Değerli dostlar merhaba,

9 Şubatta aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. 13 Şubata kadar bir değişim yaşayacaksınız. Her Dolunay bazı şeylerin netleşmesine neden olur, şartları değiştirir, işleri hızlandırır.

Dolunayın etkisi devam ederken Merkür gerilemesinin etkisi de kendini göstermeye başlayacak. Her ne kadar Merkür 17 Şubatta gerilemeye başlayacak olsa da, gerilemeye bağlı etkiler 10 şubattan itibaren görünür olmaya başlayacak.

Peki neler olacak?

Yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum.

Koç

Şubatta birçok gezegen sizi mutsuz etmeye, strese sokmaya çalışıyor ama sizi durdurabilecek bir gezegen tanımıyorum (: Neyse ki Dolunayın enerjisiyle enerjiniz canlanacak, toparlanacaksınız.

Eğer aşk hayatınızda, partnerinizle sorunlar yaşıyorsanız dolunay zamanı bir çıkış yapmaktan kendinizi alamayacaksınız gibi görünüyor.

Bunun ötesinde partneriniz ya da çalışma arkadaşınız, belki bir akrabanız veya yakın arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, bu durumda yine reaksiyon vermek isteyeceksiniz.

Eğer ki gizlemek durumunda kaldığınız bir ilişki içindeyseniz, şimdi şartları değiştirmek için baskı yapabilirsiniz.

Elbette herkesin hayatı bir değil.. Çocuk sahibi olmayı düşünüp değerlendiriyorsanız dolunayın bu anlamda sonuç üreteceğine şüphem yok. Bir karar alacaksınız veya bir haber gelecektir.

Boğa

Bu yılın başından itibaren adım adım iş hayatınızla ilgili baskı oluştuysa, şimdilerde bu konuya odaklanmış durumda olmalısınız.

Elbette hayatta güzellikler kadar zorluklar da var fakat zorlukları kim sever ki? Olmaz olsunlar (:

Siz iş hayatınıza odaklanmışken, evinizle ilgili bazı gelişmeler olacak. Bunun birinci nedeni sizin iyileştirmeler yapmak istemeniz olabilir. Bir koltuk takımı almak vb..

Diğer yandan evde misafirleriniz olabilir, keyifli zaman geçirmek için bir plan yapmış olabilirsiniz. Dolunay sırasında harika bir ortamınız olabilir.

Son olarak çocuklarınızın ihtiyaçlarını gidermek için bazı harcamalar yapabilirsiniz.

İkizler

Bu aralar ailevi meselelerle uğraşıyor olabilirsiniz. Evliyseniz evde huzuru yakalamak için çaba sarf ediyor olabilirsiniz.

Evli değilseniz aile büyüklerinizin veya kardeşinizin hayatındaki meselelere odaklanmış olabilirsiniz.

Yoksa siz yaşadığınız şehri değiştirmeye mi karar verdiniz?

Sonuçta dolunayla birlikte ailevi meseleler, nerede ve kimle yaşayacağınız netleşecek.

Yengeç

İşle ilgili olarak geçmiş yıllarda büyük baskı yaşadığınızı biliyorum ama o dönem sonuçta geride kaldı.

Son olarak aşk hayatınız baskı altındaydı, bu yıl onu da atlatmak üzeresiniz.

Gelinen noktada iş hayatınız / kariyeriniz için fırsat denebilecek bir aydasınız. Şubat size iyi gelecek gibi görünüyor.

Dolunayla birlikte maddi olarak karlı çıkacağınız bir olay gerçekleşecek. Eğer iş değişikliği, terfi, kadro almak vb süreçler içindeyseniz hayırlı olsun, sizin iş oldu.

Gündeminizde buna benzer bir şey yoksa, bir harcama yapmanız gerekecek, sonuçtan da memnun kalacaksınız gibi görünüyor.

Aslan

Haritanızdaki bütün ana göstergeler iş hayatınızdan başka bir şey düşünemediğinizi gösteriyor. Eğer siz düşünmüyorsanız haberiniz olsun, gezegenler sizin yerinize epey plan yapmışlar.

İşle ilgili şanslı ve de sancılı enerjilerin bir arada olduğu böylesi bir yılda temenni ederim ki güzel bir şeyler yaşayın.

Bununla birlikte dolunayın size iyi geleceğine eminim. İşle ilgisi olmayan, pozitif bir enerji açığa çıkacak. Kendinizi daha dinç ve enerjik hissedeceğinize eminim.

Eğer ki çocuklarınız varsa birlikte zaman geçirmek size çok iyi gelecek. Evinize, ailenize, çocuklarınıza odaklanmak için doğru zamanlar..

Evli değilseniz, çocuk yoksa ama sevgiliniz varsa, bu günlerde size iyi gelecek şey onunla birlikte zaman geçirmek..

Bu arada sağlığınızı da ihmal etmeyin..

Başak

Dolunay sizi pek sarmayabilir. Kendinizi işe verseniz moral bozucu şeyler olabilir, çalışmak istemeyebilirsiniz, uyumak harika bir fikir gibi görünebilir mesela.

Ayrıca çocuklarınız varsa huzursuz/hasta olabilirler, onların peşinde koşturursunuz. Çocuk sahibi olmaya mı karar verdiniz yoksa?

Bu noktada bir güzel ihtimal var: aşk hayatınız, ilişkiniz canlanabilir, pozitif gelişmeler böylesi zamanlarda oluyor.

Terazi

Bu dolunayı seveceksiniz diye düşünüyorum. Yüksek motivasyon sağlayacaktır. İşle ilgili pozitif zamanlardasınız, bunu da hatırlatayım.

Dolunayın insanlarla ilgili olacak, tanıdığınız ya da tanımadığınız birisi rol çalabilir. Bir konuda desteğe / profesyonel hizmete ihtiyacınız olabilir, bunu sağlarsınız.

Örneğin evle ilgili bir işlem için iç mimar, emlakçı, boyacı..

Yakın bir dostunuz sizi bir şey yapmak zorunda bırakırsa reaksiyon vermeye meyilli olabilirsiniz. Sizin tepkiniz bile şık ve klas olduğu için kavga çıkmaz diye düşünüyorum (:

Akrep

Dolunay iş hayatınızı etkileyecek. Doğrusu Şubat – Mart boyunca odağınızda bir yandan iş bir yandan ev/aile olacak.

Yoğun ve koşturmacalı sürece hazır olun diyeceğim ama siz zaten her zaman hazır değil misiniz?

Eğer seyahatler, yurt dışı geziler, dış ticaret gibi uzak coğrafyalara teması gerektiren bir gündeminiz varsa dolunayda harekete geçin ya da zaten mecburen harekete geçeceksiniz.

Yay

Üzerinizde bir ekonomik baskı oluşmaya başladı mı? Yoksa işinizden bıktığınızı, kendi işinizi yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Belki toptan ülkeden soğudunuz ve yurt dışında iş arıyorsunuz..

Bu yıl size iyi gelecek, öncelikle bu haberi vermeden geçmek istemedim. Fakat dolunay zamanı odaklacağınız konular işle ve de parayla ilgili olacak.

Eğer şanslıysanız, ki yay demek doğuştan şanslı demektir, ev alıyorsunuz diye kredi falan çekiyorsunuzdur. Ekonomik baskı da bu yüzdendir, taksit ödemeleri vs..

Eğer yaşadığınız coğrafyayı değiştirmeye niyetiniz varsa, o zaman dolunayın bu konuda bir sonuç vermesi de mümkündür.

Olur da dolunayla birlikte işle ilgili gündem oluşursa, haberler pek hoşunuza gitmeyecek gibi görünüyor.

Oğlak

Dolunay partnerinizle ilgili gelişmelere neden olacak. Yani bugünlerde konu, odak noktanız onun hayatındaki gelişmeler olacak.

Huzur ve istikrar yaratacak senaryonun gerçekleşmesini sağlayabilecek şartlar oluşacaktır.

Eğer bir ilişkiniz yoksa, flört için süper zamanlar.. Flört ettiğiniz kişinin “doğru kişi” olduğuna karar verdiyseniz artık konuşma zamanı geldi.

Diğer yandan bu aralar bol bol para konuşacaksınız gibi görünüyor, merkür gerilemesinin getireceği enerji buna işaret ediyor. Merkür gerilemesi iyidir.

Kova

Oğlak burcuyla bir ortak noktanız var,  dolunay partnerinizle ve ilişkinizle ilgili sonuçlar doğuracak.

Aranızda yeterli heyecan varsa, dolunay size çok iyi gelecek. Birlikte ne kadar çok zaman geçirirseniz o kadar iyi.

Eğer ilişki monotonlaştıysa, dolunayla birlikte yeniden heyecan katmayı denemelisiniz.

İlişkinizle ilgili karar alacağınız bir aydasınız, dolunay ve takip eden günlerdeki merkür gerilemesi buna işaret ediyor.

Balık

Dolunayla birlikte enerjiniz artacak ama işiniz de artacak. Yapacak birçok şey olabilir, beklettiğiniz işlere başlayabilirsiniz.

Doğrusu 2020 yılında çocuk sahibi olmak sizin için büyük bir konu başlığı.. Eğer sizin hayatınızda da bu konuda gelişmeler varsa, dolunay bu çerçevede sonuçlar doğuracaktır, pozitif sonuçlar…

İşinizle ilgili ne tür şeyler oluyor? İçinize attığınız şeyler olduysa Dolunayda tepki vermek isteyebilirsiniz. Halbuki ne gerek var (:

Mutluluklar diliyorum.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin