Yükselen AslanAslan Burcu 27 Ekim Dolunay Etkileri

Ekim 18, 2015by Zafer Ceyhun14

Ekim ayındaki ikinci aslan burcu yorumunda, Dolunayın etkileri ile diğer önemli gelişmeler hakkında bilgiler vereceğim. Ekim ayının ilk yarısını tamamladık değerli dostlar, umarım ki ilerleme sağladınız. Bir harcama yapmış olma ihtimaliniz vardı, neler aldınız? Ekim bir dönüm noktası deyip, sebebini önceki yazınızda anlatmıştım, eğer hala okumadıysanız işte o yazı: aslan burcu Ekim 2015 Ekimin kalan 2 haftasında yaşanacak önemli astroloji olayları ve tarihleri şöyle:

 1. 18 Ekim Mars-Jüpiter kavuşumu
 2. 23 Ekim Güneş akrep burcuna geçiyor
 3. 23 Ekim Merkür-Pluto etkileşimi (-)
 4. 24 Ekim Venüs-Pluto etkileşimi (+)
 5. 26 Ekim Venüs-Jüpiter kavuşumu
 6. 26 Ekim Merkür-Uranüs karşıtlığı
 7. 27 Ekim Dolunay
 8. 31 Ekim Güneş-Neptün etkileşimi(+)
Hadi başlayalım. Ekimin ikinci yazısında, artık bir dönemi geride bırakmış olduğunuz için, ağırlıklı olarak geleceğe odaklı şeyler söylemek istiyorum. Ancak son olarak bir konuyu ele alalım. Geçtiğimiz 2 yılda, hayatınızın düzenini ve işleyişini daha iyi hale getirmek için çok çalıştınız. Attığınız adımlar, hem daha sağlıklı olma hem daha verimli çalışma hedefine yönelikti; size ayak uyduramayan iş/çalışma arkadaşlarınızla aranızda sorunlar da yaşadınız. 23-27 Ekim arasında bu saydığım alanlarda atacağınız adımlar iyi sonuçlar verecek. Bu nedenle bilinçli bir tercihle, aklınızdaki hayata geçirmek için harekete geçmenin tam zamanı. Mesela,
 1. iş değişimi
 2. iş arkadaşlarınızla sorunları çözme
 3. kendi işinizse yeni personel alımı
 4. sağlıklı beslenme/yaşama yönünde girişimler (spor, diyet gibi)
Gündeminizde, daha sorunsuz bir çalışma/yaşama düzeni kurmaya yönelik ne varsa, hayata geçirmek için 23 Ekim sonrasındaki günleri değerlendirin, gerekli adımları atın mutlaka. Burada farklı bir konuya değinmek istiyorum. 25-31 Ekim tarihlerinde yurt dışıyla ilişkili bir konu, hukuki bir mesele veya eğitim hayatına yönelik bir gelişme gündeme gelebilir. Eğer bugünlerde gündemde ise, bilin ki Ekim sonunda bir görüşme/karar gerekecek ve konu netleşecek. Asıl konumuza geleyim: yepyeni bir dönem başlıyor, belki de bugüne kadar hiç yaşamadığınız bir dönem.. Önümüzdeki 2 yıl boyunca, yaşınıza/şartlarınıza göre şu konulardan bazıları hep gündemde olacak:
 1. çocuk sahibi olmak
 2. çocuklarınızla ilgili meseleler
 3. çok daha mutlu ve eğlenceli yaşamak
 4. cinsel hayatınızı renklendirmek
 5. spor ve sanatsal faaliyetler
 6. farklı ve ayrıcalıklı olabilmeyi başarmak
 7. dikkatleri üzerinize çekmek
Bu saydığım konularda sahip olduklarınız yeterli gelmeyecek, eksik olan gözünüze batacaktır. Bu nedenle bu alanlara çok yatırım yapacaksınız. Diğer yandan, Ekim 2016’ya iş hayatınız, kazancınız ve gayrimenkul yatırımları yönünden çok şanslı olacaksınız. Bu konularda iyimser olun, şimdiden planlı hareket edin, hala 1 yılınız var.

Aslan burcuna göre 27 Ekim Dolunay

Dolunay 27 Ekimde boğa burcunda gerçekleşecek ve oluşan gündem 1-2 Kasım gibi sonuçlanacak. Boğa burcundaki gelişmeler, kariyer ve imaj alanında yaşanır, toplumdaki rolünüzü etkiler. Kasımın ilk günlerinde sonuçlanması muhtemel olan Dolunay, aslan burcunu şöyle etkileyecek:
 1. kariyerinizde bir gelişme olacak
 2. toplumdaki konumunuz, bir şekilde etkilenecek
 3. saygınlığınız ve tanınırlığınız etkilenecek
 4. evlilik/nişan yapma veya anne/baba olma mümkün
27 Ekim Dolunayı sırasında Neptün de etkin olacak. Bu nedenle, yukarıda saydığım konuların finansal sonuçları olma ihtimali çok yüksek. Mesela, kariyerinizde değişim, gelirinizi de artırabilir. Diğer yandan, kötü giden bir ilişkiyi/evliliği bitirme kararı alınabilir veya geçmişte alınan karar, artık net olarak hayatınıza yansır (dava sonuçlanır gibi) Aslan burcu 27 Ekim Dolunay sırasında, Neptün enerjisi yüzünden yorgun ve keyifsiz hissedebilir, herkes öyle hissedecektir. Dolunay gündeminizin kapsamında oluşacak her konuda, 27 Ekim – 1 Kasım arasında dikkatli olmakta fayda var. Özellikle finansal meselelerde büyük kararlar almak için en iyi dönem olmayabilir, ertelemekte fayda var. Kasım ayı yazınızda görüşmek üzere 🙂 Ceyhun]]>

14 comments

 • asyacenk

  Ekim 18, 2015 at 8:44 pm

  Beklenen yazi geldi))Haksizliga ugradigimiz cifte magdur oldugumuz bi olayi mahkeme boyutuna gecirmeyi dusunuyoruz en iyi zaman araligi ne olur ekonomik kararlar icin 1kasim sonrasi demissiniz ekonomik olarakda cok zarar gordugumuz bi durum çünkü bu

  Reply

 • hülya

  Ekim 18, 2015 at 10:25 pm

  Merhabalar 🙂 elinize emeğinize sağlık yine çok güzel bir yazı olmuş.Harcamalar yapıldı biraz da borçlandık umarım bol kazançlı günler yakındır jüpitere güveniyorum 😉 sağlıkla ilgili ufak da olsa sorunlarım var bu aralar bunlarla ilgileniyorum diğer yandan özel hayatımda 19 Temmuzdan bu yana devam eden bir birlikteliğim var fakat son iki haftadır çoğu şey gözüme batmaya başladı ilgisi yeterli gelmiyor bunu ona söylediğimde yeni bir işe başladım yoğunum falan gibi şeyler söylüyor ama bana bu açıklama yeterli gelmiyor…devam etmeyip bitirsem mi bilemiyorum kafam çok karışık bu ilişki için mücadele etmek ne kadar doğru kestiremiyorum 🙁 karar vermek için doğru bir zaman mı sizce ? umarım cevap verebilecek vaktiniz olur 🙂
  iyi çalışmalar 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 18, 2015 at 10:50 pm

   ilgi görme talebiniz, değerli olduğunuzu hissetme arzunuz çok artacak Hülya hanım..
   hiç onu suçlamayın, olay sizde 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • arzu

  Ekim 18, 2015 at 10:27 pm

  Ceyhun Bey yorumlar çok umut verici Bu olumlu tablo ne kadar devam edecek.Bitmesinden ćok korkuyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 18, 2015 at 10:49 pm

   Korkulacak bir şey göremiyorum Arzu hanım 🙂
   Ceyhun

 • betül

  Ekim 18, 2015 at 10:52 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, satürnün yay burcunda olması ve satürn döngüsü, haritamızda retro olan gezegenler ile ilgili yazılarda bekliyorum sizden… Sevgiler, sağlıcakla kalın:)

  Reply

 • hatice

  Ekim 19, 2015 at 12:27 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  yükseleni aslan olan bir oğlak burcu olarak ağzım kulaklarımda okudum yazınızı:)
  Böyle güzel gelişmeleri okumak en başta psikolojik olarak çok pozitif etkiiyor beni. Emeğinize sağlı, iyi çalışmalar.

  Reply

 • Zeynep

  Ekim 19, 2015 at 2:56 pm

  Merhaba Ceyhun bey
  2003 den beri hiçbir şey tam olarak yolunda gitmiyor hele bu son 3 sene kuş kondurdu üstüne. ..30 temmuz 78 doğumlu bir aslan olarak olarak merak ediyorum kariyer anlamında ne zaman yüzüm gulecek..artık çalışma hayatına geri dönmek istiyorum =(
  Bunun dışında yazdığınız herşey çok güzel umut vaad ediyor
  teşekkür ederim

  Reply

 • Gunay

  Ekim 19, 2015 at 8:51 pm

  Selam. Hakkeden hukuki bir meselem var. Inshallah iyi sonuc gelir. Yurtdiwiyla alakali bi mesele. Bakalim ne olacaq ) yazdiginiza gore iyi olmali. Bakuden selamlar. Tewekkurler.

  Reply

 • S.o.S.

  Ekim 20, 2015 at 4:51 am

  Ceyhun bey, acil bi durum var. Ben aslanım yükselenim yay. 20 ekimde eski sevgilimle ayrılalı bir yıl oluyo. Ona kendimce kendine gelsin diye süre verdim bu süre 1 yıl sürdü arada bana döndü ama tam bir düzelme hissetmemiştim. Tam hissettim döndümkü eski sevgilisiylw barışmış. Tahminlerime göre Merkür retrosunda. Kız başak eski sevgilim balık. Tamda uyumlular sanırım. Dün sosyal medya ile kızın fotoğrafına iltifat ettiğini gördüm, kan beynime sıçradı. Yarın kapısına dayanmak istiyorum. Çok zor duruyorum. Hiç bir yerdede astrolojik bir kıpırtı göremedim. Açık açık sorayım dedim, çünkü en güzel bireysel cevabı siz veriyorsunuz. 🙁 umarım geç olmaz.

  Reply

 • Tanem

  Ekim 21, 2015 at 9:57 am

  Öyle bi nokta atışı yapıyorsunuz ki yazılarınızi okumadan adım atmak istemiyorum….tskler

  Reply

 • Senem

  Ekim 22, 2015 at 9:38 am

  S.O.S
  Harbi esoes lik 1durumun gobeindeymissiniz ;)))
  Ex ten next olmuo
  Tecrube konusuo 😉
  Ceyhun Bey
  Yine harikasiniz…
  Tebrik ederim
  Svglr

  Reply

 • cihan

  Ekim 22, 2015 at 9:25 pm

  Ceyhun bey
  Aslan erkeklerinin imajı kötü mü etkilenecek ? Saygınlık kaybı mı var ?

  Reply

 • esin

  Ekim 24, 2015 at 12:35 am

  zaferimiz ceyhunumuz bnmde acil bir sorum var.
  agustos orta doneminde baslayip eylulde devam eden is gorusmem oldu ve pozisyondaki alim surecinin durdugu haber verildi.
  Mecburen bir başka iş teklifini kabul ettim.Ekim başında zaruriyetten..Ancak süreç aktif hale gelmis ve yeniden ilk is teklifini aldim.Sizce ne yapmaliyim.?
  GUNES 4 derece Koc 21 derece yukselen Aslanim..
  Aslan son dereceleri ve basakin ikk dereceleri 1.evim basakin son derecekeri ise 2.evimi kapsiyor.
  Doğru karar vermeye ihtiyacim varyani bu dolunayda durumu sizce nasil netlestirmeliyim?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin