Yükselen AslanAslan Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 29, 2015by Zafer Ceyhun116

Aslan burcuna göre Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in başak burcuna geçişinin etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Öncelikle doğum gününüzü kutluyorum, iyi ki doğdunuz 🙂 Doğum günümüz, Güneş’in doğduğumuz andaki konuma dönüşüdür ve önemlidir. Güneş’in dönüşü nedeniyle egomuz yükselir, odağımız güçlenir ve günü/geleceği sorgulama ihtiyacımız artar. Bu dönemi iyi kullanmak için, “nerede olduğunuzu” ve “nerede olmak istediğinizi” düşünün. Bu aralar Satürn ve Venüs gerilemeleri de etkin olduğu için, değerlendirmeler yapmanın tam zamanı. Peki harekete geçilsin mi? Hayır! Sembolik olarak söylüyorum, eğer birine/ bir kuruma savaş açmanız gerekmiyorsa, Ekim ayına kadar hareketsiz kalmakta fayda var. Kısacası, bu ay geleceğe dair planlar yapmak ve bütçenizi gözden geçirmek için iyi bir ay olacak, yeni kararlar alıp hızlı adımlar atmak içinse kötü… Ağustos’un detaylı analizine başlamadan önce, meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetlemek istiyorum:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Son birkaç ayda yaptığım gibi Ağustos ayında “zamanın ruhunu” tarif edeceğim. Sonrasında Yeniay ve Dolunay gündeminizi detaylı olarak paylaşacağım. Bonus olarak Jüpiter’in yeni konumunun aslan burcuna etkileri var 🙂

 Aslan Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Sanıyorum ki iç sesini dinleyen herkes, bir haftadır farklı bir fiziksel/duygusal atmosferin içinde olduğunu fark etmiştir. Ben fark göremiyorum diyenler ülke gündemine bakabilir çünkü bahsettiğim değişimin nedeni olan “Venüs gerilemesi”, ülkelerin gündemlerine de yansır: yeni anlaşmalar, eskilerin iptal edilmesi gibi… Venüs gerilemesi Ağustos boyunca etkin olacak, bu konuyu ayrı bir yazıda anlattım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri Öncesinde, aslan burcu için Ağustos 2015 ne ifade ediyor sorusuna cevap vereyim.

Satürn gerilemesi bitiyor

İyi haber, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesinin bitiyor olması. Daha önce Satürn etkisini detaylı anlattığım için kısaca şunu söyleyeyim: aileniz, eviniz ve yatırımlarınızla ilgili son birkaç ayda attığınız adımlar somutlaşmaya başlayacak. Bu konuda, Venüs gerilemesi başlığında yazdıklarımı da dikkate almalısınız. Satürn gerilemesi Haziran’dan bu yana aile, ev ve yatırımlarla ilgili gündeminizdeki meselede “bir şeylerin eksik olduğunu” hissettiriyordu. Eminim ki daha fazlası için çalışmayı/emek etmeyi, yani harekete geçmeyi düşündünüz, belki bazı adımlar attınız. Bu ihtiyaç zamanla azalacak, üzerinizdeki baskı hafifleyecek, kısacası rahatlayacaksınız. Ekim’den itibaren bu konularla ilgilenmek zor gelecek, şimdi kafa yormak için en ideal zamanlar.

Mars aslan burcunda

9 Ağustos’ta Mars sizin burcunuza geçiyor ve Ağustos boyunca aslanda kalacak. Mars’ın varlığı bulunmaz nimetler arasında sayılabilir. Venüs gerilemesine rağmen kendinizi enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Mars’ın aslan burcunda olmasının bir iyi bir de kötü yanı vardır. İyi yanı enerji ve cesaret vermesidir, kesin sonuçlar almaya sevk eder, güçlü hissettirir. Kötü yanı ise gergin ve agresif yapabilir, özellikle istediğinizi elde edemediğinizde veya zorluklarla karşılaştığınızda. Ağustos-Eylül aylarında, finansal konuları ve ilişkilerinizdeki meseleleri ağırdan almanızı öneriyorum. Keskin kararlar almamakta fayda var. Bir hatırlatma: 10 Ağustos ve takip eden günlerde ne kendinize ne başkalarına agresiflik yapma imkanı vermeyin. Diğer yandan, Mars enerjisini olumlu yönde kullanmak harikalar yaratabilir. Mesela, cesaret edemediğiniz şeyler varsa Mars’ın varlığı sayesinde gözünüze çok kolay görünecektir. Ayrıca, cinsel enerjiniz de yüksek olacak, bu günleri “savaşma seviş” diyerek değerlendirmek mümkün! Son olarak, Venüs gerilemesi başlığında okuyacaklarınızı da dikkate alarak, geçmişte kalan meseleleri yeniden gündeminize alarak harika işler yapabilirsiniz. Sonuçta Mars atak, cesur ve dinamik enerjidir, elinizi güçlendireceği açık.

31 Temmuz Dolunay

Burcuna Göre’nin değerli okurları artık çok iyi biliyor ki, Dolunay geldiğinde süregelen bir mesele sonuçlanır, karara bağlanır ve bir şekilde gündemden düşer. 31 Temmuz Dolunayı, Güneş sizin burcunuzun sahasındayken gerçekleşiyor, her zamanki gibi karşıt burcunuz olan kovada… Bunun anlamı, ilişkilerinizle ilgili bir mesele olgunlaşmak üzere. Olası gündeme geçmeden önce söyleyeyim, Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumlu/olumsuz bir etkileşim olmayacak. Bu nedenle, Dolunayla ilgili olumsuz bir şey yok. Diğer yandan, ilişkileri temsil eden Venüs gerilediği için, yine de yaşadıklarınızı dikkatlice değerlendirmenizde fayda var. Aslan burcu Ağustos Dolunay gündemi şöyle olacak:
 1. eşiniz/sevgilinizle alakalı gündem sona erecek
 2. sorunlu giden bir ilişki varsa ayrılık veya devam kararı alınacak
 3. eşiniz/sevgilinizi ilgilendiren, sizin de sonucunu beklediğiniz konu netleşecek
 4. ticari bir ortaklık varsa, bir dönem sona erecek
 5. bir arkadaşınızla aranızda var olan konuda karar alınacak, ilişkinizin seyri değişecek

14 Ağustos Yeniay

Nasıl ki Dolunay bir meselenin sonuçlanmasına vesile oluyorsa, Yeniay da bir başlangıca vesile olur. Her Yeniay, gelecekte hasat etmek üzere dikilen bir tohum olarak değerlendirilmeli..Hele ki o Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyorsa! Yeniay sırasında Güneş ve Ay konum olarak aynı hizaya gelir, bir atılım/başlangıç enerjisi oluşur. “Şimdi tam zamanı” deriz. Aslan burcu, 14 Ağustos Yeniay gündemine dair bazı olasılıklar şunlar:
 1. yepyeni bir dönem başlıyor, önemli bir atılım yapmak isteyeceksiniz
 2. işe girmek, şehir değiştirmek gibi kritik bir karar vereceksiniz
 3. görüntünüzü değiştirmek için adım atmak isteyeceksiniz, imaj değiştirmenin tam zamanı diyeceksiniz
 4. sağlığınızla ilgili bir konu varsa harekete geçeceksiniz
 5. eşiniz/sevgilinizle ilgili bir karar vereceksiniz, evlilik için ilk adım da olabilir, ayrılık kararı da..
Bu yazıyı okuyup da Venüs gerilemesini okumayan okurlarıma bir hatırlatma yapayım, mutlaka yazının başındaki linkten o yazıya gidip okuyun, hata yapmamak için çok önemli… Şöyle bir durum var: Yeniay sırasında Güneş-Venüs kavuşumu da olacak, yani her ikisi aslan burcunda aynı açıda olacaklar. Eğer Venüs gerileme sürecinde olmasaydı, “daha iyisi olamaz” derdim ama durum öyle olmayabilir. Venüs gerilemesi yazımda detayları verdim, gündeminiz çerçevesinde en doğru adımları atmak için Venüs gerilemesinin etkilerini biliyor olmanız gerekiyor. Önerim şu: Yeniay ile aldığınız kararları hayata geçirmek için acele etmeyin, bu enerjiyi kontrol edin. Aldığınız kararın Temmuz 2015 öncesinden beri gündeminizde olan bir konuyla ilgili olduğuna emin olun. Eğer Temmuz sonrasında ortaya çıkan bir konuysa, harekete geçmek için Ekim’i beklemekte fayda var diye düşünüyorum. Detaylar Venüs gerilemesi yazınızda. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Aslan Burcuna Yeni Etkileri

11 Ağustos itibarıyla bir önemli dönem bitiyor, yepyeni bir dönem başlıyor değerli dostlar! Jüpiter 1 yıldır sizin burcunuzdaydı, eminim ki birçoğunuzun hayatında ciddi gelişmeler yaşandı. Jüpiter’in başak burcuna geçişinin size etkilerini daha sonra detaylı yazacağım. Şimdi kısaca potansiyel Jüpiter güzelliklerinden ve fırsatlardan bahsedeyim:
 1. geliriniz artacak, varlığınız çoğalacak
 2. yatırımlar yaparsanız getirisi yüksek olacak, özellikle gayrimenkulde
 3. işe girmek isteyenleriniz şanslı olacak, hayali gerçekleşecek
 4. iş hayatınız kolaylaşacak, çalışmak mutlu edecek
 5. konforunuz ve rahatınız artacak, zevkli ve keyifli bir yıl olacak
 6. anne olmak için de güzel bir dönem (erkekler için fark etmiyor)
Eğer işe girmek, iş değiştirmek, yeni gelir olanakları yaratmak gibi planlarınız varsa, ya da birikimlerinizi değerlendirmek için yatırım yapmak istiyorsanız, önümüzdeki dönemde güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Hiç acele etmeyin, Ağustos’ta başlayacak ama 1 yılınız var. Ağustos ve Eylül aylarının enerjisi, Venüs ve Merkür gerilemeleri nedeniyle yeni başlangıçlar yapmak için müsait değil…Bekleyin, ben en doğru zamanı söyleyeceğim. En güzel günler 🙂 Ceyhun]]>

116 comments

 • asyacenk

  Temmuz 29, 2015 at 10:35 pm

  Emeginize saglik ınsallah umarim ve iyiseyler yasamayi herkes gibi bende cok isterim ve buna nasilda ihtiyacimiz var 11agustosu dualarla bekliyorum ozaman 12side d.gunum belki ortayaslarda bi hayat sansim daha olur

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 10:37 pm

   Yolunuz açık, şanslı bir yıl sizi bekliyor..
   Jüpiter varken atılacak adımların sonuçları yüzünüzü güldürecektir, önemli olan o adımı atmak!
   başarılar dilerim.

  • Ebru

   Temmuz 31, 2015 at 8:16 am

   Merhaba Ceyhun Bey, oncelikle size cok tesekkur ediyorum. Mayistan beri sizin yorumlariniza gore hareket ediyorum.Esim bile artik kendi burcuyla ilgili yazilari okumami istiyor benden:)) Mayistan beri kafama takilan birsey var yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim. Ben Amerikada yasiyorum, burda bir kafe ya da imalathane acmak istiyorum ama tabi dogru zamani bekliyorum. Cunku birseyin tutmasi %100 iyi olmasiyla alakali degil, bana gore sans ta cok buyuk bir faktor. Sizce dogru zaman ne zaman? Biraz bilgilendirmeniz mumkun mu beni? Cuvallamak istemiyorum aksine cok basarili olup iyi bir kazanc elde edip daha da ilerlemek istiyorum.
   Size ve yildizlara guveniyorum:))
   Tesekkur ederim!

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:28 pm

   Ebru hanım merhaba, ilginiz için çok tşk 🙂
   siz alternatif tarihler belirlediniz mi?

  • Ebru

   Ağustos 1, 2015 at 12:57 am

   Merhaba Ceyhun Bey:) Basvurduktan iki ay sonra islemler basliyor. Bu arada neden bilmiyorum ama Agustosta buyuk bir firsat karsima cikacak gibi hissediyorum son 3 aydir bunu cok yogun bir sekilde hissediyorum. Acaba Agustosta mi basvurmaliyim Ekim gibi falan islemler baslamis olucak eger Agustosta basvurursam.
   Yorumlariniz icin Tesekkur Ederim

  • Ayse

   Ağustos 1, 2015 at 12:54 pm

   Zafer bey sizi nasil ke$fettim bilmiyorumda ne dediyseninz hayatimda hepsini tek tek ya$iyorum yilin 2.yarisinda e$imi kaybettim 2ay bile olmadi her kelimesini ya$iyirum bahsettiginiz beterinden saklasin Allah ama en kotu senem 2.yari biraz umutluyum yazilariniz sayesinde sanki benimle ya$iyorsunuz o kadar netki yazdiklariniz..sag olun

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:46 pm

   Ayşe hanım başınız sağ olsun 🙁

 • canan

  Temmuz 29, 2015 at 10:36 pm

  Merhaba, heyecanla bekliyordum agustos yorumlarınızı. Yukselenım aslan. Aslan ıcın onerılerınızı dıkkaye almalı mıyım. Tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 10:38 pm

   tabi ki…
   özellikle Yeniay ve Dolunay gündemi, yükselen aslanı da yakından ilgilendirir Canan hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Eda

  Temmuz 29, 2015 at 10:39 pm

  Vaaaaav, heyecanla Kovayı bekliyoruz efenim!

  Reply

 • bordo bereli asigi

  Temmuz 29, 2015 at 10:42 pm

  Başak nezaman?:)

  Reply

 • özge

  Temmuz 29, 2015 at 10:50 pm

  11 agustos dogum günüm jüpiterin basak burcuna gecmesi benim icin en güzel dogum günü hediyesi 🙂 şükürler olsun rabbim. Tesekkürler ceyhun beyyyy 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:03 pm

   🙂 🙂 hadi hayırlısı, güzel haberlerinizi bekliyorum.

 • Carmencita

  Temmuz 29, 2015 at 10:55 pm

  Ceyhun bey cok guzel yaziyorsunuz tebrikler:)
  Jupiter basakta zararli degil mi? Yine de guzellikler getirir mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:01 pm

   Merhaba Carmencita, neden zararlı olsun, Jüpiter her zaman faydalıdır!
   Siz bakmayın garip yorumlara, Jüpiter bir tanedir, başak da öyle 🙂

 • pelinsu eryaman

  Temmuz 29, 2015 at 10:56 pm

 • Bilkay

  Temmuz 29, 2015 at 11:00 pm

  Bir aslan burcu olarak temmuz ve agustos aylarini cok seviyorum. Yukselenim basak. Sansim devam eder umarim. 😉 Sevgiler. Hi bi de sitenizi cok sevdim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:02 pm

   Aramıza hoş geldiniz 🙂

 • Meltem

  Temmuz 29, 2015 at 11:03 pm

  9 Ağustos doğumluyum yükselenim de koç , zor ve zorlu geçen Günlerden sonra ” umut” güzel şey☀️ elmeğinize sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:06 pm

   siz de sağ olun Meltem hanım, yolunuz hep açık olur inşallah..
   sevgiler, Ceyhun

 • Hülya

  Temmuz 29, 2015 at 11:18 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  aslan burcu Ağustos hediyesi için teşekkürler 🙂 is değişikliğim olacak on sözleşmeyi 15 Mayıs ta imzaladim daha sonraki süreçleri de tamamladıktan sonra eylül ayında yeni ise başlayacağım fakat eski isyerim benimle çalışmaya devam etmek istiyor tek sıkıntım maddi olarak ucretin az olmasıydı şimdi yeni teklif edilen yer ile çok fazla farkı yok ama yine de düşük. Ağustos yorumunu okuyunca kafam karıştı bekleyin şeklinde yazmışsınız..benim birkaç gün içinde net cevabı vermem gerekiyor 🙁 is değiştirdim sayılır ama geri dönmek için de geç değil… nasıl yaparsam benim için iyi olur bilemedim
  ilişkinin adını koyma konusunda Ekim i beklemem gerekecek sanırım.

  Reply

 • Zeynep

  Temmuz 29, 2015 at 11:44 pm

  Teşekkürler Ceyhun bey yarın doğum günüm..güzel bir hediye oldu yazınız bekliyordum

  Reply

 • gül

  Temmuz 29, 2015 at 11:51 pm

  Merhaba zafer bey;
  Öncelikle herkes adına güzel bir ay olur insallah.güzel yazı olmuş yine emeğinize sağlık.sorum olucaktı size benim ay burcum aslan ve 6. Evimde bu anlattıklarınız beni ne derece etkiler yada 6.ev konularında mı etkilenirim acaba teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:05 am

   ay burcuna göre yazmıyorum, burcunuza ve yükseleninize göre değerlendirmeniz doğru olur Gül hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 • selcuk

  Temmuz 30, 2015 at 12:17 am

  Evet..Ceyhun Bey bir oğlak olarak temmuzu atlattık diye bilir miyiz satrun burcu geri gidiyor ağustos bu sefer iyi olacak mı venüs gerilmesini okudum 31 temmuz dolunay ve oglak yorumunuzu bekliyorum sevgiler
  emeğinize ve yüreğinize sağlık tessekur ederiz

  Reply

 • filiz Aktaş

  Temmuz 30, 2015 at 1:43 am

  Zafer bey bu emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek azdır sizi tanidigimdan bu yana inanin hayatim anlam kazandı ve bunu size dua olarak cevirecegim ve hep icinde yer alacaksınız. Artık benim için her şey daha geniş bir çerçevede 3 boyutlu bunu sizin rehberliginize borçluyum. Yazınızı keyifle okudum vetek bir yerde takılı kaldim saturn duz seyrine gecince rahatlama var demişsiniz yatırım ile ilgili somut bir gelisme var kafamizi yormamiz gereken ve ekim ayında vakit bulamayacagimiz konusunda biraz açıklamada bulunurmusunuz .mesela biz 2012 bes subat tarihinde arsa aldık imari yok bu tarzda bir yatırım yaptık ve bir sürpriz mi bekliyor bizi ekim ayina kadar ne yapmam
  gerekiyor bilemiyorum çooook selam vede sevgiler Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 1:54 am

   Filiz hanım çok tşk ederim, varlığınızı bilmek harika…
   şöyle anlatayım:
   Satürn burç değiştirdiğinde, yatırım konularına odaklanmanıza neden olan etkisi kaybolacak, yani bu konuya daha az zaman ayırmak isteyeceksiniz. 2015 yılının ilk 6 ayını düşünün, bu yatırım meselesine geçtiğimiz 2 yılda ayırdığınız zaman/enerjiyi ayırmakta zorlanmışsınızdır.
   Tabi ki her zaman ilgilenebilirsiniz ama Eylüle kadar imar işlerini halletmeye çalışmak en doğrusu olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • Rabia

  Temmuz 30, 2015 at 1:44 am

  Merhaba sn Ceyhun, fikrinizi almak istediğim bir konu var, ben yukselenimi başak burcunda biliyordum lakin birkaç sitede taradığım zaman 1derece terazi burcunda veriyor, bu ayrımı nasıl yapmak lâzım yukselenimi teraziye göre mi takip etmeliyim artık? Simdiden teşekkürler kaleminiz dert görmesin. 🙂 113\1990 18:45 Ankara

  Reply

 • Feryal

  Temmuz 30, 2015 at 1:47 am

  Aylardır yorumlarınızı takip ediyorum geçmiş yorumlarınız ve ağustos yorumunuz için çok teşekkürler iyi veya kötü hiç önemli değil yureginize elinize ve emeğinize sağlık tekrar sonsuz teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 1:56 am

   çok tşkler Feryal hanım, siz de sağ olun 🙂 her zaman Burcunuza Göre ailesinde olun, biz hep burada olacağız..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • emine

  Temmuz 30, 2015 at 7:48 am

  slm bu ay ne olacak çok merak ediyorum doğrusu benim için önemli bir ay aslında aşk hayatım evlikikle mi sonuçlanıcak bitecek mi bilmiyorum. sizinde dediğiniz gibi eski aşklar hotladı bir buçuk aydır kafam çok karışık.
  rica etsem özeden bana ulaşırmısınız benim için çok çok önemli olmasa bunu sizden istemezdim ceyhun bey ben kova burcuyum 🙁

  Reply

 • Özge

  Temmuz 30, 2015 at 9:54 am

  Ceyhun bey merhaba,
  Daha öncede yazmıştım, 2015 ‘ e radikal kararlar alarak girmiştim. Problemli 3 yıllık ilişkimi bitirdim, problemli iş yerimden ayrılarak terfien başka firmaya geçtim.Yüksek lisansımda tez aşamasına geldim. Huzurluyum.
  Ancak son 3 aydır maddi problemlerim giderek artıyor. Dün akşam ise bir arkadaşımın arkadaşı ile tanıştım. Arkadaşımla ayrıldıktan sonra onunla beraber birer bira daha içtik. Sakin ve temkinliyim aylardır, ama güzel bir akşamdı. Yazdıklarınızdan sonra ekim’e kadar beklemeliyim? Yoksa görüşmeyi hold ‘a mı almalıyım?
  Ayrıca venüs gerilemesi yazınızı okudum, Eylül’ün ilk haftası ve diğer zamanlar için dualarımız iyi dileklerimiz sizinle. Artık her ay yazınızdan sonra arkadaşlarımla kritik yapıyoruz. Elinize kolunuza sağlık 🙂
  Çok çok uzatmak istemiyorum ama özel bir mesele içinde olsa bana özelden ulaşabilir misiniz? Doğum haritamla ilgili ve hayatımda hep var olan bir engel ile ilgili soracağım bir sorum var..
  Çok teşekkür ederim, sağlıcakla kalın 🙂

  Reply

 • Tugce

  Temmuz 30, 2015 at 12:21 pm

  Yorumlarinizi dort gozle bekliyorum.Kendime bir keyif cayi koydum okuyorum.Jupiterin aslandan gitmesine uzuluyordum ama yazinizi okuduktan sonra yuregime su serptiniz.jupiter burcumdayken yeni bir okula basladim.bircok insan tanidim.hayatima yeni bir renk katti jupitercigim.24 agustosta benim icin onemli kritik bir sinavim var.umarim guzel gecer.tekrar tesekkurler.hadi bn de dersimin basina

  Reply

 • Çiğdem Kesik

  Temmuz 30, 2015 at 3:19 pm

  Selamlar,
  Ben kendi burcumla birlikte iş yerinde birlikte çalıştığım arkadaşlarımın burç yorumlarını da okuyorum. Hatta patronum aslan burcu ve bazı şeyleri önden bilmek iyi oluyor. Yüreğine, aklına sağlık. Akrep burcunun yorumunu da bekliyoruz.

  Reply

 • Filiz Aktaş

  Temmuz 30, 2015 at 7:53 pm

  Zafer bey çok ama çok teşekkür ederim şimdi daha iyi anladim yazikki imar bizim elimizde değil malesef yani biz sadece bir an evvel çıksın diye dua edebiliyoruz is belediyeye kaldı hayırlısı bakalım bende bi an heyecan yaptım yani ekim kadar olursa olur sonra olmaz gibi falan yaa şimdi bir bakış açısı daha kazandım sayenizde ve bu bana ayrı bir cesaret veriyorum yanibirseylerin farkında olup doğru adım atmak, bunları sizin engin sabriniz ,nezaket ve bizimle paylaştığınız kiymetli bilgilerinize borçluyum sevgiler saygilar

  Reply

 • sevgi-

  Temmuz 30, 2015 at 8:46 pm

  ceyhun beyyyy basak burcu yorumunuzu sabirsizlikla bekliyoruzzzzz 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 8:52 pm

   yarın yayınlayacağım tüm yorumları Sevgi hanım, inşallah bir aksilik olmazsa..
   sevgiler 🙂
   Ceyhun

 • Selin

  Temmuz 30, 2015 at 9:59 pm

  Sevgili Ceyhun, benim doğum haritamda venüs retro. Ağustos ayında önemli bir iş teklifi alırsan kabul etsem mi acaba 🙂 yani adamlara desem ki venüs retroda biraz bekle anlamazlar… Senin görüşünü almak istedim, cevaplarsan sevinirim.. Venüsümün retro olması beni etkiler mi bu venüs retrosundan? Teşekkür ederim sevgiler….

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 10:12 pm

   Selin hanım evet sizi de etkiler malesef ancak şu da var: Venüs gerilemesinde doğanlar, gerileme sırasında oluşan enerjiye daha dirençli oluyorlar. Yani sizin hata yapma ihtimaliniz daha az ama yok da değil 🙂
   Konu çok mu yeni?

 • ferda

  Temmuz 30, 2015 at 10:31 pm

  Ceyhun bey,yiğenim engin 28.10.1990 tarihinde saat 22:00’de doğdu.2014 haziran ayında üniversiteden mezun olmasına rağmen iş konusunda şansı bir türlü yaver gitmedi.askere gitmek için tecilini bozdurma kararı aldı.yazılarınızı takip ettiğimden yiğenimin doğum haritasına göre venüs retrosundan olumsuz etkilenir mi?

  Reply

  • ferda

   Temmuz 31, 2015 at 7:58 pm

   ceyhun bey,biliyorum yoğunsunuz ama banada vakit ayırmanızı rica ediyorum.yiğenim (28.11.1990 -SAAT:22:00’DE DOĞDU.)özellikle 2011 yılından beri çok sıkıntılı ve şanssız bir dönemden geçmektedir.ailecek bu durumdan etkileniyoruz.yay burçlarının iş bulma konusundaki çabalarının meyvesini alacağı dönem ne zaman gelecek.yorumunuz benim için çok önemli.

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:43 am

   Ferda hanım merhaba,
   yeğeniniz en zorlu süreci atlatmak üzere, önümüzdeki 1 yıl “güzel bir iş” bulma ihtimali çok yüksek, doğrusu şartlar epey lehine olacak, başarılar dilerim.
   işe girdiğinde beni de bilgilendirir misiniz, tarihine göre bir sağlama/değerlendirme yapmak isterim..
   sevgiler, Ceyhun

  • ferda

   Ağustos 3, 2015 at 11:31 pm

   yaşadığımız onca sıkıntılı dönemden sonra duyduğum en güzel haber bu.seni seviyorum ceyhun bey:))işle ilgili gelişmeleri haber vereceğim.dualarım sizinle olacak.teşekkürler

 • alper

  Temmuz 31, 2015 at 10:24 am

  ceyhun 1000 sayfa kitap yaz durmadan okurum şiir gibi analtıyorsun ağzına sağlık başkan

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:29 pm

   tşkler 🙂

 • Nurşen taşçı

  Temmuz 31, 2015 at 12:36 pm

  Merhaba elinize sağlık 21 yada 28 eylüle nikah günü alacağız nişanlım aslan ben yay burcuyum bu tarihi yazılarınızı takip ederek seçtik ikisinden birinide sizin onayınıza sunuyoruz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:25 pm

   Ömür boyu mutluluklar dilerim Nurşen hanım..
   Ekim olsa olmaz mı?

  • Nurşen taşçı

   Temmuz 31, 2015 at 11:19 pm

   Ekim olmasın yurtdışında olacak lütfen iyi bir şeyler söyleyin evlilik burcumuz başak olsa daha iyi olmazmı hem

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 11:21 pm

   Kasım olsun?

 • birgül

  Temmuz 31, 2015 at 6:17 pm

  sevgiler zafer bey eşim 16,08,1975 istanbul dogumlu ve dogum harıtasında venus basak retroda az cok okudugum yorumlara bakılısa ıyı gelecegı yazıyordu şimdi size sorum gectıgımız dolunayda eşim uzun zamandır bekledıgımız terfıyı aldı fakaaat sartlara bakılınca terfı alıpta maasında zam almayan nadır kısılerdendır dıye tahmın edıyorum acaba devrede saturnun akrep e dönüşü olabılır mı eşımın yukselenı akrep bu arada acaba retrolar karma borcu falan yazıyor bunun la ilgili ne düsünüyorsunuz merakla cevabınızı beklıyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 9:01 pm

   Allah aşkına karma borcu ne demek diye sorsaydınız yazana…

 • Didem

  Temmuz 31, 2015 at 9:12 pm

  Merhaba ceyhun beey uzun zamandir sitenizi takip ediyorum. Emeginizi takdir ediyorum. Ben 22 agustos aslan burcuyum ve yukselenim kova uzun zamandir zor gunler geciriyorum egitim hayatim acisindan ve acaba yukselenimin kova olmasi aslanin son gununde dogmam bende ne kadar aslanlik birakiyor cevabinizi bekliyorum . Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:49 am

   Didem hanım merhaba,
   doğum yılı, yeri ve saatini de verin bakayım, bekliyorum.

  • Didem

   Ağustos 4, 2015 at 9:42 pm

   Birkaç gündür cevabinizi bekliyordum umidimi tam yitirmistim ama ilginiz icin cok tesekkur ederimmm gercekten cok mutlu oldum:) 1995 saat 18.30 civari ankara. Tekrar tesekkurler. Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:06 pm

   Didem hanım merhaba,
   yükselen burcunuz kova, bu “aslan burcu olmanızı” değiştirmez ancak doğum saatiniz sizi aslandan çok terazi gibi hissettiriyor olmalı..
   yani ilişkileriniz sizin için çok önemli, arkadaşlar olsun, sevgili olsun, tüm ilişkiler…
   insanları kırmamayı tercih ediyor olduğunuzu düşünüyorum, eğer bunlar doğruysa, doğum saatiniz ve yükselen de doğrudur..
   sevgiler, Ceyhun

  • Didem

   Ağustos 4, 2015 at 11:15 pm

   Ceyhun bey cok tesekkur ediyorum oncelikle. Astrolojiye karsida yogun bir ilgim var sizi takip ederekte bu yonumu gelistiriyorum.Ay burcum sanirim yengec tarifiniz o kadar cok uyuyor ki bana anlatamam hep dusunurdum cok aslan ozelliklerini tasimiyorum daha cok yukselenim birebir ayni diye demek terazi etkiside varmis 🙂 umarim daha cok anlayabilecegim astrolojiyi sizin guzel yorumlariniz cercevesinde tekrar tesekkur ediyorum emeginiz icin.

 • ilayda

  Temmuz 31, 2015 at 10:35 pm

  Selam ceyhun bey bende sizi yeni takip ediyorum aslan burcuyum ve bir yilim cok guzel gecti isim ve birde universite hic beklemiyordum bi kredi isim oldu bu ay cok zorlanirmiyim ? Tesekkurler simdiden

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:01 pm

   hayır İlayda hanım, Venüs gerilemesinin olası risklerini ve fırsatlarını doğru anladığınız sürece zorluk yok hatta fırsatlar var..
   bazılarımız orta vadede Ağustostan çok kazançlı çıkacak diye düşünüyorum hatta.
   sevgiler, Ceyhun

 • Sevtap

  Temmuz 31, 2015 at 10:49 pm

  Yukselen aslan da ayni etkiyi alacak mi? Teraziyi bekliyorum sevgiler Zafer Ceyhun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:05 pm

   Sevtap hanım Yeniay – Dolunay için yükseleni de okumak faydalı olur, ben kendi adıma söyleyeyim, her ikisini de merak ediyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Tülay Sultan

  Temmuz 31, 2015 at 11:14 pm

  05 Ağustos 1962 Hacıbektaş Nevşehir Doğumluyum. Akşam sekiz gibi doğmuşum. Yani yükselenim Kova. Mavi dolunayın kova yükselenli aslan olan burcuma etkilerini merak ediyorum. Özellikle de aşk ve iş hayatımı! Ne söylersiniz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:32 pm

   Tülay hanım merhaba,
   aslan burcunda bahsettiğim dolunay gündemi, kova burcunda anlattığım ihtimallere göre sonuçlanacaktır..
   siz kendi gündeminize göre kolayca anlayabilirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • Nurşen taşçı

  Ağustos 1, 2015 at 11:12 am

  Bir bildiğiniz vardır 5 ekim ama buna evet deyin

  Reply

 • BAHAR

  Ağustos 1, 2015 at 11:42 am

  Bu dönemde evimi satmalı mıyım? teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:42 pm

   Bahar hanım satabilirsiniz elbette ancak Venüs gerilemesi yazımı okumadan satmayın sakın…
   yazıda anlattıklarıma göre şartlarınızı değerlendirin, en doğru kararı vereceğinize eminim.
   sevgiler, Ceyhun

  • BAHAR

   Ağustos 3, 2015 at 2:53 pm

   TEŞEKKÜR EDERİM,
   GERİLEMEYE GÖRE, ÖNCEDEN DEVAM EDİYORSA SORUN YOK -Kİ ÖYLE ZATEN…

 • ÇİĞDEMY

  Ağustos 1, 2015 at 6:26 pm

  Zafer Bey merhaba. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenizi takip ediyorum. Çok anladığım söylenemez ama çok ilgi duyuyorum ve yaptığınız şeyi önemsiyorum. Size bir sorum olacak umarım cevaplarsınız. Şu anda bebek bekliyorum. Doğuma çok az kaldı. Bazı sıkıntılar oldu ve hep erken doğum riski gündemdeydi. Ama şükür sıkıntılı dönemleri atlattık. Bebeğimin (bu arada erkek bebek) muhtemel doğum tarihi 28 Ağustos. Ama doktor herhangi bir riske karşı 20-21 gibi yaparız operasyonu diyor. Yani sorum şu normal şartlarda bebeğim Başak burcu olacaktı ama şu durumda Aslan burcu olacak. Yani normal işleyecek bir sürecin önüne geçmiş olacağız bir nevi. Doktorumla konuşup 23’ünde yapmasını da isteyebilirim. Çünkü 1 gün değil 1 saatin bile ne kadar önemli olabildiğini anladım yazılarınızdan. Ne yapmalıyım bilemedim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:04 pm

   Çiğdem hanım merhaba,
   öncelikle sağlıklı bir doğum dilerim..
   siz doktorunuza itibar edin, Güneş-Ay etkileşimleri daha iyi…
   diğer yandan her iki tarih de Venüs gerilemesine denk geliyor, bebeğinizin karakteri üzerindeki etkilerini de Burcuna Göre’den okursunuz ilerde, henüz yazmadım.
   sevgiler, Ceyhun

  • ÇİĞDEMY

   Ağustos 3, 2015 at 3:52 pm

   İlginize çok teşekkür ederim. Kafamdaki soru işaretleri aynen duruyor ama doğumdan sonra fikirlerinizi alabilirim inşallah. Saygılar,

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 3:14 pm

   tabi ki ama daha önemlisi var!!
   Doğuma yakın DOĞUM SAATİNİ konuşabiliriz, saat çok önemlidir.

  • ÇİĞDEMY

   Ağustos 4, 2015 at 7:45 pm

   Sayfanızı yakından takip eden ve bu konuda çok ilgili, çok araştırma yapan bir arkadaşım 20-24 Ağustos tarihleri arasında açılara baktığında diğer günlere göre en iyi açıların 20 Ağustos, saatin de 11:30 – 12:00 civarı olduğunu söylüyor. Bu doğru bir bilgi midir? Sizin öneriniz nedir?

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:31 pm

   hangi şehirde doğum yapacaksınız?

  • ÇİĞDEMY

   Ağustos 5, 2015 at 12:40 pm

   İzmir’de yapacağım.

  • ÇİĞDEMY

   Ağustos 6, 2015 at 6:50 pm

   Zafer Bey merhaba. Nerede doğum yapacağımi sormuştunuz en son. Izmir’de yapacağım. Doktorum ile görüştük ona da bahsettim kızacağını düşünürken onun da bu konulara ilgisi olduğunu öğrendim:) Hatta öğle saatlerinde yaparız falan dedi. 20 Ağustos ve sonrasında oğlum için hangi tarih ve saati önerirsiniz? Cevaplarsaniz çok sevinirim. Teşekkürler.

 • Dilara Cvl

  Ağustos 1, 2015 at 7:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey,ilk öncelikle cok tsk ediyorum bana instagramdan cevap verdigniz icin :).Benim sorum size sinirda doganlar icindir hangi burc olduklarina dair.Ben 23 agustos 1994 Almanya Dortmund Saat: 00:30 civarinda dogan birisi olarak Günes burcum Aslan burcu mu Basak burcumu diye merak ediyorum.simdiden cok tskler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:12 pm

   Dilara hanım merhaba,
   Güneş aslan ve yükselen burcunuz da yengeç.
   ay balık, merkür başak, venüs terazi 🙂

  • Dilara Cvl

   Ağustos 3, 2015 at 9:45 pm

   Hersey iyi güzelde, yükselenim Yengec olacagini hic tahmin etmemistim duygusaligin D si yok 😀 Yine tskler Ceyhun bey

 • dyg

  Ağustos 1, 2015 at 11:06 pm

  Merhabalar Ceyhun bey, başak burçları olarak yorumunuzu dört gözle bekliyoruz 😀

  Reply

 • Dilara

  Ağustos 3, 2015 at 2:36 am

  Ceyhun bey yine döktürmüş! Ceyhun bey ben eski nişanlıma dönmek istiyorum.doğru bir zaman mı?

  Reply

 • Arzu

  Ağustos 3, 2015 at 4:34 pm

  Ceyhun Bey Merhaba, 09 Ağustos’ta Jüpiter tam natal haritamdaki yerine, yani aynı derecesine gelecek (18.18 Aslan), aynı şekilde Mars da natal Mars’ımla aynı dereceye gelecek (0.40 Yengeç). Bu durumu nasıl yorumlayabiliriz ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:36 pm

   Arzu hanım Jüpiter 18 derece aslanda olmayacak ki? bir yanlışınız var gibi görünüyor..
   Mars da doğru değil, 0 derece aslanda olacak.
   belli ki bir karışıklık var

  • Arzu

   Ağustos 4, 2015 at 7:09 pm

   Ceyhun bey evet haklısınız bir düzeltme yapmıştım ama eksik kalmış. Benim Jüpiter’im 29 derece Aslan’da (1.evimde), Mars’ım ise 0 derece Aslanda (12.evimin sonunda ama 0 derece olduğu için 1. evimde diye yorumlanabilir mi bilemedim). Yani 09 Ağutos’ta tekrar aynı derecelere gelmeleri, natal haritadaki bu gezegen kavuşumları pek nadir olmaz sanırım, bu yüzden nasıl yorumlanabileceğini merak ettim. Sevgiler..

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:51 pm

   Arzu hanım evet, Mars ve Jüpiter’in aynı gün dönüş yapıyor olması çok önemli ve güzel bir haber..
   hayatınızda önemli gelişmeler var mı bu aralar?

  • Arzu

   Ağustos 5, 2015 at 10:02 am

   Önemli bir gelişme yok sadece geri giden Venüs’ün ve düzelmekte olan Satürn’ün baskılarını hissedebiliyorum. Belki bir şeyler geliyordur 🙂 bekleyeyim bir 10 gün, size de bilgi vereceğim 🙂 Sevgiler..

 • Arzu

  Ağustos 3, 2015 at 5:00 pm

  ** Düzeltme Mars’ım da Aslan burcunda.. Bununla birlikte Jüpiter 1.evimde Mars ise 12. evimde.. sevgiler

  Reply

 • Çbtçbt

  Ağustos 4, 2015 at 5:50 pm

  Merhaba,burcum aslan yükselenim yay, venüsümde başakta. Jüpiter bana hiç iyi gelmedi açıkçası. Çok kötü bi yıl geçirdim, kpssye hazırlandım ve beklediğimin çok çok altında bir puan aldım, şimdi ne yöne gideceğimi bilmiyorum, insan ilişkilerimde bozuluyo, sevgili konularıda yok, asosyal oldum ama depresyonda da değilim, bir küpiter yılını ders çalışarak boşuna geçirdim sanırım satürn kazandı. Şimdi bi karar aşamasındayım özel mi tekrar kpss mi diye, şehir değiştirmekten ve insanlardan korkuyorum, 10 yıllık dostlarım bile hayal kırıklığı sanki. Evden dışarı çıkasım yok kendimi zorlıyım diyorum keyif almıyorum. Yazlık bi yerde yaşamama rağmen. Ne yapsam bilemedim. Akışa mı bıraksam? Çok mu vakit geçer 26 yaşına geldim artık 🙁

  Reply

  • Çbtçbt

   Ağustos 5, 2015 at 2:08 am

   Beni neden atladınız 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:01 pm

   Merhaba ÇBT,
   şu anda Venüs gerilemesinde yaşanması gereken her şeyi yaşıyorsunuz..
   bu süreç düşünme/değerlendirme sürecidir, Eylül başına kadar devam edecek ve sizin yerinize kimse karar veremeyecek çünkü kim sizden daha iyi bilebilir ki?
   tek uyarım/önerim şu: karar vermekte acele etmeyin, zamana bırakma imkanı varsa bırakın, mümkünse Eylülün ilk haftasından önce karar vermeyin.
   sevgiler, Ceyhun

 • özlem

  Ağustos 4, 2015 at 6:51 pm

  Zafer bey öncelikle mrb. yazılarınızı beğeniyle takip ediyorum ve sizi takdir ediyorum. Burcum aslan yükselen teraziyim ( 6 agustos 77 Kırklareli sabah 10:30 ) 2008 yılında hayatımın altı üstüne geldi diyebilirim o gün bugündür de bi düzen tutturamıyorum. İş arıyorum bulamıyorum yada istediğim gibi olmuyor bi türlü. Yıllardır muhasebe alanında çalıştım fakat sanki artık bu dalı sevmiyor gibiyim o yüzdenmi istediğim gibi olmuyor anlamdım. Sizce iş hayatım ne zaman rayına giricek. Başarılarınızın devamını diliyorum. 😉 Bu arada kişiye özel analiz yapmaya ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:57 pm

   Özlem hanım merhaba 🙂
   2008 yılı Pluto’nun oğlak burcuna geçiş yılıydı, “hayatınızdaki düzenin bozulması” ile ilişkili olabilecek tek etki Pluto..
   Pluto etkisi hakkında Mayıs 2015’te detaylar verdim: https://burcunagore.com/aslan-burcu-mayis-2015-yorumu/
   bu yazıyı okuyun, sormak istedikleriniz olursa ben buradayım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Helin

  Ağustos 4, 2015 at 7:59 pm

  Ceyhun Bey merhaba, 01.08.1992 saat 14 doğumluyum yükselen burcum bazı sitelerde yay bazısında akrep çıkıyor anlam veremedim..şunu sormak istiyorum 2013 yılından beri eğitim Hayatım çok kötü pes etmiyorum ama sürekli başarısız oldukça hevesim kırılıyor ask hayatımda aynı şekilde cok mutlu Başlıyor sonu hüsranla bitiyor uzun bir süredir hayat enerjim yok işlerim yolunda gitmiyor zevk alamıyorum bir şeyden bu durum ne zaman düzelir artık başarılı ve mutlu olmak istiyorum:( bu arada yazılarınızı takip ediyorum sürekli elinize sağlık cok güzel aydınlatıyorsunuz bizi 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:26 pm

   Helin hanım merhaba,
   doğum yerinizi de söyler misiniz?

  • Helin

   Ağustos 5, 2015 at 11:23 pm

   Tekrar merhaba 🙂 Istanbul Süleymaniye de doğmuşum Ceyhun Bey 🙂

 • Naile

  Ağustos 4, 2015 at 8:38 pm

  Merhabalar Ceyhun bey bu gün benim dogum günüm Aslan kadını olmayı seviyorum her halini 😉 2 ay önce 19 Mayıs gibi müthiş bir hastalık geçirdim adı gbs çok ciddi bşr hastalıklı çok şükür iyileştim gerçekten çok zor bir dönem geçirdim artık keyıfli bir sürece girdiğimi düşünüyorum evimi değiştiriyorum kendi evimize taşınıcaz umarım yeni insanlar ve yeni komşularım kafama göre olur ALLAHA emanet olun 🙂

  Reply

 • Naile

  Ağustos 4, 2015 at 8:42 pm

  Ceyhun bey yine ben . 04.08.1991 doğumluyu. Annem beni aksam ezan okunduktan sonra dünyaya getirmiş dogum yaptığında dogum hanedeki saat durduğu için tam saati bilemiyoruz balık mı oğlak mı yükselen burcum nasıl ögrenebilirm ki çok çok teşekküller ✨

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:19 pm

   Naile hanım hoş geldiniz 🙂
   doğum yeriniz ve tahmini saat aralığı gerekiyor, cevabınızı bekliyorum..

  • naile

   Ağustos 6, 2015 at 4:29 am

   Ay Süpersiniz manisa Salihli de doğmuşum Aksam Ezanian 19 91 de ne zam okunuyordu ki

 • razz

  Ağustos 4, 2015 at 9:04 pm

  Ceyhun Bey merhaba;
  Bu ayin sonlarinda 20sinden sonra erkek arkadasimla aileler arasında yüzük takıp nisanlanacagiz. Neden bilmiyorum yanlış zamanlama gibi geliyor. Hislerim doğru mu? Bu arada ben aslan sevgilim yengeç burcu. Teşekkür ederim simdiden cevaplamaya vaktiniz olsa da olmasa da.

  Reply

  • razz

   Ağustos 5, 2015 at 2:17 am

   Ceyhun Bey peki nişanı ayın 25 sinden sonraya sarkıtsam etkisi azalır mı bu Venüs ablanın. Ben kaybetmek istemiyorum hayatimdaki insani :'(

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:31 pm

   7- 16 Eylül arası nasıl?

  • razz

   Ağustos 6, 2015 at 1:11 am

   Babası yurtdışında ve izin süresi kısıtlı. Eylülde geri gitmiş olacak. Kapana kısılmış gibi hissediyorum kendimi. Sanırım belami bulmayi bekleyeceğim 🙁

 • Öznur

  Ağustos 5, 2015 at 2:01 am

  08.08.1986 dogumluyum,sözlüyüm,Kasım ayı gibi nişan düşünüyoruz.Ben de son zamanlarda hep bir negatiflik var,hic bir sey mutlu etmiyor,hani derler ya donuk,nötr biri gibiyim sanki,ailevi bazı sorunlar cok canimi sıkıyor, cok kafaya takiyorum. Ve isimde de mutlu değilim, evlenince is degistirmeyi dusunuyorum,önünüzdeki gunler benim için nasil gececek?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:56 pm

   Öznur hanım merhaba,
   bu hisler geçici, Satürn ve Venüs aynı anda durakladığı için herkes bir garip hissetmişti..
   uzun soluklu bir dönem değil, yakında geçer.
   size mutluluklar dilerim 🙂
   Ceyhun

 • Öznur

  Ağustos 5, 2015 at 2:03 am

  Bu arada sozlum de Aslan burcu 02.08.1986

  Reply

 • Safiye

  Ağustos 5, 2015 at 11:43 am

  Güneş22 Aslan 44′ 16″ 7
  Ay 22 Kova 40′ 51″ 1
  Merkür28 Aslan 22′ 07″ 7
  Venüs26 Başak 33′ 25″ 7
  Mars 18 Yengeç 47′ 58″ 5 5
  İş konusunda hiç yüzüm gülmedi 7 aydır iş arıyorum ve yapmak istediğim görüşmeleri bir türlü yapamadım. Bu hafta tükenmişlik sendromu yaşıyorum ha bir son gayret daha ama takatim kalmadi. yüzüm hiç gulmeyecek mi?

  Reply

 • zeynep

  Ağustos 5, 2015 at 12:48 pm

  ceyhun bey iyi günler.ben 24.07.1985 saat11:10 izmir doğumluyum.lütfen sizden genel bir yorum istiyorum.30 yasındayım ama uzun süredir aşkta yoook işte yokk ve neolur jüpiter birdaha aslana gelmesin .çok zor bir yıldı.12 yıl önce geldiğindede böyleydi.sizce neden bana ii gelmiyor.yoksa haritamdamı bir sorun var:(yukarıdaki aslan burcu gibi bende evden çıkasım yok umudm yokk.çokmu kötü haritam yorumlarsanız cook sevinirim.çünkü yorumlamanızı çok seviyorum.çok anlaşılır yazyosunuz.şimdiden teşekkü

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:42 pm

   Zeynep hanım merhaba, haritanız çok güçlü, aslında inanılmaz bir başarı potansiyeliniz var..
   diğer yandan bazı çok hassas etkileşimler var haritanızda…
   onların etkilerini yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor, ki söylemesi kolay yapması zor bir şeyden bahsediyorum aslında..
   mesela Güneş-Pluto arasında keskin bir açı var, Jüpiter bile hayatınızda kriz ortamı oluşmasına neden olabilir, bir değişim fırtınası çıkabilir gibi..
   tabi siz doğru yönetirseniz, bunu doğru anlar ve kabullenirseniz tersine büyük bir güçtür…
   aşka gelince başka bir konu, orada Uranüs var, uzun soluklu ilişkilerde zorlanıyor olmanız sürpriz olmaz. Venüs-Uranüs etkileşimlerine ayrı bir başlık açıp anlatmam gerekiyor aslında ama henüz fırsat bulamadım, çok önemli bir konu..
   kısaca en büyük potansiyeliniz en büyük yükünüz olmuş, bu da gayet normaldir.
   ileriden daha detaylı konuşuruz, sevgilerimle..
   Ceyhun

  • zeynep

   Ağustos 5, 2015 at 7:01 pm

   çok teşekkür ederim ceyhun bey .zaman ayırıp haritama bakıp cvp yazmanıza .umarım daha geç olmadan o başarı potansiyeli çıkar.son bi soru sorsam peki haritama göre ben aşık olamayıp yalnızmı kalacağım hep böyle.yoksa umut varmı?teşekkürler .sös uzun süre sadece yazdıklarınızı okuyacağım.soru sormak yok:))

 • özge

  Ağustos 5, 2015 at 8:29 pm

  Ceyhun bey selamlar sürekli girip yaptiginiz yorumlara dahi bakıyorum kendime farklı bir bakış açısıyla farkındalik yaratabilirmiyim diye. Cok sitresliyim evliyken üniverste okudum cocukla o kadar zorlu yıllar gecirdimki sonunda meyvelerini toplayabilme umuduyla okul biteli bir yil oldu halen is güç yok neler oluyor benim haritamda facebook ta sizi bulup mesaj attim rica etsem haritama bakarmisiniz.

  Reply

 • hülya

  Ağustos 6, 2015 at 1:12 pm

  zafer bey ben 22 ağustos doğumluyum tam bitiş günü aslan burcunun özelliklerinide pek taşımıyorum sizce benim içinde bu güzellikler gecerli olacakmı

  Reply

 • Ceyda

  Ağustos 7, 2015 at 1:26 am

  Merhaba Ceyhun bey☺️17/08/1990 doğumlu yükselenim yengeç bir senedir tanıştığım erkek arkadaşımla 14/15 Ağustos gibi evlilik kararı için buluşup konuşacağız Arkadaşımın Burcu başak yükseleni terazi çok kararsızım acaba burç olarak uyumlumuyuz bir değerlendirme yazarsanız çok sevinirim teşekkürler

  Reply

 • nuket

  Ağustos 7, 2015 at 4:19 am

  Merhaba Ceyhun Bey tam ev alıp almama kararsızlığı yaşarken sitenizi buldum ve yorumlarınızı ilgiyle okudum.Esim aslan ben başak burcuyum.eşimin tayini çıktı ev bakıyoruz.Ama esim benim tayinimin belli olup öyle almamızı istiyor.Bende 25 ağustosa kadar beklemek yerine önümüze gelen fırsatları değerlendirip bu sure içersinde taşınmak istiyorum.Yatırım icin beklemeli mıyız yoksa zamanı değerlendirip almalı mıyız. Bu arada zaman bizim için önemli.Benim tayinımı beklersek evi bulup almak taşınmak için 3-5 günlük bir vakit kalıyor. Ama beklemeyip pişman olmakta istemiyorum. Bu karar arfesinde bize cevap verirseniz mutlu olurum 🙂

  Reply

 • Seda

  Ağustos 7, 2015 at 12:29 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  25 Temmuz 1988 Fethiye doğumluyum. Doğum saatim 05 civarı. Yükselen burcum yengeç midir?

  Reply

 • Shr

  Ağustos 7, 2015 at 1:41 pm

  İyi günler Ceyhun Bey, henüz yeni okumaya başladım paylaştığınız bilgileri ve notlarımı aldım. 21.08.1987 tarihli ve 14.00-14.30 arasında doğmuşum, Eskişehirliyim. Belki 10 yıldır hayatımda bir duraksama, iş ve özel hayatımda mutsuzluk var. Daha doğrusu kendimi bir türlü mutlu hissedemiyorum, her şeyin olumsuz tarafını görüp gelecek planlarımı yapamıyor ve kendime bir yol çizemiyorum, bunun astrolojik bir izahı var mıdır? Teşekkür ederim.

  Reply

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:44 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin