30 Ekim – Marsın akrep burcuna geçmesiyle mücadele alanı değişiyor

Etkili olduğu günler
30 Ekim-13 Aralık

Kıymetli okurlarımız merhaba,

Önümüze çıkan engelleri, başımıza gelen belaları, üstesinden gelmemiz gereken zorlukları ve tüm bu mücadele alanlarında nasıl savaşacağımızı gösteren Mars 30 Ekimden itibaren akrep burcuna geçiyor.

Marsın 1,5 ay sürecek akrep serüveninde, özellikle Kasımın ilk 15 gününde zaman zaman gerginlikler olacaktır.

Gerginliklerin nedeni maddi konular olabilir. Örneğin para ihtiyacı, krediler, ödemeler, borç/alacak meseleleri ile uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bu konularda yeni gündemler oluşabilir ya da zaten mevcut konular varsa çözüm bulmak durumunda kalabiliriz.

Gerginliklerin bir diğer nedeni ilişkilerde yaşanabilecek kıskançlık, şüphe veya anlaşmazlıklar olabilir. Bu tür insanlar arası gerginliklerde aktörler yakın arkadaşınız, akrabalarınız, eşiniz/sevgiliniz, aile büyükleriniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Önemli olan şunun farkında olmaktır: herkes normale göre daha sert ve kavgacı olmaya meyilli olacak. Küçük olaylar büyüme eğiliminde olacağı için ilişkiler kolayca bozulabilir, kopabilir, tansiyon yükselebilir ve zorbalık yaşanabilir.

Gerginliklerin nedenlerinden birisi ise sağlık sorunları veya görünmez kazalardır. Böylesi zamanlarda risk artacağı için zorunlu olmadıkça tıbbi operasyonlardan uzak durmak gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca trafik kazalarına ve diğer olası kazalara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Bu süreç 13 Aralıkta marsın yay burcuna geçişine kadar devam edecek.

Gelin isterseniz size biraz da akrep burcundaki marsın pozitif etkilerinden bahsedeyim.

Yorulmak nedir bilmeyeceksiniz, yüksek fiziksel enerjiye sahip olacaksınız, motivasyonunuz da yüksek olacak ve dikkatinizi odaklamakta kesinlikle zorlanmayacaksınız.

Zorlukların üstesinden kolayca gelebileceğiniz bir zaman dilimi olsun, güzellikler sizi bulsun.

Yasemin ⚘

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.