Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Her okurumun yaşamına ışık tutacak olasılıkları aktarmak için yazıyorum, bu nedenle farklı ihtimalleri vermeye çalışıyorum. Sizin hayatınıza hangi ihtimal uygunsa onu referans alabilirsiniz. Tüm ihtimalleri yaşayacaksınız gibi düşünmeyin lütfen, hayatınıza uygun olanı yaşarsınız. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Yüksek özgüven ile yeni bir dönemin taşlarını döşüyor olmalısınız. 12 yılda bir oluşan bu enerji ile eminim ki hayatınızı çok daha güzel hale getirmeyi başaracaksınız. 2. Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz yoksa ev mi almaya karar verdiniz? Belki de evinizde tadilat yapıyorsunuz, küçük çaplı bir güncelleme.. 3. Şehir/ülke değişikliğini en çok tetikleyen dönemler.. Bazı okurlarımın yaşam alanı değişecek. 4. Mayıs-Haziran civarı evlilik mi var? Şimdi evlilik öncesi koşturmaca olmalı. 5. Gündemde iş görüşmeleri veya sınavlar varsa, zamanın enerjisi sizden yana olacak. Özgüvenle, inançla devam..

Zorluklar

1. Yüzleşmek zorunda kalacağınız maddi sorunlar, finansal baskılar oluşabilir. Meşhur sabrınız ise taşmak üzere olmalı.. Beklenmedik, istenmeyen, zoraki harcamalar ihtimal dahilinde.. 2. Yeni dönemi inşa ederken bazı engelleri aşmanız gerekebilir. Bunun için atacağınız bazı adımlar sonucunda insanlar kırılabilir, şartları zorlamak zorunda kalabilirsiniz, fiziksel anlamda yorulursunuz vs.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır, her Dolunay gibi bir dönem/gündem sona erer, bir yenisine kapı aralanır. Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. Neler beklemeli? 1. Koşturmaca ile devam eden haftalar sonrasında nefes almak ve soluklanmak için mola verirsiniz. Zihni dağıtmak gerekir ya bazen, işte öyle zamanlar.. 2. Eğitim hayatınızla ilgili karar/sonuç alırsınız, akademik kariyere yönelik süreç netleşir mesela.. 3. Yurt dışı bağlantısı kurabilirsiniz, yurt dışında yaşayan ve yabancı bir kişi sayesinde iş/özel hayatınızda yeni bir dönem başlar. 4. Ülke değiştirme, eğitim için başka ülkeye gitme planınız oluşur/şekillenir. Bu noktada bir ek yapalım: Yükselen burcunuz 0-6 derece akrep ise, iş hayatınızda/kazancınızda birkaç yıldır süren baskı sona eriyor. Ay tutulması bu zorlu sürecin bittiğini müjdeleyen bir sonuç doğuracaktır. Örneğin, çalışmıyorsanız işe girmek veya istediğiniz çalışma koşullarına sahip olmak gibi.. Güzel bir yılın başladığını anlamanızı sağlayacak güzel bir Ay tutulması..

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması bir Yeniay’dır. Ne türden bir gündem oluşturabilir? Doğrudan ikiye bölelim. 0-16 derece akrep ile başlayalım: 1. Ev değişikliği, ev satın almak, gayrimenkul yatırımları, yatırımlardan sonuç almak bu sürecin bir parçasıdır. 2. Evliler için çocuk sahibi olma gündemi oluşur. 3. Şehir/ülke değişikliği için adımlar atılır. 17-29 akrep için ihtimaller farklı: 1. İşinizden mutlu değil misiniz? İş başvurusu, görüşmeler, sınavlar bu dönemin konusu olur. 2. Sosyal hareketlilik oluşur, hayatınıza yeni insanlar girer ki birisi ileride sizin için eş/sevgili de olabilir. 3. Dolunayda netleşen eğitimle ilgili konuda harekete geçilir. 4. Tez çalışması gibi entelektüel bir konuda, bilgi teknolojilerini kapsayan konularda, öğrenme sürecini tetikleyen bir hususta harekete geçilir. Güzellikler dilerim.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

  • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
  • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
  • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
  • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
  • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>