Aksiyon Biter Endişe Dağılır: 12 Temmuz

Değerli okurum hoş geldiniz 🍀

Haziranın son haftasından Temmuzun ilk 10 gününe uzanan süreçte bir koşturmaca hali yaşadık. Bu zaman diliminde Merkür geriliyordu. Sedefle hazırladığımız YouTube videolarımızdan birinde Merkür gerilemesiyle ilgili doğruları anlattık, yanlış bilinenleri düzelttik.

Videomuzu henüz izlemediyseniz veya ikinci defa izlemek isterseniz bu yazının altında paylaşacağım, mutlaka izleyin.

Merkür gerilemesi bugüne kadar hep yanlış anlatıldı maalesef. Zaman içinde Merkür gerilemesini diğer astrologların da benim gibi anlatmaya başlayacaklarını göreceksiniz, yanlışta ısrar etmeyeceklerdir.

Merkür gerilemesi 12 Temmuzda sona erdi

Haziranın son haftası ve Temmuzun ilk 10 günü hayatınız hızlanmıştı, aksiyon dolu günler diyebiliriz, klasik Merkür gerilemesi..

İş hayatınız ana konulardan birisi olmuş olabilir. Ayrıca eviniz, yazlığınız veya gayrimenkullerinizle ilgilenmiş olabilirsiniz. Taşınma, tadilat, tatil hazırlıkları derken iki ayağınızı bir pabuca girdiren bir yoğunluk ve de aklınıza gelmeyen aksilikler de cabası..

Neyse ki hızlı günler geride kaldı, yeniden eski tempoya dönüyoruz.

Tabi Temmuzun önemli etkileri sona ermiş değil. Temmuzun ters/sert gündemi henüz başlamadı. Temmuz yorumunuzda detayları anlattım, hatırlamak için yeniden bir göz atın lütfen.

Endişeden Adım Adım Uzaklaşıyoruz: 11 – 14 Temmuz

Değerli okurum hepimizin fedakar, hassas, endişeli olduğu bir konusu vardır; eş, çocuk, iş, ev gibi.. Bu konuda yıllarca yeni gündemler oluşur ve yaşadıklarımız benliğimizi şekillendirir.

11 – 14 Temmuz arasında yaşayacağımız bir olay neticesinde hassas, endişeli ve fedakar yanımız azalacak; daha cesur olacağız, endişeden uzaklaşacağız.

Yani bu aralar bir nebze de olsa rahatlayacağız.

Farkında olmadığımız, içten içe bizi kemiren korkularımız dağılacak, endişeden arındırılmış bir şekilde kararlar alacağız.

Lütfen bu aralar yaşadığınız ve tarifime uyan olayın ne olduğunu gözlemleyin, her zamankinden farklı ne olduğunu görün. İşte o konu sizin kaygılı, endişeli konunuz..

Güzellikler diliyorum 🍀

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.