Akrep Burcu 2015 Yorumu

Yazar 

Akrep burcu 2015 yorumu, 2015 yılında akrep burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor.

Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum.

Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum.

Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler.

Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir.

Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum.

Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂

Hadi başlayalım.

AKREP BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Akrep burcu Ağustos ayından bu yana çok önemsediği bir alanda Jüpiter’in rüzgarını arkasına almış durumda: itibar ve başarı..Siz insanlara karşı daha rahat oldukça, onların da size karşı daha canayakın davrandığını fark etmiş olmalısınız.

Son yıllarda hayatınız kolay değildi ama en azından başarıdan yana yüzünüz gülmeye başladı. Jüpiter dokunduğu alanda mücizeler yaratabilen bir gezegendir, bu nedenle iş hayatınızda başarıyı yakaladınız, daha çok insanın saygısını/beğenisini kazandınız. Akrep için insanların beğenisini kazanmak çok önemli değildir ama olsun, beğeni toplamanın zararı da yok sonuçta 🙂

Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz?

 1. evlendiniz mi, belki de anne/baba oldunuz?
 2. kariyerinizde bir sıçrama mı oldu?
 3. başarıdan başarıya mı koşuyorsunuz yoksa?
 4. tanınan biri mi oldunuz?
 5. ilişkileriniz harika ve tabi çok popülersiniz?

Jüpiter geçtiğimiz günlerde gerilemeye başladı ve Nisan ayına kadar gerileme sürecinde olacak, bu konuda detaylı bilgiyi Aralık 2014 yazınızda bulabilirsiniz. Ben 2015’ta olacakları yazmaya devam edeyim: Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter tüm gücüyle yeniden gelecek, bu sürece yönelik planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: atılım yapmak istediğim konuda (sadece siz biliyorsunuz) Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam eğer, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek.

11 Ağustos 2015 yeni bir dönemin başladığı bir gün olacak, defterinize kaydedin lütfen çünkü Jüpiter başak burcuna geçecek ve yeni bir alanda size gelişim imkanları sunacak: çevrenizdeki insanların sayısının artacağı, yeni dostlukların oluşacağı ve hedeflerinize en yakın olacağınız dönem başlıyor. Haberler harika 🙂

Birkaç madde ile özetleyeyim, ne de olsa detayları zamanı gelince anlatacağım.

 1. yıllardır peşinde koştuğunuz en büyük hedeflerinize ulaşma şansınız çok yüksek
 2. başarıyı insan ilişkileriniz sayesinde yakalayacaksınız
 3. hayatınıza yeni insanlar/dostlar girecek ve yolunuzu açacaklar
 4. yardım istediğinizde kolayca bulacaksınız
 5. itibar göreceksiniz, görüşleriniz insanlar için değerli olacak, size danışan çok olacak

2015 yılının ikinci yarısı, çok hareketli bir dönemi temsil ediyor. O zamana kadar beklemeyin, şimdiden önemli insanlarla tanışma fırsatlarını değerlendirin. Zamanı geldiğinde size çok faydaları olacak.

AKREP BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, akla sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde, aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir.

Satürn 21 Aralık’ta burcunuzdan uzaklaşıyor, bu iyi bir haber ancak hatırlatayım, geçici olacak. Satürn 15 Haziran 2015’te yeniden akrep burcuna dönecek. Bunun anlamı, 2015 yılında 2 farklı alanda sınava gireceksiniz. Detaylı olarak anlatayım:

2013 yılından bu yana hayatınız eskiye göre daha zorlu, “ne istediysem olmadı” diyenleriniz bile olacaktır. Karakteriniz sınandı, kişiliğiniz/değerleriniz sorgulandı, kendinizi anlatmakta zorlandınız, insanlar sizi anlamak istemedi. Liste uzayıp gidebilir, sonuçta kendinizi artık daha sağlam hissediyorsunuz, zorluklarla karşılaştıkça sorunun nerede olduğunu görme fırsatı da buldunuz, sorunları aşma fırsatı da..

Bir not düşeyim: 28-29 yaşında olanlar, bu süreci katmerli yaşadılar çünkü aynı zamanda Satürn Dönüşü’nün “titre ve kendine gel” temalı oyununa maruz kaldılar. Bu konuyu ileride yazmayı planlıyorum, şimdilik bu kadarını söylemiş olayım.

2015 yılının başlamasıyla birlikte, Haziran 2015’e kadar tam altı ay boyunca üzerinizdeki baskının azaldığını göreceksiniz, rahatlayacaksınız ki birkaç aydır zaten daha rahatsınız. Şimdi yeni bir sınav süreci başlıyor: iş hayatınız, kazancınız ve harcamalarınız test edilecek. Şöyle ki, yaptığınız işten nefret ettiğinizi düşünmeye başlayacaksınız, az para kazanıyorum diyeceksiniz, ben daha fazlasını hak ediyorum, böyle gitmez diye düşüneceksiniz. Başka?

 1. çok çalışıyorum, bunaldım
 2. işimi değiştirmem lazım, rahat değilim, çalışma saatlerim/şartlarım kötü
 3. daha çok kazanıyor olmalıyım, istediklerimi alamıyorum
 4. neden daha iyi bir evim/arabam vs yok, olmalı
 5. şartlarımı iyileştirmeliyim, hayat böyle gitmez

Bir hatırlatma: Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü.

15 Haziran-18 Eylül arasında, Satürn akrep burcunda olacağı için, geçtiğimiz 3 yılda yaşadığınız zorluklar yeniden gündeminize gelecektir. Özellikle Temmuz ayında ( son 2 hafta) gündeminizdeki sorunları aşmak için harekete geçmek isteyeceksiniz, Temmuza kadar sakin geçecektir. Zamanı geldiğinde size hatırlatacağım mutlaka, şimdilik Temmuz ayının önemli olduğunu bilin.

AKREP BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Pluto sizin gezegeniniz, bu nedenle doğduğunuz andan itibaren en çok onun etkisini yaşıyorsunuz. Bir sır vereyim size: akrep burcunun başarısının sırrı Pluto’dur, ki o, zoru başarmak için gereken motivasyonun kaynağıdır.

2008 yılından bu yana hayatınızdaki yüklerin sayısının artması, işlerin daha yoğun olması, iletişim sorunlarının artması, belki de kardeşlerinizle alakalı sorunlar için sebep aramayın, sebebi ortada, Pluto etkisi. Neyse ki hayatınızın ilk gününden bu yana Pluto ile muhatap olduğunuz için üstesinden gelmeyi biliyorsunuz.

Pluto hakkında daha önce de yazdım, karşı konulmaz bir dönüşüm süreci başlatarak bizi başka birisi yapar. Ayrıca, dönüşümün başarılı ve kalıcı olduğundan emin olmak ister, bu nedenle sarsar, bazen kırar döker ama sonuçta başarılı olur.

2015 yılında Pluto etkisiyle yaşayacağınız dönüşüm konulardan bazıları:

 1. hayatın yüklerini daha az yorularak kaldırabilmek
 2. çalışma temponuzu kontrol altında tutabilmek
 3. isteklerinize konuşarak, müzakere ederek ulaşmak
 4. isteklerinizi elde edebilmek için insanları kullanabilmek, onları istediğiniz gibi etkileyebilmek
 5. bilgi güçtür, farkındasınız..bu nedenle öğrenmek, daha çok öğrenmek
 6. sizi ileri götürecek her konuda tanıdıklardan bilgi almak, danışmak
 7. eleştiriyle baş edebilmek, agresif insanları hizaya getirmek
 8. kardeşlerinizle ilişkilerinizde çıkar dengelerini sağlamak
 9. araba ihtiyacınızı gidermek, güvenli ve konforlu bir arabaya ihtiyacınız olabilir

Bu süreçte karşılaştığınız sorunların kaynağı aslında içinizde yaşanan dönüşüm sürecinin ta kendisi çünkü siz artık söylenen sözlere de verilen sözlere de daha fazla dikkat etmeye başladınız, agresifliğe tahammülünüz yok. Ayrıca size danışmadan bir şey yapılmasına da gıcık oluyorsunuz.

Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Bu süreçte yaşanacak her mesele karakterinizi dönüştürmek için zihninize kaydedilecek. Pluto, yaşadığınız sorunların bir daha yaşanmaması için, Eylül ayında artık karakterinizi dönüştürmüş olacak ve bu süreçte bir kademe daha ilerleme yaşanacak. 2015 Eylül’den itibaren, kontrolü elde tutmak için daha hırslı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Temmuz ayı önemli demiştim ya, 2015 Temmuz’un ilk 15 günü içinizdeki öfkenin yükselebileceği bir dönem olacaktır.

AKREP BURCUNUN FIRSATLARI: 2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, hayatınızda yeni fırsat kapıları açacaktır, kısaca bahsedeyim:

20 Mart 2015’te balık burcundaki güneş tutulması, iş hayatınızda bir sıçrama yaratabileceği gibi, aşk hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Neden böyle alakasız görünen iki şey söyledim, açıklayayım:

Tutulma 5. evinizde gerçekleşecek, ki bu evin tanımı, kendinizi başarılarınızla/karakterinizle göstermek (iş hayatı) ve beğenilmektir (aşk hayatı). Bu nedenle, ilginçtir, çocuklarımız da bu evin kapsamındadır çünkü çocuklarımız -bir anlamda- bizi temsil ettiği için, onlar aracılığıyla kendimizi göstermiş oluruz. Bu nedenle, çocuk istiyorsanız/bekliyorsanız, Mart ayı önemli..

İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcundaki güneş tutulması..hayatınıza yeni insanların gireceği, çevrenizin birden değişeceği/genişleyeceği bir dönem olacak. Belki yeni bir şehir/ülke, belki yeni bir iş..sonuçta, yaşadığınız hayat ve/veya içindeki insanlar değişecektir. Diğer yandan, hayatınızın aşkıyla da tanışabilirsiniz 🙂

2015 güneş tutulmalarını zamanı geldiğinde detaylı yazacağım ama konuyu biliyorsunuz artık, bu konularda bir

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum:

21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi

18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi

17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi

Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂

 

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

68 Yorum

 1. Begüm

  17/12/2014

  Merhaba,

  Yazdıklarınızı yeni keşfettim fakat astrolojiye merakı olan biri olarak yazdıklarınızı tutarlı ve açıklayıcı buluyorum.

  Akrep burcuyum 10.11.1985 doğumluyum ve yükselenimin başak olduğunu biliyorum. Satürn epeydir hırpalıyor bizi.Disiplinli ve öğretici bir gezeken lakin yaşam enerjimizden epey çaldı. Çokça kısıtlanma ve engelle karşılaştım ve nedense içim hep umutsuz. Önümüzdeki yıl başak eksenli de durumlar mevcut. Sizce bir nebze olsun nefes alabilecek miyiz? İşten yana yüzüm gülmedi, en azından farklı fırsatlar oluşacak mı? Bir de haritamıza bakıyor musunuz, şayet bakıyorsanız bilgi verir misiniz detaylarla ilgilş?

  Teşekkür ederim

  • burcunagorecom

   19/12/2014

   Begüm hanım merhaba,
   kişisel analizlere henüz başlamadım, 2015’te başlayacağım gibi görünüyor..
   sevgilerimle,Ceyhun

 2. Burcak

  27/12/2014

  Merhaba ceyhun bey,
  Kariyer iyi guzelde ben ask ile tanismak istiyorum.
  Bu sene tanisabilecek miyim ?

  • Zafer Ceyhun

   28/12/2014

   Burçak hanım, aslına bakarsanız astroloji gezegenlerin hangi alanda bizi etkilediğini belirlerken, bazı alanları boş bırakır, bu nedenle ben de o alanlarda yazmam..ancak “gezegen etkisi yok diye, aşk da yok mu” diye soracak olursanız; “elbette var, neden olmasın?” derim 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 3. songül

  01/01/2015

  Slm ceyhun bey sizden ricam benim de doğum haritama bakarmısınız 19/11/1979 doğumluyum son üç yıl hiç iyi geçmedi bende huzura ve mutluluğa kavuşup nefes alabilecekmiyim şimdiden tşk ediyorum

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2015

   Songül hanım merhaba,
   kişisel analizlere önümüzdeki aylarda başlayacağım yeniden, ilginize çok tşk ederim.
   sevgilerimle, Ceyhun

 4. ugur

  02/01/2015

  Merhaba ceyhun bey benim burcum basak yukselen akrep ay burcum yay saturn uranus neptun oglak ta nasil bir 2015 bekliyor sizce aydinlatabilirmisiniz

  • Zafer Ceyhun

   02/01/2015

   Merhaba, kişisel analizlere önümüzdeki aylarda başlamayı planlıyorum, ilginize çok tşk ederim.
   sevgilerimle, Ceyhun

 5. Selcan

  04/01/2015

  Merhaba.. ben 20-11-1988 saat 19:25 Almanyanin Köln yakinlarinda dogdum.Almanyanin kuzeyine düsüyor yanilmiyorsam.yükselen burcum nedir bilgilendirirmisiniz mümkünse

  • Zafer Ceyhun

   04/01/2015

   tam olarak hangi kasabada?

  • Selcan

   04/01/2015

   Langenfeld sehrinde dogdum

  • Zafer Ceyhun

   04/01/2015

   Selcan hanım yükselen burcunuz yengeç, Ay ve Mars burcunuz koç, Venüs ise terazi..
   sevgilerimle, Ceyhun

 6. oz

  05/01/2015

  merhaba,

  burcum ve yükselenim akrep 2 senede herkesin Satürn yüzünden yasadım dedigi zorlukları ben sadece Aralık ayından bugüne kadar inanılmaz zorlanıyorum hayatımın her alanında. hangi yazınız bunu acıklayabilir yoksa ben türümün son örnegimiyim:) birde sunuda söylemek istiyorum ki sadece yükselenimde değil dogum haritamın %80’ini akrep olusturuyor. seviniyim mi üzüleyim mi bilmiyorum:)

 7. sema

  06/01/2015

  Çok iyi. Akrep burcuyum. Az biraz astroloji bilgim var. Sizi çok sevdim. Hadi kişisel analizlere başlayın ceyhun bey. Kolay gelsin.

  • Zafer Ceyhun

   06/01/2015

   çok tşk ederim Sema hanım 🙂 aramıza hoş geldiniz
   Sevgilerimle

 8. emriye

  30/01/2015

  Ceyhun bey merhaba,
  6.11.1969 ist. Akrep burcuyum yükselen im büyük ihtimalle boğa ve her iki burç için de yapılan yorumların hepsi geçerlimi bizim için boğa içinde kariyerde güzel şeyler var akrep içinde, bu durumda çifte kariyer mi?

  • Zafer Ceyhun

   01/02/2015

   Evet Emriye hanım, zaten gündeminizde iş/kariyer olmalı bu aralar.
   sevgilerimle, Ceyhun

 9. trakyali34

  27/02/2015

  Slm ceyhun bey bayadır yazılarınızı takip ediyorum ve zevkle okuyorum akrep burcuyum 8.11.82 saat 15.15 kırklareli dogumluyum benimde yukselen ve ay burcumu soyleyebilirmisiniz hem akrep mart 2015 yazinizida okudum gercekten olaylarin etkilerini aralik 2014ten bu yana fazlasiyla yasadim saglik sorunlarim oldu hala da ugrasiyorum 5 yıldir bir beraberligim var bir turlu evlilik asamasina gelmedi konusu geciyor fakat konusmayla kaliyor kredi cekmeye kalktik olmadi ailevi sorunlarda cabasi 2015 pek iyi baslamadi sorularin biri bitmeden oteki basladi artik bir nefes almak istiyorum ayrica bizleri bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim sevgiyle kalin

 10. trakyali34

  27/02/2015

  Zaman ayirip okuyup cvp verirseniz cok mutlu olurum tskler

  • Zafer Ceyhun

   27/02/2015

   Nisana kadar sorulara cevap veremeyeceğim malesef 🙁

  • trakyali34

   14/04/2015

   Nisan a kadar sorulara cevap veremeyeceğinizi söylemiştiniz mümkünse simdi cevap alabilirmiyim soruma

   • Zafer Ceyhun

    14/04/2015

    Merhaba, sabrınız ve ilginiz için tşk ediyorum öncelikle..
    yükselen burcunuz balık, ay burcunuz aslan, merkür/venüs/jüpiter akrep, mars oğlak, satürn terazi..
    sevgilerimle, Ceyhun

  • trakyali34

   14/04/2015

   Ilginize ve alakanıza çok tesekkur ederim

 11. nur

  26/03/2015

  23 10 1972 de doğdum ve hala akrep miyimterazi mi bilemiyorum doğum saatim 07:50 siz ne dersiniz?

  • Zafer Ceyhun

   26/03/2015

   doğum yeriniz?

 12. Ayşe

  31/03/2015

  Merhaba;Venüs gerilemesinde evlenmenin sakıncalı olduğunu söylüyorlar. Bu 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri için mi geçerli yoksa öncesi ve sonraki 10 günler de bunun kapsamında mı?

  • Zafer Ceyhun

   31/03/2015

   Ayşe hanım tarih henüz belli değilse, 10 gün önce-sonra daha da iyi olur.
   mutluluklar dilerim.

  • Ayşe

   01/04/2015

   Maalesef Venüs gerileme tarihlerini düşündüm ama durağanlaştığı dönemi düşünemedim ve 20 Temmuz’a tarih alındı. Peki etkileri gerileme zamanı ile aynı mıdır?

   • Zafer Ceyhun

    01/04/2015

    Ayşe hanım hayır endişelenmenize hiç ama hiç gerek yok 🙂
    gönlünüz ferah olsun..sevgiler, Ceyhun

  • Ayşe

   02/04/2015

   Çok teşekkür ediyorum.

 13. bade

  04/05/2015

  Merhaba Ceyhun bey,16.11.83 dogumluyum fakat kimlikte yazan tarih 16sı olmasına rağmen annemin israrla perşembe gecesi hastaneye gittim cuma sabah ezani seni kucagima aldım demesi üzerine takvime baktığımda cumanin 18’si olduğunu görüyorum yani biraz muallak gibi :).çorum merkezde doğdum. Buna göre yükselenim ne olabilir?

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2015

   ezan kaçta okunmuştur peki, 5,30 gibi mi?

 14. didem

  11/06/2015

  26 temmuz 2015 te dogum yapacagim ben 10 kasim esim 26 temmuz dogumlu. Bu tarihte gerileme yada negatif acilar varmi onereceginiz yakin tarih var mi ? Bir de saat oneriniz var mi ? Simdiden tesekkurler
  Sevgiler , Didem

  • Zafer Ceyhun

   11/06/2015

   Didem hanım bir hafta geri alma şansınız var mı?

  • didem

   13/06/2015

   Tabii alabilirim ama tam tarih ve saat rica edecegim lutfen

   • Zafer Ceyhun

    14/06/2015

    Venüs gerilemesinden önce olmasını öneririm, 25 Temmuz..
    tarih ve saat vermek büyük sorumluluk, mutlaka ciddi bir analiz yapılması gerekir..
    biliyorsunuz henüz kişisel analizler yapmıyorum.

 15. selen gül

  12/06/2015

  20.10.1981.giresun.saat 9:10….yahu allah aşkına söyler misiniz ben ne zaman aşık olucam.bendeki asil yurektir.var mi aciklamasiii

 16. ali.

  13/06/2015

  ceyhun bey 27.10.91 dogumluyum ..iki senedir bir hayli zorluk cektim.. onumde bir tane onemli sinavim vr ..sinavdan sonra da sikintili donemler devam edecek mi..burc yorumlarimda temmuz agustos ayimin iyi gececegini yazmislar..simdiden tskler

 17. emel

  13/06/2015

  Eylul ayinda belki yeni bir sehire yerlesebilirsiniz yeni insanlar yeni ortam demissiniz yukselen akrep olarak boyle bir karar ilerisi icin verilmis dogru bir kararmi olur suan gundemizmizde bu tasinma var ama ben kararsizim yay burcuyum

  • Zafer Ceyhun

   14/06/2015

   Emel hanım “karar doğru olur mu” sorusunun cevabını kesin olarak vermek mümkün değil ancak Jüpiter etkisiyle olacağı için elbette iyimser olmak mümkün.
   sevgiler, Ceyhun

 18. emel

  14/06/2015

  Anliyorum tesekkur ederim cevapladiginiz icin imkan ve firsatim olmus olsaydi kesinlikle astroloji hakkinda daha fazla sey ogrenmek hatta astrolog olmak isterdim kendimi bildim bileli burc yorumlari okurum☺yalniz sizinkesfettigimden beri surekli takip eder oldum yeni bi yazi varmi die kontrol ediorum cunku okuduklarima sok oluyorum resmen beni anlatio icimi okuyorsunuz sanki bbir sorum daha olacak 30 yasindan sonra yukselen burc on plana gecer diye bi yazi okumustum yay burcuyum yukselen akrep gectigimiz 3 sene saturn akrepdeydi su an 30 yasindayim dediginiz gibi beni titretti ama bu sene yay kendi burcum yani yasadiklarima daha fazla uyuyor bunu anlamadim ikisinidedikkate almaliyim

  • Zafer Ceyhun

   14/06/2015

   burç yorumlarında burcunuz her zaman temel bilgiyi verir Emel hanım, 30 dan sonra da yükselen değil burç öne çıkar ama yorumlarla ilgisi yok onun, karakterinizde ön plana çıkan özellik 30a kadar yükselen, sonra burçtur..
   sevgiler, Ceyhun

 19. ece

  19/06/2015

  şu an bir yandan aşırı heyecanlı bir yandan aşırı şaşkınım. verdiğiniz tarihler, 2 yıldır ulaşmak için her yolu denediğim ama sürekli bir şekilde her dokunduğum şeyin yıkılması nedeniyle ulaşamadığım amacımla uyuşmakta. daha açık söylemek gerekirse yüksek lisansımın mülakat tarihinden tutun kazananların açıklanma tarihine ve hatta derslerin başlama tarihine kadar her tarih yazınızda mevcut( en fazla 1-2 gün oynuyor 🙂 ) üstelik yazdığınız her şey o tarihlerin konseptiyle birebir örtüşüyor.

  bu 2 yılın bana öğrettiği şey, hiçbir şey için hemen aşırı heveslenmemem yönünde olduğu için kendimi tutsam da inşallah bu sefer amacıma ulaşabilirim artık, tabii hayırlısıysa 🙂 bu yolda yaşadığım her şeye değecek, iyi ki bu sıkıntıları yaşamışım dedirtecek şeyler girsin artık hayatıma, bence hakettim ^^

  • Zafer Ceyhun

   19/06/2015

   Ece hanım merhaba 🙂
   umarım hepsi tam da istediğiniz gibi sonuçlanır, beni de haberdar edin olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 20. gizem

  24/06/2015

  Merhabalar,
  Burçlarla ilgili bi sayfayı ilk defa bu kadar zevkle okudum,herşey çok güzeldi 🙂 Yalnız aşk hakkında az detay vardı sanki 🙂 bende temel bilgilerimi öğrensem hadi ordan demessiniz dimi . 16.11.1991. Mersin 15.00 şimdiden teşekkür ederim .

 21. aysenaz

  24/06/2015

  İyi günler akrep burçları için aşk evlilik nezaman gorunuyor

 22. zeze

  28/06/2015

  merhabalar, 17/11/1983 doğumluyum.31 temmuz da dğünüm var. bu tarihte evlenmemin bir riski var mı. okuduğum astroloji yorumları kafamı karıştırdı.

  • Zafer Ceyhun

   28/06/2015

   Merhaba Zeze,
   31 Temmuzda Venüs gerilemesi başlamış olacak (Venüs evliliği temsil eder) ben olsam Eylüle kadar düğün düşünmezdim..
   Başlangıçlar önemlidir, bizim doğum tarihimiz gibidir. Nasıl ki doğum tarihimiz karakterimizi belirliyor, düğün tarihimiz de evliliğimizin karakterini etkiler.
   Bu yıl malesef tam da yaz aylarına denk geldi Venüs gerilemesi, bu nedenle 2015 yılının düğünlerinin en az yarısı bu aralıkta yapılır muhtemelen..
   Erteleme şansınız var mı?

 23. zeze

  28/06/2015

  maalesef erteleme şansımız yok zafer bey. sorumu tam olarak anntabilecekmiym bilmiyorum ama astrolojik olarak görünen riskler nelerdir?

  • Zafer Ceyhun

   28/06/2015

   erteleme şansınız yoksa hiç üzerinde durmayın, riskleri de sormayın da okumayın da..
   olmayacaksa da zihninizde yer eder gereksiz yere..
   gönlünüzü rahat tutun, mutluluklar dilerim şimdiden.
   sevgiler, Ceyhun

   • zeze

    28/06/2015

    valla çok okudum ve çok yoruldum gerildim. hayatımın en kötü olayını yapıyormuşum gibi hissettim. öncelilke okuduklarımı unutucam 🙂 sonrada sizi dinleyip gönlümü ferah tutacam. artık umarım güzel olur herşey.çokkkk teşekkür ederim birazda olsa ferahladım şimdiden.

 24. Adastra

  06/07/2015

  Merhaba Ceyhun bey, sitenizi daha yeni keşfettim ve burcumla ilgili yazılarınızı ve yorumları okudum.2015 yılı benim nefes aldığım bir yıl oldu her anlamda. Geçtiğimiz 2 yılın acısını çıkarıyorum bu sene. İyi bir işim var ve daha önce arkadaşım olan biriyle yeni bir ilişkiye başladım. Genel yorumu okurken 13 eylüldeki tutulma için hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz demişsiniz. Bu beni biraz heyecanlandırdı aslında. Bu arada 12/11/76 doğumlu bir Akrebim, yükselen burcum Terazi. Gece saat 3:30 da İstanbul’da doğdum. Doğum haritama bakmanız mümkün mü? Kısacık da olsa bişeyler söylerseniz çok mutlu olurum. Başarılar diliyorum. Sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   06/07/2015

   Aramıza hoş geldiniz 🙂
   Kişisel analizlere -aksilik olmazsa- Ekimde başlayacağım.
   Sevgiler, Ceyhun

 25. mery

  26/07/2015

  Merhabalar Ceyhun bey 31.10.91 öğlen 11 konya doğumluyum yükselen ve ay burcumu öğrenebilir miyim? 2 agustosta nişan 10 ekimde düğün planlıyorum gökyüzünün buna bi itirazı olmaz umarım 🙂 Venüs gerilemesi vs… şimdiden teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   26/07/2015

   Merhaba Mery,
   Nişanı ve düğün tarihleri kesin mi? Yani değişme imkanı var mı?

 26. mery

  26/07/2015

  Kesin sayılır sorun olur mu?

  • Zafer Ceyhun

   26/07/2015

   Nişan Venüs gerilemesine denk geliyor, 6 Eylülde bitecek gerileme, sonrasına erteleme şansı varsa tereddüt etmeden erteleyin..
   Venüs gerilemesi ters bir olaydır, yeni bir adım atmamak hayırlı olur.

   • mery

    26/07/2015

    Umarim bi sorun olmaz 🙁

 27. Özlem

  26/07/2015

  Merhaba Ceyhun bey ,
  6-11-1969 Burdur doğumluyum.yükselen burcumu bilmiyorum sabah 5-6 gibiymiş.
  2yildir maddi manevi çok zorluklar yaşadim.eşimin ölümü ardindan birçok sıkıntı.bunlar geçecekmi doğum haritama bakarmisiniz

  • Zafer Ceyhun

   26/07/2015

   Özlem hanım başınız sağ olsun,
   haritanıza bakmadan da söyleyebilirim: önümüzdeki 2 yıl, önceki 2 yıldan daha iyi olacak, iyimser olun ve özellikle maddi anlamda rahatlamak için yeni gelir yaratmaya çalışın..
   yolunuz açık olsun.

 28. Günel

  28/07/2015

  Selam ben 24.10.1992 saat 7.00 Azerbaycan Naxcivan sehrinde dogdum yukselenimi bilmiyorum yardim edermisiniz onceden tesekkurler 🙂

 29. gizemm

  02/08/2015

  Merhaba..Ben burcumu,yükselenimi ne lazımsa biliyorum öğrendim çok şükür 🙂 Burcum akrep,yükselenim de akrep,ay burcum yengeç.Ah bu ay burcumdan çok çekiyorum gidene eyvallah diyemiyorum 🙂 Evlilik yönetici gezegenime bakmıştım bir ara oğlak çıkmıştı.7. evimde mars var ben de kabullendim artık olumluya yoruyorum. (Bu arada doğum tarihim 06.11.1990)Ben gerçek aşka inananlardanım.Satürnün de jüpiterin de etkilerini çok gördüm sağolsunlar ama artık gerçek aşk için zamanımız gelmedi mi? 🙂 İlginize şimdiden teşekkür ederim,başarılar…

  • Zafer Ceyhun

   03/08/2015

   Gizem hanım merhaba,
   bence yükselen burcunuz yay, bir ihtimal terazi ama akrep değil 🙂
   hepsinden önce netleşmesi gereken doğum saatiniz..
   (doğum tarihi, saati, yeri) gerekiyor, bekliyorum 🙂

   • gizemm

    04/08/2015

    Tekrar merhaba .. 🙂
    Doğum tarihim 06.11.1990 ve doğum saatim sabah 07.30,doğum yerim de Sakarya.Çok şaşırdım ben bu kadar baskın akrep olmamı yükselenime bağlıyordum 🙂 Mesela 2 senedir şansım döndü ondan önce işlerim hep ters giderdi.Geçen sene -artık jüpiterin falan mı etkisi oldu bilmiyorum- hayatıma ciddi düşündüğüm biri girdi o da büyük darbeyle gitti.Yani ben tam anlamıyla yaşadım etkileri 🙂 Gerçi o mars 7.evimdeyken işim zor ama..bir umut 🙂 Bu arada burada verdiğiniz tarihler de geçiş için başvurularımın sonuçlanacağı tarihe denk geliyor 🙂 Cevabınız için çok teşekkür ederim.

   • Zafer Ceyhun

    04/08/2015

    gerçeği merak ettim şimdi 🙂 doğum saatinize göre yükselen akrep ama üslubunuz, tarzınız çok farklı gibi..
    ben size 8:30’u daha çok yakıştırdım desem 🙂

 30. gizemm

  04/08/2015

  Bugün anneme özellikle tekrar sordum 8’den önce olduğu kesinmiş.Anlattıkları çok büyük olasılıkla 07.30 civarını gösteriyor.Ben sevindim diyebilirim :)) Belki haritamda başka etkiler alıyorumdur siz daha iyi bilirsiniz tabi.Hep söylüyorum akrep yanım benim güçlü yanım 🙂 Bugün birşey daha fark ettim 26 temmuzdan sonrasında önemli kararları ertelememizi tavsiye etmiştiniz.Geçiş başvurusunu 26 temmuzdan sonra yapacaktım,daha yazınızı okumamıştım ama içimden gelen sesi dinleyerek başvurumu 20 temmuzda yapmıştım.Geçişim olursa eylülde yaşadığım şehir,çevrem,insanlar değişecek.Sanırım şans benden yana :))Seviyorum ben bu burcu 🙂

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *