15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Gündelik iletişiminiz, telefon, email trafiğiniz artacak, hem daha meraklı, aktif olacak hem de düşüncelerinizi özgürce dile getireceksiniz.

Yurt dışı bir eğitim dil öğrenme,bilgisayar programcılığı teknoloji ve bilgiye dayanan bir işiniz mi var ?Bununla  alakalı beklediğiniz haber gelir bu nedenle Şehir ya da Ülke değiştirebilirsiniz.

Yeni şeyler öğrenmek ya da öğretmek için güzel hevesli bir dönemdesiniz bir çok farklı, yeni konuya ilgi duyabilir çeşitli kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz bunlar online sizi geliştiren etkinliklerde olabileceği gibi ,size  maddi getirileri de olabilir.

Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, dijital pazarlama, sosyal medya, tanıtım uzmanı vb. Bir yardımcı bulabilir çeşitli work shoplara katılabilirsiniz.

Evde oturmak yakın çevreden kişilerle eş ,dost ,akraba görüşmek ve aynı sosyal ortamlara gitmek yerine farklı yerler ,farklı insanlarla yeni deneyimler yaşayacaksınız, bu sayede ilginizi çeken insanlarla tanışabilir, çevrenizi genişletebilirsiz.