AŞKTA BURÇ UYUMU ANALİZİ

Yazar 

Aşkta burç uyumu analizi yaparken, ağırlıklı olarak Venüs’ün konumuna bakacağım. Diğer gezegenlerin etkilerini de incelemeye kalkarsam, çok uzun bir yazı yazmak zorunda kalırım, okurken sıkılmanızı istemiyorum.

Burç uyumu analizi yaptığım önceki yazımda olduğu gibi, bu yazımı da, yazılarımı takip etme nezaketini gösteren çok değerli bir okurum için yazdım. Sevgilisi ile uzun süredir tanışıyor olsa da, ilişkisine yönelik derinlikli bilgi ve farkındalık sağlayacağına inanıyorum. Zaten kolayca anlaşılmayacak bir sevgilisi var, hatta O bile kendini tam anlayamamış olabilir 🙂 Umarım sevgilisi ile arasındaki burç uyumu analizimi sever. Eminim ki, siz de bu yazıyı severek okuyacaksınız.
İlişkilerimizdeki uyumu Venüs belirler. Hem insanlarla ilişkilerimizdeki tercihlerimizi ve bakış açımızı, hem de eşimizle/sevgilimizle uyumlu ve mutlu bir ilişki yaşayıp yaşayamayacağımızı, doğum haritamızda Venüs’ün konumuna bakarak anlarız.

Venüs Yay vs Venüs İkizler 

Venüs yay burcunda iken doğanlar, ilişkilerinin hayatlarına bir anlam katmasını, dünyalarını ve ufuklarını genişletmesini isterler. Bu nedenle, sevgilileri/eşleri ile (bundan sonra “eşleri” diyeceğim) gezmek, yeni yerler keşfetmek, görmedikleri bir yerde, bulunmadıkları ortamlarda bulunmak isterler. Eşlerine “hadi tatile gidelim” diyorlarsa, ilişkilerinde mutludurlar. Ancak ilişkilerinde sorun yaşadıklarında ilk yaptıkları şey, uzaklaşmak olur. Bir tartışma sırasında, hepimizin farklı bir tavrı olur. Onlar, ortamı terk edenlerdir. Giderler ve bir süre gelmek de istemezler.
Venüs ikizler burcunda iken doğanlar, eşleri ile sohbet etmek, gün içinde yaşadıkları şeyleri onlara anlatmak isteyen, eşleri ile her şeylerini paylaşmayı ilişkinin gerekliliği sayanlardır. Eşlerinin onlara küsmesi kadar onları yaralayan başka ne olabilir? Sert sözleri, bağırarak söylenenleri, kötü bir bakışı, ilişkinin kötü gittiğinin işareti olarak görürler. İlişkilerinde ne kadar mutlu olduklarını anlamak için, eşleriyle ne kadar sohbet ettiklerine, onlara hayatlarına dair neleri anlattıklarına bakmak yeterlidir. Mutsuz olduklarında, ilişkilerinde sorun yaşadıklarında çözmek için konuşmak ister veya kendileri kırıldıysa tepki olarak konuşmamayı/küsmeyi tercih ederler.
Venüs yay-ikizler ilişkisi, sadece bu yönüyle bakınca ideal bir ilişkidir, birbirini tamamlayan uyumlu bakış açıları sağlar. Ancak her şey bununla bitmiyor. Doğduğumuz anda, gezegenlerin birbirleriyle etkileşimi, karakterimizin en çarpıcı niteliklerini belirler, üzerimizde çok ama çok güçlü etkileri vardır. Şimdi detaylandıralım:

 

Senin Venüs Analizin

Sen, aşk ile nefreti birlikte yaşayan, deliler gibi aşık olup aynı zamanda öfkelenebilen tutku dolu birisin. Hayalini kurduğun ilişkinin, bu dünyada tanımlı aşkın sınırlarını aşabilecek, gerçek üstü bir yanı var.
İlişkinde ince bir çizgi var, bir tarafında aşk, diğer tarafında öfke var. Sen ya bir tarafındasın ya diğerinde. Sevdiğin zaman ne yaparsa yapsın kızmaman gerektiğini düşünüyor, kızdığın zaman kesinlikle sevmemen gerektiğini hissediyorsun. Bu sende çok güçlü bir ikilem yaratıyor, orta yolda ilerlemek en büyük mücadelelerinden birisi olacak.
Ayrıca, bir taraftan eşinle kimsenin yaşayamayacağı kusursuz bir ilişki yaşamak istiyor, diğer taraftan duygularını olduğu gibi ifade etmekten kaçıyorsun. Senin eşine karşı hislerini kontrol etme isteğin, başka bir deyişle, duygularının sadece senin istediğin kadarının bilinmesi yönünde “cool tavrın”, biraz mesafeli görünmene neden oluyor. Duygularını göstermiyor değilsin ama her zaman kontrollü…
Tüm zamanını eşine ayırmak sana göre değil. Senin ilişkini yaşarken aynı zamanda bağımsız bir hayatın da olabilmeli. Bu nedenle, örneğin eşin farklı bir şehre taşınsa, ilişkinizi devam ettirmek sana hiç de zor gelmez. Biliyorsun bazı insanlar için bunu yapmak çok zor, ama sen onlardan değilsin. Eşine de aynı özgürlüğü verirsin, her an senin yanında olmasını, hayatını sana adamasını istemezsin.

O’nun Venüs Analizi

Şunu hissediyor: seninle birlikteyken ne kadar mutlu olursa olsun, bir süre sonra bağımsızlığını yitirdiğini, özgürlüğünü feda ettiğini hissedip sıkılıyor, uzaklaşmak istiyor. Senden sürekli ilgi ve sevgi bekliyor, göstermezsen onu sevmediğini düşünüyor, gösterdiğinde ise onu çok sıktığını…Büyük bir ikilem!
Doğum haritasında bu etki olanlar, eşlerini her zaman şaşırtırlar çünkü ne istediklerini bilmiyormuş gibi davranırlar. Halbuki her zaman sevgi ve aşk beklerler ancak bulduklarında sanki boğuluyormuş gibi hissedip uzaklaşırlar. Sonra neden bana sevgi göstermiyorsun der, bir süre sonra, senin şaşkın bakışların arasında, yine kaçacak yer ararlar.
Ayrıca, sendeki duygularını kontrol etme isteği, bir yönüyle onda da var ancak senin hislerin sağlıklı iken onunki sıkıntılı. Kendisi bile bilmiyor ama bilinçaltının derinlerinde şu düşünce var:
Ben aslında sevilmeyi hak eden biri değilim, beni kim niye sevsin ki? Zaten eşim de beni gerçekten sevmiyor, onun derdi başka. Beni param için seviyor, benim imkanlarımı kullanmak için benimle birlikte olmak istiyor, bana katlanıyor. Yine de ona teşekkür ediyorum, ben de gereğini yapacağım.
Bu nedenle, ilişkinizi, sevilmeyi hak etmeyen birinin gözüyle, ona sevgi gösterme nezaketini (bir sebeple) gösterdiğin için sana karşı bir görev olarak algılıyor. Duygularını rahatça ifade etmek yerine seni mutlu etmesi gerektiğini düşünüyor. Zaman zaman, sana olan güvenini yitiriyor, “kesin beni bırakacak” diyor. Bol bol kıskançlık yapmasının gerçek sebebi, kendisinin sevilmeyi hak etmeyen biri olduğuna ve senin onu gerçekten sevdiğine inanmaması.
Ayrıca, eşinin sana karşı davranışlarında hesaplı hatta bazen manipülatif olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekte olduğu kişiyi gösterdiğinde onu sevmeyeceğine inandığı için, senin sevgini kazanmak için “başka birini oynuyor” olabilir. Aslında daha net konuşayım: evet, oynuyor! Senin onu bırakacağından, beğenmeyeceğinden o kadar korkuyor ki, ilişkinizi kontrol altında tutma isteğine bir türlü hakim olamıyor. Bu yüzden ara sıra seni deniyor, ağzından laf almaya çalışıyor hatta sadakatini sorguluyor. Korkusu o kadar yoğun ki, kendisini olduğu gibi göstermesi çok zor.
Bu etki altında doğanlar, sevgilerini açıkça gösterdiklerinde eşlerini kaybedeceklerine inanırlar. Bu nedenle sevgilerini göstermeyi, bir anlamda ilişkilerinin ölüm fermanı olarak değerlendirirler.

 

BURÇ UYUMUNUZ

Sen, sağlıklı ilişkiler yaşayabilecek birisin ancak yaşamak istediğin ilişki türü, aslında bu dünyada olmayan bir ilişki olabilir. Eşini, onun benliğini ve temsil ettiği şeyleri, kendini tanımlama aracı olarak görmemelisin. Bunu değerlendirmeni ısrarla öneriyorum.
O, sağlıklı ilişkiler yaşayabilecek birisi olmak için kendini tanımaya çok ama çok zaman ayırmalı. Doğduğunda venüs ile diğer gezegenler arasındaki olumsuz etkileşimler, uzun soluklu mutlu bir ilişki yaşamasını herkesten daha zor hale getiriyor. İlişkinizde her ne yaşıyorsanız, kendini suçluyor olduğuna inanıyorum çünkü sende bu yönde etkiler var ancak bilmelisin ki, senin kesinlikle suçun yok. Eşinin iç dünyası karmaşalarla dolu.
İlişkilerde uyum analizi yaparken çok daha iyimser yazmak isterim elbette ama benim görevim gerçekleri olduğu gibi söyleyip sizin farkındalığınızı artırmak…Üzerine düşünülmesi gereken analizler yapmaya devam edeceğim.

Sevgiler.

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

66 Yorum

  1. Tuğba

    02/06/2014

    Ben oğlak sevgilim boğa burcu xx.xx.1987 _ xx.xx.1983 analize bakabilirmisiniz

    (BurcunaGore.com Notu:bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için doğum günü bilgilerinize “x” işareti koydum.)

    • burcunagorecom

      02/06/2014

      Elbette bakarım, twitter veya fb’dan doğum günü-yeri-saatini mesaj atmanızı isteyeceğim, özellikle saati net olarak söylemeye çalışın (örneğin 2-5 arası gibi olmasın)
      Ancak, sizi bir süre bekleteceğim çünkü ilk okurlarıma verdiğim sözler, yaz aylarında bitecek. Takip etmeye devam edin, en çok etkileşimde bulunan, yalnız olmadığımı hissettiren okurlarıma öncelik verdim bugüne kadar. Bu da ipucu olsun 🙂

      • Simge

        08/01/2017

        Banada bakar mısınız suan çok ihtıyacım var sadece biriyle haritama bakıp olmaz üzülürsün veya ol demenize ihtycam var .

  2. sezen

    01/07/2014

    Yalnız degilsin 😀 Kısa süre içinde müthiş şeyler olacak , demedi demeeee ;D sevdim seni. Ve bu sevgi çoğalacak (karıncalar gibi) 🙂

  3. kadriye

    04/07/2014

    yazılarınızı merak içinde severek takip ediyorum ben yay burcuyum sizin yazılarınızı önce okumuş olsaydım önlem almam daha kolay olabilirdi sevgi saygılarımla müthişsiniz

    • burcunagorecom

      06/07/2014

      çok tşk 🙂

  4. burcin

    01/09/2014

    sevgili burcuna gore:)

    yakin cevremde sizi ilk fark eden bendim ve su anda benim sayemde en az 50 kisi daha size bayiliyor ve takip ediyor..ama en cok ben bayiliyorum :))ama mesela yukardaki duygulari yaratan acilari da belirtseniz benim gibi astrolojiye merakli olanlar icin birazcik daha ogretici olabilir..tabi “oyle bir amacim yok ki” diye bir yanit verebilirsiniz…ama oyle dusunmeyin ben sizden biseyler ogrenmek cok isterim ..ve videolu anlatimlarinizi dort gozle bekledigimi de belirterek sevgilerimi yolluyorum.

    • burcunagorecom

      02/09/2014

      merhaba, mesajınızı keyifle okudum, tşk ederim 🙂 açıları ve diğer teknik meseleleri özellikle kullanmıyorum, sıkıcı olabilir diye…video anlatımlarında bahsederim açılardan 🙂

  5. fatma

    06/09/2014

    Merhaba burçlar değişmiş diolar aslı varmı bu söylenenin

    • burcunagorecom

      07/09/2014

      hayır değişmedi 🙂

  6. suli

    14/10/2014

    Horoskop analiz yapıyor musunuz?

    • burcunagorecom

      14/10/2014

      merhaba, kişisel analizler yapmıyorum artık 🙁
      ilginize tşk ederim.

  7. cisem

    23/10/2014

    Merhaba
    Yazilarinizi severek okuyorum ben yay13.12.86 dogumluyum sevgilim25.08.85 dogumlu biz 7 yil once arkadas araciligiyla tanistik kisa zamanda birbirimizi daha da sevdik ancak 1ay boyunca oldu ardindan ben istanbula ailemin yanina dondum okulum bitince o sure zarfinda askere gitti ama biz yine de telefonla gorusuyoduk ancak 1 yil sonra benden ayrilmak istedigini soyledi ancak 3 yil sonra bana face den arkadaslik istegi gonderdi iliskisi varken bende kabul ettim ancak kiz arkadasi beni sildi ben den ayrilmasinin sebebi mesafe diye soyledi
    Herneyse ben yinede herseyi sindirdim ancak iliskisi varken benimlede gorusuyodu ancak bir sure sonra benimle devam etti yoluna ancak ben bu sefer sevgisini daha dolu gosyermesini istedim o da benden ayrildik aradan 2 yil sonra evlendi ben simdi hem emek hem cefa cektim ancak icimden bi ses tekrar geri donecek diyo ben napiyim acil yazinizi ve yasadiklarimla ne yapacagim ben kotu hissediyorum

  8. nurlana

    29/01/2015

    yazılarınızı merakla okuyoruz.Yorumlarınızın çok samimi bir dille yazmanızı beyendim 🙂
    Ben 18.08.1982 saat 00.10 Bakü doğumluyum.Sizden ricam evlilik ne zaman,nasıl bi erkek figürü olua bilir? yardımcı olursanız çok sevinerem 🙂

    • Zafer Ceyhun

      29/01/2015

      Nurlana hanım merhaba 🙂
      ilginiz için çok tşk ederim..
      1- evlilik ne zaman? – onu kimse bilemez 🙂
      2- nasıl bir erkek? – yükselen burcunuz boğa görünüyor. (doğru ise) yengeç -başak- balık ve oğlak burcu erkekleri tercih edin..
      mutluluklar dilerim, her şey gönlünüze göre olsun.
      Ceyhun

  9. nurlana

    30/01/2015

    evet boğa.Teşekkürler,sizin de her şey gönlünüzce olsun 🙂

  10. Büşra

    03/02/2015

    Gerçekten çok güzel bir site, başarılı. 🙂
    Bişey sorucam, benim Venüs terazi burcunda, erkek arkadaşımda başak..
    Uyumlu diye biliyorum bu iki burcu ama..?

    • Zafer Ceyhun

      04/02/2015

      Büşra hanım çok tşk ederim 🙂
      burç uyumunda pek çok faktör vardır, Venüs-Güneş burçlarının uyumu da onlardan biridir.
      sorunuzun cevabına gelince, en uygun konumlara sahip olduğunuzu söyleyemem..
      sevgiler, Ceyhun

  11. Büşra

    03/02/2015

    Benim burcum başak, yükselen aslan, ay burcum koç.
    Onun burcu akrep, yükseleni terazi, ay burcu boğa.
    Ne düşünüyorsunuz cidden merak ediyorum? 🙂
    İnişli-çıkışlı bir ilişkimiz var.
    Ve astrolojide ne derece uyumluyuz, biraz bilgim olmasına rağmen, anlayabilmiş değilim.

    • Zafer Ceyhun

      04/02/2015

      bu sorunuza detaylı cevabı ileride vereyim 🙂

  12. Büşra

    04/02/2015

    Kesinlikle, en uygun konumlar değil..
    Sabırsızlıkla bekliyorum, şimdiden teşekkürler Zafer bey. 🙂

  13. sadriye

    04/02/2015

    Burç analizi istesem bakabilir misiniz

    • Zafer Ceyhun

      04/02/2015

      Sadriye hanım merhaba,
      ara verdim ama önümüzdeki aylarda yeniden başlayacağım, takip edin olur mu, başlamadan önce duyurusunu yaparım..
      sevgilerimle, Ceyhun

  14. Mehmet

    05/02/2015

    Merhaba. Yorumlarınız harika. 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim. Oğlak burcu, yükselen oğlak, doğum haritası Venüs kovada retro, merkür kova. Mars, satürn, pluto terazi. Uranüs, neptün yay. Satürn akrepte. 82 doğumluyum. Böyle bir erkeğin evlilik burç uyumunu(venüs uyumu) ve evlilik ihtimalini nasıl görürsünüz? Kolay gelsin. 😀

    • Mehmet

      05/02/2015

      Pardon Jüpiter akrepte olacaktı. Yanlış yazmışım. 🙂

    • Zafer Ceyhun

      05/02/2015

      Mehmet bey tşk ediyorum 🙂
      burç uyumu için 2 kişinin bilgileri lazım, nasıl yapsak?

  15. Mehmet

    05/02/2015

    Aslında ben tahmini sormuştum. 🙂 Benim venüsüm kova burcunda retro. Jüpiterim akrepte. Yukarıda verdiğim bilgilere dayanarak hangi burçlarla anlaşabilirim ve venüs pozisyonları ne olmalı?

    • Zafer Ceyhun

      05/02/2015

      Mehmet bey sorunuza cevap vermem için bir analiz yapmam lazım ama biliyorsunuz henüz kişisel analizlere başlamadım..
      ilerleyen aylarda inşallah, bu aralar zamanım olmuyor malesef.
      sevgiler, Ceyhun

  16. dilek

    08/02/2015

    Gunes aslan yukselen yengec ay ikizler hangi burclarla uyum saglarim ikinci evliligimde hata yapmak istemuyorum. Yardim lutfen :/

  17. Büşra

    17/02/2015

    Kişisel analiz yapmaya ne zaman başlayacaksınız acaba Ceyhun bey?

  18. Didem

    08/05/2015

    Zafer bey merhaba iliskilerde venus saturn karesinin hic iyi bir rolu olabilirmi tesekkurler

    • Filiz Özdemir

      14/02/2017

      Kısıtlayıcı bir etkisi olur. Havanız daha soğuk ve mesafeli yansır.

  19. yasemin

    22/05/2015

    05.ekim.1987 saat :14.00 ben ise 04.mart.1990 saat:17:00 de dogmusum uyumumuzu merak ediyorumtesekkurlerr

  20. Ahsen

    24/06/2015

    Sevgili burcunagore,
    Ben Koc burcuyum esim Kova dogum tarihlerimiz benim 14.04.1987 12:30, esimin 07.02.1975 05:30 burc uyumumuzu yazabilir misiniz

    • Zafer Ceyhun

      24/06/2015

      birkaç ay sonra başlayacağım analizlere Ahsen hanım,
      sevgilerimle, Ceyhun

  21. Zeynep

    11/07/2015

    Merhaba Ceyhun Bey,

    Siteniz ve astrolojik yazılarınız gerçekten çok güzel. Bir çok yerden takip ediyorum fakat sizinkiler kadar detaylı ve anlaşılır olana denk gelmemiştim. Keşke haftalık yada günlük yorumlarda paylaşsanız.

    Erkek arkadaşımla burç uyumumuza bakabilir misiniz. Malesef onun doğum saatini bilmiyoruz.

    Ben 24.03.1982, saat 22.50, doğum yeri Kütahya
    Nişanlım 26.08.1977, doğum yeri Bursa

    • Zafer Ceyhun

      11/07/2015

      Zeynep hanım merhaba, öncelikle ilginiz için çok tşk ederim 🙂
      Kişisel analizlere Ekim gibi başlamayı planlıyorum, duyuracağım mutlaka öncesinde, haberdar olursunuz..
      Her koşulda doğum saati gerekecek yalnız, bilginiz olsun.
      Sevgiler, Ceyhun

  22. Ayşegül

    30/07/2015

    Zafer merhaba bu gün tanıştım seninle süper yazilarin var firsat buldukca takip edeceğim. oglak burcuyum bu tarihe kadar yazdiklarinin birçoğunu yaşadım sanki hepsini bana göre yazmışsın 😉 teşekkür ederim

  23. Vuslat

    02/10/2015

    Yorumlarınızin bütünlüğü çok uyumlu. Belki ilerde 22 04 1978 saat:05:30 tarihine de yorumlarda bulunursunuz.iyi çalışmalar

  24. Hülya

    18/10/2015

    bir şey merak ettim yorumları okuyunca.Benim bildiğim öz burca göre karşı cinsin burç uyumu belirlenir.siz yükselen burca göre vermişsiniz…Hangisi doğru?

    • Zafer Ceyhun

      18/10/2015

      benim bildiğim doğru 🙂

  25. Nur

    19/10/2015

    Ben koç burcu yum yükselen oğlak ay burcum ay

    Nisanlimm balik

  26. Nur

    19/10/2015

    Plenum burcum koç yükselen oğlak ay burcum balık

    Nişanlım balik

  27. Nur

    19/10/2015

    Benim burcum koç yükselen oğlak ay burcum balık
    Nişanlım balik

    Ohhh nihayet doğru yazdimmm:)))

  28. Nur

    19/10/2015

    Doğum saati istemişsiniz
    01:30

  29. Nur

    19/10/2015

    Bu seferde tarihi yazmaya unuttum ya
    01.04.1973 01:30 istanbul

  30. Nur

    19/10/2015

    01.04.1973 01:30 istanbul bu benim doğum tarihim

  31. aysee

    01/11/2015

    Merhaba zafer bey benimde sizin yardımınıza ihtiyacım var sanırım.. 🙂
    3 Yıllık bi ilişkimiz var ve bizde bizi çözebilmiş değiliz yardımcı olur musunuz?
    benim doğum tarihim 21.01.1993 saat 11:30 12:00 arası
    onun doğum tarihi 20.11.1990..
    cevabınızı bekliyorum.
    kolay gelsin.. 🙂
    simdiden tesekkurler.

  32. Birisi

    03/11/2015

    Merhabalar.. Oğlak kadını ve ikizler erkeği burç uyumu nedir çok merak ediyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  33. Mirage

    04/11/2015

    Hem doğum haritam hemde ilişki uyum analizimi değerlendirebilirseniz sevinirim..yazılarınız çok bilgilendirici..yeni keşfettim ama bundan sonra daha dikkatle takip edeceğim..tarihleri ve isimleri maille gönderebilirim..☺

  34. Yaprak

    04/12/2015

    Ben koç burcuyum 15.04.1977 07 de doğmuşum sevgilim boğa burcu .06.05.1970 uyumumuz nasıl acaba. .

  35. marnia

    04/12/2015

    Sizi ilgiyle takip ediyorum. Yorumlarinizi, akici ve keyifli yazim tarzinizi cok seviyorum.

    Hayatimin cok zor bir donemindeyim. Birlikteligimle ilgili cok fazla kafa karisikligim var. Iliski uyum analizimi degerlendirebilirseniz cok sevinirim..

    benim dogum tarihim 14.02.1982 saat oglen 12
    sevgilimin dogum tarihi 31.07.1976 saat sabah 8.30

    simdiden tesekkurler:)

    • Zafer Ceyhun

      04/12/2015

      Merhaba Marnia,
      Burç uyumunda doğum saatinin önemi çok büyüktür, doğum saatleri de hemen her zaman yanlış oluyor.
      Bu nedenle burç uyumuyla ilgili hayat boyu sizi etkileyecek bir yorum yapabilmem için;
      1- önce doğum saatinizi netleştirmem gerekiyor (sorularıma aldığım cevaplara göre netleşiyor)
      2- sonra haritalarınızı karşılaştırmam gerekiyor.
      Ekim ayından bu yana uyum analizleri de yapmaya başladım, analiz süreci hakkında bilgi almak isterseniz mail atmanız yeterli:
      burcunagore@gmail.com
      sevgiler, Ceyhun

  36. Yaprak

    18/12/2015

    Ben koç sevgilim boğa 1977 oda 1954
    Aşk uyumumuz varmı acaba teşekürler

  37. Yaprak

    18/12/2015

    Pardon ben koç 38 yaşındayım oda boğa 54 yaşında

  38. Şengül

    29/02/2016

    Ceyhun bey sizi geç keşfetmiş biri olarak yorumlarınıza hayranım, benim DT: 17.12.71 yükselenim başak, erkek arkadaşmınki 29.05.75 o ikizler yükseleni kova yanlış hatırlamıyorsam. şimdi o ikizler ve ben yay ilişkimiz başlaığında ilk ay muhteşemdik 2 ay yavaşladı 3. ay nerdeyse bitme noktasına geldi gerekçe de onu sevgimden ilgimden fazlaca bunaltmış olmam 🙁 oysaki ilk başalarda o bana pervane oluyordu o benim ayaklarımıyerden kesiyordu ve kim daha çok seviyor tartışması yapıyor çok eğleniyoduk. şimdi ilşkiye 2. ye kez ara vemek istedi ve ben artık yoruldum ne yaapcağımı bilemiyorum şeytan diyor çek git herşeyi sil a onuda bi türlü beceremedim sanki elim kolum bağlanmış gibiyim :(( ne yapmalıyım ve sizce bu ilişkide ümit varmı ?(ilişki kasım 15 te başladı)

  39. BERİVAN

    01/03/2016

    CEYHUN BEY İYİ ÇALIŞMALAR.İLK DÜN OKUDUM YAZILARINIZI.BURÇ YORUMLARINIZI,DETAYLI ANALİZLERİNİZİ ÇOK BEĞENDİM.BİR İKİZLER OLARAK MART AYI İLE İLGİLİ -GÜZEL ŞEYLER GETİRECEĞİNE DAİR UMUT VAADEDEN- YAZINIZ İSE BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.BURÇ UYUMLARI İLE İLGİLİ YAZDIKLARINIZDA,HER BİR YAZI BELLİ BİR BURÇ İÇİN YAZILMIŞ GİBİ AMA YAZILARIN İÇERİĞİNDE HANGİ BURÇ VEYA BURÇLAR İÇİN ANALİZ YAPILDIĞI DA BELİRTİLMEMİŞ.AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.BİR DE İKİZLER İÇİN BÖYLE BİR UYUM ANALİZİ YAPARSANIZ ÇOK MUTLU OLURDUM.EMEĞİNİZE SAĞLIK.

  40. Nisa

    16/08/2016

    Merhaba Ceyhun Bey, yorumlarınızı cok dogru buldum Rica etsem benim de iliski analizime bakabilir misiniz? Buna su günlerde cok ihtiyacım var.Benim dogum tarihim 17.02.97 11.30 Bursa sevgilimin 05.06.98 Urfa 21:30

  41. Emine

    28/08/2016

    Meraba. Ben 17 Mayıs 1983. Saat 17:46 Isparta sevgilim 3agustos 1983 sabah 7 :00. İstanbul. İlişki ve evlilik analizi bakabilir misiniz

  42. Işık

    24/09/2016

    Merhaba. Yazilarinizi merakla ve ilgiyle okuyorum 🙂
    Ben 26.05.1988 saat 00.35 civarı izmir doğumluyum
    O 11.05.1988 saat 15.30 civari Ankara doğumlu
    Uyumumuzu merak ediyorum. Tesekkur ederim.

  43. Nuray

    28/09/2016

    Zafer Bey, yorumlarınız cidden çok doğru :)begenerek takip ediyorum her ay sık sık açıp burcumu okuyorum:)
    mail de attım ama nerden ulaşabılırım sızebilmiyorum umarım burdan cevap atarsınız Zafer Bey,
    Ben sizden doğum haritası yorumumu yapmanızı rica ediyorum 06.06.1981 şanlıurfa dogumluyum yükselenim Aslan eşim koç yukselenı koç oglumuzda başak yukselenı ikizler:)

    • Zafer Ceyhun

      28/09/2016

      Nuray hanım merhaba,
      Ne zaman mail attınız acaba, maillere dönülmesi konusunda ciddi kurallarımız var, kusura bakmayın lütfen..
      son 2 günde attıysanız eğer ancak döner Burcu hanım, yoğun mail trafiğinden dolayı.
      sevgiler, ZC

  44. Zafer

    28/09/2016

    Ask yorumu yapabilirmisiniz

  45. Zafer

    28/09/2016

    Selam Zafer bey bende adasiniz Zafer yildiz nameme bakabilirmisiniz 29 11 1974 saat 12.30 Ankara

  46. Kübra

    02/10/2016

    Merhaba.. Cok guzel bir anlatima sahipsiniz ilk defa yorum okurken keyif aldim ve satır satir okudum yazilari.bundan snrada takipteyim 🙂 birde ben sevgilimle olan uyumumu sorucaktim.4 gündür ayrıyız fakat belli bir sebebi yok.nasil bir dongudeyiz nasil hareket etmem gerekiyo.savasmam mi lazim yoksa onun için sessiz kalmam mi merak icersindeyim. Brnim dogum tarihim 01.09.1991 sevgilimin 21.12.1986 ilgilenirseniz cok sevinirim.tesekkur ederim şimdiden

  47. SevilT

    08/11/2016

    İyi bir danışman olduğunuzu düşünüyorum çünkü yazıları okuyunca mutlu oldum güven geldi 😉 ben 24.02.1983,erkek arkadaşım 09.06.1982 ama annesi tabi dediği gibi doğru hatırlıyorsa sanırım 82 yılının ramazan ayının 7si falan demiş. YAni 07.07.1982 sanırım.ne olduğunu tam çözemedik ki 🙁 Benim doğum saatime de annem 23:00 babam 22:00 civarı diyor.O’nun doğum saatini de hiç bilmiyoruz.ne kadar yardımcı olabildim açıkçası bende bilemiyorum ama bizim durumumuz ne, sonumuz ne olabilir onu merak ediyorum. Şimdiden emeğinize sağlık. Sonsuuz sevgilerimle ♥

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir