Ağustos, bu yılın en önemli dönüm noktası olacak

Etkili olduğu günler
1 – 31 Ağustos
Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

2021 yılının en önemli aylarından biri başlamak üzere kıymetli okurlarımız, sizlere güzel haberler vereceğim.

Satürn ve Sorunlar

Birinci haber sorunların gezegeni Satürnle ilgili.. Bu çirkin gezegen, Mayıs ayından bu yana hepimizi sorunlara mahkum etti. Bazılarımız bu sorunları çok ciddi boyutlarda, belki de dramatik denecek ölçüde zorluklara maruz kalarak yaşadık. Bazılarımız ise küçük sorunlara ve çözümsüzlüklere maruz kaldık.

Sonuçta Mayıstan bu yana baskı ve belirsizlik yaşadık, çözüm üretemedik.

1 – 5 Ağustos arasında Satürn bir kez daha görünür olacak, belki dertlere bir dert daha ekleyecek fakat en azından bu çözümsüzlük hali sona erecek. Maalesef “ferah bir çözüm bulacaksınız, her şey yoluna girecek diyemiyorum” çünkü sıklıkla öyle olmuyor. Daha çok şöyle oluyor: yaşanan sorunlar kayıplara ve istenmeyen sonuçlara neden oluyor fakat belirsizlik sona eriyor. Sonuçta istediğimiz noktada olamıyoruz ama üzerimizdeki baskı sona eriyor, önümüzü görmeye başlıyoruz.

“Kadersel olaylar” bölümünde yükselen burcunuza göre Satürn kaynaklı sorunların neler olabileceğini anlatmıştım, lütfen o yazıyı bir kez daha okuyup bu yıl Mayıstan bu yana neler yaşadığınızı değerlendirin. Satürn yazısını okumak için tıklayın. Haftalar önce yazdığım yazının hayatınızla nasıl örtüştüğünü gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Jüpiter ve Şans

Satürnün yarattığı sorunların son bir kez görünür olması ve ardından belirsizlik ve çözümsüzlüğün sona ermesi fena bir haber değil. Fakat Ağustosu özel yapan bir başka olay var: Jüpiter yeniden kova burcunda ve Ağustosun son haftasından itibaren yaşayacaklarınız sayesinde Eylül-Kasım arasında harika bir olay yaşayacaksınız. Peki nedir bu harika olay?

İşte onu size önümüzdeki günlerde anlatacağım..

Merkür ve Moral

1 Ağustosta Güneş-Merkür kavuşumu olacak değerli okurlarım.

Maalesef dünyanın dört bir yanında astrolojiyi meslek edinmiş astrolog arkadaşlar henüz bu olayın ne kadar önemli bir şey olduğunu fark etmemişler, ne zaman nasıl sonuçlar doğuracağını da pek anlamamışlar. Bu olayı “yanık Merkür” gibi garip bir şekilde tanımlıyor, Güneş-Merkür kavuşumunu dilek ve meditasyon zamanı olarak görüyorlar. Bunu normal karşılıyorum, gezegenlerin işleyişini anlamak kolay değil fakat bir kez doğru anlayınca geleceği anlamak kolaylaşıyor, berrak ve net öngörüler yapmak mümkün oluyor.

Güneş-Merkür aslan burcunda 1 Ağustosta bir araya geliyorlar. Bu bir süreç başlatacak. Aslan burcunun enerjisi dinamik ve neşelidir, girişken ve ataktır. Ağustostan Ekime kadar uzanacak zaman diliminde bu atak enerji keyifli zamanlar yaşamamıza olanak tanıyacak. En önemlisi, Ağustosta haftalar ilerledikçe moral ve motivasyon artacak, gündem hareketlenecek.

Özet

Özetle değerli dostlar, Ağustosun son haftasından itibaren zamanın ruhunun tamamen değiştiğini görecek ve hissedeceğiz. Sorunların baskısı azalmış olacak, şanslı senaryolar somut şekilde görünür olacak. Ağustos biterken 2021 yılının kötü zamanlarını geride bırakmış olacağız, şanslı zamanlarını yaşamaya başlayacağız.

Şu anda çok farklı hissediyor olabilirsiniz, şanslı bir şeyler olacak gibi görünmüyor bile olabilir. Fakat kaderin işleyişi şaşmaz bir şekilde çalışmaktadır, içiniz rahat olsun. Ağustosun ilk haftasındaki baskı yaratan Satürn etkisi sona erdikten sonra her geçen hafta daha iyi zamanlara kapı aralayacak.

Bu konuları detaylandıracağım, neler yaşayacağınızı net olarak anlatacağım.

Görüşmek üzere, şans ve mutluluk dilerim. 🍀🧿🍀

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.