7 Aralık – Aşk ve Para kıskacında: Venüs-Pluto kavuşumu

Etkili olduğu günler
7 – 19 Aralık
Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

Kıymetli dostlar merhabalar 💕

Aşkın ve paranın gezegeni Venüsümüz, canımız, bir tanecik gezegenimiz çok yakında bambaşka bir ruh haline bürünecek. Bunun nedeni Venüs ile Pluto yan yana geliyor, yani astrolojik tabirle Venüs Plüto kavuşumu gerçekleşiyor.

Gönül ister ki Venüs her zaman o güzel, şirin, keyifli gezegen olsun fakat mitolojide yeraltını, yani bir anlamda cehennemi temsil eden karanlık, bencil, sert, kindar gezegen Pluto ile bir araya gelince maalesef Venüs’ün ruh hali de değişiyor.

Kıymetli dostlar bilmenizi isterim ki, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde eşiniz/sevgilinizle ilgili veya parasal konularda veya iş hayatınızda sorunlar olabilir. Çünkü Venüs ile Pluto bir araya geldiğinde insanlar gergin olur, maddi konularda ise su bulanır. Tabi herkes böyle bir ruh haline büründüğünde ister istemez ortalık karışır.

Böylesi zamanlarda yapılması gereken en iyi şey; dengeli, sakin ve güçlü olmak; dimdik ayakta ve kararlı kalabilmek, gururunuzu korumak ve kimsenin sizi incitmesine izin vermemektir. Tabi madalyonun bir de diğer yüzü var: sizin de başkalarına karşı olabildiğince nazik ve hoşgörülü olmanız gerekiyor. Aksi halde sert çatışmalar tansiyonu yükseltecektir.

Değerli dostlarım gerçekçi olmak lazım, hayatta her türlü mesele nezaketle çözülemiyor. Hatırlatmak isterim ki, işin içerisinde Pluto varken çıkarlarınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda, yani eşinize veya sevgilinize karşı, ya da parayla ilgili bir konuda muhataplarınıza karşı dik bir tavır almanız gerekebilir. Çıkarlarınızı savunmanız gerektiğinde ne yapmanız gerektiğini benden çok daha iyi biliyorsunuz.

Özetle kıymetli dostlar; zamanın ruhunun değiştiğini, önümüzdeki iki hafta içinde bazı anlaşmazlıklar olabileceğini bilmenizi istiyorum.

Her zaman en doğru tavrı alacağınıza şüphem yok, mutluluklar ve başarılar dilerim. 🍀 🧿

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.