Yükselen AkrepAkrep Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun0

Akrep burcu haziran 2014 yorumunda; modern astrolojinin , Haziran ayını akrep burcuna göre nasıl gördüğünü öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

Haziran’a günler kala, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Birikmeye başlayan Yeni Ay’ın enerjisi, 1 Haziran günü  zirve yapacak ve sonraki gün kaybolacak. Haziran ayına, sizin çok yakından tanıdığınız bir enerji ile başlayacaksınız.
Yeni ay 8. evinizde olduğu için akrep burcu olarak bu enerjiyi kabullenmek kolay olacak çünkü 8. ev akrep burcunun temsil ettiği alandır. Geçtiğimiz ay ve Nisan ayında yaşanan yoğun ve sert değişim enerjisinden kurtulup rahat bir nefes almak istiyorsunuz biliyorum ancak Yeni Ay’ın sizinle ilgili farklı planları var.
Akrep burcu, güç, para ve kaynak arayışına gireceği çok ama çok güçlü bir enerjiye sahip olacak. Yeni Ay’ın enerjisi, akrep burcunu, daha fazlasına sahip olmak için harekete geçmeye kolayca ikna edecek. Bu nedenle, “akrep burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi kendinizi yoğun hissedeceksiniz. Duygularınızı aydınlatan ışığın parlaklığı azalabilir, karanlık hissedebilirsiniz. Bu dönem, güç kazanmak için stratejik planlar yapma dönemi…

Akrep burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Para ihtiyacınız varsa, 1 Haziran’a kadar bankaya başvurunuzu yapın. Para bulmak için başka planlarınız varsa harekete geçin, bir yakınınız/arkadaşınız sizi desteklemek isteyebilir. Yeni Ay, finansal ve stratejik planlar yapmaya çağırıyor, bu enerjiyi en doğru kullanacak burç zaten akrep burcu, siz ne yapacağınızı çok iyi biliyor olacaksınız. Yolunuzda bazı engeller varsa, aşmak için bazen en iyi kaynak kendiniz olmayabilirsiniz, bu nedenle size destek olabileceğini düşündüğünüz insanların kapılarını çalın. Yeni Ay enerjisi, kendi iç dünyanızda sizi güçlü yapan niteliklerinizi keşfetmenizi de sağlayacak, odaklanın. Eşiniz/sevgilinizle özel anlar paylaşmalısınız, daha iyi bir zaman olamaz.

Akrep burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Her ne konuda adım atacaksanız, 28 Mayıs – 1 Haziran arasında harekete geçin, sakın ertelemeyin.
Mars, 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda ve sizi geçmişinizin hesabını yapmaya zorluyor. Zaman zaman kendinizi yorgun hissediyor da olabilirsiniz. Yeni Ay’da oluşacak olumlu enerjiyle, Mars’ın kızgın enerjisi birleşince, ortaya geçmişin intikamını alma isteği çıkabilir. Bu konuda, geçmişte sizi üzmüş insanları sindirmek isteyebilirsiniz. Buna gerek olduğunu düşünüyorsa elbette yapacaksınız ancak benim önerim, Yeni Ay enerjisini daha güçlü bir gelecek inşa etmeye yöneltmek. Sevdiklerinizin ihtiyaçları varsa bir yardım eli uzatmak çok iyi gelebilir, bunu yapmak varken, neden kıymetli enerjinizi hiç değmeyecek insanlara ayırasınız ki? Ayrıca, Neptün’ün zihin bulandıracak olumsuz etkleşimi, Yeni Ay enerjisinin tek olumsuz yanı. Özellikle, kaynak arayışı içine girdiyseniz, örneğin kredi-borç ilişkisine girecekseniz, şartlarını doğru anladığınızdan emin olun. Neptün belirsizlikler ve yanlış anlamalar getirebilir, detayları öğrenmeden imza atmayın.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Akrep burcu zorlu bir Dolunay yaşayacak. Zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Buna Merkür gerilemesini, terazi burcundaki Mars’ı ve Güneş’in 8. evinizde olmasını eklersek, gündeminizin yoğun olacağını söyleyebilirim.
Özellikle işiniz ve geliriniz konularında sorunlar yaşanırsa, tutumunuz kavga etmekten yana olabilir. Ayrıca, geçmişte çözülememiş sinir bozucu meseleler varsa, gün yüzüne çıkıp bir kez daha sinirlerinizi bozabilir.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin