Akrep burcu Ağustos 2018 yorumu, Ağustos ayında neler yaşayacağınıza dair çok önemli detaylar içeriyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. ❤️ Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, hayatınıza uygun isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Yükselen burcunuz akrep mi? Bu yazıda, Ağustosta neler yaşayabileceğinizi öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

GENEL ÖZET

Ağustosa girerken Merkür aslan, Mars kova burcunda geriliyor. Merkür 20 Ağustos’a kadar, Mars ise 27 Ağustos’a kadar gerilemeye devam edecek. Bu gerilemeler pozitiftir, gözünüzü korkutmasın. Fakat Ağustos’ta Satürn kaynaklı gerginlik ve huzursuzluk yoğunlaşacak. Malesef bunun etkilerini yaşayacağız hep birlikte. Sizi nasıl etkilediğini hatırlamak isterseniz Haziran yorumunuzu okuyun lütfen. İyi – kötü etkilerin arasında, 11 Ağustosta Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulma aslan burcunda.. Güneş tutulması, her ay bir defa gerçekleşen Güneş-Ay kavuşumudur yaşarız değerli okurlarım. Güneş-Ay kavuşumlarına bazen Yeniay, bazen de Güneş Tutulması deriz. Bunlar arasında bazıları vardır ki, önemli ve çarpıcı etkileri olur. Hayatımızda önemli değişiklikler yaparlar. Mesela, Temmuzda yaşadığımız Güneş tutulması görece zayıftı, etkileri ve sonuçları çarpıcı değildi. Fakat 11 Ağustostaki tutulma çok daha etkili olacak ve güçlü sonuçlar doğuracak. Peki tutulma bizi tedirgin mi etsin yoksa umutlandırsın mı? Bazı istisnalar hariç, tutulmanın herkese iyi geleceğini söyleyebiliriz. Peki, tutulma güzel olduğuna göre Ağustos güzel mi geçecek? Hayır! Ağustosta gergin, sinirli, endişeli, huzursuz olacağız. Bir vur bin ah işit derler ya, işte öyle.. Herkesin paçalarından akan huzursuzluğu, endişeyi ve gerginliği gözlemleyebilirsiniz. Dertler derya olacak ya da bize öyleymiş gibi gelecek. Zihnimiz bize büyük oyunlar oynar bazı zamanlarda! Oyun zamanı başladı… Konu başlıklarını Hazirandaki Satürn etkisinde anlattım, üşünmeyin ve okuyun lütfen. Son olarak, düşüncelerini en iyi kontrol edebilenler bu süreci en az hasarla atlatacak. Demedi demeyin!

Güneş Tutulması: 9 Ağustos – 17 Ağustos

Güneş tutulması 11 Ağustosta gerçekleşiyor kıymetli dostlar, fakat önceki tutulmalardan farklı olarak etkisini erkenden hissettirecektir. 8-9 Ağustostan itibaren etkisini hissedeceksiniz, olaylar başlayacak. Bu güçlü bir tutulma olacak, şimdi konuşacağımız konularda gözle görülür sonuçları olacaktır. Peki Güneş tutulmaları genel olarak neler getirir?
 • bir ihtiyacımızı gidermek için harekete geçeriz
 • mevcut durumu değiştiren bir gelişme olur
 • yeni bir dönemi başlatan bilgi, haber, karar alırız
 • önceki haftalarda netleşen bir konu fiilen başlar
Diyelim ki, bir ilişkiniz yok ve olmasını istiyorsunuz. Güneş tutulması ile birlikte 2 farklı şey gerçekleşebilir. Örneğin, tutulmayı takip eden günlerde sizinle ilgilendiğini bildiğiniz, hoşlandığınız biriyle ilişki başlar. İkinci olasılık, bir tanışma gerçekleşir, takip eden aylarda flört edersiniz. 6 ay sonraki dolunayda ilişki başlar veya olmayacağına karar verirsiniz. Tutulmanın işleyişi böyledir. Peki 11 Ağustos Güneş tutulması sizi hangi konularda ne şekilde etkileyecek?
 1. eğitim/akademik kariyerle ilgili gelişmeler olabilir, bu konuda kararlar alırsınız
 2. yurt dışına gitmekle ilişkili gündem oluşabilir/başlayabilir
 3. sürekli seyahat edeceğiniz bir süreç başlayabilir, mesela bunu gerektiren bir işe girersiniz
 4. dış ticaret veya yabancı şirkette çalışmakla bağlantılı konu başlar
Bir diğer önemli olasılık, eğer ki bu yönde beklentiniz varsa, işle ilgili gelişmelerdir. Kariyerinize yönelik önemli bir atılım olacaktır mutlaka. Güneş tutulmasına doğru giderken, Ağustosun ilk haftasından itibaren bu yönde bir gündem oluşmaya başlayacaktır. Bu gündem 9-15 Ağustos arasında zirve yapacaktır. Hayatınızda önemli bir başlangıca vesile olacağını söyleyebilirim. Umuyorum ki takip eden aylar boyunca, oluşan rüzgar en güzel şekilde kullanıp/yönlendirirsiniz. Bugünlerde aldığınız kararların 6 aylık bir süreç oluşturacağını ve 6 ayın sonunda ikincil bir sonuç üreteceğini de unutmayın lütfen!

Dolunay: 24 Ağustos – 31 Ağustos

Dolunay 26 Ağustosta balık burcunda gerçekleşecek. Doğrusu balıktaki dolunayın enerjisini riskli bulurum her zaman, umarım bu sefer öyle olmaz. Dolunaylar ile ilgili genel bir bilgi verelim öncelikle. Dolunay olduğunda şunlardan birisi olur kıymetli okurlarım:
 • 6 önce başlayan bir süreç tamamlanır/sona erer
 • beklediğimiz bir haber alırız, konu netleşir
 • mevcut şartları değiştiren bir karar alırız
Peki 26 Ağustostaki dolunay sizi hangi konularda etkiliyor? 
 1. evinizle ilgili proje tamamlanabilir, mesela planladığınız tadilat başlar
 2. ev/işyeri gibi gayrimenkul alma-satma konusu sonuçlanabilir
 3. yaşadığınız şehrin/ülkenin değişmesine neden olacak kararı/haberi alabilirsiniz
 4. aile büyüklerinizle ilişkili süreç tamamlanabilir, mesela istediğiniz yardımı sağlarlar
Dolunayın kapsama alanı bir haftadır. Dolunaydan önceki 2 gün içinde işaretler gelmeye başlar, dolunaydan sonraki 5 gün içinde ise gündem netleşir. Bunların ötesinde, Ağustosun son haftası herkes için yılın en gergin zamanlarından birisi olmaya aday! Umuyorum tatsız olayları rahat geçiştirir, güzel olayları da sonuna kadar değerlendirirsiniz. Eylülde görüşmek üzere.. Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️

Burcuna Göre Premium>>Mobil Uygulama  

Burcuna Göre mobil uygulaması hazır değerli dostlar! Apple ve Android işletim sistemi olan tüm telefonlara uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. ⭐✌ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store Mobil uygulamada neler var? 1- Doğum saatinizi netleştirip doğum haritanızı oluşturacağım böylece “doğum saatim belli değil” sorunu çözülecek. 😊 2- Önemli astrolojik olayları hatırlatmak için size uygulama üzerinden bildirimler ileteceğim böylece zamanın ruhunu her zaman biliyor olacaksınız. 3- En önemlisi, uygulama üzerinden bana soru sorabileceksiniz. Kritik anlarınızda yanınızda olacağım. Özetle eşi benzeri olmayan bir mobil uygulama yaptık. 😎 Zamanla hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacağına eminim. Nasıl üye olunur?  Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulama menüsünde bulunan “Premium Olun” bölümündeki formu doldurun, Burcuna Göre ekibinden arkadaşlar size ulaşacak, ödeme süreciyle ilgili bilgi verecek ve benimle bir öngörüşme yapmanız için randevu oluşturacaklar. Bu görüşmede doğum haritanızı oluşturmak için sohbet edeceğiz, tanışacağız. Uygulamanın ücreti aylık 39TL, üyelik süresi ise 9 ay. Yani 9 ay boyunca ayda 39TL ödüyorsunuz. Takdir ederseniz ki bu ölçekte bir danışmanlık hizmetini tüm okurlarıma aynı anda verebilmem imkansız. Bu nedenle sınırlı sayıda üyelik oluşturacağız. Acele edin! 🤗 Görüşmek üzere ⭐⭐⭐⭐⭐]]>