Aslan Burcu Yıllık YorumuAslan Burcu 2015 Yorumu

Aralık 14, 2014by Zafer Ceyhun26

Aslan burcu 2015 yorumu, 2015 yılında aslan burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor. Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum. Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum. Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler. Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir. Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

ASLAN BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Aslan burcu zirvede! Hayatınız sorunsuz devam etmiyor biliyorum, kimsenin hayatı sorunsuz değil ama sizin arkanızda Jüpiter var sonuçta. Jüpiter aslan burcunda, hem de 6 aydır. Ağustos ayından bu yana bir sıçrama yaşıyorsunuz, hayatınız eskiden olduğuna göre daha kolay ilerliyor. Şans kapıyı çaldı işte, iyi değerlendirdiğinizi umuyorum. Bu sürecin tek olumsuz tarafı, her işe atılma eğilimi, enerjiyi odaklayıp bir veya iki konuda başarılı olmak yerine birçok hedefin peşinde gitme isteğidir. Önceki yazılarımda sizi bu konuda uyarmıştım, dikkate aldıysanız sorun yaşamamışsınızdır zaten. Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz?
 1. hayatınızın sorunlu alanları azaldı mı?
 2. finansal/sosyal olarak rahatladınız mı?
 3. aile sorunlarınızı çözdünüz mü?
 4. yeni bir işe mi girdiniz yoksa?
 5. belki de evlendiniz ya da hayatınızın aşkını buldunuz?
Bu etkilerin kaynağı olan Jüpiter, geçtiğimiz günlerde gerilemeye başladı ve 2015 Nisan ayına kadar gerileme sürecinde olacak, güzel etkisini bir süre hissettirmeyecek. Bu konuda detaylı bilgiyi Aralık 2014 yazınızda bulabilirsiniz. Ben 2015’ta olacakları yazmaya devam edeyim. Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter tüm gücüyle yeniden gelecek, bu tarihleri not edin lütfen, bu sayede gelişim imkanlarını daha iyi değerlendirme şansı bulacaksınız. Gelecek planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam eğer, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek. Unutmayın, Jüpiter aslan burcuna 12 yıl sonra dönecek, bu fırsatı somut kazanımlar elde etmek, “yıkılmaz saraylar” inşa etmek için kullanmalısınız. 5 tane küçük  hedef peşinde gitmektense 1 tane büyük hedefi kovalayın. Jüpiter, 11 Ağustos 2015 tarihinden itibaren başak burcuna geçecek, bu nedenle 2015 yılının gelişim alanlarını 2 zaman dilimi olarak görmeniz gerekiyor çünkü bu geçiş yeni bir dönemin habercisi.. Peki ne demek oluyor? Birkaç madde ile özetleyeyim:
 1. iş hayatınızda güller açacak
 2. iyi kazanacak, çok harcayacaksınız
 3. bazılarınız kazanç patlaması yaşayacak
 4. zevklerinizin peşinde gideceksiniz, hayat güzelleşecek
 5. daha rahat yaşayacaksınız
 6. çok çalışacak, az yorulacaksınız
 7. güzel iş teklifleri alacaksınız
 8. iş değiştirmek istiyorsanız başaracaksınız
 9. iş kurmak için de doğru zaman
Kazancınız ve işiniz başta olmak üzere, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu dönem 2016 Ağustos’a kadar devam edecek. 2015 yılında hazırlıklarınızı yapmanızı öneririm, önünüzde hala 8 ay var. Şimdiden söyleyeyim: sadece çalışan, emek eden, hedeflerinin peşinden azimle ve iyimserlikle giden kazanacak. Jüpiter daldaki armudu pişirip ağzınıza düşürmez ama ektiğiniz her tohum kocaman birer ağaç olacaktır.

ASLAN BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Sınavlarımızın kaynağı Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, ak sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir. Satürn 21 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Eğer 45 yaşından büyük değilseniz, bu durumu daha önce yetişkin olarak hiç yaşamadınız, önünüzdeki yepyeni bir engelli koşu parkuru var, aşmanız gerekecek. Satürn 2015’e yay burcunda başlayacak ama 15 Haziran 2015-18 Eylül arasında yine akrep burcuna dönecek. Yani yılın 9 ayı bir burçta, 3 ayı ise başka bir burçta olacak. Bu nedenle 2015 yılına özel bir durum oluşacak ve 2 farklı konudan sınava gireceksiniz. Detaylı olarak anlatayım: 2013 yılından bu yana aile ilişkileriniz, ev hayatınız, gayrimenkul yatırımlarınız nedeniyle sayısız sınav verdiniz, teste tabi tutuldunuz. Kendinizi işinize vermiş olabilirsiniz çünkü ev hayatınız sorun alanı olduğu için eve gitmek bile istememiş olanlarınız olmuştur. Bu dönemin bir başka önemli özelliği, geçmişte yaşadıklarınızdan öğrendiklerinizin ve/veya size öğretilenin işe yaramadığını görmeniz oldu. Kendinizi yeniden konumlandırmanız gerekti, mesela nasıl bir eş olunmalı sorusunun cevabını bugüne kadar anne-babanızın ilişkisinden görmüş ve benimsemiştiniz ama bu süreçte onlardan öğrendiklerinizin sizin işinize yaramadığını fark edip kendi tavrınızı belirleme ihtiyacı duydunuz. Diğer taraftan, kişiliğinizi, imajınızı ve insanlarla ilişkilerinizi de aynı çerçevede gözden geçirme fırsatı buldunuz çünkü yaşadığınız zorlukları sizi mecbur bıraktı. Bir not düşeyim: 28-29 yaşında olanlar, bu süreci katmerli yaşadılar çünkü aynı zamanda Satürn Dönüşü’nün “titre ve kendine gel” temalı oyununa maruz kaldılar. Bu konuyu ileride yazmayı planlıyorum, şimdilik bu kadarını söylemiş olayım. 2015 yılının ilk gününden itibaren bu durum değişiyor: Ocak-Haziran 2015 arasında sevilmediğinizi, ilgi görmediğinizi ya da yeterince seveniniz olmadığını hissedeceksiniz. Bunu gurur meselesi yapanlarınız olacak (aslansınız sonuçta) ve muhtemelen eşine/sevgilisine sert tepkiler verecek. Diğer sınav konusu ise yeteneklerinizi, yani kendinizi ne kadar etkin kullandığınız olacak. Anlatayım efendim:
 1. “neden farkımı ortaya koymuyorum” diyeceksiniz
 2. “ben önemli biriyim, bunu herkes bilmeli” diyeceksiniz
 3. “eşim/sevgilim ya beni sevmiyor ya da sevdiğini belli etmiyor” diyeceksiniz, ne yapsanız olmayacak
 4. kendinizi göstermek isteyeceksiniz ancak girişimleriniz sizi tatmin etmeyecek
 5. neşe ve mutluluk eksikliği hissedeceksiniz
 6. bazılarınızın çocuklarıyla ilişkilerinde sorunlar çıkacak
 7. daha fazla romantizm, daha fazla cinsellik isteyeceksiniz
 8. spor yapmak, yorulmak isteyeceksiniz ancak zorlanacaksınız
Bir hatırlatma: Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü. 15 Haziran-18 Eylül arasında, 2 yılı aşkın süredir yaşadığınız aile-ev hayatı meseleleri yeniden karşınıza çıkacaktır ancak gündeminize girecek zorlukları aşmak için Temmuz ayının son 2 haftasında harekete geçmeniz gerekecek. Zamanı geldiğinde size hatırlatacağım mutlaka, şimdilik Temmuz ayının önemli olduğunu bilin.

ASLAN BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Değişmek kolay değildir, başka birine dönüşecek kadar değişmek ise ancak çok sarsıcı olaylardan sonra olur. 2008 yılı sizin için yeni bir dönüşüm sürecinin başlangıcıydı çünkü o tarihten bu yana hayatınızı rayına oturtmak, sorumluluklarınızı tüm gücünüzle sahiplenmek zorunda kalıyorsunuz. Bu dönüşüm süreci sonunda; sorunsuz/kusursuz işleyen, dertlerden uzak bir hayat inşa etmiş olacaksınız ve bir daha asla kendinizden(mesela sağlığa dikkat etmek)  ve görevlerinizden kaçmayacaksınız..Daha bitmesine yıllar var bu arada. Dönüşüm süreci yaşadığınız alan hayatınızın ve astrolojinin ilginç bir alanı: her yerde ve koşulda mükemmellik! Ne demek bu?
 1. iş hayatınız sorunsuz olmalı
 2. özel hayatınız dertlerden uzak olmalı
 3. sağlığınız yerinde olmalı
 4. kendi işinizi yapıyorsanız, çalışanlarınız en iyisi olmalı
 5. her bir gününüz verimli geçmeli
 6. sadece sizin değil, sevdiklerinizin hayatı da güzel olmalı
Yukarıda saydığım alanlarda sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Aslında sorunların kaynağı, yaşadığınız dönüşümün ta kendisi çünkü artık eskisine göre daha çok şey istiyorsunuz, yani daha iddialı birisiniz. Siz daha fazla güç/kontrol talep ettikçe, daha fazla sorunla karşılaşıyor, kendiniz dahil bir çok insanla mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz.  Olsun varsın, bu süreç faydalı, kıymetini bilin. Bu etkilerin kaynağı olan Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Gerileme dönemleri, bu gezegenin önümüze getirdiği/dikkatimize sunduğu olaylarda yaşanan sorunları aşmak için karakterimizde gerçekleşmesi gereken dönüşüme hazırlık dönemleridir. Aylar boyunca yaşadığımız sorunları içimize atarız ve gerileme bitmek üzereyken bir değişim/dönüşüm yaşarız. Gerileme bittiğinde ise artık başka birine dönüşürüz. 2015 yılı içinde, zamanı geldikçe, dönüşüm süreçleri hakkında yazmaya, önemli günleri size hatırlatmaya devam edeceğim.

2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, her ikisi de sizin için önemli konularda olacak: iş, kazanç, kredi, işbirliği, güç mücadeleleri ve gayrimenkul işleri..Birbiriyle alakasız görünebilir ancak aslında birbiriyle iç içe konulardır. 20 Mart 2015’te balık burcunda bir güneş tutulması olacak. Eğer bir gayrimenkul/araba için veya farklı bir alanda yatırım yapmaya hazırlanıyorsanız, gereken kaynağı bu tarihlerde bulacaksınız. Diğer taraftan, süregelen bir çatışmanın içindeyseniz (miras dahil), olayın boyutu değişecektir, güç/kontrol el değiştirir mutlaka. İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcunda gerçekleşecek ve mutlaka işiniz/kazancınız değişecektir. Peki neler olabilir?
 1. işinizi büyütmek/değiştirmek
 2. kazancınızı artırmak
 3. gayrimenkul almak-satmak
 4. büyük bir harcama/satın alım yapmak
 5. önemli bir atılım sonucu büyük bir güç elde etmek
Ben her zaman en olumlusunu yazma eğilimindeyim ama emin olun ki 2015 yılının tutulmaları güzel olacak. Eğer bugüne kadar doğru işler yaptıysanız, bilin ki güneş tutulmalarının sonuçları çok iyi olacak. Aksine, geçmişte bazı hatalar yaptıysanız, gelir/güç kaybı da yaşayabilirsiniz. 2015 güneş tutulmalarını zamanı geldiğinde detaylı yazacağım ama konuyu biliyorsunuz artık.

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum: 21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi 18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi 17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂 Sevgilerimle, Ceyhun]]>

26 comments

 • Arzu

  Aralık 14, 2014 at 11:52 pm

  Yine muhteşem bir yazı olmuş emeğinize sağlık.2008 yılının ortalarında başlayan ve ardından ameliyatla sonuçlanan bir sağlık problemim oldu.Bir an özel danışmanlık almışım hissine kapıldım.Resmen nokta atışı yapmışsınız,tebrikler!
  Değişim yaşıyorum çok canım acıyor,tek tesellim bu değişimlerin hayrımıza olacak olması.Başarılarınızın devamı dilerim.

 • canabis

  Aralık 16, 2014 at 4:15 pm

  Oz burcum koc olmasina ragmen aslan icin yazdiklariniz beninle daha cok ortusuyor.yukselenim aslan.ay,mars,merkur boga.saturn akrep.venus ikizler(tabi bunlar benim okuyabildiklerim).
  2008 mayistan itibaren yaklasik1,5 senelik surecte calisma hayatimla ilgili bir yapilanma oldu.bu havadan gelmedi.mesakkatli bir surecti ve ben gonullu bu yola girdim.bircok insan iliskim de bitti.2009-2012 zamani sosyal ve hareketliyken 2012den sonrasinda anlayamadigim sekilde mutsuzluklar,maddi kisitlamalar,elimi attigim islerin devam edememesi,her turlu isimde bir kisirlilik var.ivmenin surekli asagiya indigini hissediyorum.saturn yay transitine girerken rahatlayacagimi dusunmustum.ama sanirim bu surec devam edecek.

  • burcunagorecom

   Aralık 16, 2014 at 8:11 pm

   merhaba, aslında sorunlarınızın kaynağı koç burcunu etkileyen enerjiler gibi görünüyor. 2011 Mart ayında koç burcuna geçen Uranüs, Satürn enerjisinin 8.evinizde olması, kariyer/itibar meselelerini etkisi alan Pluto..
   ben anlattıklarınızda koç etkisi görüyorum, ne dersiniz?

 • melek

  Aralık 21, 2014 at 4:40 pm

  23 temmuz doğumluyum 2008 de hayatım değişti gerçekten ama sonrasında düzelme oldumu hayır. gerçekten okuduğum en örtüşen aslan yorumu idi. yükdelenemi bilmiyorum. söylediğiniz gibi ekim ayında işe girdim ama devamlığı nasıl bilmiyorum. gerçek bir umutsuzluk yaşıyorum.

 • ayse

  Aralık 23, 2014 at 10:08 am

  harıkaaaaaaaasınız

 • Aysu Durgun

  Ocak 7, 2015 at 5:18 pm

  Aslan burcuna Jüpiter girdi diye sevinirken, malesef sizin yazinizdan cok olumsuz etkilendim cogu seyler son derece karamsar. yani üzgünm ama begenmedim

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2015 at 5:25 pm

   yazıyı mı beğenmediniz gerçekleri mi?

 • Aysenur

  Şubat 18, 2015 at 2:38 am

  Zafer bey merhaba ikizler burcuyum yükselenim koc daha cok yükselen burcumun özelliğini taşıyorum..Bu durumda burc yorumlarimda kendi burcumumu takip etmeliyim yoksa yukselenimi mi ?

 • Yasin

  Şubat 26, 2015 at 12:15 am

  Zafer bey meraba kova burcuyum yukselenim aslan 2012 den beri islerim rast gigitmiyor bu yuzden depresyona girdim bu durum ne zaman duzelir?

 • cbtcbt

  Nisan 1, 2015 at 1:46 am

  İyi günler, burcum aslan yükselenim yay ay burcum akrep. Hayat bana çok zor sanki 🙂 aklıma ne gelirse inanıyorum, kuruntu halinde ilerliyorum, üstüne gidiyorum ve genelde ne yazık ki haklı çıkıyorum. Boşver demek istiyorum, görünüşte boşver desemde içten diyemiyorum dediğimde tam diyorum ama çok yıpratıcı ve uzun bir zaman alıyor. Aşk hayatım zaten hiç yolunda olmadı birde şimdi temmuzdaki bir sınava hazırlanma dönemindeyim, içimden olacağına inanıyorum. Fakat sanki aşk hayatım yoluna girse ve her yanlışı düzeltmeye çalışma takıntım gitse daha huzurlu olacağım ben 2007lerden beri arkadaş ve ilişki konusunda çok yıprandım. Bu durumun kırılma noktası ne zaman. Bir de şimdi satürn yaya geldi hoş geldi, sınavlara devam mı 🙁 (ek bilgi güneş 7. Evde, ay 10., merkür venüs ve mars başakta 8. Evde, jüpiter yengeçte, satürn oğlakta 12. Evde, Uranüs 12. Evde, Neptün 1. Plüto 10. Evde) şimdiden çooook teşekkürler, başarılar.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 1, 2015 at 3:14 am

   Merhaba 🙂 sanıyorum BurcunaGöre’yi yeni keşfettiniz, öncelikle hoş geldiniz.
   yorumunuzdan çıkardığım sonuç, 3 temel etken var:
   1- transit Pluto: 2008 de oğlak burcuna geçti, 6. evinizde
   2- natal Merkür-Venüs-Mars: hepsi başakta ve 8.evde olunca, 2006-2009 Satürn başak, 2004-2011 Uranüs balık
   3- natal güneş 7. evde: aşk hayatınız her zaman astrolojik etkilere açık olacak
   özellikle 1. ve 2. madde sizi başka birine dönüştürmüştür çoktan..ne zaman biter?
   astrolojik etkiler açısından 1. madde dışında işler yolunda aslında, bitti onlar ancak 2012-2014 haritadan bağımsız olarak herkesi çok sarstı, onu hatırlatayım.
   son olarak, 8. evin özelliklerini ve sizi nasıl biri yaptığını öğrenin, eğer bilmiyorsanız, sorunları aşmanız kolaylaşır.
   sevgiler, Ceyhun

  • cbtcbt

   Nisan 1, 2015 at 7:38 pm

   Çok teşekkür ederim yorumlarınız için, astrolojik terimlerinizi çözmeye çalışıp, 8. Evi araştırıcam. Umarım aşk hayatımın astrolojik etkilere açık olması kötü bir durum değildir.

  • cbtcbt

   Nisan 2, 2015 at 4:58 am

   Sizin yorumunzdan sonra iyice araştırdım özür dileyerek bilgilerimi yanlış yazdığımı fark ettim, eğer vaktinizi çok almazsam bir daha bakabilir misiniz uygun bir zamanınızda Kesin bilgi: (güneş 9.Evde aslanda, ay11de akrepte, merkür ve mars başakta 9.Evde, venüs başakta 10. Evde, jüpiter yengeçte 8.Evde, satürn Uranüs Neptün 2. Evde oğlakta, pluto 12evde akrepte, true node 3.Evde kovada, chiron 8. Evde yengeçte) bu kadar üstüste sıkmak istemezdim üzgünüm sadece yanlış olunca içim elvermedi, şimdiden sağolun.

 • sevgi

  Nisan 11, 2015 at 7:13 pm

  23 temmuz 1976 cuma ezani sonrasi artvinde dogmusum yukselen ve ay burcumu bilmiyorum beni aydinlatirmisiniz.ve gercekten uzak cevrem tarafindan sevilmedigimi hissediyorum kasimdan beri insanlar uzak davraniyorlar ne zaman bu hisler gecer.

 • tugce

  Nisan 19, 2015 at 5:40 pm

  Zafer Bey merhaba.Ben bu satırları yazarken siz nisan ayı yorumları ile mesgulsunuz.Kolayy gelsinn:)sizi yeni keşfettim.Cok samimi buluyorum yorumlarınızı ve nokta atısı yapıyosunuz tebrık edderım.Özellikle 2008 yılı için yazdıklarınız…cevremdeki insanlara baktıgım da 2008-2009 yılı baslangıclar yapmıslar.Kimileri için guzel kimileri için sancılı baslangıclar…Bunun astrolojık etkısını cok merak edıyordum.Benım de hayatımda sancılı baslangıclar yarattı. benım ve kardesımın.ikimiz de eğitim hayatımızı yarıda bırakıp bastan baslamak zorunda kalmıstık.cok zor gunlerdı.Ve dedim ki madem bunlar basıma geldi bnde hayallerımın pesınden kosmalı ve yuregımdekı ısı yapmalıyım.Her ne kadar tatmın edıcı basarılar elde edememıs olsam da ugrasıyorum ve inş basarılı olurum.Uzerımden su karamsarlıgı atarsam cok daha ıyı olucak:D Bir soru sormak ıstıyorum.yukselen burc %70 öz burc %30 etkılıdır dıyorlar.yukselen burcumun yorumlarını mı dıkkate almalıyım? 25 temmuz 1988 dogum tarıhım.dogum saatım tam bellı degıl ama sabah ezanı okunurken dogdun demıslerdı.sanırım yengec oluyor:(:( yengece göre mı degerlendırmelıyım? tesekkurler ıyı kı varsınız:)

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:25 pm

   Tuğçe hanım merhaba,
   her zaman aslana göre okuyun, hayatın temel yönünü/yolunu burç belirler..
   aslan olmak için iyi bir dönem, en büyük başarılarınızı muhtemelen önümüzdeki 15 ayda yaşarsınız..
   şimdiden başarılar dilerim 🙂
   aramıza hoş geldiniz bu arada 🙂 🙂
   sevgiler

 • filiz Aktaş

  Mayıs 14, 2015 at 12:30 am

  Merhaba zafer bey yazıyı okumami istemistiniz ben defalarca okudum ancak ben bu yatirimi 5 subat 2013 yılında yapmisim yani neptun ve marsin balik burcuna geçtiği hafta 8.evde şimdi ben zarar edicek bir yatirimmi yapmis oluyorum biraz kafam karıştı bayagi umitlendirmislerdi bizi ama yinede gökyüzü artik benim için çok önemli siz de gökyüzü rehberimizsiniz bizim esim hiç haz etmez iken o bile bir şey yapicakken burcuna göre ye bir göz at diyebiliyor bunun için de ayrica çok teşekkür ederim sevgiler saygilar

 • Gizem Cebeci

  Mayıs 23, 2015 at 11:34 am

  Zafer Bey Merhaba,
  Ben sitenizi bugün keşfettim:( çok güzel bir yazı yazmışsınız teşekkür ederim.Herkesin sorusuna yetişmenin mümkün olmadığını tahmin ediyorum ama güzel şeyler olacak gibi hissediyorum (her ne kadar hayatımda bunun tersi olsa da her açıdan) Burcumun gidişatına bakarak aslan burçlarının aşk hayatının iyileşeceğini söylemek mümkün mü ? Geri dönüşler yada yeni bir ilişki olarak..
  teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 23, 2015 at 4:16 pm

   Gizem hanım aramıza hoş geldiniz 🙂
   astroloji geleceğe dair kesin bilgiler vermez ancak olasılıkların nerede yoğunlaştığını ve potansiyelin ne olduğunu keskin bir şekilde söyler.
   evet aslan burcu için her alanda olduğu gibi ilişiler alanında da potansiyel yüksek olacak Ağustos ayına kadar.
   umarım gönlünüze göre olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • Dilek

  Mayıs 31, 2015 at 4:32 pm

  Zafer bey merhaba…çok samimi ve anlaşılırsınız,öncelikle bunun için teşekkür ederim :)…Ve ben 17 ağustos doğumlu bi aslan olarak iyi niyetimin imtihanını veriyorum 2008den bu yana.çok iyi değil,yeteri kadar iyi olmayı öğrenmeye çalışıyorum…İçimde büyük bir heyecan,sabırsızlık duygusu var,sanki bişe olmak üzere(ama iyi bişe 🙂 )…Haziran ayı için aslan yorumunuzu göremedim,biraz bizden bahsetsenize 😉 sevgiler saygılar…

 • ilayda

  Haziran 21, 2015 at 7:34 pm

  Merhaba ceyhun bey yazılarınızı dönüp dönüp okuyorum.aynen Aynenn yazdığınız gibi. Herşey ev aile ilişkiler o bahsettiginiz hisler is hayatı 2008 den beri süren kosturmaca sıkıntılar. … 28 yaşındayım az kaldı agustosda 29 olucam doğum haritamda atesden başka element yok denebilir. Bir elin parmagina geçmez. Çoğunda aslan da venüs de. .. ve Saturn geldi geliyor burda işte. Hayatımın tam ortasında beni deli ediyor. Şimdi birde venüs aslan da gerileyecek diyorsunuz? Nasıl olacak bu işler? Daha mı kötü daha mı iyi olur venüs le hangisi?

 • hatice

  Haziran 22, 2015 at 3:21 pm

  Merhaba ben 10.08.1982 cuma 04.30 doğumluyum yukselenimi öğrenmek istiyorum nokta atislariniz süper birde 2 hafta önce ameliyat oldum lakin iyileşmem uzun sürdü bağlantısını da söylermisinz.öğretmenim istifa etmeyi düşünüyorum özel bi atölye açmayı da düşünüyorum ama kararsızım onerinizi soylerseniz sevinirim sevgiler..

 • deniz

  Temmuz 20, 2015 at 12:09 pm

  merhaba, ben 37 yasındayım hiç evlenemedim.hiçbir ilişkim de yok ,hep tanısıyoruz 1-2 görüşme sonra kavga cıkıyor terkediyorlar
  acaba bu yıl evlilik ve bebek mümkün mü? 30 temmuz 78 dogumluyum..
  teşekkürler selamlar

  • deniz

   Temmuz 20, 2015 at 12:10 pm

   bir de ben gece 24.00-02.00 sularında dogmusum yukselenım ne olur?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 1:02 pm

   Doğum yeriniz?

  • deniz

   Temmuz 20, 2015 at 12:21 pm

   yine ben 🙂 hoşlandıgım cocuk yay burcu.. neden istediğim halde olmuyor önce çok ilgiliydi onu sıkbogaz ediyormusum, sadece yürüyüse gidelim demiştim ne var ki bunda.. sürekli evde tavuk gibi oturmak istiyor.. eğer bu iş böyle bitip giderse, kahrımdan ölürüm.. düşünün yani ben; aslan…

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin