Ağustos-Eylülde neden krizler ve sorunlar yaşıyoruz?

Etkili olduğu günler
Ağustos-Eylül-Ekim

Değerli dostlarım, belki farkındasınız belki değilsiniz fakat son yıllarda sürekli olarak Ağustos-Eylül gibi başlayıp Kasım ortasına kadar uzanan krizler ve sorunlarla uğraşıyoruz.

Doğrusu “zamanın ruhu” olarak tarif ettiğimiz şey tam olarak da bu.. Bazı aylar, bazı yıllar birbirine benziyor; zaman ilerlese de, her şey değişse de “zamanın ruhu” aynı ise, birbirinin aynı/benzeri şeyler yaşıyoruz.

Ne ilginç değil mi? Aslında astroloji; zamanın ruhunu anlamak, akıp giden zamanın ve değişen hayatlarımızın geçmişte yaşadıklarımızla benzerliklerini ayırt etmek için kullanılmalı, bu farkındalıkla incelenmeli..

Bu yazının amacı da tam olarak bunu sağlamak.. Size bir farkındalık sağlamak istiyorum!

15 Mayıs 2018 tarihinde Uranüs yıllaaaaar yıllaar sona yeniden boğa burcuna geldiğinde, zamanın ruhunda bir değişim oldu. Bu değişimin ilk somut yansımasını Ağustos 2018’de Türk Lirasının ciddi değer kaybetmesiyle gördük. Zaten 2018 yılından bu yana dinmeyen bir ekonomik kriz ortamındayız. Her geçen yıl domates fiyatından konut fiyatına katlanmayan ne kaldı? Çay şekerinden otomobile her şey pahalandı, değil mi?

İşte bu durum zamanın ruhundaki değişimin doğrudan sonucudur kıymetli dostlarım.

Tabi Uranüs gibi dev etkileri olan bir gezegen, bireysel ve kitlesel sonuçları olan bir ekonomik krizden fazlasını getiriyor. Her yıl bazı aylarda coşku, heyecan ve enerji patlaması yaşıyoruz; bazı aylarda ise kriz, sorun ve dizginlenmesi zor bir tahammülsüzlük..

İlginç bulduğum bir şey var: gelişmiş ülkelerdeki astrologlar, ki bazıları aynı zamanda klinik deneyimi olan psikiyatrist veya psikolog olarak çok deneyimliler, gezegenlerin değişken enerjilerini tam olarak fark edememişler. Mesela Uranüsün enerjisinin yıl içinde 2 farklı kutup olduğunu anlayamamışlar. Satürn ve Uranüs gerilemeleri ile Merkür ve Venüs gerilemeleri arasındaki bariz farkı ayırt edememişler..

Bu konuya neden değindim? Çünkü bazı gezegenlerin enerjisinin yıl içinde 2 farklı kutup olarak karşımıza çıkmasını vurgulamak istiyorum. Önce gayet iyi bir enerji ve güzel olaylar, farkındalıklar; sonra da oldukça tatsız, huzursuz eden olaylar ve krizler getirebiliyorlar.

Örneğin Eylül-Ekim 2021 itibarı ile Jüpiterin şanslı enerjisine maruz kalıyoruz fakat Uranüsün huzursuz eden, tatsız enerjisini de yaşıyor olacağız.

Bu ayrımı doğru görmeniz için Eylülde sizlerin dikkatine sunduğumuz analizler oldu. Bu analizlerde, farklı gezegenlerin neden olduğu şanslı olayları ve krizleri yükselen burcunuza özgü detaylarla, tam da olması gerektiği gibi anlattık.

Eylül-Ekimde bir yandan şanslı olaylar yaşarken diğer yandan krizlerle başa çıkmanız gerekecek. Bunu doğru anlamanız çok önemli ve hangi konuda şanslı olduğunuzu, hangi konuda krizler yaşayacağınızı bilmelisiniz.

“Jüpiter bu yıl hayatınızı nasıl güzelleştirecek” başlıklı yazımızı okuduğunuzda, önümüzdeki 3 ayda hangi konuda şanslı olaylar yaşayacağınızı net olarak anlayacaksınız. Şanslı konuda daha iyi sonuç elde etmek için gaza basmaktan korkmayın, iddialı olun, henüz güzel şeyler olmadıysa bile iyimser kalın çünkü bu etki yeni başlıyor, önümüzdeki 3 ayda sonuç alacaksınız.

Ayrıca Ümran hanımın kaleminden “Uranüs gerilemesinin etkilerini doğru anlamalısınız” başlıklı analizde ise önümüzdeki 3 ayda yaşayacağınız sorunlara ve krizlere değindik. Çünkü Eylül-Ekimde şanslı olaylar yaşarken bir yandan da farklı konularda sorunlar ve krizler yaşayacaksınız. Etkisi altında kaldığınız konularda çözümü zor sorunlarla baş etmeniz gerekecek.

Bu sorunlar bazılarımız için somut olaylar şeklinde olacak, bazılarımız ise insanlarla/kişilerle krizler yaşayacak. Sonuçta etkisi altında kaldığınız konuda darlanacak, yine mi bunla uğraşmak zorundayım diyeceksiniz, çözümsüzlükten yorulacak ve nihayetinde neden buna tahammül edeyim ki diyeceksiniz..

Bu noktada bizim görevimiz sizleri tanımadan, hayatınıza dair fikir sahibi olmadan sizin yaşadıklarınızı size anlatmak.. Bunu yapabildiğimizi gördüğünüzde aklınıza hemen şu gelmeli: “demek ki kadersel şanstan ve kadersel baskıdan uzak duramıyorum fakat kadersel olanı en doğru şekilde yönetmeliyim.” Umuyorum ki analizlerimiz yolunuzu aydınlatır ve hayatınızı kolaylaştırır.

Her zaman olduğu gibi Burcuna Göre’ye özgü benzersiz analizler hazırlamaya devam ediyoruz, mutlaka okuyun, gerekiyorsa birkaç defa okuyun ve yaşadıklarınızı bir de bizim perspektifimizden değerlendirin.

Sevgiler, Zafer Ceyhun.🍀🧿🍀

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.