Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste hazırladım. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Her okurumun hayatına dokunan yorumlar yapmak en önemli amacım. Kimi okurum evli kimi bekar, kimi çalışıyor kimi üniversitede okuyor. Dolayısıyla herkes hayatın farklı bir dönemini yaşıyor, haliyle gündemler farklı. Bu yazıda farklı olasılıkları göz önüne alacağım. Siz kendi hayatınıza uygun olan ihtimalleri referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Yeni bir işe mi başladınız? Hayatınızda önemli açılımlara imkan sağlayacak, yıllar içinde vizyonunuza büyük katkısı olacak. 2. Yurt dışında olmayı planlayan okurlarım vardır mutlaka. İş veya eğitim için olabilir, belki yaşamınızı tamamen taşımak istiyorsunuz. Hemen Ocakta olmasa da 3. İlişkiniz yoksa, Ocak ayının enerjisi ve getirdikleri size çok iyi gelecek. Yeni ilişkiye başlama ihtimali çok güçlü..Evlilik veya evlilik öncesi hazırlıklar bu döneme denk geldiyse içiniz rahat olsun, Ocak ayının enerjisi sizin lehinizde! 4. Bir yatırım planınız mı var? Ocakta finansal gereksinimler karşılanır, ödemeler yapılır.

Zorluklar

1. Ocak ayının ilk 15 gününde bitişler kopuşlar olabilir. Özellikle sorunlu giden ilişkileri koparma zamanı..Her ilişkinin başlangıçta güzel bir havası oluyor, zamanla hatıralar biriktiriyoruz, mutluluğu paylaşıyoruz. Fakat hayat algısı ve enerji uyumlu değilse, zamanla ilişkilerin yıpranacağı ve bitişe sürükleneceği kesin maalesef. Benzer durum yaşıyorsanız, Ocakta bitiş buhranı yaşanacaktır. Sonuçta ayrılığın rahatlatan bir yanı olduğu gibi kasvetli bir yanı da var.. 2. Yükselen burcunuz akrep burcunun son dereceleri ise (22-29) Ocak ayının ilk yarısı keyifli geçmemesi olasılık dahilinde.. Sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir, engelleme şansınız olmayan bir gelişme olabilir.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. İhtimaller iki farklı konu başlığına ayrılıyor: konu iş/para olur veya eğitim/tatil..
 1. işe başlarsınız, işle ilgili konu netleşir rahatlarsınız
 2. harcama yapmanız gerekir, satın alma süreci sonuçlanır
 3. borç-alacak konusu oluşur/biter
 4. yurt dışı eğitimle ilişkili bir gündem oluşur
 5. akademik gündeme ilişkin karar alınır
 6. rahat ve özgür hissedeceğiniz bir dönem başlar
Bir hatırlatma: eğer kilo vermeniz gerekiyorsa yeni yıla sporla başlayın mutlaka, zamanlama doğru! Kendinizi tanıyamayacak kadar değişirsiniz yılın sonunda..

Yeniay: 17 Ocak

Yeniay 17 Ocakta gerçekleşiyor, gündem 5-6 gün içinde oluşacaktır. Yeniay yeni olaylar ve fikirler yaratır, duygularımızı tetikler. 1. Sosyal canlılık oluşturacak bir gelişme olur, yeni insanlar ve bol seyahat.. Buna neden olabilecek olaylar sizin hayatınızda hangisi, bir düşünün lütfen çünkü gerçekleşmek üzere. 2. Yeni işinizde/ortamınızda öğrenilmesi ve keşfedilmesi gereken birçok konu/insan olur. 3. Eğitim hayatınızla ilgili önemli bir gelişme olur. 4. Araç alma planınız mı var yoksa aracınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? İkisi aynı anda olabilir 🙂 5. İşe girme süreçleri sonuçlanır, “çok şükür” der başlarsınız, kazanmaya başlarsınız.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>