Akrep burcu Ağustos 2017 yorumu, 7 Ağustos Ay tutulması ve 21 Ağustos Güneş tutulması etkilerini içeriyor. Burcuna Göre ilk günden itibaren tüm astroloji platformlarından farklı olmuştu. Bunun tek nedeni benzersiz içeriği ve üslubu değil, aynı zamanda sizlersiniz. Ağustos yorumlarını 10 gün kadar geç yazabildiğim halde – ki şu anda yazabildiğim için çok ama çok mutluyum- sabrınız ve anlayışınızla ve tabi güzel dileklerle destek oldunuz. Çok teşekkür ediyorum. ❤️ Bu yazıdan tam kapasite yararlanmak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Mesela, eğer burcunuz akrep ise fakat yükselen burcunuz yengeç ise, yengeç burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza en uygun olan yorum olacaktır, konuştuklarımız şaşmaz şekilde hayatınızda yer bulacaktır! 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Aslan burcu okurlarımın doğum gününü kutlamadan başlamak olmaz tabi ki, mutlu sağlıklı bir yıl olsun inşallah.🎂 Hadi başlayalım. 👍

Akrep Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Ağustosta her biri diğerinden önemli 3 astroloji olayı gerçekleşiyor. Yılın başında bahsetmiştik zaten: “2017 yılında iki önemli -hayat değiştiren- dönem var, birisi Mart/Nisandaki Venüs gerilemesi, diğeri Ağustos’taki Mars enerjisi ile tutulmalar” demiştik. İlk dönemi bitti şimdi ikincisini yaşıyoruz, Temmuz sonundan Ağustos sonuna bu dönem devam edecek, hatta Eylülün 15ine kadar uzanabilir. Peki sizi ilgilendiren etkileri hangi çerçevede değerlendirmeliyiz?   Aylar süren baskıdan sonra Ağustosun iyi geleceğini düşünüyorum. Şimdiye kadar güzel bir tatil yaptığınızı, dinlendiğinizi, stres attığınızı umuyorum çünkü tam zamanıydı. İşle ilgili bu kadar baskı/belirsizlik varken, ekonomik stres altındayken ne tatili? Bunu diyen okurlarım da olabilir elbette. Özellikle yükselen dereceniz 0-10 arasında ise, iş hayatı ve kariyere ilişkin gelişmeler şekillenmeye başlamış olmalı. Temmuzun sonunda oluşan gündem iyi gelecektir. İşe girmek, iş değiştirmek gibi planlar; yeni girişimler ve ortaklıklar Ağustosta destekleniyor. Kariyerle ilişkili tüm adımları korkusuzca atabilirsiniz. Eğer kariyerdeki gelişmelerle ev/şehir değişikliği arasında bağlantı varsa ne güzel, birkaç gün içinde sonuçlanacaktır. Diğer yandan, Ağustosun ilk yarısında aile büyüklerinizin & sevdiklerinizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Birkaç ay içinde hayatınızda büyük değişiklikler olacağına göre, yanınızda olmaları normal. Şimdilerde hazırlık yapıyor olmalısınız. Çocuk sahibi olmakla ilgili bir gündem var mı? Venüs desteğini alıyorsunuz bu konuda, ne güzel zamanlar! İlginçtir, aynı Venüs parasal konularda da yanınızda olacak. Parasal destek, evlilik, işe girmek, kredi kullanmak, alacakların dönmesi, mal intikali gibi gelişmeler sayesinde rahatlamanız mümkün. Ayrıca akademik kariyer, yurt dışı kaynaklı her türlü girişim de benzer şekilde Ağustosta tetiklenecek ve hayatınızı değiştirecektir. Yoksa bizleri bir başımıza bırakıp ülkeyi mi terk ediyorsunuz? Neyse internet var, her yerden okursunuz. 😊 Devlette iş imkanlarını kovalayan okurlarım mutlu olacaklar, şimdi bir belirsizlik varsa bile merak etmeyin, zamanın ruhu sizden yana, sizin işiniz NŞA’da olmalı yani. 👍 İçiniz rahat olsun değerli okurlarım, yükselen burcunuz akrebin son 6-7 derecesi değilse, hayatınızın en parlak yıllarından birine girmek üzeresiniz. Son dereceler mi? O zaman biraz daha var..

7 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması aslında bir Dolunaydır değerli okurlarım, güçlü bir Dolunay.. Ve artık çok iyi biliyorsunuz, her Dolunayda bir gündem olgunlaşarak sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer/kapanır. 7 Ağustostaki tutulamanın sonucunda, en geç 13 Ağustosta gündem sonuçlanacaktır. Size özel konu başlıkları neler olabilir? Yükselen 0-10 derece:
 1. şehir ülke değişikliği belli olur/tamamlanır
 2. eve harcama yaparsınız (satın alma/tadilat vb)
 3. aile büyüklerinden, kardeşten destek alırsınız
 4. aile içi parasal konu netleşir
Konu tamamen özel hayatınız, yaşam alanınız ve aile içindeki ilişkiler üzerinden şekillenecektir. Diğer yandan, yükselen burcu 11 dereceden büyük olan okurlarımın gündemi farklı:
 1. eğitimle ilgili süreç netleşir
 2. tatil ruhu biter, yapılacak işlere odaklanılır
 3. evrak peşinde koşturmaca başlar
 4. sınavlar, iş görüşmeleri yaşanır
Eğer önemli bir haber, duyuru, telefon bekliyorsanız, tutulanın ardından alırsınız. Beklenmedik veya planlı bir karşılaşma yaşanır, mutlu olursunuz.

21 Ağustos Güneş Tutulmasının Etkileri

Güneş tutulmaları, aniden beliren büyük enerji dalgaları olarak görülebilir, Güneş sisteminin tsunamileri.. Sonuçta şunlar olur:
 1. yeni adımlar atmayı gerektirebilir
 2. ilk adımı atmak için şartlar olgunlaşır
 3. alınan/açığa çıkan bilgiler yeni bir durum oluşturur
 4. hayatınızı değiştirecek yeni bir gelişme olabilir
Peki 21 Ağustostaki tutulmanın size özel etkileri neler olur? Yükselen ilk 20 derece ise: Konu net bir şekilde iş hayatı & kariyer olacak. Zaten Satürn baskını da benzer alanda yaşıyorsunuz ve Ağustos gündemin zirve yapacağı ay olacak, net! İşe girmeyi bekleyen, iş değişikliği için görüşmeler yapan okurlarım Güneş tutulmasıyla birlikte önemli yol alacaktır. Belki Eylülde başlarsınız ama ne olacağı tutulmayla birlikte belli olur en azından. Tutulma büyük olaydır, Apocalypto isimli efsanevi bir film vardır, tüm olaylar tutulmayla ilişkilidir filmde! Gerçekçi bir yaklaşımdır da.. Yükselen son 1o derece ise, ihtimaller arasında şunlar var:
 1. yurt dışı eğitim/yerleşme
 2. akademik gelişmeler, üniversite
Avukatla işiniz var mı? Varsa iyi sebeplerle vardır eminim. Bu süreçte, hukuktan anlayan birine ihtiyacınız olabilir. İlişkilere hiç değinmedik değil mi? Doğrusu; ilişkiler, şu anda Venüsün gezindiği yerlerde iken bitmeye meyilli oluyor, o nedenle pek konuşmak istemedim. 👍 Güzel bir ilişkiniz varsa bu sözlerim üzerine strese girmeyin sakın, sadece ve sadece, zaten olumsuz giden bir ilişki varsa daha fazla sürüncemede kalmadan biter, gibi.. Siz boş verin bunları, hayatınızın en büyük atılımlarından biri yaklaşıyor, hem de Kasım 2018’e kadar uzanıp gidecek. Unutulmayacak bir yıl olacak, bu kadar net konuşuyorsam vardır bir bildiğim, di mi? 🍀 Yolunuz açık olsun şimdiden. Akrep burcu Ağustos 2017 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar, en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Değinmeden geçmeyelim. Mobil uygulama hazır olmak üzere! Yakında iphone & android telefonunuza yükleyebileceksiniz. Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak, bu önemli günlerde en doğru zamanda en doğru kararı vermek için astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinden yararlanmak isterseniz, doğum haritanıza özel bir görüşme yapabiliriz. Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olmanız fark etmiyor. 👍 Randevu almak için mail: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>