Yükselen AkrepAkrep Burcu Eylül 2016 Yorumu: İş Hayatınız, Arkadaşlar ve Uzmanlar

Ağustos 31, 2016by Zafer Ceyhun27

Akrep burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile Eylül ayındaki diğer astrolojik etkileri anlatıyor. Önemli bir ay geldi çattı değerli dostlar! Bu sefer “önemli” tanımlamasının altından olumlu çağrışımlar çıkacak, şimdiden söylemiş olayım. 😊 Burcuna Göre’nin düzenli okurları çok iyi biliyor: 2016 yılının gündemini ağırlıklı olarak Mars ve Satürn kaynaklı enerjinin etkileri üzerinden anlamaya çalışmıştık çünkü gündem yaratan enerjinin bu gezegenlerden geleceğini öngörmüştük. Bunun nedeni, Mars ve Satürn’ün eş zamanlı olarak aynı burçta (yay) gerilemesiydi, ki bu oldukça nadir bir olaydır, bir şeyleri değiştirmeden gitmez. Tabi ki diğer gezegenlerin enerjisi nedeniyle hayatımızın farklı alanlarında farklı gündemler de oluşuyor, onlardan da bahsediyoruz fakat 2016 yılında bir konu, oldukça baskın bir gündem yarattı. Sizin için bu konu iş, para ve harcamalar oldu. Mart sonu başlayan ve Mayıs sonu/Haziran başı zirve yapan gündeminiz ne olmuştu? Bu süreçte önemli kararlar almanız gerekmiş olmalı! Eylül 2016’da baskı ve belirsizlik oluşturan gündem tam olarak bitiyor kıymetli okurlarım! Gelelim Eylül ayındaki gelişmelere.. Yılın en önemli olaylarından birini yaşamak üzereyiz: 1 Eylülde başak burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. İstisnasız her Güneş tutulması önemlidir. Apocalypto isimli bir film vardır, ben çok severim, tekrar tekrar izlediğim de doğrudur. 😀 Filmdeki en can alıcı sahneler, Güneş tutulmasıyla birlikte gerçekleşen kadersel olaylar serisini anlatıyor. İzlemeyenlere öneriyorum mutlaka. 16 Eylül’de ise balık burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması kadar çarpıcı olmasa da önemli bir astroloji olayı olduğuna şüphe yok! 1 Eylül’de başak burcundaki tutulmasına dair bir bilgi paylaşmak istiyorum: bu tutulmanın sistemsel olarak bir anlamı var. 2015 yılında başlayan balık-başak Güneş tutulmaları serisinin son başak tutulması olacak. Balıktaki son Güneş tutulmasını ise Mart 2017’de yaşayacağız hep birlikte inşallah. Başak-balık tutulma serisini takip eden seriler ise aslan-kova ve yengeç-oğlak olacak ve 2017 ile birlikte başlayacak. Bu noktada tekrar 1 Eylül tutulmasına döneyim. 1 Eylül’deki tutulmanın etkilerini net olarak anlatabilmek amacıyla -referans olması açısından- bir tarih vermek istiyorum: 1 Eylül 1997. Söz konusu tarihte gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri, bir ölçüde 1 Eylül’de yaşanacak tutulma ile benzer olacaktır. Hatırlıyor musunuz, Eylül 1997’de ne olmuştu? Ayrıca, 97 sonrasında başak burcunda gerçekleşen tutulmalar 2006-2008 arasında olmuştu, Eylül aylarında. Bu bilgileri veriyorum ki geçmişteki tutulmalar esnasında yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun. Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 
Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

Akrep Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Her Güneş tutulması güçlü bir enerji açığa çıkarır kıymetli okurlarım ve şunlar yaşanır:
 1. yepyeni bilgiler/haberler alırız
 2. bir şekilde yeni bir farkındalık ediniriz
 3. hiç gündemde olmayan konular ışık hızıyla gündeme girer
 4. aniden bir karar alırız ve hayatımıza yeni bir yön veririz
 5. yaşanan bir olay, bakış ve motivasyonumuzu değiştirir
 6. bizim dışımızda gerçekleşen olaylar hayatımıza yeni bir boyut katar
Kısacası tutulmalar önemlidir ve sonrasında önemli şeyler olur. Öncelikle Güneş tutulmasının akrep burcuna özel etkilerine ve sonuçlarına dair -konu başlıkları üzerinden- genel bir çerçeve çizelim. Fakat öncesinde bir hatırlatma yapmak istiyorum: Jüpiter Ağustos 2015’te başak burcuna geçerek Jüpiter kaynaklı fırsatlar döneminin kapılarını aralamıştı. Geçmişte birçok kez bu konuya da değinmiştik.. Jüpiter’in başak burcunda bir yıl sürecek turuna başladıktan hemen sonra, Eylül 2015’te, yine başakta Güneş tutulması yaşamıştık. Şimdi de Jüpiter başaktan ayrılırken başak burcunda tutulma yaşayacağız. Bu önemli bir işaret! Eylül 2015 ile başlayan ve 1 Eylül Güneş tutulması ile yeni bir evreye girecek olan bu süreç, sizi şu konularda etkiliyor:
 1. sosyal çevrenizde önemli bir değişim olması
 2. yeni bir şehre/ülkeye taşınmak
 3. iş değişimi vb nedenlerle yeni bir profesyonel ortama girmek
 4. arkadaş çevrenizin gelişmesi, kalitenin artması
 5. gerektiğinizde destek bulabilme imkanı bulabilmek
 6. sosyal etkileşimler sayesinde önemli bilgiler/farkındalık edinmek
 7. önemli/güçlü insanlarla tanışmak ve sonuçta sizin yolunuzu açmaları
 8. doktor, avukat gibi uzmanlardan destek alabilme
 9. internet üzerinden yaptığınız girişimlerin meyve vermesi
Bu konular hem Güneş tutulmalarının etki alanında yer aldı/alacak hem de yıl boyunca Jüpiter sayesinde şanslı olduğunuz konulardı. Bu nedenle geçmiş bir yıla bakıp bu etkileri görebilirsiniz zaten. 1 Eylüldeki Güneş tutulması ile birlikte, yıl boyunca attığınız adımların karşılığını almaya çok yakın olduğunuzu, ektiklerinizi biçeceğinizi söylemek mümkün. Mesela, bir tanıdık sayesinde, bir arkadaşla/kurumla iş birliğine girerek iyi bir iş imkanı bulabilirsiniz veya işinin ehli bir doktor sayesinde var olan bir sağlık sorunundan kurtulabilirsiniz.. Diğer yandan, parasal bir konuda anlaşmazlık varsa, avukatınız sayesinde işin içinden kolayca sıyrılabilirsiniz. Her şey gönlünüze göre olsun. 🍀 Tutulma sırasında Merkür gerilemesi yaşıyor olacağımız için bir hatırlatma yapmak istiyorum. Olur da geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelirse veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isterseniz, çok zorlamayın derim. Görmezden gelin demiyorum tabi ama mümkünse son sözü söylemek, asıl kararı almak için bekleyin, şartların olgunlaşması için bazen zaman gerekiyor. Merkür gerilerken zamana bırakmak iyidir! Hele ki olumsuz bir gündem olursa; mümkünse keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek en ideali.. Gerileme 22 Eylülde sona erecek, takip eden günlerde ise Güneş-Jüpiter kavuşumu olacak. En iyi başlangıçlar için en ideal zaman Eylül sonu gibi görünüyor. Diğer yandan tutulmanın ertesi günü gerçekleşecek 2 önemli olay var: Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş ile temas edecekler. Özellikle 2 Eylüldeki Satürn teması önemli çünkü 13 Eylüldeki Güneş/Mars temasına zemin oluşturacak gelişmeler açığa çıkabilir. 2016 yılındaki baskı ve belirsizliğin Mars/Satürn kaynaklı olduğunu ve bu iki gezegenin son kez Güneşle temas edeceğini göz önünde tutarak söylüyorum: Belirsizlik gidecek, netlik gelecek! Eğer ki aylardır süren gündem hala sorunlu/belirsiz şekilde devam ediyorsa, gelişmeler sizi bir kez daha yorabilir. Karar vermeniz gerekiyorsa verin, harekete geçmeniz gerekiyorsa geçin. Mars/Satürn kaynaklı enerji sonucunda oluşan olası konu başlıklarını sıralayalım.
 1. çalışma ortamınızda, iş arkadaşlarınızla sorunlar
 2. işinizde mutlu olamama veya iş bulamama
 3. işten ayrılma gereksinimi
 4. parasal çıkmaz ve darlık
 5. yatırımlardan beklenen getirinin gelmemesi
 6. harcamaların artması/gelirin azalması
 7. bütçe/imkanların bir iş için yetersiz kalması
Bu kadar parasal konu bir arada olunca, 2016 yılında iş hayatınızın dinamikleri bir şekilde değişmiş olmalı! Şimdi yeni duruma uyum sağlama zamanı!

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor diyebiliriz! Jüpiter etkisi hakkında detaylıca bir yazı yazacağım için bu bölümü uzun tutmayacağım. Temel olarak şu konularda olumlu etkisini göreceksiniz:
 1. olumlu bir yalnızlaşma süreci başlayacak, keyifli olacak emin olun
 2. hayatınızı değerlendirmek ve geleceğinizi planlamak için içe dönün, faydası olacak
 3. size yük olan, gelişiminizi engelleyen insanlardan ve işlerden kurtulacaksınız
 4. sevdiklerinize yardım etme imkanı bulabileceksiniz
 5. sağlık sorunlarınız varsa aşacaksınız
Bu etkileri getirecek olan Jüpiter, 26 Eylül’de Güneşle bir araya geliyor. Jüpiter kaynaklı gündemi şekillendirecek güçlü ve pozitif bir enerji açığa çıkacaktır. Bu nedenle Eylül’ün son haftasında başlangıçları tetikleyen bir hareketlenme olması güçlü ihtimaldir. Eğer yukarıda saydığım konularda bir gündeminiz varsa ve süreci başlatmak sizin elinizde ise, 26 Eylül civarında harekete geçmenizi öneriyorum. Yok eğer mümkün değilse hiç sorun değil, daha erken/geç de olabilir. Eylül’de “yukarıda saydığım konular çerçevesinde” atacağınız adımlar Venüs’ün koruyucu şemsiye altında olduğu için güvendesiniz. Merkür gerilemesi var diye endişe etmeye gerek yok.  Sadece en doğru zamanlama için Eylül sonu ideal diyorum, o kadar!

16 Eylül Ay Tutulmasının Akrep Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının aksine, Ay tutulması yeni bilgiler getirmez, yeni bir gündem de oluşturmaz kıymetli okurlarım! Ay tutulması aslında güçlü etkileri olan bir Dolunaydır; tıpkı Güneş tutulmasının güçlü bir Yeniay olması gibi.. Bu nedenle; Ay tutulması, bir gündemin netleşmesine ve bir dönemin sona ermesine vesile olur. Var olan bir süreçle ilgilidir, zaten o konu bir süredir gündemde/zihninizdedir. Peki 16 Eylüldeki Ay tutulmasının etkileri hangi alanda olacak?
 1. aşık olduğunuz/beğendiğiniz kişiyle bir ilişkinin başlaması
 2. bir süredir planladığınız konuda cesur bir karar alarak harekete geçmek
 3. heyecan duyduğunuz sosyal/profesyonel girişimde gelişmeler
 4. çocuklarınızla ilgili veya onları ilgilendiren gelişme netleşecek
Eylül ayındaki olası konu, etki ve sonuçları değerlendirdikten sonra değerli dostlar, bundan sonra ileriye bakma zamanının geldiğini bir kez daha hatırlatayım. Aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkıyor. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, sizin karar vermeniz gerekecekse verin o kararı! Gerekli adımları atın ve yolunuza devam edin. Muğlak/belirsiz bir şey kalmamalı! Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi! Bu noktada bir de bilgi vermek istiyorum: Eğer ki doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz:  burcunagore@gmail.com Kişisel analiz sürecinin nasıl işlediğini size yardımcım Burcu hanım anlatacak, görüşme gününü ve saatini belirlerken de yardımcı olacaktır. Akrep burcu Eylül 2016 yorumunu, akrep burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır. En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

27 comments

 • Filiz

  Ağustos 31, 2016 at 8:55 pm

  Merhaba sayfa ve yazilariniz beni cok etkiledi.yaklasik 7 ay once sigortacilik yapiyordum cok istedigim spor hocaligi ile ilgili bir is teklifi geldi dusunmeden evet dedim.isler harikaydi yakniz salin sahibinin il degisikligi yuzunden salon devrediliyor devir alanlarla calisamam.Bunu duyan eski sigorta sirketim bugun hemen devreye girdi ve mutlaka yeniden geri istediklerini soylediler.dusunmek icin eylul sonuna kadar zaman istedim yazinizi okudukdan sonra.cok kararsizim.hayalim spor hocaligi ilerde kendime salon acmak ama bu iside kacirmak istemiyorum ev gecindiriyorum.Napmam gerekli bilemedim hayalimin pesinden kosup acmi kalayim (su an bulundugum yerde spor salonu olarak pek altarnatif yok) yoksa hayallerimi cok sevdigim birseyi birakip eski isimemi doneyim.Lutfen yardimci olurmusunuz. olsanizda olmasanizda tesekkur ederim kalin saglicakla

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 1, 2016 at 2:17 am

   Filiz hanım merhaba,
   öncelikle ilginiz için çok tşk ediyorum, aramıza hoş geldiniz 🙂
   sanıyorum ki sonunda vereceğiniz karar işe dönüp spor salonu açma fikrini ötelemek olacak, ki yerinizde olsam öyle yapardım..
   en az 1 yıl sonraya erteleyin hayalinizi, olur mu?
   sevgiler, ZC

  • Filiz

   Eylül 1, 2016 at 7:16 am

   Gunaydinlar cevap verdiginizi gorunce sabah sabah ne kadar mutlu oldum anlatamam.Haklisiniz aslinda Yalniz eger eski isime tekrar geri donersem hayalime kesinlikle kavusamiyacagim ne bir yil sonra nede daha sonra .elimde mevcut musterimi kaybeder daha toparlayamam.Galiba benimki hayalden oteye gitmeyecek Bu ayinn sonunda nolurduki sevdigim isle guzel bir teklif gelseydide .Tesekkur ederim tekrardan

 • Epruli75

  Ağustos 31, 2016 at 9:27 pm

  Zafer Bey merhaba..
  Yine çok heyecanlanarak okudum yazınızı.az biraz endişelenmek mi gerekiyor, o kısmı kavrayamadım gerçi 🙁
  Mayıs sonu itibariyle başlayan ve çook güzel ilerleyen bir ilişkim var.geçen ay evlilik kararı aldık hatta..yanlızlaşma kısmıyla ilgili yazdığınız bu ilişkiye etkisi olacak anlamında değildir umarım 🙁
  Yorumunuzu alabilirsem çok memnun olurum.
  Sevgiler,

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 1, 2016 at 2:19 am

   Merhaba Ebru hanım,
   ilginiz için çok tşk ediyorum, her zaman bekliyorum 🙂
   hayır yalnızlaşmak ancak pozitif bir durum sonucu olabilir, bu nedenle endişe etmenize hiç gerek yok 🙂
   ayrıca gözünüz aydın, inşallah mutlu bir evliliğin başlangıcında harika zamanlar yaşarsınız.
   sevgiler ZC

 • Nuran

  Ağustos 31, 2016 at 9:32 pm

  Devlet dairesine atandım evrakları yeslım ettım ama hala iş başı yapacağım gün acıklanmadı

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 1, 2016 at 2:20 am

   hayırlı olsun Nuran hanım, en büyük derdiniz bu olsun…
   bence harika bir gündeminiz var 🙂
   başarılar dilerim
   ZC

 • ece

  Ağustos 31, 2016 at 9:41 pm

  ellerinize sağlık <3 tek bir sorum olacak mümkünse 🙂 eylül 15'te evden çıkmamız gerekiyor yoksa 1 senelik sözleşme daha yapmamız gerekecek. aynı şekilde aynı gün içinde başka eve geçmek zorundayız. ancak malum merkür gerilemesine denk geliyor, çok fazla sorun yaratır mı bu?
  sevgiler ^^

 • Ayşed

  Ağustos 31, 2016 at 9:49 pm

  Harikasiniz 🙂 yeni bir iş teklifi aldım şartlar daha iyi fakat biraz uzak karar vermekte zorlanıyorum ne zaman en doğru kararı alabilirim ?

 • Cemre

  Ağustos 31, 2016 at 10:33 pm

  Ben artık olumlu şeylerin olacağına dair umudumu kaybettim 5 yıldır hayatım alt üst oldu sürekli düzelecek ümidiyle bekliyorum ama o kadar durağan ki her şey iyi bir şey beklemek hayal oldu artık iyice depresyona girdim iyi şeyler sanki hiç olmayacak gibi hissediyorum hiçbir şey için umudum da kalmadı

 • sevkar

  Ağustos 31, 2016 at 10:57 pm

  Çok çok teşekkürler

 • Seda

  Eylül 1, 2016 at 12:18 am

  Ceyhun bey yine bir harikasınız yarın önemli bir sınav sonucum açıklanacak ve bu sonuca göre hayatımı sekillendirmeyi düşünüyorum ve aklımda şehir değiştirme var hakkımızda hayırlısı olsun teşekkürler 🙂

 • Pelin

  Eylül 1, 2016 at 12:42 am

  Zafer Bey,
  Emeğinize sağlık…Etkileyici bir yazı olmuş gerçekten…
  Çok teşekkürler…

 • Su

  Eylül 1, 2016 at 12:44 am

  Ceyhun selamlar;
  en basda emegine saglik…
  Eylul ilk haftasi benim icin onemli bir sinavim var ve eger istedigim gibi sonuclanmazsa sehir degisikligi planim war ve sanirim ben bunu cok istemiyorum 🙁 yazdiklarindan sinav kotu sen yeni yollara bak dedigini anladim???

 • nurcan

  Eylül 1, 2016 at 1:14 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Inanmicaksiniz AMA hepsi dogru, ben yengec burcuyum AMA yükselenim akrep.
  Akrep yorumunuzu eylül ayi okudum etkilerini aynen yasiyorum ,hayretler icindeyim bakalim Daha nelerle karsilascam? Elinize kaleminize saglik Almanyadan selamlar.

 • Sevgi bahar

  Eylül 1, 2016 at 1:26 am

  Ceyhun bey onerinizi dikkate aldım ve güneş burcumu okudum. Sizin isabetli yorumlarınızı okumak, son zamanlarda içinde bulunduğum belirsizlige biraz anlam katıyor.
  Ben bu sene en çok ilişkilerde problemler yaşadım umarim bir daha yaşamamak üzere bu süreci atlatiriz

  • Sevgi bahar

   Eylül 1, 2016 at 1:40 am

   Bu arada bi sey sormak isterim,
   Lise sona geçeceğim inşallah.
   Mevcut okuluMDA bir çok problem yaşadım son 2 yıldır.bunun üniversite seçimini olumsuz etkilememesi için lise değiştirmeyi düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum

 • Kardelen

  Eylül 1, 2016 at 6:19 am

  Merhabalar Zafer bey. Bu ayki yorumumu okudum da az biraz yardım almam gerektiğini hissettim. Ben aslında müdürüm ile bazı problemler yaşamaktayım. Başka bir bölgeye görev bekliyorum. Aynı zamanda ay sonu gibi istediğim yerden vaz geçip 1 yıl başka bir kuruma geçiş mi yapsam diye düşünüyorum. Beklersem ay sonuna bölgeye geçme şansım da olabilir. Ama olmazsa 1 yıl yine bu müdürü çekeceğim. Sizce bu ayki burcumun durumuna göre vereceğim karar benim hayatım için en doğrusu olur mu? Ne yapabilirim çok kararsız kaldım. Müdürüm yüzünden sağlık sorunları yaşamaya başladım. Aşk hayatım bitti tamamen. Yorumunuzu alabilirsem çok mutlu olurum.

 • Smile

  Eylül 1, 2016 at 10:30 am

  Merhaba Zafer bey 11.11 tam bir akrep burcuyum .beni anlatmissiniz.bende alti aydir esimle ayri yasiyorum .bosanmak konusunda kararsizim .belirsizlik cocuklar ve maddi kaygilar beni cok yordu.bakalim bu ay netlik kazanacakmi .iyi calismalar

 • Cigdem

  Eylül 1, 2016 at 12:12 pm

  Merhabalar ceyhun bey; yorumlarinizi okudum bir akrep olarak bu sene oldukca adeta dallası andiran durumlardan geciyoruz malesefki. Gecmis aylarda gerek isimde gerekte ozel hayatimda oldukca fazla atraksyon oldu. Fakat ben ice donsum ve kolumu kaldiracak halim kalmadi. Kararsizlik ve maddi problemlerde cabasi. Baska bir firmaya gecmeyi planliyorum fakat o ladar kararsiz ve cesaretizim ki isimi degistirip degistirmemem gerektigi konusunda bile hic bir fikre sahip degilim. Tarih ne olmali?

 • Nesrin

  Eylül 1, 2016 at 5:04 pm

  Zafer bey merhaba ben akrep burcu olarak kötü bir yıl geçiriyorum 6 ay önce bosandim mecbur çalışmak zorundayım ama bir türlü işlerim yolunda gitmiyor bi çok iş değiştirdim suan yeni bi işe girdim ama beklediğim yer var ordan haber gelirse oraya gitmelimiyim. İkilemde kaldım.

 • selin

  Eylül 1, 2016 at 8:45 pm

  Yüreğinize sağlık yine %100 bildiniz.
  Evet işimde mutsuzum.değişim istiyorum gerek kurum içinde yada farklı yerde ama bulamıyorum başvurularıma cevap dahi alamıyorum.. Bu süreç bitecek mi

 • SİBEL

  Eylül 1, 2016 at 8:52 pm

  ACİLLLLLLLLLLLLL!!!!!!İyi geceler Zafer bey.
  Ben Sibel sevgi aşk ve evlilik bu sene olacak mı.Edirne de 15 Şubat 1974 te saat gece 11-11.30 gibi doğmuşum.ACİLLLLL!!!!!!lüTFEN LÜTFEN LÜTFEN TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN. Merakla cevabınızı bekliyorum

 • Özlem

  Eylül 6, 2016 at 9:25 pm

  Merhaba bende eşimle 2 aydır ayrı yaşıyorum boşanma konusunda hem netim hem değilim. Akrep burcunun kaderi iyiye dönsün artık…19 eylülde yeni ise başlıcam tarih kötü değildir umarım.

 • Hande

  Eylül 7, 2016 at 1:01 pm

  merhaba isabetli yorumlarınızla bahsettiğiniz süreç-sürünceme benim adıma kötü bir son buldu, babamı kaybettim 1yıldır hastaydı 21 Ağustos’ta vefat etti. Bu dönemde aynı zamanda gerçek bir Oğlak olan eşimle sorunlar yaşadım, Artık Akrep’lerin yıllardan sonra huzur bulmasını diliyorum zira bir akrep olarak yaşamak zaten yeterince zor 🙂
  Teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 7, 2016 at 2:41 pm

   başınız sağ olsun Hande hanım 🙁
   mekanı cennet olur inşallah.
   ZC

 • Ayşegül

  Ekim 6, 2016 at 7:08 pm

  Mrb zafer bey.yorumlarinizdan cok etkilendim.11.11.1978 17:00_18:00 arsi dogumluyum.iliski konusunda sansizim en son 3 yillik iliskim 12 eylulde aniden sonland.cok zor gunler geciriyorum.beni neler bekliyor lutfen yardimci olur musunuz

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin