar, iyi ki doğdunuz 🎂 Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>

73 comments

 • Fatma

  Temmuz 28, 2016 at 7:33 pm

  Guzel haberler vermissin agzina saglik bu donem ihtiyacimiz var gibi! Bazi adimlar atmak icinde biz aslanlar icin uygun bir zaman mi? Hedeflerimize ulasacak miyiz artik?

  Reply

 • Su

  Temmuz 28, 2016 at 7:33 pm

  Ceyhun bey 85 aralik yay burcuyum ve saturun yaydayken dogmusum ozel bir sorum var cevaplayin lutfen 7.evim yengec ve hicbir gezegen yok ay yonetiyor ay burcum terazide marsimda terazide MC de terazide ve jupiter gezegenim kovada duruyor jupiter 9eylulde teraziye gectiginde evlilik olacakmiii hayatimda kimse yokk tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 1:12 am

   7-8 Aralık sabah saatlerinde doğduğunuzu anlıyorum Su hanım. Eğer haritanıza ilişkin verdiğiniz bilgiler doğru/kesin ise:
   Neptün 1 veya 12. evde, Güneş ve Uranüs kesin 12. evde oluyor. Ayrıca Venüs-Satürn kavuşumunda doğmuşsunuz.
   Haritanızdaki bu etkiler, dönemsel olarak olumlu gezegen etkileri alsanız dahi hayatınızda pozitif gelişmeleri engelleyebilir.
   Aile büyüklerinizin (özellikle anne) sözlerinden çok fazla etkileniyor olmalısınız. Böylesine bir doğum haritasına sahip kişi her kim olursa olsun, bilinç altında yatan gerçek meseleyi keşfetmeden isteklerine kolay yoldan maalesef ulaşamayabiliyor.
   Kimseden etkilenmeden, kendi kararınızı verip yolunuzu seçmelisiniz.
   Kısacası, pozitif dönemsel etkilerin gelmesini beklemeyin, sizin kendinizi doğru anlamanız gerekiyor.
   Eğer bu söylediklerime ne alaka diyorsanız, doğum haritanızla ilgili verdiğiniz bilgiler yanlıştır.
   Sevgiler, Ceyhun

  • Su

   Temmuz 29, 2016 at 2:14 pm

   Cok.dogru yorumlariniz evet sabah 8 gibi dogmusum butun suclu venus ve saturun kavusumunda dogmam durum vahim yani tesekkur ederim

 • AYŞE

  Temmuz 28, 2016 at 7:48 pm

  Ilk once aslani yazdigin icin ayrica tesekkurler..Inşallah bu ay daha güzel olur herşey…Ceyhuncum benim doğum haritama bakabilirmisin
  29.07.1981
  Akşam 9 civarı doğum saatim
  Tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:58 am

   Ayşe hanım merhaba,
   lütfen bağışlayın, kişisel harita analizlerini ücretli olarak ve kapsamlı bir görüşme ile yapıyorum, birkaç saatlik telefon görüşmesi..
   zaten onun dışındaki analizler yerinde olmaz, doğum saati 10 dakika ile çok şey değiştirir, çoğumuzun saati 2 saat aralık içinde, belirsiz..onu netleştirmek için öngörüşmeler yapmam gerekiyor ki doğru analiz imkanı olsun.
   Burcuna Göre’ye her zaman beklerim, aylık ve dönemsel süreci anlatıyorum.
   Sevgiler, Ceyhun

  • aslı büyüközer

   Ağustos 18, 2016 at 3:37 pm

   ceyhun bey merhaba
   kişisel doğum haritası ve analiz için sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

 • Seda

  Temmuz 28, 2016 at 8:14 pm

  Ceyhun bey cok tesekkur ederim inanin icimi actiniz kiyamet tellali sozde astrologlardan degilsizniz tam odak noktalarima deginmissiniz elinize yureginize saglik

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 28, 2016 at 8:37 pm

   siz de sağ olun Seda hanım her zaman bekliyorum..
   göreceksiniz, önümüzdeki günlerde (Uranüsten bir şey çıkmazsa inşallah) her şey çook güzel olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 • Bilkay

  Temmuz 28, 2016 at 8:49 pm

  Muhtesem yorum insallah yazdiklariniz gercek olur. Ask evlilik durumlari 😉 Iyi ki varsiniz.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:55 am

   İnşallah güzel haberlerinizi alırız 🙂 🙂

  • Selma

   Ağustos 2, 2016 at 5:29 pm

   Çok Teşekkür ediyorum inşallah Aslanlar bu yıl sıkıntılarından kurtulur rahat bir nefes alir

  • Selma

   Ağustos 2, 2016 at 5:29 pm

   Çok Teşekkür ediyorum inşallah Aslanlar bu yıl sıkıntılarından kurtulur rahat bir nefes alir

 • Dile

  Temmuz 28, 2016 at 8:58 pm

  Ceyhun Bey ilk ellerinize sağlık o kadar motifasyona ihtiyacım vardı ki üzerimden tır gibi bir 2 yıl geçti beni bitirdi. Artık sinirlenmeye karar verdim 15.08.1991 herşey için çok teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:55 am

   siz de sağ olun Dicle hanım, her zaman bekliyorum..
   daha ferah günleriniz olsun inşallah.
   Ceyhun

 • Eda

  Temmuz 28, 2016 at 9:13 pm

  Zafer Bey . Bende aynı hatayi yapıyorum ama neden genelde herkes Ceyhun bey diyor . diyoruz size anlamıyorum 🙂 ve yazınız için teşekkürler bitsin artık şu gel git git geller pff 😉

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:54 am

   Eda hanım merhaba 🙂
   benim iki adım var, birisi Zafer diğeri Ceyhun.
   Yakınlarım bana Ceyhun der çoğu zaman.. Kısacası “Ceyhun” soy adım değil, ikinci adım.
   Nezaketiniz için çok tşk ederim, her iki ismimi de kullanabilirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • sevgi

  Temmuz 28, 2016 at 9:14 pm

  Cokguzel yorumluyorsunuz aslinda asc yengecin son dekaninda dogmusum ve tamamen yengecin yorumlari tutmuyor saturn kaynakli cocuk mevzularim vardi sanirim saturn kaynakli kisitlandim sanirim ayrica esimin is mevzulari var umarim duzelir ben umutluyum aslinda

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:53 am

   Sevgi hanım teşekkür ediyorum 🙂
   Büyük ihtimal Güneş 1. evdedir, sonuçta gelişmeleri aslana göre yaşama ihtimaliniz her zaman daha yüksek olur, tabi burcunuzu aslan diye varsaydım.
   sevgiler, Ceyhun

 • :(

  Temmuz 28, 2016 at 9:24 pm

  🙂 gunesim aslan yukselenim oglak birinin yorumlari olumlu olsa digerinin olumsuz oluyor nedense bende hep olumsuzu tezahür edoyor. Cok yorgunum bitkinim mucizelere ihtiyacim var ceyhun bey ne dersiniz bu iki etkide beni ne bekliyor?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:51 am

   Siz olumsuz olanı yaşamayı tercih ediyor olabilir misiniz? İnanın bu mümkün.
   Şöyle ki, bazı insanların bilinç altı, dış etkilere/sözlere çok açıktır, olumsuz olan yer ederse sonuç da öyle olur.
   Bilinç altı çok güçlü bir kaynak, hayatımızı şekillendiriyor.

 • EsrA

  Temmuz 28, 2016 at 10:18 pm

  Aslan kadini olarak inşallah bu yil doluyu boşa boşu doluya koymayiz yildizimiz iyiye gider yolumuzu şansımızı aydinlatir Ceyhun by yorumunuz icin tsk ederm Esra

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 1:15 am

   her zaman beklerim Esra hanım, sağ olun var olun.

 • Suna

  Temmuz 28, 2016 at 11:11 pm

  Ay çok şükür sıra bize de geldi ellerinize sağlık teşekkürler.. Ben doğum haritam için minik bir yorum istemiştim bi önceki yazınıza ama kısmet olmadı.. Sevgiler Ceyhun Bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:48 am

   Siz de sağ olun 🙂
   O kadar çok istek geldi ki Suna hanım, hem kendi yoğun gündemim hem de üstesinden gelemeyeceğim kadar çok soru/talep bir araya gelince dönemedim. Bağışlayın.
   Sevgiler, Ceyhun

  • Suna Aydoğan

   Temmuz 29, 2016 at 10:53 am

   Bağışlamak ne demek Ceyhun Bey canınız sağolsun 🙂
   emeğinize saygım büyük..
   sevgiler 😉

 • funda

  Temmuz 28, 2016 at 11:33 pm

  Sonunda iyi haberler geldi ağzına sağlık Ceyhun bey evet gerçekten çok zor bir yıl geçirdik umarım bundan sonra herşey güzel olur

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 1:16 am

   en güzelini dilerim Funda hanım, haberler iyi nihayet 🙂

 • nurlana

  Temmuz 28, 2016 at 11:53 pm

  7evinde uranüs olan ve çok çeken 🙂 biri olarak aynen sizin söylediyinizi söylüyorum,uranüs aniden başlayan ve aniden biten ilişkilerle yormazsa
  İyi ki varsınız yazan ilk astrologsunuz sağolun siz de yorumlarınız için 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 12:47 am

   çok teşekkür ediyorum 🙂
   Evlendiniz mi? Uranüs 7. evde iken oluşan hissiyat çoğu zaman evliliğe direnç oluşturuyor?

 • Aygül

  Temmuz 29, 2016 at 1:16 am

  Aynı zamanda çok kibarsiniz mümkün olduğunca cvpliyosunuz Zafer bey!Super!Bekle, bekle Allah’a çok şükür bi sonraki aya erisiyoruz! Ay biterken son günler bitmek bilmiyor! Sabırsızlıkla bekliyorum yazılarınızı!Umarım bize de güzel şeyler söylersiniz! Koç yukselen yengeç! Bu 2 zit burç beni de çok yoruyor!Biri iyiyken öbürü kötü oluyor! Nasıl dengeliycez bunu biz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 1:42 am

   sağ olunuz Aygül hanım 🙂 🙂
   çok keyif alıyorum, yeter ki zamanım olsun tüm sorulara cevap veririm. Hem zaten Burcuna Göre harika bir ortam ve öyle kalması için de emek etmeye devam edeceğim inşallah.
   Sorunuza gelince; Güneş koç – Yükselen yengeç sorun değildir, eğer “bende anlamlandıramadığım tekrarlayan bir durum var” diyorsanız, haritanızdaki farklı bir etkidendir.
   Benim de burcum-yükselenim uyumlu değildir mesel fakat haritamda hayatı zorlaştıran olumsuz açılardan çok yoktur.
   Sevgiler, Ceyhun

 • Ebru

  Temmuz 29, 2016 at 1:16 am

  Yüreğinize sağlık Ceyhun bey yine harika bilgiler vermissiniz.İlk takipçilerinizden sayilirim 🙂 ve her yazınızı ilgiyle takip ediyorum. Hem güneş hem de yükselen burcum Aslan ve ağustos ayında bir iş başvurusu yapmayı planlıyorum sizce hangi tarihler uygun ve geçen yıl teğet geçen Jüpiter bu yıl şansımı artırır mi ne dersiniz 🙂 Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 1:37 am

   Teşekkür ediyorum Ebru hanım 🙂
   Ağustos Yeniayı sırasında yapardım yerinizde olsam.. başarılar dilerim şimdiden, sonuçtan haberdar edin beni de mümkünse.
   sevgiler, Ceyhun

  • Filiz

   Temmuz 29, 2016 at 1:45 am

   Merhaba zafer bey bir sorum olcak ortaklık işler için uygunmu zaman sevgi ve hürmetle

 • Filiz

  Temmuz 29, 2016 at 1:39 am

  Merhaba zafer bey sevgi saygılar.okudum çok etkilendim.çünkü eşim ve ben mart hatta eylül ekim gibi bir arkaşaımızla ortak iş yapmaya karar verdik.arkadaşın kreşi var hazırda bizde ona ortak olmak niyetindeyiz ama şu sıralar olan birikimi bu işe yatırmak doğrumu yanlışmı bilemiyorum.ortaklı işler dahilmi jüpiterin bereketine kolay lar gelsin herşey gönlünüzce olsun

  Reply

 • Nese

  Temmuz 29, 2016 at 1:55 am

  Ceyhun Bey mrb. 27 Temmuz dogumlu bir Aslanım yükselenim de Aslan. Ağustos ayında iş ile ilgili önemli bir gelişme beklemelimiyiz. 2016 boyunca cok önemli görüşmelerim oldu ve hepsi son anda gerçekleşemedi. Artık bir sonuçlanma bekliyorum. Yorumlarınızı duymak beni cok sevindirir.
  Sevgiler, Neşe

  Reply

 • Rudyard81

  Temmuz 29, 2016 at 3:47 am

  Ceyhun bey ağzınıza sağlık sizi biyük ilgi ile takip ediyorum 12 ağustos 1981 izmir saat 9:15 doğumluyum
  Yükselenim başak.. Ocak ayından beri tüm düzenim değişti.. Doğum haritası yorumlama ne kadar ücreti?
  Biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 3:22 pm

   İginiz için çok teşekkür ediyorum 🙂
   bir mail atıp doğum haritası analizi için bilgi istiyorum der misiniz, asistanım Burcu hanım size dönecek ve tüm sorularınıza cevap verecektir.
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • nesrin

  Temmuz 29, 2016 at 5:46 am

  Cehyun bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız çok sevinirim.. ay burcum yengeçmiş ve bir kaç yerde şanssız bir ay burcu olduğunu okudum, 11.evde benimki,bulunduğu eve göre değişir mi acaba şansszlık derecesi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 3:17 pm

   Hayır Nesrin hanım.
   Hiç bir gezegen herhangi bir burçta olduğu şansız bir durum yaratmaz.
   Kendinizi şanssız hissetmenize neden olan olaylar mı yaşıyorsunuz yoksa sadece yanlış bilgi olduğu kesin olan Ay/yengeç konusu endişe mi yarattı?
   Sevgiler, Ceyhun

  • nesrin

   Temmuz 29, 2016 at 11:14 pm

   Aslında senelerdir planladığım,istediğimden emin olduğum hedefime ulaşmak için son bir senem kaldı,hayatımda köklü değişim yaratacağı için olsa gerek tedirginlik var, etraftan beklenti de yüksek ama enerjim düşmüş gibi ,başaramama korkusu var .. o yüzden bir bağlantı olabilir mi diye karamsarlık peşindeyim galiba ..neyse ki bunu engellediniz:) çok teşekkür ederim aydınlattığınız için

 • YASEMİN

  Temmuz 29, 2016 at 9:38 am

  Ceyhun Bey yine çok çok çok ama çok güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık merakla bekliyordum yazınızı bu yıl okuduğum en iyi Aslan burcu yorumu kendi adıma söylemek gerekirse, aslan burcu haritamda çok fazla var Merkür, ay, chiron, güneş hepsi aslan burcunda. Maddeler halinde sıralamışsınız
  1. Maddeyi dün yaptım ve okuduğumda şok oldum mesleki açıdan yeni bir hedef belirledim
  3. Sağlıkla ve görünümlü ilgili değişim yazmışsınız çarşamba günü doktor kontrolünde diyete başladım
  4.yeni bir ilişkiye başlamak, eski sevgiliye geri dönüş demişsiniz
  Eski sevgilim bana ulaştı ama tabi yeni bir ilişki hasreti çekmiyor değilim bu maddelerin %70’ini yaşadım bakalım daha neler göreceğiz. Ama benim en çok merak ettiğim Marsın hareketlerinin bana etkisi mars ve Jüpiter 10.evimde ikiside terazide sizce ne olabilir öngörüsünüz nedir yorumda bulunursanız sevinirim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 3:25 pm

   Harika bir yıl olacak öyleyse Yasemin hanım 🙂 🙂
   Her şeyden önce Jüpiter dönüşü yaşayacaksanız önümüzdeki 1 yıl içinde..
   İş hayatınız çok daha keyifli ve yüksek getirili olacaktır, başarı ve mutluluk diliyorum size, iyimser olmak için çok sebep var, zor olan bitti çok şükür.
   sevgiler, Ceyhun

 • YG

  Temmuz 29, 2016 at 9:48 am

  Sayın Zafer Bey, danışmanlık bilgisi, ücreti vs.. Konusunda Nasıl bilgi alabilirim . Lütfeder , yol gösterirseniz çok memnun olurum . Çocuklar için de bu mümkün mü , kızım 8 yaşında . Kendim için de haritaya baktırmak istiyorum. Çok uzun vadeli , gelecek için bakılabiliyor mu ? SAYGILAR EMEĞİNİZE SAĞLIK

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2016 at 3:15 pm

   Y. hanım merhaba, ilginiz için çok teşekkür ediyorum 🙂
   Tabi ki: burcunagore@gmail.com
   Danışmanlık/doğum haritası analizi konusunda bilgi istiyorum diyerek mail atmanız yeterli, size asistanım Burcu hanım kısa sürede dönecek ve yol gösterecektir.
   sevgiler, Ceyhun

 • Filiz

  Temmuz 29, 2016 at 10:18 am

  Zafer bey acaba benim yazdıklarım size ulaşmıyor olabilirmi dün gece 2 veya 3 defa yazdım ama

  Reply

 • nurlana

  Temmuz 29, 2016 at 10:47 am

  yok aniden başlayıp aniden bittiyi için evlenemedim ama haklısınız evliliğe pek meraklı bir insan da olmadım.demek uranustenmiş.Fakat bu uranüsün çaresi ne ? bi işin sonuca bağlanması için nasıl haraket etmeliyim bilmiyorum 🙂

  Reply

 • Berivan

  Temmuz 29, 2016 at 10:48 am

  Ceyhun bey merhaba umarım Aslan burcu etkileri yay ve Koç için de geçerli olur sabırsızlıkla yay ve Koç yorumunuzu bekliyorum …. Mars Satürn kaynaklı gündemim evimin yakılması idi şimdi tüm çabalarıma rağmen evim güvenlik telinin ardına alındı birilerinin fikrimi almadan yıkmasından korkuyorum nolur Satürn kaynaklı gündemin bitişi böyle kötü bir olay olmasın

  Reply

 • Hale

  Temmuz 29, 2016 at 1:29 pm

  Merhaba Zafer Bey, sıkı takipcilerinizden biriyim. Her açıdan yorumlarınızı çok beğeniyor ve önemsiyorum. Gerçekten de 2016 her yönüyle zorlayıcı oldu. İyi kötü içinde barındırdığı şeylerle bir geçiş aşaması oldugunu gösterdi hayatımda. Benim yükselenim terazi 21 Ağustos 9:30 doğumluyum. Teşekkür ederim emeklerinize sağlık.

  Reply

 • Nur

  Temmuz 29, 2016 at 3:33 pm

  Merhaba benimkini de yorumlar mısınız lütfen 08.08.1989 yükselen balık 21.30 civarı doğmuşum

  Reply

 • Fevziye

  Temmuz 29, 2016 at 3:45 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,31.07.1990 mersin saat 14:00-14:30 arası doğmuşum rica etsem aşk konusunda beni bilgilendirebilir misiniz 4 senelik bir ilişkim var(erkek arkadaşım balık burcu) lütfen agustos yorumunda dediginiz gibi tahammülün az olduğu bir dönemdeyim

  Reply

 • serap

  Temmuz 29, 2016 at 4:08 pm

  Merhabalar
  2 ağustos doğumluyum yeniay gerçekleşeceği gün. 201y benim icin tamda dediginiz sekilde gelisti. Büyük huzunler ve beraberinde bir yeniden doğuş yaşadım yada kendimi buldum diyebilirim. Mantıklı ve normal olmaya çabaladım. Sizce gelecek aylar bana ne getirir? İçimde büyük bir enerji var bunu kullanamamak ise can sıkıntısı yaratiyor. Neye yonlenmeliyim? İç huzuru nasıl yakalarım?

  Reply

 • Filiz

  Temmuz 30, 2016 at 1:34 am

  Çok yoğunsunuz biliyorum rica etsem banada küçük bir öneride bulunurmusunuz

  Reply

 • Nergiz

  Temmuz 30, 2016 at 10:13 am

  Ağzınıza sağlık,bir aslan burcu olarak 4 yıldır çok zorlandım.09/08/1981 22.30 izmir doğumluyum.Sizce iyi günler beni bekliyor mu? Çok yoruldum.Teşekkür ederim..

  Reply

 • Ceren

  Temmuz 30, 2016 at 2:23 pm

  Ceyhun bey merhaba iki aydır yazılarınızı takip ediyorum. Gerçekten şaşkınım. Bir yıldır çok zor bir süreçten geçiyoruz aynı aktardığını gibi. Ben 7 mart 1981 Kırşehir saat 00:30 doğumluyum. Nişanlı aslan burcu ve yükselen akrep. İş aile para her konuda sıkışmış durumdayız. Vaktiniz varsa haritada ilişkin yorum çok yardımcı olur. Çok teşekkürler.

  Reply

 • Özlem Çelik

  Temmuz 30, 2016 at 3:15 pm

  Ceyhun bey, merhaba kızım 8. Ev balık burcunda ve uranüs var. Bu ne anlama geliyor. Açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkürler. (30 mart 2004 – 14:40 – Kırklareli )

  Reply

 • sul

  Ağustos 1, 2016 at 12:32 am

  Ceyhun bey,değerli ve isabetli yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.bende amatörce ilgileniyorum horoskop üzerinden.2ağustos yeniay benim yükselen aslanda natal kadla 10’birleşimde ve transit venüs 26’natal uranüsümle birleşimde,koç daki natal 29′ marsıma trine.12.evde 4 derecede venüs var(3. derece kanser hastasıyım )kısaca sormak ıstediğim kader yaşamın son diliminde bana yine anlık bir gülümsememi yaşatacak..(27-05-1962-izmir 08:30)sevgiyle mutlukalın.

  Reply

 • Aynura

  Ağustos 1, 2016 at 12:02 pm

  Merhaba Zafer bey) acaba benimm dogum haritama bakarmısınız? 27.07.1997 sabah 12 gibi doğmuşum. Önceden çook teşekkürler

  Reply

 • Tuğba

  Ağustos 1, 2016 at 5:20 pm

  Ceyhun bey çok gergin agresif iki yıl geçirdim yorumlarınız çok iyi aydinlattin beni çok teşekkürler

  Reply

 • Zehra yildiz

  Ağustos 1, 2016 at 6:05 pm

  Yasama kattiginiz guzel bilgiler icin gonul dolusu tesekkurler.iyiki varsiniz.sizi seviyoruz ceyhun bey

  Reply

 • Serc

  Ağustos 1, 2016 at 7:34 pm

  97 18 agustos dogumluyum gunesle beraber dogmusum 2015ten sonra hayatım berbat gıtmeye basladı butun ıtıbarımı hayallerımı kaybettım onumuzdekı kpss sınavına hazırlanıyorum 23 ekıme kadar yolum var gelecegımı belırlemede onemlı bır 3 ay olacak bana verecegınız tavsıye ve tahmınlerınıze ıhtıyacım var

  Reply

 • sinem

  Ağustos 2, 2016 at 1:54 pm

  merhaba ceyhun bey şu anda eşimle aram o kadar kötü durumda ki tamam mı devam mı bilemiyorum öfkeyle kalkıp zararla oturmak istemiyorum çocuğumuzda var nasıl olacak bu durumlar? hemen kara vermelimiyim yoksa beklemelimiyim? lütfen yardım edinn bu yeniay umarım bize fayda sağlar yorumlarınız için teşekkürler

  Reply

 • Elif

  Ağustos 2, 2016 at 4:10 pm

  21 ağustos 1995 10:25 bursa aslan burcuyum yükselenim terazi yorumlarsanız çok sevinirim

  Reply

 • Selma

  Ağustos 2, 2016 at 5:37 pm

  Doğum haritası cikarirmisin ücret ne kadar 25.7.1959 doğumluyum doğum saatimi bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusun

  Reply

 • deniz dincarslan

  Ağustos 2, 2016 at 6:43 pm

  Ceyhun bey oncelikle her ay kapısını caldigim bir arkadasim gibi oldugunuz icin cok tesekkur ederim. Ben 4 Agustos 1986 sabah 7 gibi dogmusum. Son 3 yildir hicbir amacima ulasamadim o kadar cabalasam da.. Bana bir yol gösterir yardim eder misiniz? Uyeleriniz olarak sizi seviyoruz hep hoş kalin. (:

  Reply

 • Esen

  Ağustos 2, 2016 at 6:45 pm

  Sevdiğim insanında 7 ağustos benim de. 6 yıl oldu hala ne o beni sevdi ne ben onu bırakabildim iki aslan burcuna bilemiyorum ne olacak ama inşallah geri dönüş gibi bir şey olsun. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn…

  Reply

 • Gülcan

  Ağustos 3, 2016 at 12:20 am

  16 agustos 1985 saat 16:02 doğumluyum. Biliyorum yoğunsunuz Ama yine de şansımı denemek istiyorum. Dogum haritama göre beni neler bekliyor, hazır yeni ay şans getirmişken belki bir dogum günü hediyesi olabilir

  Reply

 • Yeşim özkan

  Ağustos 8, 2016 at 1:20 am

  15/08/77 doğumluyum yükselenimde aslan ama bana hiç etkisi olmadı nedense bu günlerin sizce bu neden acaba

  Reply

 • Ayben04

  Ağustos 8, 2016 at 7:48 am

  Merhabalar.Öncelikle emeğinize sağlık Zafer bey.Ben 4 Ağustos 1983 doğumluyum ama doğum saatim tam olarak belli değil 20:00 ile 22:00 arası o yüzden yükselenimi tam olarak bilmiyorum.Şuan hayatımda biri var 5 Temmuz 1986 doğumlu acaba onunla hayatım nasıl olacak?Bir de çalışmak istiyorum ama bi türlü iş bulamıyorum acaba mümkün olucak mı?Önceden teşekkürler .Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Reply

 • Yasemin

  Ağustos 10, 2016 at 3:27 pm

  İnanamıyorum. 10 ağustosta okudum aylık yorumu. Ve ben şuan şehir değişikliği yaptım aylardır cesaret edemediğim istanbula yerleşme konusunu 2 günde netleştirdim. Harikasınız.

  Reply

 • Filiz

  Ağustos 12, 2016 at 10:15 pm

  Merhaba zafer bey ben sizden bir ricada bulunmak istiyorum 13 ağustos doğum günüm ve bana önem taşıyan bir konuda doğru adım atmam konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olucam temmuz ayında bir eğitim sektörüne ortak girişimde bulunduk lakin tatsız günlere denk geldii şimdi eşim 3 ağustosta tekrar konuştu ve olumlu cevap aldık ama sözde kaldı prosedür ve maddi anlamda beklemedeyiz biraz endişelerim var bu konuda eylüle bırakmakmı şimdi yapmakmı ekonomik anlamda ülke olarak ekim ve kasımda zor zamanlar bekliyor bu konuda bana bir yorum yaparsanız uykusuz gecelerim uykulu olucak şimdiden çooook teşekkür ederim sevgiler saygılar

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin