Yükselen AslanASLAN BURCU – 2 TEMMUZ GÜNEŞ TUTULMASI

Haziran 22, 2019by Yasemin YAPICI4

2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, size hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

*Aile büyüklerinizle ilişkilerinizin seyrini değiştirecek, aile içi dengelerin yeniden kurulmasını gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazen böylesi durumlar yaşanan sağlık sorunları nedeniyle olur bazen geçmişte yaşananların unutulmaması nedeniyle…

* Sizin ya da yakınlarınızın doğum yapacak / yapmış olması nedeniyle ailevi ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir. Artık destek ve yardımcı olmak için yanlarında bulunmanız gerekebilir ya da onlar sizin yanınızda olmak için belki geçici olarak sizle yaşamaya başlar ya da daha sık ziyaret ederler.

* Evinizle ya da diğer gayrimenkulünüzle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Mülkünüzü sattığınız için ya da yaşadığınız şehir / muhit değişeceği için ev değiştirebilirsiniz.

* Tutulmayla birlikte yaşanacak olumsuz gelişmelerin ya da geçmiş aylarda yaşadığınız baskıların üstesinden gelmek için bir uzmandan psikolojik destek almaya başlayabilirsiniz.

* Hiç beklemediğiniz insanların yaptıkları haksızlığa ve hatta düşmanlığa şahit olabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizin seyrini tamamen değiştirecektir.

* İbadete başlayabilirsiniz; ya da ibadete ayırdığınız zaman artabilir.

* Sosyal ilişkilerinizin değişmesine neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni mevcut arkadaşlarınızla oluşan huzursuzluk da olabilir sosyal hayatınızdaki gelişmeler de… Örneğin bazılarına kızabilirsiniz ya da ailevi nedenlerle ( çocuğunuz nedeniyle) evde zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

 

4 comments

 • Hanafta

  Temmuz 2, 2019 at 8:54 pm

  Tasiniyorum.iliskimi bitirdim buyuk bir kazik yedim.her seyim altust oldu.umarim artik iyi seyler olur.

  Reply

  • Zehra

   Temmuz 4, 2019 at 11:32 pm

   Yükselen derecesine gore yazardıniz artik önemsemiyormusunuz ceyhun bey?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2019 at 1:14 pm

   Zehra hanım 1000 kişiden sadece 50 kişi yükselen burcunu biliyor, onların içinden de 5 kişi derecesini biliyor. Yükselene göre yazınca bile birçok insanın morali bozuldu, dereceler hepten kafa karıştırdı.
   Sonuçta 1000 de 5 lik dilimde olmanın bedelini derecelerden mahrum kalarak ödüyorsunuz 🙂 Fakat siz de bu soruyu daha kibar sorabilirsiniz, benim duygularımı hiç önemsemediğiniz belli. Neyse ki ben alıştım kinayelere, sitemlere, tavırlara..

 • Mira

  Temmuz 3, 2019 at 10:36 pm

  Hicbirsey yolunda gitmiyor ailem kizim iliskiler iftiralar yalanlar hastalik 18.08.90 dogumluyum yukselenimde basak ama bunlar ne zaman duzelecek cok yoruldum Allaha ddualar ediyorum duzelmesi icin hayirlisi

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin