7 – 15 Ocak: Venüs gerilemesinin en önemli günlerini yaşayacağız

Etkili olduğu günler
7 – 15 Ocak

Venüs paranın ve aşkın gezegenidir ve gerilerken para/iş ve ilişkilerde önemli şeyler olur.

19 Aralıkta Venüs gerilemeye başlamıştı, bu önemli olayın iş ve parayla ilgili olduğunu, aynı zamanda aşk hayatını ve ilişkileri etkileyeceğini konuşmuştuk.

Tahmin ediyorum ki şimdiye kadar bazı olaylar yaşadınız. Belki yaşadığınız olaylar bir sonuca ulaştı, belki hala süreç devam ediyor. Olabilir, her ikisi de mümkündür.

Bilmenizi isterim ki, 7-15 Ocak arasında yaşadığınız olaylarda dönüm noktası olarak tarif edebileceğimiz gelişmeler olacaktır.

Venüs pozitif bir gezegendir ve gerilerken bu pozitiflik kaybolmaz, aksine artar. Venüs gerilemesinin riskli tarafı da budur zaten. Aşırı pozitif bir enerji varken bazen aşkla, bazen heyecanla ve çoğunlukla aşırı bir iyimserlikle hatalı adımlar atabiliyoruz. Bunu daha önce detaylarıyla bir ses kaydı olarak paylaşmıştım, gerilemeye bağlı risklerin neler olduğunu biliyorsunuz.

Öte yandan, iş/para ve aşkla ilgili konularda gündeminizi meşgul eden olaylar ve süreçler, Venüs gerilerken pozitif sonuçlanmaya meyillidir. Bu güzel olaydan tatsız sonuçlar beklememek gerekiyor.

Geçen haftalarda bolca parasal konu yaşamış olabilirsiniz. Yakınlarınızdan, banka ve diğer finans kurumlarından borç almanız gerekmiş olabilir. Belki de siz borç veren tarafta oldunuz, bu da astrolojik olarak aynı etkinin ürünüdür ve zamanın ruhuna uygundur. Henüz borç/alacak konusu olmadıysa fakat gündeminizde bu konular varsa, önümüzdeki günlerde süreç netleşecektir.

Tabi büyük bir ekonomik türbülansın içinden geçtik, hala da geçiyoruz. Geçtiğimiz haftalarda dolar, altın, kripto vb. yatırımlar yaptıysanız ve bugünlerde zihninizde parasal meseleler varsa, 7-15 Ocak arasında ekonomik ortamın yeniden değişme ihtimali olduğunu bilmenizi isterim.

Venüs gerilemeye başlar başlamaz dolar kuru aniden düşmüştü, şimdi takip etmemiz gereken bir tarih aralığı var: Güneş-Venüs kavuşumunun yaşanacağı günler, yani 7-15 Ocak arası.. Bakalım bizleri neler bekliyor, hareketlilik aşağı yönlü mü olacak yoksa yukarı yönlü mü?

En güzeli yaşamanız dileğimle..

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.