2 Temmuz da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, size hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Oluşan yeni şartlar sonucunda aylarca devam edecek yeni bir dönem başlamış olur.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar da oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

*Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz, ailenizi büyütmenin zamanı gelmiş olmalı.. Eğer zaten doğum yakınsa, bu süreçte ailenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

* Çocuğunuz / kardeşiniz üniversite sınavına girdiyse, sınav sonuçlarının belli olması ile birlikte yeni bir dönem başlar. Eğer üniversite öncesi eğitimine devam eden çocuğunuz varsa, okuluyla ilgili bir karar almanız gerekebilir.

* Yurt dışına eğitime veya çalışmaya gidebilirsiniz ya da yabancı dil öğrenimi için bir eğitim programına kayıt olabilirsiniz.

* Tutulmayla birlikte oluşacak yeni koşullar, hayatınızda yurt dışı bağlantısı olan her şeyin farklılaşmasına neden olacaktır. Örneğin ülke dışına satışlarınız, başka ülkelerdeki ticari girişimleriniz ya da gidiyorsanız yurt dışı tatilleriniz eskisinden farklı olacaktır. Tutulmayla birlikte bunu tetikleyecek gelişmeler beklenebilir.

* Aileniz başka bir şehirde ya da ülkede yaşıyorsa yanlarına yerleşmeye karar verebilirsiniz ya da başka bir ülkeden ev alabilirsiniz.

* Eğlence, spor, turizm, eğitim sektöründe ticari faaliyeleriniz varsa yeni yatırımlar yapabilirsiniz ya da bu yöndeki işlerinizi etkileyecek yeni bir gelişme olur.

*Akademik hayatınız devam ediyorsa, atama vb. nedenlerle yaşam alanınız değişebilir.

* Finansal durumunuzu, bütçenizi etkileyecek yeni koşullar oluşabilir.

* Ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Örneğin mülklerinizden birini satmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte bankalarla ilgili işleri de halletmeniz gerekecektir. Benzer şekilde kredi almanız gerekebilir, bu amaçla da yolunuz bankaya düşebilir.