Yükselen AkrepAkrep Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 31, 2015by Zafer Ceyhun75

Akrep burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Ağustos ayları akrep için her zaman önemli olmuştur. Güneş aslan burcundayken, akrebin hayatında da gelişmeler yaşanır. Peki Ağustos 2015 neden önemli? Birincisi, 10 gündür Venüs gerilemesinin etkilerini yaşıyoruz, Ağustos’ta devam edecek ve Eylül’ün ilk haftası sona erecek. Venüs 2 farklı alana etki eder: maddi/finansal konular ve ilişkiler/evlililik. Venüs gerilemesi çok önemli bir konu, özel bir yer ayırmak şart. Öyle yaptım, hakkında bir yazı yazdım, linkini birazdan paylaşacağım. İkincisi, 11 Ağustos’ta Jüpiter burç değiştiriyor. Jüpiter her geçen yıl akrep burcuna yaklaşıyor, 2 yıl kaldı, 2017 yılında akrepte olacak. O zamana kadar sizi es geçecek sanmayın, harika bir yıl sizi bekliyor, anlatacağım birazdan. Son olarak, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesi sona eriyor, sevinilmesi gereken bir gelişme çünkü birkaç aydır sizin burcunuzdaydı, üzerinizdeki baskının nedeni oydu. Şimdi meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetleyeyim, sonra konuya döneceğim:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Akrep burcuna göre Ağustos 2015 gündemine şimdi geçebiliriz.

Akrep Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Venüs gerilemesinden başlamak istiyorum! Venüs gerilemesi hata yapma ihtimalini artırdığı için dikkatli olmak, olası etkilerinden haberdar olmak çok önemli. Böylece tuzağına düşmeden atlatabiliriz. Hem kim hata yapmak ister ki? Son günlerde ülke gündemimizdeki gelişmelere bakınca, Venüs gerilemesini görebilirsiniz. Ne zaman ki Venüs gerilemeye başladı, diplomatik ilişkilerde hareketlilik de başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar gözden geçiriliyor, bazıları iptal ediliyor vs. Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince şartları yeniden gözden geçirmek, birliktelikleri sorgulamak için fırsat doğuyor; bu arada kavga gürültü de artıyor, savaş sesleri yükseliyor. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri

Satürn gerilemesi bitiyor, akrep burcu nasıl etkilenecek?

2015 yılına başladığımızda Satürn; gelirinizi, iş hayatınızı ve mal varlığınızı temsil eden alana geçmişti. Haziran ayına kadar da bu alanda kaldı, eminim ki iş hayatınızda bir baskı unsuru olarak kendini göstermiştir. Bu etkiyi yaşayan herkes önce işini, çalışma şartlarını ve kazancını sorgulamaya başlar. Siz henüz tam sorgulama safhasına geçmediniz, o safha 2016 yılında gelecek. O zaman geldiğinde, iş hayatınızda bir şeylerin değişmesi gerektiğine karar vereceksiniz, işinizi/kazancınızı yetersiz bulacaksınız. Hep böyle oluyor, ben de zamanında doya doya hissettim, ondan biliyorum 🙂 Satürn’ün bu etkisi, Haziran ayında bir mola verdi, molası devam ediyor. Şu anda Satürn yeniden sizin burcunuzda, bu nedenle iş hayatınız asli baskı unsuru değil. Birkaç aydır işiniz değil “hayatınızın tamamı” dert konusu. Belki enerjiniz azaldı ve yorgunsunuz, belki isteklerinize ulaşmakta yeni engeller çıktı, sıkıldınız. Egonuz da hassas, çabucak sinirleniyorsunuz, insanların tavrı hoşunuza gitmiyor. Böyle dönemde herkesin ortak tepkisi, suçu en yakınındaki insanda bulmak oluyor. Sonuçta kızgınlığınız eşiniz/sevgiliniz veya ailenizden birine yönelmiş olabilir. Kimsede suç aramayın, Satürn baskısı bitince rahatlayacaksınız. Zaten bitmek üzere! 2 Ağustos‘tan itibaren gerileme sona eriyor ve baskı azalmaya başlayacak. Eylül bittiğinde de tamamen bitmiş olacak. Bir sonraki Satürn gerilemesi Nisan 2016’da yay burcunda gerçekleşecek, o zamana kadar Satürn kaynaklı zorluk ve baskıdan uzak olacaksınız. Bu süreçte iş ve gelir olanaklarını araştırmak, belki gayrimenkul yatırımları planlamak Satürn etkisinin doğasında var. Ben yapmayın desem de biliyorum ki, yakında gündeminiz yeniden işiniz, kazancınız ve rahat etme ihtiyacınız olacak. Yolunuz açık olsun.

31 Temmuz Dolunay

Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor ama yeni okurlarım için söyleyeyim: Her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. Bu kural değişmez. 31 Temmuz Dolunayı kova burcunda yaşanacak ve gündem de 4 – 5 Ağustos gibi sonuçlanacak. Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumsuz bir etkileşim olmayacak, gündeminizin de olumsuz sonuçlanmayacağını varsayabiliriz. Akrep burcu Ağustos Dolunay gündemindeki olasılıklar şunlar:
 1. aile hayatınızla ilişkili bir gündem netleşecek
 2. bir gayrimenkul konusu varsa karar alınacak
 3. ev değişimi, alım-satım gündemdeyse sonuçlanacak
 4. yatırımlarınız varsa, bir karar vermeniz gerekecek
 5. evliyseniz eşinizle/çocuklarınızla akalı gündem sona erecek
 6. geçmişte atılan bir adım yeniden gündeme geldiyse, o konuda yeniden bir karar vermeniz gerekecek
 7. geleceğinizi sağlama almak için bir şey yapmanız, güvende hissetmek için harekete geçmeniz de mümkün
Venüs gerilemesinin oluşturduğu gündemle Dolunay ilişkili olabilir, bunu anlamak için Venüs gerilemesi yazımı okumanızı bir kez daha hatırlatıyorum.

14 Ağustos Yeniay

Yeniay 14 Ağustos’ta aslan burcunda gerçekleşiyor. 15 Ağustos’ta ise Güneş-Venüs kavuşumu var, 40 günlük Venüs gerilemesinde önemli bir dönemeç! Önce Yeniay gündeminize dair olasılıklardan bahsedeyim, sonra da kavuşumdan:
 1. kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlıyor
 2. itibarınızı etkileyecek, gücünüzü göstermeniz gereken bir  adım atacaksınız
 3. nişan/evlilik gibi toplumsal rolünüzü değiştirecek bir karar alacaksınız
 4. çocuk sahibi olmak/karar vermek de aynı kapsamdadır, bu da bir ihtimal
Güneş-Venüs kavuşumu, finansal/maddi konularda sürpriz olaylar yaşanmasına neden olabilir. Bu dönemlerde iş hayatında, parasal/maddi meselelerde yaşanabilecek her türlü gelişmeye ihtiyatlı yaklaşmak en doğrusu olur. Her ne kadar Yeniay yeni başlangıçlar demekse de, oluşan gündemi hemen sahiplenmeyin, önce değerlendirmek için kendinize zaman tanıyın. Mesela yeni bir işe başvurmak istediniz diyelim, bunu hemen yapmayın. Diğer yandan, borç/alacak ilişkisinden uzak durmak, kredi kullanmamak da en doğrusu! Yeniay sırasında Mars aslan burcunda olacak. 9 Ağustos, Mars’ın aslana geçiş tarihi. Bu çok iyi bir etki olmakla birlikte, gergin olacağınızı da söylemeliyim. Özellikle üst perdeden konuşacak insanlara, aile büyüklerine veya iş yerindeki üstlerinize karşı tahammülünüz azalacaktır. Bununla birlikte, Mars enerjisinin iyi yanı çok daha fazla! Mesela işte terfi söz konusuysa veya başarmak için bütün gücünüzü seferber ettiğiniz bir konu varsa, Mars kaynaklı cesaret ve enerji işinizi kolaylaştıracaktır. Sizi durdurabilmek çok zor olacak. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Akrep Burcuna Yeni Etkileri

Jüpiter 11 Ağustos’ta başak burcuna geçiyor, yeni bir dönem başlıyor. Hepimiz açısından bir dönüm noktası! Peki akrep burcu nasıl etkilenecek, hangi alanda şans/fırsatlar bulacak? Olasılıkları birkaç başlıkta anlatayım, ilerleyen günlerde Jüpiter etkileri hakkında detaylı yazılar yazacağım:
 1. çok değerli insanlarla tanışacaksınız, çevreniz genişleyecek
 2. bu insanlardan birisi, gelecekteki eşiniz de olabilir
 3. yükselmek için destek bulacaksınız, insanlar sizi yanında görmek isteyecek
 4. ihtiyaç duyduğunuzda bir yardım eli uzanacak
 5. çevreniz genişleyecek, popüler ve başarılı olacaksınız
 6. sağlık sorunları varsa, profesyonel destek bulmak kolaylaşacak
Bu öyle bir dönem ki, birçok okurum “ben nasıl bu noktaya kadar gelebildim” diyecek! En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

75 comments

 • canan

  Temmuz 31, 2015 at 11:03 pm

  Nihayet akrep 🙂 öncelikle cok teskkurler detayli anlatiminiz icin. Bir sorum var. Akrep burcuyum yukselenim aslan. Yeni bi marka tanitma surecindeyim. Agustos sizce uygun mu bunun icin.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:18 pm

   Canan hanım sorunuza ancak cevap verebildim ve inşallah okursunuz, çünkü cevap HAYIR, SAKIN!
   venüs gerilemesi sonrasına kalsın mutlaka, mümkünse Ekime..

  • canan

   Ağustos 4, 2015 at 4:23 am

   Cevabiniz icin tesekkurler. Cok naziksiniz.peki son bir soru 🙂 resmi olarak marka basvurusu yapmadim onerinizle kesinlikle ekimi bekleyecegim. Fakat urunlerin satışı icin simdiden ugrasmam da zararli olur mu acaba.

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:09 pm

   şartlarınızı bilemeden konuşuyorum, siz son kararı yazdıklarıma göre kendiniz verin:
   zararlı olacağını sanmıyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • asker polis vatan asigi

  Temmuz 31, 2015 at 11:13 pm

  Huhuuuu…ceyhun bey eğer bunlar gerçekleşirse dileyin benden ne dilerseniz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:31 pm

   mutlu olun yeter 🙂

 • anka

  Temmuz 31, 2015 at 11:37 pm

  Emeğinize sağlık Zafer Bey…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:39 pm

   siz de sağ olun 🙂

 • SULTAN

  Ağustos 1, 2015 at 12:31 am

  Ceyhun bey,dört gözle bekliyordum,temmuzun baskısından sonra Ağustosun pozitif yorumu iyi geldi.ağzına sağlık,çok teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:07 pm

   siz de sağ olun Sultan hanım 🙂

 • akrepvekoç

  Ağustos 1, 2015 at 1:36 am

  Ceyhun Bey merhaba, beklediğim yazıydı teşekkürler. Satürn etkisi ne zaman tamamen son bulacak, Nisan 2016da tekrar mı gelecek orayı anlayamadım. Satürn’ün zorlayıcı etkilerinden tamamen ne zaman kurtulacağız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:26 pm

   Satürn Eylülde yay burcuna geçiyor ama sonuçta Satürn güneş sistemini terk etmiyor 🙂 farklı bir alana geçiyor (gelir, iş) ve 2016 Nisanda o alanda baskı olacak.
   kısaca, zorlayıcı etki hiçbir zaman tamamen bitmez, mola verir ve/veya alan değiştirir.

  • akrepvekoç

   Ağustos 5, 2015 at 3:32 pm

   Satürn Akrep’ten ne zaman gidecek diye sormuştum, Yay burcuna geçiyormuş eskisi kadar zorlanmayız umarım 🙂 teşekkürler.

 • Emine

  Ağustos 1, 2015 at 8:46 am

  Yukseleni boga gunes burcu akrep olan biri olarak artik cooookkkk ihtiyacim var bu guzel gelismelere Cok tesekkurler Ceyhun bey.

  Reply

 • Emine

  Ağustos 1, 2015 at 8:53 am

  Haritamda merkur akrepte retro
  Saturn yengecte retro
  Mars kocta retro
  Crion kocta retro
  True lode yayda retro
  Ve benim hayatim cok zorluklar icinde isik dolu bu retrolarmi beni bu kadar zorluyor ben anliyamiyorum Ceyhun bey☺

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:38 pm

   Emine hanım özellikle Merkür ve Mars gerilemesinde doğmak, üstüne bir de Satürn..zor tabi 🙂

 • Osman

  Ağustos 1, 2015 at 11:53 am

  Başak Ağustos Yorumu ne zaman yayınlanacak?

  Reply

 • tuğba

  Ağustos 1, 2015 at 7:35 pm

  çoook uzun süredir akrep için böylesine güzel haberler almamıştık:)

  Reply

 • burcu yiğit

  Ağustos 1, 2015 at 7:59 pm

  Ceyhun Bey Emeğinize sağlık. İnşallah olumlu gelişmeler olur. doğrusu iş konusunda biraz sıkıntılarım var.
  Bir akrep bayanı olarak”Ben bu noktaya nasıl gelebildim! ” cümlesini söylemeyi çok isterim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:14 pm

   Burcu hanım Jüpiter etkisi 1 yıl, Satürn 2,5 yıl sürüyor…
   Satürn etkisine yenilmezseniz, harika bir dönem sizi bekliyor 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Zeynep

  Ağustos 1, 2015 at 8:08 pm

  Allahım inşallah guzel bir ay olur tam bir akrep ve yukseleni oglak olan ben için tesekkurler ceyhun bey emegınıze saglık:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:14 pm

   sağ olun Zeynep hanım 🙂

 • anormalkadin

  Ağustos 1, 2015 at 8:14 pm

  Allahim insalah dediginiz gibi olurda gelecekteki esinle tanisirim onu beklemekten yoruldum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:16 pm

   yeni insanlarla tanışacağınız ortamlara girin mutlaka, bunu yaparken kendinizi de normal hissedin “anormalkadın” 🙂

 • samire

  Ağustos 1, 2015 at 9:46 pm

  2016-da nisan ayinda akrep burcunda saturunun etkisi yeniden olucak yazdiniz. peki ne zamana kimi davam edicek?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:18 pm

   Samire hanım merhaba,
   Satürn gerilemesi Nisan 2016’da yay burcunda olacak ve iş/gelir alanında etkileyecek akrepleri, eskisinden çok farklı olacak yani…
   Nisan-Ağustos arasında..

 • eda

  Ağustos 1, 2015 at 10:12 pm

  Akrep burcu icin su donem is basvurulari yapmak dogru mu,,eski sevgili donmesi de olabilir mi? Olmuyor dediklerimiz olabilir mi bu dönemde ceyhun bey..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:19 pm

   Eda hanım Venüs gerilemesi yazımı okumamışsınız ki? ısrar ediyorum.

 • çiğdem

  Ağustos 1, 2015 at 10:16 pm

  Ceyhun bey çok teşekkür ederim, günlerdir bekliyordum ağustos yorumunuzu. Diğerleri gibi ağustosta da uyarılarınıza dikkat edeceğim. Hem iş hem ilişki konusunda çok yardımlarınızı gördüm, farkında olup önlem almak hayatı kolaylaştırıyor. Bir de doğum haritamı bilsem başka da bir şey istemem. Ben 12 kasım doğumlu bir akrebim yükselenim terazi. Kendimi bir çok konuda şanslı bulurum ama yinede doğum haritası diyorum. Emeğinize sağlık. Bol güneşli ve venüslü günler dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:23 pm

   Çiğdem hanım merhaba,
   astroloji hayatı güzelleştirmek/kolaylaştırmak için eşsiz bilgiler içeriyor, yazılarımdaki amaç sizlerin astroloji hazinesinden faydalanmanızı sağlamak!!
   Ne mutlu ki işe yaradığını biliyorum sayenizde, tşk ederim 🙂
   harita analizleri Ekimde inşallah, duyuracağım öncesinde.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • elif

  Ağustos 3, 2015 at 1:42 am

  Ceyhun bey harikasıniz,böyle haberlere çok ihtiyacımız vardı…benim kafama takılan şey sadece şu,işimde terfi teklifi aldım dün,bu terfiyi istiyorum ancak kabul etmekten de korkuyorum Venüs gerilemesi sebebiyle, 6 eylüle kadar cevap vermezsem de terfi şansi elimden kayıp gidebilir…yardiminiza ihtiyacım var???

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 3:05 pm

   Elif hanım merhaba,
   bu ay öyle çok soru geldi ki, aynı gün cevap vermek mümkün olmadı fakaat cevap vermeden geçmem asla 🙂
   öncelikle terfi teklifi için sizi tebrik ederim.
   Venüs gerilemesi, şartların YENİDEN değerlendirilmesini gerektirir, kim/ne değerli ve kim değersiz sorularına cevap ararız. siz değerli görülenlerden biri olduğunuzu bu teklifle anladınız.
   kural şu: bu süreçte değerlendirmek doğrudur, harekete geçmek değil..ancak ben yerinizde olsam, öteleme şansı olmadığı için kabul ederdim 🙂
   sizin sezgileriniz ne söylüyor?

  • elif

   Ağustos 4, 2015 at 6:53 pm

   Bizim yolumuzu aydinlattiginiz gibi allah da sizin yolunuzu açsın inş…benim hislerim de olumlu fakat rüyalarım çok olumlu değil,kararsız kaldım,keşke rüya da yorumlasaniz harika olurdu:-) saygılar sevgiler

 • elif

  Ağustos 3, 2015 at 1:47 am

  Ceyhun bey ayrıca yükselenim oğlak ay burcum koç,belki cevabınızı kolaylaştırır.

  Reply

 • ANIL

  Ağustos 3, 2015 at 4:29 am

  Yorumlarınız mükemmel. Ne dediyseniz oluyor çok sıkı takipçinizim 🙂 yalnız tek sıkıntım akrep burcu yorumunu en son veriyosunuz 🙂
  Sizin yazılarınız beni çok büyük hatadan kurtardı hayatımı değiştirdiniz tanrı yardımcınız olsun bu iyiliği yapıyorsunuz bedelsiz olarak bize bir emek veriyorsunuz.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:46 pm

   Merhaba, ilginiz için çok tşk ederim 🙂
   belli bir sırayla yazıyorum, her zaman önce hangi burcun ayındaysak önce o burcun yazısı, sonra da geriye doğru..
   mesele Ağustos aslan burcunun dönemi olduğu için önce aslan, sonra yengeç, ikizler, boğa sırasıyla yazıyorum, yani Kasım 2014’te önce akrebi yazmıştım, Aralıkta akrep 2. sıradaydı gibi 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Ağustos 3, 2015 at 7:35 pm

  Merhaba Ceyhun bey:-) cevaplarinizi kontrol etmek için hevesle geçtim tel in başına,herkese cevap var,bize yokmuuuu:-( siz çok yaşayın:-)

  Reply

 • Nildem

  Ağustos 4, 2015 at 11:23 am

  Siz ne kadar şahanesiniz böyle aaaa bayıldım bayıldım yazdıklarınıza dilerim nasip olsun hepimize sevgilerimle 🙂 takipteyim sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:13 pm

   Nildem hanım merhaba,
   aramıza hoş geldiniz 🙂

 • Merve

  Ağustos 4, 2015 at 2:09 pm

  Güzel yorumların için çok teşekkürler:)) Hadi akreplerde güzel günler görsün artık inşaallah.

  Reply

 • Derya

  Ağustos 4, 2015 at 4:36 pm

  Çokkk teşekkür ederim. Yıllardır okuduğum en olumlu yorumdu akrep için. Benim Güneş Burcum AKREP, yükselenim YAY, ay burcum KOVA ve sentez burcumda KOVA. Bu satürn Akrebi süründürdü, şimdi YAY burcuna geçti. benim yükselenim YAY. acaba sürünmeye devam edirmiyim. Etmiyim lütfennnnn:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:42 pm

   Derya hanım merhaba 🙂
   hayır, çok daha rahat bir dönem sizi bekliyor ancak şunu bilmeniz gerekiyor:
   Satürn gerilemeleri sırasında “derdinizi anlatamıyor” gibi hissedebilirsiniz, “beni anlamıyorlar” diyebilirsiniz ama büyütülecek bir şey olmaz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Derya

   Ağustos 4, 2015 at 6:42 pm

   Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum. Gerçekten yorumlarınız birebir tuttu. Umarım verdiğiniz bu güzel haberlerde biran önce gerçek olur. Başarılar. Sevgiyle kalın

 • Nilüfer

  Ağustos 4, 2015 at 6:05 pm

  Merhaba Ceyhun bey ben bu Satründen kurtulamayacam herhalde hic :(??? Günes burcum Akrep. Yükselen Yay. ay burcum Teazi. ;(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 6:23 pm

   Nilüfer hanım merhaba,
   kurtuldunuz sayabiliriz, artık önümüzdeki 2 yıl iş hayatınız ve geliriniz Satürn etkisi altında kalacak, bu iyi bir şeydir..
   sevgiler, Ceyhun

  • Nilüfer

   Ağustos 4, 2015 at 6:59 pm

   tesekür ederim Ceyhun bey ama ben yinede hic sevinemiyorum bu duruma

 • niles

  Ağustos 4, 2015 at 6:41 pm

  satürün yüzünden başıma gelmeyen kalmadı 2012 den beri, 2016daki satürn daha çok ne üzerine olucak çok merak ediyorum

  Reply

 • havva

  Ağustos 4, 2015 at 7:15 pm

  burcum akrep.yükselenim yengeç.yaptığım tüm görüşmelerden olumsuz cevap aldım.ve çıkış yolumda yok artık.hayatım berbat.nezaman düzelcek peki? umudum falanda kalmadı artık. :((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:33 pm

   Merhaba Havva hanım,
   çıkış yolunuz neden olmasın?
   Eylülde bir güneş tutulması olacak, bakarsınız bir iş görüşmesine daha davet edilirsiniz..
   “Satürn etkisi sayesinde” önümüzdeki 2 yıl iş hayatınız gündemde olacak, mutlaka işle ilgili gelişmeler olacaktır.
   beni de haberdar edin mutlaka.
   sevgiler, Ceyhun

 • hanafta

  Ağustos 4, 2015 at 8:50 pm

  Sevgili Zafer Ceyhun bu ayki yorumu okuyunca oh beee dedim inanın. Olumlu güzel yorumlarınız için teşekkürler.Akrep burcuyum yükselenim Aslan ve hatırlarsanız burun estetiği olacaktım dediğiniz gibi Venüs gerilemesi nedeni ile erteleyin demiştiniz fakat erteleyedim.Yamuk bir buruna sahip olma ihtimalim yüksek bunu biliyorum.İşle alakalı yükselme haberim de Agustosun yirmisinden sonra bekliyorum.>Ama hala beklediğim aşk aşk aşk :)ne maddiyat ne burun ne kariyer aşk aşk aşk.Bekleyin demiştiniz bekliyorum enerjikim ve pozitifim bu ay bunu çook iyi hissediyorum.Güzellikler bulsun sizi.Bakalım ne actionlar olacak.Sevgilerle…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:18 pm

   önünüzde tam 1 yıl var, yeni insanlarla tanışma fırsatlarını kendi elinizle uzaklaştırmayın, göreceksiniz ki Jüpiter doğru insanlarla karşılaşmanız için ortamı hazırlayacak 🙂
   haberlerinizi bekliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • azçok

  Ağustos 4, 2015 at 10:02 pm

  merhaba ceyhun bey, sürekli olarak yazılarınızı takip ediyorum. ancak ilk kez size bir soru sorucam. satürnün etkisinde geçen iki bucuk yılda, satürn kanırttı ama dönüştürdü de. bu geçişi o kadar zorlu yaşamadım. yine de çok iyi hissettiğim söylenemez tabii 🙂 sorum şu, burcum akrep, yükselenim yengeç. aşk alanında güzel şeyler bekliyor mu bizi? artık bi atak olsun istiyoruz bence 🙂 bize umut verecek hareketlenmeler var mı gezegenlerimizde? 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:01 pm

   Merhaba “azçok”,
   Jüpiter etkisi sayesinde, yazıda belirttiğim gibi, doğru insanı bulma ihtimaliniz artıyor..
   yeni ortamlara girin mutlaka, kimle tanışacağınız belli olmaz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Gülden

  Ağustos 5, 2015 at 8:44 am

  Merhaba Ceyhun bey!yaklasik 4 seneden beri hayatimin her alani problemli benim dogum haritamda jupiter ve venus basakata burcum terazi yükselenim akrep.Artik yüzüm gülecekmi ???

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:42 pm

   Gülden hanım merhaba,
   ben sorunuza evet diyorum ve ekliyorum:
   önümüzdeki 1 yılda yaşadığınız olumlu gelişmeleri paylaşmanızı da heyecanla bekliyorum, neler olacak merak ediyorum 🙂
   güzel haberleri esirgemeyin, sevgilerimle
   Ceyhun

 • sevgi

  Ağustos 5, 2015 at 8:46 am

  Merhaba Ceyhun bey!yaklasik 4 seneden beri hayatimin her alani problemli benim dogum haritamda jupiter ve venus basakata burcum terazi yükselenim akrep.Artik yüzüm gülecekmi ???

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:08 pm

   Sevgi hanım merhaba,
   hem Jüpiter hem de Venüs dönüşü yaşayacaksınız önümüzdeki 1 yıl içinde, bir şeyler değişecektir..
   aşk hayatınız dahil 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • melek

  Ağustos 5, 2015 at 10:54 am

  merhaba Ceyhun Bey burcum akrep yükselenim terazi ay burcum başak haritamda da yoğun bir başak etkisi var:)her zaman akıllı ve zeki biri olduğum söylendi çevremden ayrıca güzel ve akreplikten kaynaklanan bir karizmam olduğunu da düşünüyordum ancak son bir yılda özgüvenim düştü özellikle ilişkiler konusunda çok bocalıyorum 2014 ekim kasım aylarında iyi giden 2 yıllık ilişkim aniden bitti. ocak ayında tanıştığım ve ilişkiye dönüşemeyen bir münasebet mayıs ayında tekrar canlandı 2 ağustosta yüzüme tokat atar gibi bitti. artık hiç enerjim kalmadığını hissediyorum. Çirkin olduğumu başarısız ve saf olduğumu hissediyorum. Hayatımda ki her şeyi savaşarak elde ettim. Herkesin yapamaz dediği işleri yüksek bir motivasyonla başardım umutsuzluk denen şeyi ilk defa tadıyorum çok uzun oldu ama bana güzel birşeyler olacağını söyleyin:) buna ihtiyacım var:)Güzel günler görecek miyiz Güneşli 🙂 şunu da ekleyim kariyerimle ilgili sorunlarda hala güçlü olduğumu hissediyorum merakım aşkla ilgili:)şimdiden teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:11 pm

   Melek hanım merhaba 🙂
   burç akrep, yükselen terazi, ay dahil bol başak etkisi…Allah’ın sevdiği kullarındansınız 🙂
   hiç ümidiniz kırılmasın, ki zaten akrepsiniz, kırılsa da uzun sürmez, değil mi? Akrep olma ayrıcalığı budur zaten..
   terazide 2011de başlayan Uranüs etkisinden haberdar mısınız, yazılarımı okudunuz mu?

 • aynur

  Ağustos 5, 2015 at 1:17 pm

  Selam ceyhun bey 🙂 agustos ayında hatta temmuzdan itibaren iş arıyorum bi kac yere gittim ama olumsuz oldu ögrenciyim diye yani. Şimdi de 50+ yere Cv atdım ve cevap bekliyom olumlu bi şeyler ola bilirim? Yani en azı eylülden itibaren iş bula bilme ihtimali varmı? Teşekürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:25 pm

   Aynur hanım neden olmasın, olabilir tabi..
   hatta görüşmeye çağrıldığınız ve işe alındığınız tarihleri de benimle paylaşın olur mu? üzerine konuşalım, değerlendirmesini yapalım beraber 🙂
   başarıları dilerim şimdiden, sevgiler
   Ceyhun

  • aynur

   Ağustos 5, 2015 at 5:14 pm

   Tabiki, 1 agustos bi de temmuz sonları. Artık bunaldım bile diye bilirim. Her kese de agresifim aslında. Bu dönemlerde 17 yıllık bi dosduglum var o insanın bile ic yüzünü öyrendim ve aramız kötü diye bilirim.Yani bu aralar acayip bi kararlar alıryorum cok ciddi ama 🙂 Yani işler ne zaman yoluna düse bilir? 🙂 Dikkatiniz icin de ayrıca tesekürler 🙂

 • Tuba

  Ağustos 5, 2015 at 2:11 pm

  Ceyhun bey ağustos ayı yorumunuz için teşekkürler bi de şu Venüs kendine gelse süper olacak ancak hala azimle ve büyük bir heyecanla kişisel danışmanlık hizmeti vereceğiniz günleri bekliyorum . Aylık yorumlardan ziyade yılları ve hayatları yönlendireceğiniz günler ne zaman gelecek

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:23 pm

   Tuba hanım merhaba,
   Ekim ayında başlayacağım bir aksilik olmazsa 🙂 beklediğinize de değecek ama!
   sevgilerimle, Ceyhun

 • zaman

  Ağustos 5, 2015 at 5:38 pm

  burcum yay yükselen akrep ikisinde de yeni bir işe girmek sözkonusu Allahım inşaallah bu sefer olur da hayırlısıyla bir işe girerim hem burcumda hemde yukselenimde aynı cumleyi okumak umut verdi 😉 teşekkürler Ceyhun bey…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:11 pm

   başarılar, yolunuz açık olsun 🙂

 • Gülden

  Ağustos 5, 2015 at 6:32 pm

  Ceyhun bey benim de soruma cevap verin lütfen

  Reply

 • Gülden

  Ağustos 5, 2015 at 10:48 pm

  Ceyhun bey cevabiniz icin cok teşekkür ederim ,sizi mutlaka haberdar edicem yeterki artik hersey düzelsin!

  Reply

 • elif

  Ağustos 5, 2015 at 11:16 pm

  Zafer bey merhaba, başarılarıniz daim olsun katlanarak:-) ilk görüşte.com dan haber var mı diye sormak istedim:-) mutluluk ve başarıyla kalın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:14 pm

   Elif hanım merhaba 🙂
   ilkgoruste.com beni inanılmaz heyecanlandıran bir proje, sizden adını duymak da beni çok mutlu etti 🙂 🙂
   çalışmaya, doğru bir proje ortaya koymak için hazırlanmaya devam, mutlaka bir gün karşınızda olacak inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

 • Begüm

  Ağustos 6, 2015 at 1:07 am

  Ceyhun Bey, yazdıklarınız sayesinde biraz olsun umut doldum, içim kıpır kıpır. Burcum akrep, yükselenim başak ve uzun zamandır görünmez bir engel hissediyorum ilişkilerimde. Ya tahammğlüm yok ya içime sinmiyor ya da şüphe duyuyorum ve gergin yaşıyorum. Artık çok şükür düzgün giden bir ilişkimiz ve evlilik ihtimalimiz var mı? Bir de merakımı mazur görün fakat son zamanlarda tanıştığım insanların hepsi terazi. Terazi bir akrebe ne katmak için önüne çıkmış olabilir bu da ikinci sorum. Sizi kocaman seviyoruz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:16 pm

   Begüm hanım merhaba 🙂
   size bir ömür mutluluk dilerim, evlilik haberinizi de bekliyorum..
   Venüs burcunuz terazi olabilir, sürekli terazilerin karşınıza çıkması bununla ilişkilidir muhtemelen.
   sevgiler, Ceyhun

 • Firuze

  Ağustos 7, 2015 at 1:07 am

  Merhaba Ceyhun Bey
  Ekim ayındaki analizlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum
  Herkes benim gibi değildir zannediyorum ama açıkçası ben 2015 ten hiç bir şey anlamadım yükseleni aslan bir akrep olarak
  Yok kariyer şans falan filan tam aksine hayatımın en zor en çok kayıplı yılını yaşadım desem yalan olmaz
  Yılın şu kalan bir kaç ayı umarım daha iyidir
  Lütfen yüreğime su serpin
  Bir de horoskopumda çok fazla akrep görüyorum hayır mı şer mi ola
  İyi geceler

  Reply

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:41 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin