2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, size hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

*Aile büyüklerinizle ilişkilerinizin seyrini değiştirecek, aile içi dengelerin yeniden kurulmasını gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazen böylesi durumlar yaşanan sağlık sorunları nedeniyle olur bazen geçmişte yaşananların unutulmaması nedeniyle…

* Sizin ya da yakınlarınızın doğum yapacak / yapmış olması nedeniyle ailevi ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir. Artık destek ve yardımcı olmak için yanlarında bulunmanız gerekebilir ya da onlar sizin yanınızda olmak için belki geçici olarak sizle yaşamaya başlar ya da daha sık ziyaret ederler.

* Evinizle ya da diğer gayrimenkulünüzle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Mülkünüzü sattığınız için ya da yaşadığınız şehir / muhit değişeceği için ev değiştirebilirsiniz.

* Tutulmayla birlikte yaşanacak olumsuz gelişmelerin ya da geçmiş aylarda yaşadığınız baskıların üstesinden gelmek için bir uzmandan psikolojik destek almaya başlayabilirsiniz.

* Hiç beklemediğiniz insanların yaptıkları haksızlığa ve hatta düşmanlığa şahit olabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizin seyrini tamamen değiştirecektir.

* İbadete başlayabilirsiniz; ya da ibadete ayırdığınız zaman artabilir.

* Sosyal ilişkilerinizin değişmesine neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni mevcut arkadaşlarınızla oluşan huzursuzluk da olabilir sosyal hayatınızdaki gelişmeler de… Örneğin bazılarına kızabilirsiniz ya da ailevi nedenlerle ( çocuğunuz nedeniyle) evde zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz.