Yükselen AkrepAkrep Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Haziran 30, 2015by Zafer Ceyhun65

Akrep burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Temmuz yorumunuzda, geleceğin bilinmeyen yüzünü aydınlatarak kolay ve sorunsuz ilerlemenizi sağlamaya çalışacağım. Temmuz epey karmaşık ve farklı bir ay olacak. Hadi kısa bir özetle başlayalım. Temmuz 2015 Dolunay ile başlıyor, 6-7 Temmuz gibi gündem sonuçlanıyor. 15 Temmuz’u takip eden hafta aynı gündemle ilişkili hareketlilik daha oluyor, sonra kariyerinizi/başarılarınızı temsil eden aslan burcunda Venüs gerilemesi yaşanıyor. Diğer yandan, ay boyunca gezegenler arasında sert etkileşimler olacağı için temkinli olmanızı öneriyorum, gözünüz kulağınız her zamankinden biraz açık olsun. Temmuz 2015 astroloji gündeminin önemli bölümleri şöyle:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Peki tüm bu astrolojik olaylar ne anlama geliyor?

Akrep Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

Temmuzun ruhunu anlamak için 4 gezegenin akrep üzerindeki etkilerini doğru analiz etmek gerekecek: Mars, Satürn, Neptün ve Pluto. Öncesinde bir hatırlatma yapayım. Venüs gerilemesi başlamadan, Jüpiter başak burcuna geçmeden önce, 1 Temmuzda önemli bir gelişme olacak: kariyerinizi, başarılarınızı, ünvanınızı ve imajınızı temsil eden alanda Venüs ve Jüpiter bir araya gelecek. Eğer 1-3 Temmuz gibi kariyerinize yönelik gelişmeler iyi yönde olacaktır, aklınızda olsun. Kariyer alanında bir gündem zaten varsa, adım atmak için doğru zamanı bekliyorsanız o tarih geldi: 1 Temmuz. Bu notu verdikten sonra devam edebiliriz.

Temmuzda Satürn etkisi

2013-2014 yıllarında akrep burcunda olan Satürn,  2015 yılında yay burcuna geçmişti, odak noktanızı değişmişti. Satürn yeniden sizin burcunuza döndü ve Eylül ortasına kadar kalacak! Satürn sizin burcunuzda iken ne hissedeceğinizi çok iyi biliyorsunuz çünkü 2 yıl yoğun olarak yaşadınız. Bir haftadır yeniden aynı hisleri yaşıyorsunuz, Satürn geri döndüğünü belli eder, es geçmez. Temmuz, Ağustos ve kısmen Eylül aylarını yeniden sağlığınızdaki ve hayatınızdaki eksik yönleri telafi ederek/kapatarak geçirebilirsiniz. Diğer yandan, biliyorum ki Satürn’ün yeniden burcunuza dönmesi bir şeylerin ters gittiği hissini getirebilir, sanki hayatın doğal akışı bozulmuş gibi hissettirebilir. Böyle olduysa hiç dert etmeyin, gayet normal, hepimiz aynı durumdayız. Satürn etkisi diğer gezegenlerin etkilerine göre daha belirgindir, gerileyip başka bir burca geçince herkes sarsılır çünkü odak noktamız, hedeflerimiz değişir. Eylül ortasında bu durum bitiyor, Satürn yeniden yay burcuna dönüyor. Sonrasında odağınız yine işiniz, kazancınız ve harcamalarınız olacak.

Temmuzda Mars etkisi

Mars Temmuz ayının tamamında yengeç burcunda olacak. Peki ama Mars etkisi nasıl bir şeydir? Mars’ın getirdiği enerji, küçük bir çocuğun neşeli ve bazen de huysuz enerjisine benzer. İstediğini aldıysa gözleri ışıl ışıl olur, neşeyle güler oynar ama tersi olduğunda kızar, huysuzlanır ve ortalığı ayağa kaldırır. Peki size getirisi/götürüsü nedir?
 1. tatile çıkmak için en ideal ayınız Temmuz
 2. yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek şart
 3. hayatınızda büyük bir değişim arifesindeyseniz, enerjiniz her işin üstesinden gelecek kadar çok olacak
 4. eğitim hayatınıza yönelik gelişmelerde Mars’ın varlığı iyiye işaret
Mars şöyle etkiler: geçmişte üzerinize düşeni yaptıysanız, doğru adımları attıysanız Mars geldiğinde mutluluktan havalara uçarsınız, onun verdiği destekle hızlanırsınız. Tersi olduysa, yani hazırlık yapmadıysanız veya sizi aşan işlere kalkıştıysanız, küçük bir çocuğun kanepeden inmeye çalışırken düştüğündeki yüz ifadesini göz önüne getirin, işte öyle bir şaşkınlık ve kızgınlık yaşayabilirsiniz. Umarım birincisini yaşarsınız. Satürn’ün burcunuzdaki varlığı ile Mars’ın konumu bir araya gelince, yaşanan her ne ise önemli olacak diyebiliriz. Temmuz hepimiz için önemli gelişmelerin yaşanacağı bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor!

Temmuzda Neptün etkisi

Neptün 2011 yılından beri aşk, spor, mutluluk ve çocukları temsil eden alanda bulunuyor. Bu alanın kapsamında maddi/manevi risk almak da vardır, mesela borsa, kumar, macera sporları gibi.. Neptün’ün ilginç bir etkisi vardır: etkilediği konular, aynı anda hayatın gelişim ve sorun alanı olur. Hem bu alanda daha fazlasını yaşamak isteriz hem de bunu başarmakta zorlanırız. Bir taraftan hayatımızın bu alanında gelişmeler olurken, bir taraftan da işler istediğimiz gibi gitmez. Mutlu/tatmin olmakta zorlanırız. Hayatınızı 2011 öncesi ve sonrası diye bölün, şu konularda neler hissediyorsunuz?
 1. aşk, romantizm ve cinsellik isteğiniz
 2. mutluluk beklentiniz
 3. çocuklarınızla ilişkili konular
 4. finansal risk iştahınız, maceracı yönünüz
Eminim ki bu konularda hayatınızda epey gelişmeler yaşandı, yani arka planda bu konular hep önemli oldu ve hayatınızda eskisinden daha fazla yer ediyor. Umarım ki her yaşadığınız hayatınızı daha da güzelleştirmiştir. Bu konulardaki gelişmeler, Güneş-Neptün etkileşimi nedeniyle, Temmuzun ilk 10 günü, özellikle Dolunay sırasında öne çıkacaktır.

Temmuzda Pluto etkisi

Dolunay, Pluto’nun bulunduğu oğlak burcunda gerçekliyor, hemen akabinde, 6 Temmuz’da Güneş-Pluto karşı karşıya geliyor. Gündeme geçmeden önce Pluto etkisini de anlatayım. Bu gezegen, saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı veya zorunluluğu getirir. Hayatınızda hangi konuların Pluto kaynaklı olduğunu göstermek için sizi Nisan ayına dönmeye davet ediyorum. Nisan’da Pluto gerilemesi başladı, o tarihten sonra şu alanlara bir odaklanma mecburiyeti oluşmuş olmalı:
 1. iletişim sorunları veya küskünlükler yaşadınız
 2. hareket ihtiyacınız arttı, sürekli bir şeylerle meşgul oldunuz
 3. ulaşım/hareket etme konularıyla ilgilendiniz, belki araba almakla meşguldunuz belki de yürüme sorunları yaşadınız
 4. kardeşleriniz veya yakın akrabalarınızla ilgilendiniz
 5. sürekli okudunuz, yazdınız veya konuştunuz; öğrenme ihtiyacınız arttı
Elbette çok alternatif var ama kısaca Pluto iletişim, ulaşım, seyahat ve meşguliyetlerinizi temsil eden alanda bulunuyor. Bu konularda bir gelişme, 6-7 Temmuz gibi yaşanabilir. Satürn’ün sizin burcunuzda olması, Neptün’ün aşk/mutluluk ve çocuklarınızı temsil eden alanı etkilemesi, Güneş/Mars’ın hayatınızda büyük değişimlerin yaşanmasına işaret eden 9. evde bulunması, Dolunay sırasında Neptün ve Pluto’nun etkin olması bir araya gelince, Temmuz için “dönüm noktası olacak” tahmini abartılı değil. Ancak, Temmuz’da gezegenler arasında olumsuz etkileşimler de olacak. Bu nedenle, tatile giderseniz denizde fazla açılmayın, yorgunken araba kullanmayın, küçük çocuklarınız varsa denizde/havuzda yalnız bırakmayın vs. Yani aklınızda olsun, her zaman ne kadar dikkatliyseniz 2 katı dikkatli olun, tedbirli olun.

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Dolunay yeni gündem oluşturmaz, var olan bir konunun sonuçlanmasına neden olur. Mesela gündemdeki konu bir sonuca bağlanır veya alınan bir kararla mesele netleşmiş olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. eğitim hayatıyla ilgili konu netleşecek
 2. bir süredir zamanınızı alan, sizi yoran iş bitecek
 3. taşınacaksınız, işyeri/evde muhit değişimi
 4. bir ticari anlaşma yapmanız gerekiyorsa yapılacak
 5. kardeşiniz, kuzeniniz gibi yakın akrabanızla ilişkili mevzu sonuçlanacak
 6. okuma, yazma, sunum yapma gibi bir konu varsa bitecek veya gündemden düşecek
Dolunay gündeminiz 6 – 7 Temmuz civarında sonuçlanacak. Neptün bölümünde bahsettiğim gibi, aşk hayatınızı, hayattan zevk alma ihtiyacınızı, riskleri ve çocuklarınızı temsil eden konularla ilişkili olma ihtimali de hayli yüksek. Aradaki bağlantıyı hayatınıza göre ancak siz bulabilirsiniz.

16 Temmuz Yeniay

Yeniay demek başlangıçlar demektir. Başlangıç enerjisini 16-17 Temmuz civarında yoğun olarak hissedeceksiniz. Peki gündeminizde neler olacak? Bazı olasılıklar:
 1. hayatınızı hepten değiştirecek bir atılım/gelişme olabilir
 2. birine akıl hocalığı yapmaya, gelişimine katkı sağlamaya başlayabilirsiniz
 3. yurt dışı ile bağlantılı bir konu gündeme gelebilir
Yeniay’dan hemen önce gergin bir atmosfer olacak gibi çünkü Merkür-Mars ile Pluto karşıtlık yapacak. Umarım ki hepimiz için sorunsuz bir gündemle başlar Yeniay.

Diğer önemli günler

19 Temmuzdan itibaren negatif veya büyük kararlar vermeyin! Negatif karara örnek işten ayrılmak, büyük karara örnek ise ailelerin onay vermediği bir evlilik için adım atmak. 19 Temmuz’dan itibaren Venüs gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz ve gerileme tam olarak 25 Temmuzda başlayacak. Bu nedenle özellikle görüntü değişikliğine yönelik her türlü önemli kararı ertelemek yerinde olur. Diğer yandan, her ne kadar Jüpiter ilişkileri temsil eden alanda olsa da, Venüs gerilemesi nedeniyle ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşabilir. Mesela yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye yazdım bunları. 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Son kez hatırlatayım: Tatil yapıyorsanız risk almayın ve sevdiklerinizi de yollarda ve denizde dikkatli olmaları yönünde uyarmayı ihmal etmeyin. Umarım sorunsuz bir Temmuz yaşarsınız, Ağustos ayına iyi bir başlangıç yaparsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

65 comments

 • Belgin

  Haziran 30, 2015 at 11:25 pm

  Terazi için temmuz yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.. Tespitleriniz müthiş

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2015 at 11:34 pm

   çok tşk ederim Belgin hanım 🙂
   başak ve aslan kaldı, diğer burçları yazdım…

 • Kübra

  Haziran 30, 2015 at 11:57 pm

  Merhaba Zafer Bey, 27 ekim 1991 dogumluyum, şuan onemli bir devlet işi için egitimdeyim. Agustos sonu eylul başi gibi mulakatim olacak ve gecip kalmam sonuclanacak. Jupiter akrepten gitti, saturn geri geldi sizce nasil olur? Hayatimin donum noktasi bir iş. Degerli yorumlarinizi bekliyorum. Tesekkurler.

 • anka

  Temmuz 1, 2015 at 12:19 am

  Emeğinize sağlık Zafer Bey, güzel bir yazı olmuş yine…

 • Ahmet

  Temmuz 1, 2015 at 1:13 am

  Zafer bey merhaba. Ben akrep burcuyum. Eşim boğa. 6 yil önce ayrıldık. Ama ona hala aşığım. Bu nedenle bayram sonunda onunla tekrar iletisime geçmek istiyorum. Şansımı tekrar denemek istiyorum. Temmuz bunun için uygunmu. Yoksa sizin bir oneriniz varmı. Uygun bir zaman. Tespitleriniz çok isabetli. Onun için size yazıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

 • Firuze

  Temmuz 1, 2015 at 4:42 am

  Ceyhun Bey yine çok güzel bir şekilde olasılıkları önümüze serdimiz Çok teçekkür ediyorum
  Ama biraz gözüm korkmadı desem yalan olur özellikle şu karmaşık bir ay ve gezegenlerle sert etkileşim kısımları
  Ve her zamankinden daha fazla dikkat vs
  Benim sorum venüs retrosu eski aşklar diyebilir miyiz ikinci olarak da çok tuhaf bir şekilde hepsi ağız birliği etmişcesine evdeki ufak tefek arızalar örneğin musluk ampul korniş bozuluyor bunların astrolojiyle bir ilgisi olabilir mi
  Bir de ayrılık için uygun bir zamanda mıyız
  Aydınlatırsanız çok sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 3:48 pm

   “ayrılık uygun mu, eski aşklar mı” derken tam olarak sorunuzu anlamadım, durum nedir?

  • Firuze

   Temmuz 2, 2015 at 1:49 am

   İyi geceler ceyhun Bey
   Öncelikle ilginize çok teşekkür ediyorum
   Kastettiğim şey venüs retrosu eskiden sevdiğimiz birinin araması tekrar görüşebilme imkanı mı demek acaba
   İkinci olarak da çok uzun senelerdir aslında ilişkisi bitmiş biri olarak bir türlü boşanamadık resmi olarak
   Bu sıralar dava açma gibi bir girişimde bulunmak doğru mu sizce
   Yoksa daha uygun bir tarihi mi beklemeli
   Haklısınız biraz karışık yazmışım
   İyi ki varsınız

 • Derin

  Temmuz 1, 2015 at 12:30 pm

  1985 doğumlu Satürn’ün bir yaprak edasıyla haşince sağa sola savurduğu, duvardan duvara çarparken aynı zamanda ders verdiği bir akrep burcuyum:)
  Bu ay için bahsetmiş olduğunuz dönüm noktası inşallah aşık olduğum kişinin evlenme teklifi olur:) Zira yükselenim olan İkizler’de de benzer bir durumdan söz ediyordunuz.
  Temmuz ayını şimdiden çok sevdim. Artık Satürn’ü bile seviyorum:)
  En çok da sizi seviyorum:)
  Sizin için de mükemmel bir ay olur, gezegenler size karşı dile gelir umarım:)

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 3:53 pm

   çok tşk ederim, eksik olmayın 🙂
   sizden güzel haberler alırsam mutlu olurum ben de..
   sevgiler, Ceyhun

  • nihal

   Temmuz 1, 2015 at 11:51 pm

   Zafer bey, mrb. Bende satürnün işkencesini yıllarca yaşamış bi akrep burcuyum yükselenim yengeç ay burcum kova. Gerçekten yaklaşık 3 yıldır satürnün etkisini inanılmaz yaşadım, onun aksine icimde de hayatımın dönüm noktası yakında olcak die bi his var senelerdir. Hem iş hem özel hayatta istedgm hicbişey olmadı. Umarım bundan snra istedgm sevdgmle evlilige adım atarız enazından bişeyler yoluna girer. Sizce gökyüzünde umut var mı ? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:20 am

   Jüpiter size geçen 1 yılda yaramış olması aslında, hem kariyer hem de evlilik…
   Eğer ilişkiniz geçtiğimiz 1 yılda başladıysa çok daha iyi..

  • Nihal

   Temmuz 2, 2015 at 3:03 am

   Malesef hem iş için yaptgm girişımlerin sonucu olumsuz oldu hep hemde özel yasantımda bi düzen kuramadık bence gezegenlerın bana garezi olabilir.ilişkim daha uzun süreli bi iliski. Artık düzelir umarım bazı şeyler.bişey daha sormak istiyorum 19 temmuzla 26 temmuz arasında akrepler icın önemli kararlar almayın dedıniz. O kararı hç mi almamaliyız yoksa daha snrayamı bırakmalıyız

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 3:46 am

   Hayır 19 Temmuz – 6 Eylül arasın almayın dedim, Venüs gerilemesiyle ilişkili konularda…

 • tugba

  Temmuz 1, 2015 at 2:22 pm

  başak burcu ne zaman hocam?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 2:31 pm

   bugün yazacağım başak ve aslanı Tuğba hanım

  • PELİN

   Temmuz 1, 2015 at 4:30 pm

   Ceyhun Bey, sağlık olmayınca iş, para, aşk, mutlulukta kalmadı. 2011 de başladı. Bitsin artık. Daha öncede yazmıştım. Aslan Burcu’yum. Jüpiter ve venüs göya burcumda. Kişisel danışmanlık çok acil. Tşkler

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 4:42 pm

   sağlık olmayınca gerisi boş gerçekten de 🙁 acil şifalar dilerim Pelin hanım.
   Eylül Ekim gibi inşallah başlayacağım kişisel danışmanlığa

 • SULTAN

  Temmuz 1, 2015 at 6:20 pm

  Merhaba,
  Bendeki 2 günlük buhranların sebebi dolunay mıdır? Yoksa Jüpiter ve Venüsün bu kadar görünür olmasından mıdır?
  İşten ayrılmayı planlıyordum, bu konuda uyarımı aldığım için sabretmeye devam 🙂 Temmuz ayı yorumu için ayrıca teşekkür ederiz.Emeğinize sağlık.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 7:16 pm

   siz de sağ olun 🙂
   birçok sebep olabilir..

 • pınar koyun

  Temmuz 1, 2015 at 11:21 pm

  Merhaba ceyhun bey bende 16 kasım 1992 akrep doğumluyum yükselenimi bir türlü net öğrenemedim . rica etsem bakabilir misiniz ? 20.00 da civari dogmusum.

 • emine

  Temmuz 2, 2015 at 2:40 am

  tatille ilgili tespitleriniz korkuttu beni bayramda araba kiralayıp 2 günlüğüne kumsal yapacaktık, oğlum 4 yaşında ve 20 gün önce kolu kırıldı ozmna alçısı çıkmış olurmu bilmiyorum ama bişeyler ters giderse de mahvolurum heralde Allah korusun diyelim. zaten 4 yıl aradan sonra işe başlamıştım bu olay 2aylık çalışma serüvenimi yerle bir etti yine evde yine buhranlardayım artık güzel bişeyler olsun lütfeenn

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 2:46 am

   Emine hanım geçmiş olsun, umarım oğlunuzun hiçbir şeyi kalmaz yakında…
   bunları korkutmak için değil, hayatımızın her anında zaten var olan riskin bu ay biraz daha artacağından haberdar ederek tedbirli olmanız için yazdım.
   Şimdiden iyi tatiller dilerim.

 • ekin

  Temmuz 2, 2015 at 5:01 pm

  maddi sorunlarla uğraşyrm kredi çekmek için iyi bir dönem i zira yarın çekmem gerekiyor

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 9:18 pm

   Başka şans var mı?

 • ekin

  Temmuz 2, 2015 at 5:02 pm

  boğulmuş hiddeiyorum deniz kenarında bir kaç gün bana iyi gelecektir hisleri var içimde

 • ilknur

  Temmuz 2, 2015 at 7:53 pm

  Merhaba Zafer Bey
  Ben akrep burcuyum yükselenim oglak ay burcum basakda. Is basvurularinda bulundum hep olumsuz oldu bundan sonra acaba iyi bi sonuc alabilecekmiyim.
  Ve son olarak,iliskim yok ask hayatinda beni neler bekliyor. Yorumunuzu büyük bi merakla bekliyorum. Tesekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 9:07 pm

   İlknur hanım merhaba,
   Yazılarımın tamamımda amacım, okurlarımın kendi gelecekleri hakkında konu konu tahmini cevaplar bulmalarını sağlamak…
   Sorunuza yazılarım doğrultusunda en doğru cevabı siz verebilirsiniz…
   Sevgilerimle, Ceyhun

 • nuray

  Temmuz 3, 2015 at 1:20 am

  Mrb Zafer Bey,
  Elinize,yüreğinize sağlık..Her zamanki gibi açık,öz ve anlaşılır bir şekilde yazmışsınız.
  Zafer Bey venüs gerilemesinde bir dip not düşmüşsünüz bu çiftlerin ayrılıp herhangi bi tarafın barışmak isteyip ama diğer tarafın istemedği durumlar içinde geçerli mi? Şimdiden teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 3, 2015 at 1:38 am

   kesin bir cevabı yok sorunuzun Nuray hanım çünkü aynı durumun yüzlerce farklı sebebi olabilir..
   belki o da istiyordur ama söylemiyordur, belki gerçekten de istemiyordur ve hatta hayatında biri vardır, bir ihtimalde ayrılık kişilerden birinin diğerini çok üzmesiyle/aldatmasıyla gerçekleşmiştir, diğerinde şartlar aleyhte gelişmiştir…
   sorunuzun cevabını en doğru siz verebilirsiniz, şartları siz biliyorsunuz.
   sevgiler 🙂

 • Esra

  Temmuz 3, 2015 at 1:34 pm

  Merhaba ceyhun bey :).
  Bir akrep olarak sonunda iş buldum ve iyi bir firmada calisiyorum geri kaliyor aşk hayatimiz, ufukta aşk var mi akrep icin 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 3, 2015 at 2:49 pm

   harika, hayırlı olsun, bu iş hayatınızı çoook değiştirecek…
   Jüpiter hala kariyer alanınızda iken işe girmek gibisi yok! 🙂
   aşk da gelir artık, önümüzdeki 1 yıl çevreniz çok genişleyecek.
   sevgiler, Ceyhun

 • Esra

  Temmuz 3, 2015 at 11:30 pm

  Teşekür ederim 🙂 insallah guveniyorum yazilariniza emeğinize saglik isle ilgili dedikleriniz daha cok mutlu etti 🙂

 • Ahmet

  Temmuz 4, 2015 at 1:21 am

  Hocam yukardaki soruma cevap vermediniz

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2015 at 2:01 am

   Ahmet bey merhaba,
   soruların tamamına cevap veremiyorum zaten, hem öyle bir söz de vermedim, elimden geldiğince cevap veriyorum…
   ama sizin sorunuza cevap vermem gerekirdi, yorumda cevabı olmayan konulardan birisi…muhtemelen yazıları yazmaya devam ederken sorduğunuz için atlamışım.
   cevap: tespitiniz doğru, eski ilişkiye/evliliğe ikinci şans vermek, en azından denemek için en ideal zaman Venüs gerilemesi sürecidir: 25 Temmuz – 6 Eylül arası diyelim.. yerinizde olsam 15 Ağustos’a kadar bekler o gün görüşürdüm, Güneş-Venüs kesişimi olacak.
   kesin bir şekilde “sonuç olumlu olur” demek imkansız ama denemek için en doğru zaman aralığı olduğu net.
   umarım gönlünüze göre olur.
   Ceyhun

 • burcu yiğit

  Temmuz 4, 2015 at 1:11 pm

  Emeğinize sağlık Zafer Bey. Temmuz bizi hem zorlayacak hem de güldürecek gibi. Insallah güzel olur. 🙂

 • Elmira

  Temmuz 4, 2015 at 4:56 pm

  Bakuden takibcinizim,yazdiklariniz hep oluyor,yorumlara göre teşekkürler.Oğlum Akrep,yükselen Terazi.18 yasinda Futbolcu.Temmuz 2 de,toplantı yapılmış iyi oyuncu olmasına rağmen onu bir basamak aşağı yaş qrupuna vermişler,kariyerde basarini ne zaman yakalar Ceyhun bey?

 • hanafta

  Temmuz 6, 2015 at 1:35 am

  Merhabalar sayın CEYHUN ,Yorumlarınız için teşekkür ederim.Bu ay diğer aylara göre sanki bazı günler dışında daha yumuşak etkiler var gibi görülüyor.Ama aylardır sorduğum bir şey var Aşk var mı Aşk?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 6, 2015 at 8:46 pm

   Önümüzdeki 1 yıl şansınız çoook artacak desem? Jüpiteri doğru kullanırsanız yeni insanlarla tanışacaksınız ve belki de birisi O olacak, kim bilir? 🙂

 • ysf

  Temmuz 7, 2015 at 6:02 pm

  Merhaba ceyhun bey benim temmuzun sonunda sinavim var cok onemli acaba bi basari olabilir mi tasekkurler (burcum akrep)

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 7, 2015 at 10:53 pm

   Neden olmasın? Hem Temmuz sonu aslan için kariyeri ve başarıyı temsil eden 1 aylık dönemin başlangıcı.
   Şimdiden başarılar dilerim, iyimser ve kararlı olun, tam bir akrep gibi 🙂 ve sonuçtan beni de haberdar edin lütfen, güzel haberler bekliyorum.
   Sevgiler, Ceyhun

 • ysf

  Temmuz 8, 2015 at 12:49 am

  Cok tesekkurler cevabiniz icin umarim iyi olur gecerim ve size yazabilirim 🙂

 • Zeynep

  Temmuz 9, 2015 at 7:35 am

  Merhaba,
  Ben 22 Kasım’da aksam 6:30, 7’ye dogru doğmuşum.
  Sayfanızda akrep mi yay mi okumaliyim?
  Tesekkurler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 10, 2015 at 12:07 am

   Zeynep hanım doğum yerinizi söyler misiniz?

 • Zeynep

  Temmuz 10, 2015 at 1:50 am

  Merhaba, dogum yerim İstanbul.
  Cok teşekkürler.

 • cihan

  Temmuz 11, 2015 at 3:05 pm

  Zafer abi eline sağlık.sayfani annem sayesinde okuyorum. Abi sana şunu sorucam,ben sene başında uzun zamandır hayatımda olan ilişkimi sonlandırdim. Aklıma uzun süre gelmedi.simdi ufaktan merak ve hatırlama başladı. Dönemsel mi abi bu? Yani gerileme dediğin şey bitince biter mi.

 • AkrepBoğa

  Temmuz 15, 2015 at 8:43 pm

  Yorumlarınız çok isabetli… Çok teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 10:39 pm

   İlginiz için ben de size tşk ederim..

 • AkrepBoğa

  Temmuz 15, 2015 at 10:37 pm

  Bu arada isimden de anlayacağınız gibi burcum Akrep ve yükselen burcum Boğa… Dolayısıyla bu iki buçuk senedir çok sevgili Satürn yüzünden başıma gelmedik kalmadı. Ne yazık ki sizi ve yazılarınızı yeni keşfettim. Kişiye özel yorum yapıyor musunuz? Bunun için size nasıl ulaşmalıyım?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 10:43 pm

   Kişisel analizlere Ekim gibi başlayacağım inşallah, başladığımda duyuracağım…
   takip ediyor olursanız mutlaka haberdar olursunuz.
   Sevgiler, Ceyhun

 • anka

  Temmuz 17, 2015 at 2:04 pm

  İyi bayramlar Zafer Bey…

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 17, 2015 at 3:51 pm

   İyi bayramlar efendim, mutlu yarınlar dilerim

 • Firuze

  Temmuz 17, 2015 at 10:45 pm

  Ceyhun Bey bayramınızı tebrik ederim
  Bayramda da rahat yok dedirtmemek için sorumu sonra soracağım. Sevgi kardeşlik ve mutluluk dolu nice bayramlara

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 18, 2015 at 1:15 pm

   Çok tşkler, size de mutlu sağlıklı bayramlar Firuze hanım.

 • Satürnden Nefret Ediyorum

  Temmuz 18, 2015 at 3:34 am

  Ceyhun Bey sitenizi yeni keşfettim, yorumlarınız tam isabetli. Satürn bana o kadar çektirdi ki eylül gelse de kurtulsam diye bekliyorum. Aşk, iş, eğitim ve aile hayatım yerle bir oldu. Acaba Eylül ortasından sonra yüzümüz bu saydığım alanlarda gülecek mi? Neye emek verdiysem olmadı, çok üzülüyorum artık mutlu olmak istiyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 18, 2015 at 1:09 pm

   Aramıza hoş geldiniz 🙂
   en doğru yerdesiniz, Burcuna Göre benzersizdir.
   Satürn etkisi yerle bir eden etkilerden değildir aslında, çok zorlar ama kalıcı hasarlar bırakmaz..
   Eylülle beraber baskı azaldığı gibi rahatlama da olacaktır, yüksek enerji ve canlılık da geri gelir..yani içiniz rahat olsun 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

 • hanafta

  Temmuz 20, 2015 at 3:38 am

  Merhabalar yeniden ben son gelişmelerim bunlar cüzdanım çalındı elimi neye atıyorsam sökülüp düştü,emniyetten şimdi geldim.

  • hanafta

   Temmuz 24, 2015 at 5:04 am

   oh hıc planda olmayan burun estetiği olma kararı aldım 12 ağustosta Yanlıs bır karra mı?venus yüzünden?Teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 24, 2015 at 12:02 pm

   Yanlış, en erken eylül ortası…aman diyeyim, erteleyin.

 • Firuze

  Temmuz 20, 2015 at 10:47 am

  Ceyhun Bey sürekli zihnimi meşgul eden bir şeyi size danışmak istiyorum.
  Çevremde benimle yakın ilişki kurmak isteyen insanların hemen hepsinin kova burcu olduğunu farkettim.
  Bu bir tesadüf olamaz ancak işin kötü tarafı ben de kovalarla arkadaşlık ilişkisinden daha öteye geçemiyorum Bu hep böyle mi olacak sevdiğim başka sevenim başka misali
  Bu arada akrep burcuyum ve yükselenim de aslan
  Bir paradoks gibi yardımcı olun lütfen sevgiler

 • srht

  Temmuz 21, 2015 at 9:15 am

  merhaba Ceyhun bey, çoğu akrep gibi bende bu satürn sürecini sancılı yaşadım, 2011 yılında kendi işimi kurdum ama malesef istediğim gibi olmadı, kendi işimizin devamını beklerken başka bir yerde işe başladım yaklaşık 1 sene oldu ve işin bitmesinden dolayı bu ayın sonunda ayrılacağım, mutlu olacağım keyifle yapacağım bir işim olsun istiyorum ama malesef kötü iş deneyimimizden midir yoksa gezegenlerden midir bilmiyorum hangi alanda kendi işimi yapmaya kalkışsam sorun yaşayacakmışım gibi geliyor, biz akreplerin iş-kariyer ve mutluluk-para grafikleri hangi ay/yıl yükselişe geçecek, içimdeki bu olumsuz düşüncelerin bir sebebi de gezegenler midir? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler…

 • özlem

  Temmuz 27, 2015 at 11:28 am

  MERHABA
  BEN TAM BİR HAFTA ÖNCE….

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 2:58 pm

   Özlem hanım merhaba,
   yorumunuzu tamamen büyük harflerle yazmışsınız, silmek zorunda kaldım…
   cevap vereyim sorunuza: evet Venüs gerilemesi nedeniyle bitmiş gibi görünüyor ama “yeniden başlar mı?” sorusunun cevabı net olmamakla birlikte “evet, başlayabilir” demek mümkündür.
   22 Ağustos’a kadar bekleyin, dönerse döner zaten..
   sevgiler, Ceyhun

 • alp

  Temmuz 28, 2015 at 2:25 pm

  iyi günler ceyhun bey benim sormak istediğim sey :
  kız arkadaşım ve normal arkadaslarım yanımdayken kafamda sürekli bazı düşünceler dönüyor. htta birkeresinde arkadaşıma 10 tane kendisi hakkına en ufak fikir sahibi olmadıgım sorular sormuştum ve 8 tanesi doğruydu. sorun olan sey kafamda bazı düşüceler döndükten 1 saat kadar sonra hafif bir baş ağrısı ve yorgunluk oluyor. bu hissimi mi nasıl daha da kuvvetlendirebilirim. başımdan geçen çok olay var isterseniz anlatabilirim daha ciddi olaylar var.

  • alp

   Temmuz 28, 2015 at 2:29 pm

   birde haziren 20 sinde ikizer burcu kız arkadaşımdan ayrıldım acaba geri döner mi. ayrıntıya ınmemi isterseniz söyleyebilirim

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin