Akrep burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz akrep mi? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Birçok okurumun iş hayatını ve ekonomik durumunu zorlayan zamanlar devam ediyor. Kadersel süreçler çok ilginç bir şekilde şaşmadan devam ediyor. Temmuz – Ağustos bu anlamda bir örnek olabilir sanırım. Aslında bir yandan destekleyici bir Jüpiter etkisi, diğer yandan çirkin Satürn var. İki ileri bir geri mi? Yoksa ilerlerken çok mu sorun çıkıyor? Belirsizlik çok çirkin.. Eylülde güzelliklerin gezeni Venüs ters bir alanda geziniyor olacak. Böylesi zamanlarda iş ve ilişkiler eş zamanlı olarak dik bir yokuşu tırmanmaya çalışır ya da yokuş aşağı frensiz gider. Çoğu ayrılıklar ve sorunlar böyle zamanlarda olur. Umarım ki Eylül – Ekim ayları bu iki konuda sizi çok zorlamaz.. Eylülün hemen başında işinizle ilgili meseleleri çözmeye çalışıyor olacaksınız. Almanız gereken kararlar olacaktır.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı detaylar verelim.
  1. iş hayatınızda bir gelişme olabilir, kararlar alabilirsiniz
  2. işle ilgili çözülmesi gereken sorunlar olabilir
  3. mevcut işiniz & geliriniz tatmin etmeyebilir, değişim ihtiyacı hissedersiniz
  4. aileniz ve sevdikleriniz için sorumluluk almanız gerekebilir
Eşinizin/sevgilinizin hayatında işler ters giderse, ona destek olmanız gerekebilir. İlişkinizin kendisi de ters gidebilir, dikkat!

25 Eylül Dolunay

Dolunay sizi ne şekilde etkiler?
  1. varsa, çocuklarınızla ilgili bir konuda karar alırsınız
  2. sağlınızı, fiziksel veya cinsel enerjinizi ilgilendiren bir konu oluşur
Eylül sonundaki Dolunayın kendisi çok önemli değil ama o sıradaki diğer astrolojik olaylar önemli. Bu nedenle Eylül sonu hareketli olacak. Ekimde görüşmek üzere.. ☀️ Ekime kadar beklemek istemiyorsanız okumaya devam edin. ⤵️

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>