Klasik haline geldi: Haziranda Neptün sorunları

Etkili olduğu günler
Haziranın ilk haftası

Bu yazıyı yazmak istedim çünkü biliyorum ki herkesin bin tane işi var, sevdikleri var, zamanlarını ayırdıkları hobileri, tatlı eğlenceleri veya baş ağrıtan sorunları var. Sonuçta kimse 7/24 brucunagore.com’da neler yazdığımı takip edecek zamana sahip değil. Haftalık Özette yazdığım bir şeyi dikkatinize detaylıca sumak istiyorum.

Bu yazıyla ilgili bir mail size geldiğinde dikkatinizi çekip okumanızı sağlayabilir. Size sesimi duyurmam lazım :))

Değerli okurlarım, canlarım, şöyle bir durum var:

Merkür ikizler burcunda geriliyor ve bu harika bir haber.. Mutlaka pozitif etkilerini göreceksiniz. Sosyallik olsun, yeni insanlar ve güzel seyahatler olsun, işle ilgili güzel gelişmeler olsun bir aksiyon olacak. Zaten o cepte bekliyor.

Fakat bu aralar Satürn ve Neptün de aktifler. Satürnle ilgili çok yazdım son zamanlarda ama Neptün denen gıcık gezegene ayrı bir yer açmamıştım. Ona değinmek istiyorum.

Bu gezegen her aktif halde geldiğinde sorunlara neden oluyor. Sorunların içeriği ise karakterinize (yani doğum haritanıza) ve hayatınızdaki insanların karakterine göre değişiyor.

Ana konu ise değişmiyor: insanlarla ilişkiler, yakınlarınızla hatta en sevdiklerinizle anlaşmazlıklar.. Bazılarımız içinse trafikte sorunlar, araçla ilgili tatsız sorunlar, masraflar vs.

Neptün duyguların gezegenidir; o varken hayal kırıklığı, öfke, üzüntü ve endişe yaygındır. En sakin insanlar bile hiç olmadığı kadar reaktif olabilir, canavara dönüşebilir. Birikenler dışa çıkabilir, duygular şahlanabilir, aynı dili konuşmak zorlaşabilir.

Dedikodu, yalan, şüphe o kadar yaygındır ki.. Duyduklarınıza inanmakta zorluk yaşayabilirsiniz, kelimelerin hedefinde siz olabilirsiniz, söylediklerinizle birilerini siz yaralayabilirsiniz. Yalana maruz kalabilirsiniz, yalancı olarak itham edilebilirsiniz. Şüphe Neptünün işidir ve zehirlidir.

Sonuçta arkadaşlar, kuzen ve kardeşler dahil olmak üzere en yakınınızda her kim varsa, en çok kimle zaman geçirmek zorunda iseniz (iş arkadaşları dahil) bu insanlarla aranızda sorunlar oluşabilir.

Trafik, seyahat ve ulaşım sorunları da aynı şekilde Haziranın ilk haftasında yaygınlaşacaktır. Bu nedenle 2 kere dikkat, 3 kere dikkat..

Merkür gerilemiyor olsa, tatlı güzel heyecanlar da olmasa aslında Haziranın ilk haftasında geriye sadece Neptün kalacak. Hatta Mayıs sonunda ortaya çıkan Satürn bonus olarak tepemizde dikilecek. Neyse ki öyle değil..

Güzel zamanların tatsız olaylarına, dedikodusuna, anlaşmazlıklarına takılmadan yola devam. Güzel zamanların güzellikleri sizi bulsun, Neptün de bir zahmet çeksin gitsin.

10 Hazirandaki Güneş tutulması sırasında tatsız gezegenlerin enerjisi azalmış olacak, o zamana kadar aklınıza olsun.

Güzellikler diliyorum.

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.