Yükselen AkrepAkrep Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Eşiniz/Sevgilinizle İlişkiniz

Nisan 29, 2017by Zafer Ceyhun84

Akrep burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapıyorum. 👍 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Bu değişikliği yapıyorum çünkü her ay istikrarlı olarak doğru bilgi almanızı sağlamak istiyorum. Önerim şudur: yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Eğer yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Doğrusu bu değişiklikle birlikte sorumluluğum da artacak, yazılara ayırdığım zaman da.. Eskiye kıyasla 2 kat daha uzun sürüyor her yorum. Ben buna razıyım, en doğru bilgiye ulaşmanızı istiyorum. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
İleride sadece yükselen burcunuza göre yazacağım, bu nedenle yükselen burcunuzu (ve derecesini) öğrenmenizi öneririm. Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bundan sonra Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Akrep burcu nisan 2017 yorumu

Akrep Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta gündemden düşer.
 1. öncesi-sonrası diye hayatınızı ikiye bölecek önemli mesele sonuçlanır
 2. ilişkiye başlama/bitirme kararı alınır
 3. görüntünüz/imajınızla ilgili adım atmaya karar verirsiniz
 4. beklediğiniz önemli haberi alırsınız
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay enerjisi heyecan yaratan türden bir enerjidir, yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. parayla ilgili mesele oluşur: borç/alacak, kredi, satına alma gibi
 2. bir dava süreci başlayabilir, devam eden davada gelişmeler olur
 3. rekabet oluşabilir, agresif bir mücadeleye girebilirsiniz
 4. ilişkilerde kıskançlık ve şüphe oluşabilir
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Akrep Yorumu

Yükselen burcunuz akrep değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

Dolunay

Yükselen burcun derecesine göre okunmalı. 1 – 20 derece İş hayatı ve parasal konular iyi gitmiyor diye ilişkileriniz kötü gitmek zorunda değil. Aylar geçtikçe çok daha iyi hissedeceksiniz, yılın sonuna gelindiğinde ise yepyeni bir dönem sizi bekliyor. Bunu her anlamda söylüyorum, iş ve ilişkiler dahil.. Mayıs 2017 ilişkilerden yana güzel bir dönemi işaret ediyor. Evli/ilişkisi olanlar için güzel bir dönemin başladığını söyleyebilirim. Eğer sorunsuz bir ilişkiniz varsa, keyifli bir ay olacak. Cinsel enerjinin de çok yoğun olacağını söylemek mümkün. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar için Mayıs harika, çocuk için tıbbı tedavi alanlar için de öyle.. İlişkinizde sorunlar varsa ve çözüm istiyorsanız şartlar lehinizde olacak, taviz vermeniz gerekiyorsa verin. Bugüne kadar “ben kararımdan dönmem” dediyseniz Mayısta daha yumuşak bir tavır almaya çalışmanızı öneririm. Bir türlü olamayan bir ilişkiniz varsa, yolunuza tek başınıza devam etmenizi öneririm. Nasılsa zamanla şartlar sizden yana olacak, uyumsuz olduğu kanıtlanmış bir ilişkiye daha fazla tahammül etmeyin. Yeni olasılıklara kapıyı açmak gerekiyor. Dolunay enerjisi varken ilişkiye başlamayı önermem fakat biriyle tanışırsanız “acaba olur mu olmaz” diyerek keşfetmekten de zarar gelmez. Yeniay ile birlikte başlarsınız, şimdilik adını koymayın. 21 – 29 derece 11 Mayıstaki Dolunay yaklaşırken, işler pek iyi gitmiyor olsa gerek. Özellikle sorunlu ilişkisi olan okurlarım için ayrılık ihtimalinin artacağını söylemeliyim. İnsanların birbirini yıprattıkları dönemler bu tarz dönemler oluyor. Biliyorum ki ne olursa olsun vazgeçmek size zor geliyor ama gerçekten uyumlu olmadığınızı gördüyseniz, ilişkiniz Dolunayda sona erebilir. Diğer bir ihtimal ise iş hayatınız.. Anlaşamadığınız insanlar varsa, bir şekilde çatışma yaşıyorsanız üzerinize gelebilirler. Geçmişte yaşananların bedelini size ödetmeye çalışabilirler. Karşınızda duran insanların sayısı artabilir, yanınızda duranlar da uzaklaşabilir. Sert bir Dolunay sizi bekliyor gibi görünüyor. Son ihtimalse Güneş, Satürn ve Dolunayın ortak konumlarının getirdiği bir sonuç: sağlık sorunları.. Klasik bir etkidir, Satürn 1. evinizde gerilerken bedensel sorunlar oluşur. Tıbbi tedaviye ihtiyacınız olabilir, ilaç kullanmanız, hastaneye uğramanız gerekebilir.

25 Mayıs Yeniay

1 – 5 derece 25 Mayıstaki Yeniay enerjisini seveceğinizi düşünüyorum. Olasılıklar şöyle: Eğer işe girme girişimleriniz varsa, şartlar tamamen sizden yana görünüyor. Eğer Mayısın başında bir belirsizlik varsa merak etmeyin, Hazirana yaklaştıkça güzel haberlerin gelme olasılığı artacak. Yeniay ile birlikte işe girmek, iş değiştirmek veya işten ayrılıp kendi işini kurmak için güzel bir enerji açığa çıkıyor. Diğer yandan, bir iş arkadaşınızla ilişkiye de başlayabilirsiniz. Eğer ki zaten böyle bir ilişkiniz varsa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa, devam etmeme kararı veya iş ortamında mesafeli olma kararı alabilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmaya karar verdiyseniz, anne/baba olacağınız haberini de alabilirsiniz. Evlilik hazırlıkları yapanlar için Haziran sonunda şartlar harika olacak. İlişkisi olmayanlar için asıl önemli tarih aralığı Hazirandır. Tanıştığınız insanlardan birine potansiyel aday gözüyle bakacağınıza şüphe yok. 6 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniayın gündemi ilişkiler olacak değerli okurlarım. Bence harika bir enerji var, seveceksiniz diye düşünüyorum. Bu noktada tekrar edeyim: 2017 yılının son çeyreğinde hayatınızda önemli gelişmeler olacaktır, olumlu anlamda.. Zaman içinde taşlar yerli yerine oturacak, içiniz rahat olsun, iyimser tarafta kalın. Zaten evliyseniz veya bir ilişkiniz varsa, eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli gelişmeler bekleyebilirsiniz. Umarım ki parasal konular üzerinde baskı oluşturan Satürn galip gelmez ve eşiniz/sevgiliniz iyi bir başarı elde eder. Eğer Mayıs sonunda evleniyorsanız içiniz rahat olsun, güzel zamanda evleniyorsunuz. İlişkisi olmayan okurlarım veya adı konulmamış bir ilişkinin içinde olan okurlarım da Mayıs sonundaki Yeniayı bir fırsat olarak görmeli.. Tanışmaksa tanışın, konuşmaksa konuşun, görüşmekse görüşün, kısacası rahat olun ve ne yapılması gerekiyorsa yapın.. Tabi sizin bir şey yapmanıza da gerek kalmayabilir, her şey kendiliğinde süper gidebilir. Akrep burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

84 comments

 • Hediye

  Nisan 29, 2017 at 7:26 pm

  Merhaba Zafer Bey.Sizi beğeniyle ve severek takip ediyorum.Yükselenim akrep,güneşim aslan,ay burcum balık.11 mayısta mülakatım var.Sizce başarılı olacak mıyım?İnşallah işe girersem buradan size sevinçle bildirmek istiyorum:)Çok teşekkür ederim.Kolaylıklar dilerim.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 8:14 pm

   ben doğru zamanlardasınız diyorum Hediye hanım 🙂
   kaç derece akrep?

  • Hediye

   Nisan 29, 2017 at 9:10 pm

   Ayy sizden cevap almak ne kadar mutluluk verici:)Çok teşekkür ederim.3 derece akrep.Ayrıca güneş 10.evimde:)

  • leyla

   Nisan 30, 2017 at 2:25 pm

   Zafer Bey merhaba
   Kusey ve Guney ay düğümlerinin gecislerinden bahsetmemeniz sasirtici. Kolay gelsin

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 2:34 pm

   şaşırtmayı severim.

 • Elis

  Nisan 29, 2017 at 7:30 pm

  Merhaba Ceyhun bey ,
  Günes terazi yükselenim aslan Ay burcum ise Akrep bu beni ne kadar etkiliyor acaba ?
  Tesekkürler sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 8:13 pm

   yükselen aslanı okuyun, akrep tamamen ilgisiz..
   sevgiler ZC ❤️

 • Dilek

  Nisan 29, 2017 at 7:52 pm

  Ceyhun bey merhaba yükselen burcuma sitenizden buldum akrep 18`58° yazıyor yalnız nasıl okuyacağım çözemedim hangisi benimle ilgili yorum yardımcı olursanız sevinirim lutfen

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 8:02 pm

   18 derece akrep Dilek hanım, 18 derece hangi yorumlardan hangi aralığa denk geliyorsa o bölümü okuyabilirsiniz. Fakat doğum saatiniz kesin değilse, birkaç ay boyunca 7-8 derece akrep yorumuna da göz atmanızı öneririm.
   sevgiler ZC ❤️

  • emel

   Nisan 29, 2017 at 8:33 pm

   zafer bey diğer burc yorumlarını tamamlarken ben yardımcı olayım dilek hanım eğer yanlış bilgi paylaşmış isem affedin şimdiden.Sizin yükselen burcunuz akrep ve 18°derece demek olur.11 Mayıs dolunay etkisi hakkinda1-20derece başlıklı yazı25 Mayıs yeniay gündem başlıklarıniz ise6-29°başlıklı zafer beyin yazısını okuyun.sizi bu kısımlar kapsıyor.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:12 pm

   ❤️❤️❤️ çok teşekkür Emel hanım ❤️❤️❤️

 • Nuran

  Nisan 29, 2017 at 8:16 pm

  Zafee bey yükselen bu kadar önemli mi

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:13 pm

   En önemlisi

 • Göksu

  Nisan 29, 2017 at 8:25 pm

  Merhaba Ceyhun bey yükselen burç hesaplarken nedense beceremedim city yazan yere izmir yazıyorum ama olmuyor.yardımcınoşabilirseniz sevinirim.10.07.1983 13:30

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:12 pm

   İ harfini küçük yazın olur ❤️

  • Göksu

   Nisan 29, 2017 at 9:43 pm

   Çok teşekkür ederim sayenizde başardım.yükselen akrebim diye biliyordum 18-10 terazi ymişim meğersem ✅✅

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:45 pm

   bu durumda 18 derece Göksu hanım, bundan sonra yazıları buna göre okuyabilirsiniz. sevgiler ZC

 • Dilek

  Nisan 29, 2017 at 8:51 pm

  Ceyhun Bey merhaba sizin her ay düzenli olarak yorumlarınızı okuyorum ama maalesef doğum saatimi net bilmiyorum. Annem akşam saat 18.00 dan sonra hastaneye gittik diyor ama arada 6 saat var. 12.11.1980 Nazilli doğumluyum yükselenimi ve derecesini öğrenmeme yardımcı olursanız çok sevinirim. Son günlerde hayatımdaki insanlarla ilgili çok büyük yüzleşmeler yaşadım. Söyleyeceğiniz herşey benim için çok önemli şimdiden Teşekkür ederim

 • Aysen

  Nisan 29, 2017 at 9:31 pm

  Yukselenim akrep okuyorum ama su dereceleri anlamadim hangisini okuyacagizki tesekkurler

 • rıdvan

  Nisan 29, 2017 at 9:39 pm

  “Klasik bir etkidir, Satürn 1. evinizde gerilerken bedensel sorunlar oluşur. ”
  Merhaba Zafer Bey, emeğinize sağlık.
  Dikkatimi çekti, yükselen akrep için Satürn şuan 2. evde değil mi? ben mi yanlış biliyorum ya da.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:46 pm

   derecesine göre değişir Rıdvan bey..27 derece akrep yükselen için 1. evde

 • Dilek

  Nisan 29, 2017 at 10:27 pm

  Ceyhun bey yorumuma vermis oldugunuz bu hizli cevap icin, takipcilerinize verdiginiz deger icin tesekkur ederim bitanesiniz. Emel hanım sizede yardiminiz icin çok teşekkür ediyorum

 • Vud

  Nisan 29, 2017 at 10:58 pm

  Hocam benim nişanlim yay burcu yükseleni akrebin son dereceleri , bende aslan burcuyum yukselenim terazi burcunun ilk dereceleri.2017 yılı bizim icin o kadar kotu surpriz getirdi ki..bi turlu evlenemdik iki defa dugun tarihimizi almamiza ragmen tarihi erteledik.ev kuracakken nisanlim is sebebiyle baska bir sehre tasinmak zorunda kaldi.simdi evlensek bile yanayana olamayacagiz.17 mayista dugun tarihimiz ve yine ertelenecek galiba.12 mayista nisanlimin ogretmenlik mulakati olacak.acaba ondan sonra önumuzu gorebilir miyiz.yani dugun tarihimizi temmuza aldik ta acaba bu bizim icin hayir getirecek mi.bu yil nisanlimin daha onceki mulakatlari basarisiz olmustu.bu bizim son sansimiz bu 12 mayistan sonra onumuzde daha engeller olur mu hocam.lutfen yardimci olun.bu arada nikah kiydik venus retrosunda 31 martta.benim dogum haritamda venusum retro oldugu icin koc burcunda cekinmedim yapmaktan.buda bi ek bilgi olsun istedim.hocam lutfen cevabiniza ohtiyacim var..acaba dugunu ertelemeyelim mi cok kararsizim

  • Vud

   Nisan 30, 2017 at 11:10 am

   Ay hocam lutfen benimkinide cevaplayin lütfen

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:20 pm

   beyefendinin işle ilgili düzeni Eylülde oturmuş olur, bunu kabul ederek konuşacak olursak, Mayıs da Temmuz da güzel evlilik tarihleri sizin için, içiniz rahat olsun, iyi zamanlara doğru gidiyorsunuz.
   sevgiler ZC

  • Vud

   Nisan 30, 2017 at 7:32 pm

   Size minnettarim hocam cok tesekkur ederim.Sevgiyle kalın.Cok guzelsiniz

 • Esra

  Nisan 29, 2017 at 11:02 pm

  Merhaba Zafer bey,
  Yorumlarınızı uzun zamandır takip ediyorum. Hatts yazdıklarınızla ara ara karşılaşıyorum. Esşim için sormak istediğim bizi üzen bir konu var.. yaklaşık 6 aydır iş arıyor fakat bir türlü olumlu sonuç alamıyoruz. Yükseleni terazi.. sizce işe girmesiyle ilgili bir gekişme var mı ?
  Teşekkür ederim.
  Doğum tarihi:22.11.1978- Aşkın
  Doğum saati :04:55
  Doğum yeri: istanbul

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:07 am

   yükselen terazi yorumunda yazdım Esra hanım, Dolunay ideal zaman, şartlar düzelir yakında..
   şans ve mutluluk diliyorum.
   ZC

  • Esra

   Nisan 30, 2017 at 12:08 pm

   Zafer Bey, çok teşekkür ederiz ..

  • Esra

   Nisan 30, 2017 at 12:12 pm

   Zafer bey ,
   Benim burcum terazi .. 07.10.1978 doğumlu, sabah 10:40 doğum saatim.. yükselenim akrep çıkıyor genelde…
   Sizce bu yıl iş ve para olarak şansım nedir?
   Tesekkürler,

 • Tuna

  Nisan 29, 2017 at 11:38 pm

  zafer bey yükselenim akrep ve yayım .aşk hayatım ne zaman yoluna giricek acaba

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:23 pm

   hangisini yaşıyorsunuz?
   – hayatınızda biri var ve sorunlu
   – hayatınızda biri yok

 • Nagihan

  Nisan 30, 2017 at 1:35 am

  Merhaba Zafer bey burcum akrep yükselenim de akrep 28 dereceymis .6 kasım 96liyim aşk yok hiç:( sizce mayısta aşk gelir mi artık 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:24 pm

   Mayıs sonundan Ağustos başına kadar bir yerlerde hayatınıza biri girer ve çok da iyi bir enerjiyle başlamış olursunuz.
   güzel haberlerinizi bekliyorum, ZC

 • Elanur

  Nisan 30, 2017 at 2:12 am

  Yorumlar bire bir tutuyor cok teşekür ederiz ben 13 derece yükselen akrep!!!

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:26 pm

   bundan sonra her ay istisnasız bu şekilde olacak Elanur hanım, desteğiniz için teşekkür ediyorum ❤️

 • ozlem

  Nisan 30, 2017 at 10:27 am

  Zafer Bey elinize sağlık. Yükselen akrep için de madde madde halinde yorumlamanız ne kadar mümkün olabilir acaba? Her ay o maddeler benim için vazgeçilmez rehberim oluyor. Tekrar teşekkürler. Bir de 3 mayısta mülkata gireceğim ama aynı işyerinin ilk mülakatını 29 martta yapmıştım sanırım etkilenmem değil mi? üstelik doğumgünüm 3 mayıs:)

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:27 pm

   bundan sonraki aylarda maddeler de eklerim Özlem hanım..
   başarılar diliyorum size, sonucu paylaşın mutlaka.
   ZC

 • zeynep Aslım

  Nisan 30, 2017 at 10:52 am

  Gerçekten bu sorulari sormak zorundayim..umarım görür ve cevaplarsiniz..
  1.akrep burclari Satürn sinavini bitirmisti..yükselen burca göre etki aliyorsak ordaki saturn de bize ayni derecede etki eder mi (yükselen 9 ºoglak)
  2.ekim ayı itibariyle gelecek olan jupiter etkisini saturn golgeler mi..yoksa farklı alanlarda mi zorluk kolaylık olur
  3.neden yükselen burc enerjileri daha önemli. .doğrusu mantığını anlayamıyorum. .

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:36 pm

   Astrolojik olayların etkileri 2 şekilde gerçekleşir Zeynep hanım:
   1- transit gezegenler, doğum haritamızdaki gezegenlerle temas ettiğinde etki oluşur
   2- transit gezegenler, doğum haritamızda bir evde bulundukları süre boyunca etki oluşur (evler yükselene göre oluşur)
   Birinci maddeye göre, Satürn akrep burcunda iken, haritanızdaki Güneşle temas etti, irademiz baskı altunda kalır, engellenmiş hisseder ve ilerlemeye çalışırız.
   İkinci maddeye göre aynı dönemde Satürn sizin 10. evinizdeydi, kariyer-iş, itibar ve saygınlık, anne ile ilişkiler ve aile sorumluluğu söz konusu olur.
   Özetle, Satürn doğum haritanızda bir gezegenle temas ederken yukarıdaki her iki madde de etkin olur ve baskı büyük olur.
   Şimdi Satürn ilerledi ve artık 12. evinizde bulunuyor, Aralıktan bu yana.. bundan sonra, eğer haritanızda 12. evinizde bir gezegen yoksa, sadece ikinci madde özelinde etkilenirsiniz, gezegen varsa, yine baskı daha büyük olur.
   Jüpiter etkisini işle ilgili yaşayacaksınız fakat asıl büyük Jüpiter etkisini oğlak burcuna geldiğinde yaşayacaksınız.
   umarım faydası oldu. sevgiler ZC

  • zeynep Aslım

   Nisan 30, 2017 at 8:52 pm

   Cevapladiginiz için hem de böyle uzun teşekkür ederim; ))

 • Gamze

  Nisan 30, 2017 at 1:42 pm

  Zafer bey merhabalar. Son 6 aydır kilo vermeye çalışıyorum. O kadar yavaş gidiyor ki anlatamam 🙁 sanırım bu konuya uranus bakıyor…:) bir akrep burcu olarak 2018 yılına kadar bu fazlalıkları üstümden atmam gerektiğini biliyorum (sayenizde) bu konu beni gerçekten çok üzüyor bir yorumuz olursa çok sevinirim 26 10 1983 istanbul saat 02.00 doğumluyum şimdiden teşekkürler…

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 9:03 pm

   doğum saatiniz 2 olsaydı emin olun kilo vermek zorunda olmazdınız çünkü kilo almazdınız, sizin ki en geç 1.35 olabilir.
   yükselen burcunuz 17-20 derece arası aslan olmalı..
   bundan sonra şartlar uygun, emin olun mümkün, fakat spor yapmalısınız Satürn 5. evde çünkü.
   sevgiler ZC

 • Tuna

  Nisan 30, 2017 at 4:40 pm

  Şimdi gördüm cevabınızı zafer bey ,hayatımda uzun yıllardır kımse yok 2009da boşanmıştım ciddi bir ilişki ve evlilik istıyorum .(yükselen akrep olan yay”ım sorum yukarıdaydı teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 8:59 pm

   yorumdan alıntı yapıyorum:
   “aylar geçtikçe çok daha iyi hissedeceksiniz, yılın sonuna gelindiğinde ise yepyeni bir dönem sizi bekliyor”
   sizin için de geçerli..
   mutluluklar diliyorum

 • Gülşen Oğuz

  Nisan 30, 2017 at 9:23 pm

  Ceyhun Bey Merhabalar uzun zamandır inanılmaz heyecanla yorumlarınızı takip ediyorum.
  Doğum tarihi 02-10-1969
  Doğum yeri Amsterdam
  Doğum saati 10:45
  Galiba Yükselen burcum şu durumda Akrep burcu 20 derece fakat emin olamadım.
  Çalıştığum kurumda ciddi bazı sorunlar yaşıyorum ve bir türlü karşılıklı noktayı koyamıyoruz. Bu hafta bazı gelişmeler olabilir fakat cok endişelerim var. Sizce gelişmeler ne şekilde olabilir? Kendimiçok çaresiz hissediyorum umarım bana yardımcı olursunuz. Şimdiden çok teşekkürler

 • hatice

  Mayıs 1, 2017 at 12:04 am

  benim yükselenim akrep hesaplamaya göre 6.derecede yıllardır yükselenim bana kan kusturdu güneşim başak da hiç yardımcı olmadı:(yıllarıdır atanma hevesiyle çılgınlar gibi çalışıp sınava giriyorum bu senede olamazsa çok yıpranırım:(umut var mı?tabi takdir allah’tan ama:(((

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 1:33 am

   Hatice hanım yılın sonunda çalışıyor olursunuz inşallah, bana güvenin, böyle devam etmeyecek 🙂
   Başarılar ZC

  • hatice

   Mayıs 1, 2017 at 4:27 pm

   inşallah zafer bey çok olmuyorumdur umarım ama gönül ilişkilerinde de pozitif bir gelişme olacak mı acaba?

 • ecem

  Mayıs 1, 2017 at 1:10 am

  Zafer bey derecelere göre yükselen yorumu muhteşem olmuş. Bazı arkadaşlar bu durumdan memnun olmamış ancak yükselen derecelerini öğrenip yorumları okumaya başladıklarında bu yeni halini eminim ki onlar da çok sevecekler. Gerçekten benzersiz bir yorum tarzı. TEBRIKLER

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 1:30 am

   Teşekkür ediyorum, size tamamen katılıyorum, gerçekten astrolojiyle ilgili olan herkes çok sevecek.
   Görüşmek üzere ❤️❤️

 • Cemre

  Mayıs 1, 2017 at 3:25 am

  Zafer bey merhaba 28 ekim 1991 giresun doğumluyum fakat Doğum saatimi tam olarak bilmiyorum ailem sabah 07.00-08.00 arası olduğunu söylüyor acaba bu yükselen derecesini nasıl etkiler net sonuca nasıl ulaşabilirim şimdiden teşekkürler ☺️ Bir de bu il hesaplamalarında il merkezi mi esas alınıyor çünkü doğduğum ilçe il merkezine uzak bi yer hatta başka bir ilin il sınırında bu konu yine yükselende farklılıklar yaratır mı

 • Emine

  Mayıs 1, 2017 at 1:26 pm

  Merhaba Zafer Bey.Yükselenim akrep burcunun 14-15 dereceleri civarı sanıyorum.Tam 11 mayıs günü son başvuru günü olan bir yurtdışı eğitim bursuna başvuru yapmayı planlıyorum.İlk elemeyi geçip geçmediğim ise 31 mayıs günü belli olacak.Sizce sonuç güzel olur mu?Olumlu bir sonuç alır mıyım?Akrep burcu yorumlarınızda genellikle ilişkiler ve iş hayatıyla ilgili bir gündem var.Pek yurtdışı ile ilgili bir şey yok ama bir sorayım dedim.Şimdiden teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 4:15 pm

   evet zamanın enerjisi sizden yana Emine hanım 🙂
   “yılın sonunda işler yolunda olacak” kapsamına giriyor yurt dışı konuları, Jüpiter akrebe gelince yurt dışı ihtimali tetiklenir.
   yolunuz açık olsun.
   sevgiler ZC

 • Ebru

  Mayıs 2, 2017 at 12:18 am

  Zafer bey merhaba umarim yanitlarsiniz:) 24.12.89 02.45 oğlak burcuyum yukselenim 3°39′ akrep . eşim de oğlak burcu bir bebek planımız var tedavi görüyorum önümüzdeki dönemde umitlenmemiz ne kadar dogru olacaktir. Bir de iş arayışındayim bununla ilgili de parlak gunlerim nelerdir? Simdiden ilginize tesekkur ederim cvp vermeniz ümidiyle… 🙂

 • Ebru

  Mayıs 2, 2017 at 12:19 am

  merhaba umarim yanitlarsiniz:) 24.12.89 02.45 oğlak burcuyum yukselenim 3°39′ akrep . eşim de oğlak burcu bir bebek planımız var tedavi görüyorum önümüzdeki dönemde umitlenmemiz ne kadar dogru olacaktir. Bir de iş arayışındayim bununla ilgili de parlak gunlerim nelerdir? Simdiden ilginize tesekkur ederim cvp vermeniz ümidiyle… 🙂

 • Tendril

  Mayıs 2, 2017 at 8:27 am

  Mrb Zafer bey
  Teşekkür ederim yeni sistem güzel olmuş ellerinize sağlık. Ben yengeç burcuyum yükselenim 23 derece terazi fakat yorum uygun değil benim şuanki durumuma.bende Pluto akrep 1.evde 9 derece de akrep yorumuna geldim tam bana uygun bir yorumla karsilastim. Birden fazla 1.evi olanlar için bir çelişki var bunu tam olarak bizlere aciklayabilirmisiniz? Iyi calismalar

 • öznur

  Mayıs 2, 2017 at 4:51 pm

  zafer bey merhaba akrep burcuyum yükselenim 8 derece terazi. jüpiter yükselenimde ama hayrını görmedim normal mi bu?

 • Dido

  Mayıs 2, 2017 at 9:07 pm

  İyi akşamlar, sizi bu senenin başında keşfettim ve inanılmaz mutluyum, her seferinde yok artık diyorum Ben kova burcuyum yükselenim akrep de 0 derece nedir ya sinirlerim bozuldu Yardımcı olursanız çok sevinirim, sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2017 at 11:08 pm

   Didem hanım merhaba, 1 derece olarak görebilirsiniz 🙂
   ayrıca aramızda hoş geldiniz en doğru yerdesiniz ❤️
   sevgiler, ZC

  • Dido

   Mayıs 3, 2017 at 8:47 am

   Hoşbulduk:) burda olmak harika, herkese anlatıyorum tespitleriniz süper:)

 • Nilüfer

  Mayıs 3, 2017 at 3:53 pm

  Zafer Bey merhaba:)
  Süper uygulama fakat tam saati bilmeyenler ne yapsın? :((
  02.11.1977 Ankara sabah öğleye kadar ama saat net değil:((

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2017 at 5:53 pm

   Nilüfer hanım merhaba,
   zor değil aslında 🙂
   sabah – öğle arası yükselen yay veya oğlaktır. Karakter olarak yay mı oğlak mı uygun önce buna karar verdikten sonra derecelerini de yorumlardan anlarsınız.
   becen güzel bir başlangıç olacak.
   sevgiler ZC

  • Nilüfer

   Mayıs 3, 2017 at 7:19 pm

   Çok teşekkürler Zafer beyçok naziksiniz… sevgiler

 • Didem

  Mayıs 4, 2017 at 5:06 am

  Zafer bey 6 derece yukselen akrep de de saturn gerilemesi 1.evde mi olur .yukselen burcun derecesine gore yaptiginiz yorumlar harika olmus

 • Gülsün

  Mayıs 4, 2017 at 7:39 am

  Zafer Bey bu yorumlama şekliniz çok pratik olmuş fikrinize ve emeğinize sağlık.
  İkizler burcuyum.
  Bir çok web sayfasına göre Yükselenim Terazi… Bugüne kadar yorumlarınızı bu bilgiyle okudum.
  Doğum yerini de hesaba katan verdiğiniz linke göre ise yükselenim 1 derece Akrep çıktı.
  Kafam karıştı… Yükseleni yanlış mı biliyor muşum ? şimdiden sonra Teraziyi hiç okumayayım mı ?

 • Özlem

  Mayıs 7, 2017 at 8:31 pm

  Merhaba, annem tam doğum saatimi hatırlayamıyor Gece 01:30 veya 02:00 idi diyor. Yükselenim ya başak ya aslan Nasıl tespit edebilirim Teşekkürler.

 • Arzu vural

  Mayıs 8, 2017 at 7:37 pm

  Merhabalar Zafer bey 17/48 yükselen akrep Doğum haritamda yazan bu acaba hangi dereceye giriyor diye sorsam moralim bozuk sağlık sorunları yaşıyorum lütfen cevaplayın 06/03/1972 23.09 ist

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 8, 2017 at 9:10 pm

   geçmişler olsun Arzu hanım.
   17 derecenin denk geldiği aralığı okumalısınız.
   sevgiler ZC

 • Gamze

  Mayıs 9, 2017 at 12:19 pm

  Zafer bey merhabalar. Bir sorum olacak size…cevap verirseniz cok sevinirim. Transit jüpiter natal satürn ü tetikleyince yurtdışina taşınma ihtimali olabilir mi. Teşekkürler sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2017 at 12:08 am

   Natal Jüpiter/Satürn Kaçıncı evinizdeler Gamze hanım?

  • Gamze

   Mayıs 11, 2017 at 1:49 pm

   Zafer bey merhabalar tekrar. Ilginize çok ama çok teşekkür ediyorum Natal satürn 3.evde konumlanmis. transit jüpiter de suan 3.evimdeler kendileri…:))) Böyle bir ihtimal olabilir mi? 26 10 1983 istanbul saat 02.00. En iyi yorumu tabiki siz yaparsınız. Sevgilerimle…

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2017 at 8:05 pm

   Ne demek.
   Transit Jüpiter 3. evinizde olmasaydı zaten kavuşum olmazdı, natal Jüpiter kaçta?

  • Gamze

   Mayıs 12, 2017 at 3:28 am

   Natal jüpiter de 4.evde zafer bey…

 • Bige

  Mayıs 9, 2017 at 5:21 pm

  01.11.1975 doğum saatim 00,30… 11 Mayıs dolunayın etkisi ne olacak.. Merak ediyorum…teşekkürler

 • Gizemm

  Mayıs 10, 2017 at 2:41 pm

  Merhaba..22 derece akrep yükselenim ve burcum da akrep.Erkek arkadaşımın da burcu ikizler yükseleni 18 derece yengeç.Ağustosa kadar tehlikeli dönemler demiştiniz ya gerçekten bu dolunayı sıkıntısız atlatamadık.Bugün ayrıldık.Zaten 1-2 gündür enerjim çok düşük.Fiziken de rahatsızım.Umarım geçer bu günler 🙁 Geçsin artık..

 • Damla

  Mayıs 12, 2017 at 9:48 am

  Merhabalar. Sizi yeni keşfettik ve ailece takibe başladık 🙂
  21.02.1986 doğumluyum 23.45 saat. Yukselenim 24.00derece akrep çıktı ay burcum yengeç burcum balık ve adim damla.
  Yani herşey su!!!
  Mail de attım size ama cevabi okuyamiyorum, bana is açısından bir yorum verir misiniz.
  Bir de doğum haritası için ayrı bir mail atar misiniz.
  Sevgiler.

 • İrem

  Mayıs 15, 2017 at 2:36 am

  29 derece yükselen akrep güneş başakta . Plutomun da akrepte sözetmiştim daha önce . Bu dönemde alınan ayrılık kararı tekrar gözden geçirilir mi ? Diğer tarafın güneşi akrep .Bu dönemin pompaladığı ittiği bir durum olabilir mi ayrılık. Gökyüzü güç vs veriyor desek o da değil gayet zor zamanlar, zorlama bir tablo gibi hissettiriyor.

 • Ebru

  Mayıs 15, 2017 at 1:21 pm

  24.12.89 02.45 oğlak burcuyum yukselenim 3°39′ akrep . eşim de oğlak burcu bu yıl içinde bebek sahibi olma ihtimalimiz gülu müdür sizce? Bir de iş arayışındayim istedigim gibi bir iş ne zaman gelecektor? Daha once de yazmistim yanitlamamistiniz bu sefer lütfen cevap verin rica ediyorum 😉

 • Lala

  Mayıs 27, 2017 at 11:12 am

  Haziran yorumlari ne zaman olacak?

 • Aleyna

  Eylül 3, 2017 at 7:50 am

  Eylül yorumları çok kısa :/ üyeliğe yönlendirme yapıyorsunuz ama bu şekilde normal okurlarınızı da kaybedebilirsiniz kendi kendinize sabırları için iyi dilekleri için okurlarınıza teşekkür ediyorsunuz tabi iyi dilekler sunuyoruz ancak yine de normal site okurlarınıza hızlı sırt çevirdiğinizi düşünüyorum saygılarla Zafer Ceyhun

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin