Merkür terazi burcunda 18 Ekime kadar gerileyecek

Etkili olduğu günler
27 Eylül – 18 Ekim
Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

İletişimin, haberleşmenin gezegeni Merkür aşkın ve ilişkilerin burcu terazide gerileyecek. 

Bu olay birçok kişi için harika bir haber sevgili dostlar, aşk hayatınız hareketlenecek veya eşiniz/sevgilinizle ilgili güzel gelişmeler olacak. Fakat her güzel astroloji olayında olduğu gibi bazı istisnalar da olacak. Bazılarımız ilişkilerimizde sorunlar yaşayacağız, maddi anlaşmazlıklar, gerginlikler ve hatta ayrılıkla/kayıpla baş etmek zorunda kalacağız.

Merkür bize ilişkimizle ilgili konuşma ,sorunları çözümleme, ortak bir noktada buluşma motivasyonu getirecek.

Biliyorum yıllardır hep başka şeyler duyuyorsunuz Merkür gerilemesiyle ilgili, işe başlanmaz, imza atılmaz vs fakat Merkür gerilerken hayat hızlanır. Terazideki gerilemede aşk ve ilişkiler canlanır, ana gündem olur. İlişkisi olmayan flört eder, ilişkiye başlar, aşık olur. Tabi diğer yandan nişanlar ve evlilikler de artacak. Kendiniz şahit olacaksınız zaten..  

Diğer yandan bir türlü cesaret göstermediğimiz konuşmaları gerçekleştireceğiz, aşkını ilan edenler olacak. Eski dostlardan ve özellikle eski eşten/sevgiliden haberler almaya başlayacağız. Tabi ki bizim de aklımıza birileri gelebilir, biz de onları aramak isteriz, ararız da, arayalım da zaten.. 

Ayrıca bilmenizi isterim ki Merkür gerilerken iş hayatınızda da hareketlilik olacak. Sizin veya eşinizin/sevgilinizin işiyle ilgili beklediğiniz haberler jet hızıyla gelir, iş görüşmeleri yapılır, işe başlanır, yeni iş fikirlerinin tohumları ekilir. Özetle adeta zaman hızlanır, devam eden süreçler sonuçlanır, yeni bir “yapılacaklar listesi” oluşur.

Hadi şimdi yükselen burcunuza göre detaylara geçelim.

Zaman zaman analizlerde iki grup ihtimal göreceksiniz. Size uygun olan her zaman 1. gruptakiler veya her zaman 2. gruptakiler olacaktır.

Yükselen burcunuza göre okuyun 🍀

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür terazi burcunda geriliyor değerli okurlarımız. Bu olayın aşk hayatınızı ve ilişkinizi etkileyeceği kesin.. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Bir ilişkiniz var ise ciddi adımlar atılır, beraber yaşamaya başlayabilirsiniz: söz/nişan veya düğün hazırlıkları sizi yoracak.

Aşk hayatınız hareketlenecek, eğer bir ilişkiniz yoksa teklif üzerine teklif alabilirsiniz. 

Eşiniz/sevgilinizle keyifli zamanlar geçireceğinize şüphe yok, zamanın ruhu harika..

Cinsel enerji çok yüksek olacak, böylesi zamanlarda hamilelik ihtimali artar. Çocuk planlıyorsanız ideal zamanlar..

Sorunlu bir ilişkiniz/evliliğiniz varsa tamam veya devam zamanı olabilir.. Toparlamak, ilişkiyi yolunu koymak için şartlar çok uygun.

Kötü giden bir ilişkiniz/evliliğiniz varsa, bu dönemde karşınıza yeni biri çıkabilir ve kafanızı karıştırabilir. Ayrılık düşünüyorsanız süreç hızlanabilir.

Eş/sevgiliyle ortak bir iş kurabilirsiniz, birlikte çalışabilirsiniz. Eşiniz/sevgilinizin iş hayatında önemli gelişmeler olabilir.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür terazi burcunda gerilerken zamanın ruhu belirgin şekilde değişecek. Bu değişimi özellikle ve en başta çalışma hayatınızda hissedeceksiniz, çalışma ortamınızdaki sosyal ilişkiler ve insanlarla etkileşiminiz değişecek. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Eşinizin/ sevgilinizin yada sizin işle ilgili beklediğiniz bir haber varsa bu haber gelecek ve konu netleşecektir. 

Beraber çalıştığınız iş arkadaşınızın size olan ilgisini fark edebilirsiniz, siz birinden etkilenebilirsiniz. Hatta flört veya ilişki de başlayabilir.

Söz/nişan veya düğün hazırlıklarınız varsa epey yoğun olacaksınız. Alışveriş seansları, harcamalar, gelecekte atacağınız adımların planlanması gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

Çalışma ortamınızda bir hareketlilik bekleyebilirsiniz. Mesela işyeriniz taşınır, tadilat olur, çalışma ortamında değişiklik olabilir veya ekip/yöneticiler değişebilir.

Eş/sevgili veya kardeş/kuzen gibi bir yakınınızla ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz. Eşinizle/sevgilinizle birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili sizin yada eşinizin bir gündemi varsa harekete geçme zamanıdır. Şartlar gayet uygun.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür terazi burcunda gerileyecek değerli okurlarım. Sonuç olarak sosyal ortam canlanacak, hayatınıza yeni insanlar girecek ve tabi ki heyecan ve aşk ihtimali de var! Sizin neler yaşayacağınızı aşağıda paylaşıyorum, siz kendinize uygun olanı yakında anlarsınız.

Hayatınızı dönüştüren, yeni renkler katan fırsatlar önünüze çıkacaktır. Bu fırsatlar iş fırsatları olabilir, yeni girdiğiniz bir sosyal ortamın canlılığı da olabilir. Sonuçta hayatınız hareketlenecek, daha neşeli ve eğlenceli olacak.

Eğer iş vb. nedenlerle çok yoğun olursanız, çocuklarınızla eşinizin ilgilenmesini isteyebilirsiniz.

Çocuk sahibi olma planlarınız varsa harika zamanlar diyebiliriz. Eğer siz/eşiniz çocuk yapma konusunda isteksizseniz, fikriniz değişebilir.

Yetişkin çocuklarınız varsa söz/nişan yapılabilir ya da evlenir.

Eski eş/sevgili tekrar bağlantıya geçebilir ve tabi ki yeni bir aşk başlayabilir. 

Merkür gerilerken iş fırsatları artar. Bu süreçte iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz, çalışıyorsanız işinizle ilgili beklediğiniz zam, terfi, atama veya görev değişimi gerçekleşebilir.

Eşiniz/sevgiliniz şans oyunlarından, borsa, altın, kripto gibi yatırımlardan gelir elde edebilir. Siz de biriyle ortak bu işe girişebilirsiniz.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkürün terazi burcunda gerilemesi sizin için harika bir olaydır. Zamanın ruhunu güzelleştirecek, hayatınızı hızlandıracak bu olayın sonuçlarını şu şekilde yaşayacaksınız: 

Eşinizin işi nedeniyle farklı bir şehre tanışabilirsiniz.

Ev alabilirsiniz, yaşadığınız evi değiştirebilirsiniz veya evinizin eşyalarını vs yenileyip tadilat yaptırabilirsiniz.  

Aşık olabilirsiniz, yeni bir flört/ilişki başlayabilir. 

İlişkinizle ilgili ciddi adımlar atmanın zamanı geldiyse söz, nişan yapabilir ya da en azından ailelerin tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Evlenebilirsiniz, düğün için harika zamanlar!!

Aile büyüklerinizle, kardeşlerinizle aranızdaki sorunları veya meseleleri çözümlemek, konuşmak için pozitif zamanlar.

İşle ilgili beklediğiniz bir haber varsa (tayin, terfi vb) bu haber gelecektir.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür  terazi burcunda gerilemesi kardeş ,kuzen yakınlarınızla ilgili gündem oluşturur.

Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Araç/ehliyet almak vb.. ulaşımla ilgili gündeminiz varsa gerekli adımları  atacaksınız.Belki aracın bakımları ,vergi gibi ödemeleri çıkabilir bu gibi detaylarla ilgilenmek durumunda kalırsınız.

İlişkiler ,güzellik, moda gibi kadınların daha çok ilgilendiği bir konuda eğitim alıp/ verebilirsiniz.

Kardeş,kuzen,yakın çevreniz sizi biriyle tanıştırır.

Eş/ sevgili veya  yakınlarınızın desteğiyle yeni bir işe atılabilir ortak bir iş yaparsınız.

Eşiniz/ sevgilinizle bir kursa başlayabilir,beraber eğitim alıp verebilirsiniz.

Sosyal anlamda keyifli ve neşeli bir ortam olacaktır.

Eş/dostla sohbet etme imkanı bulur daha çok bir araya gelirsiniz. Yeni tanışıklıklar olursa aşk ihtimali veya yavaş yavaş yakınlaşmak bazı dereceler için mümkün.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkürün aşkın, ilişkilerin ve evliliğin burcu terazide gerileyecek. Bu olay sizin haritanızın parayla/işle ilgili alanını etkiliyor olacak. Güneş ve Mars’ın da bu alanda ilerlemesiyle gündeminiz epey yoğun olacak. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız:

İşe girmek, iş kurmak, iş değiştirmek gibi gündeminiz varsa haber gelir, konu netleşir. Bu durum sizin ve eşinizin hayatında olabilir, ikinizin hayatında eş zamanlı olabilir.

Ortak iş kurabilirsiniz veya kadınlara yönelik bir iş kurabilirsiniz, böyle bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evinizi dekore etmek, konforunuzu artırmak için harcamalar yapabilirsiniz.

Evliyseniz eşinizin gelirini artıracak gelişmeler olabilir, eşinize/sevgilinize değerli bir hediye alabilirsiniz, ondan size güzel bir hediye gelebilir; araba dahil..

Araç/ehliyet almak veya işe gidip gelme güzergahınızla ilgili gündeminiz varsa gelişmeler olabilir. 

Estetik, güzellik, giyimle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. 

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür sizin yükselen burcunuzda gerileyecek. Bu nedenle yükselen burcunuzun derecesi neler yaşayacağınızı belirleyen ana faktör olacak Temelde iki farklı ihtimal üzerinden gündeminizde hangi konuların yer alacağını anlatacağım. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Birinci grup ihtimaller (çoğunluk bunları yaşayacak)

Çocuğunuz olabilir veya bu yönde bir karar alabilirsiniz. Sürpriz hamilelik de ihtimal dahilinde..

Eşinizin işi ve geliriyle ilgili bir haber bekliyorsanız güzel bir haber gelecektir fakat bu durum şehir değişikliğine de neden olabilir.

Sevgiliyle ilişkinizi bir adım ileri taşıyacak bir karar alırsınız, söz/nişan veya ötesinde düğün yapıyor olabilirsiniz, zamanlaması da harika olur. Güzel bir evlilik olacak demektir.

Sevgilinizle birlikte yaşama kararı alabilirsiniz.

Dış görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz (estetik, botoks vb), bu konuda görüşmeler yaparsınız.

İkinci grup ihtimaller 

Eş/sevgilinizin yalan söylediği (ya da gizlediği şeyler) ortaya çıkabilir.

Eşin/sevgilinin ailesi nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz veya sizin ailenizle onun arasında sorunlar olabilir.

Eş/ sevgili evden çalışabileceği bir işe girebilir ya da işinden ayrılabilir.

Gizlemeniz gereken bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Eşiniz yada sizin bir sağlık sorunu gündeme gelebilir, yolunuz hastaneye düşebilir, ameliyat olabilir, estetik operasyonlar dahildir. 

Eşinize/sevgilinize destek olmanız gerekebilir, maddi olarak veya psikolojik olarak yanında durmanız gerekebilir.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür; aşkın, ilişkilerin ve evliliğin burcu terazide gerileyecek. Gerilemenin etkilerini tüm akrepler aynı şeyi yaşamayacak. İki farklı ihtimal üzerinden gündeminizde hangi konular yer alacak gelin bir göz atalım, ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Birinci grup ihtimaller

Eş/sevgilinizin yalan söylediği (ya da gizlediği şeyler) ortaya çıkabilir.

Eşin/sevgilinin ailesi nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz veya sizin ailenizle onun arasında sorunlar olabilir.

Eş/ sevgili evden çalışabileceği bir işe girebilir ya da işinden ayrılabilir.

Gizlemeniz gereken bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Eşiniz yada sizin bir sağlık sorunu gündeme gelebilir, yolunuz hastaneye düşebilir, ameliyat olabilir.

Eşinize/sevgilinize destek olmanız gerekebilir, maddi olarak veya psikolojik olarak yanında durmanız gerekebilir.

İkinci grup ihtimaller

Sosyal çevrenizden ya da internet üzerinden yeni bir ilişki başlayabilir.

Eşiniz/sevgilinizle yeni bir dönem başlayabilir mesela ilişkinizin iç dinamikleri değişebilir, birbirinize olan aşkınız artabilir. 

Çocuk kararı alabilirsiniz, hamilelik gerçekleşebilir.

Evlilik, nişan gibi bir karar alınabilir veya ilk adım atılır.

İş görüşmesine çağrılabilirsiniz, işe başlayabilirsiniz.

Eşinizle/sevgilinizle aranızda bir araba konusu olabilir, araç değiştirmek gibi..

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkürün aşkın, ilişkilerin ve evliliğin burcu terazide gerilemesi, sizin veya eşinizin/sevgilinizin iş hayatında gelişmelere neden olacak. Güneş ve Mars’ın da bu alanda ilerlemesiyle gündeminiz de hangi konular yer alacak gelin bir göz atalım. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız:

İşinizle ilgili beklediğiniz haber gelir, işe başlarsınız.

Sizin veya eşinizin/sevgilinizin iş hayatında önemli bir gelişme olur. Örneğin; zam, terfi, görev ve şehir değişimi gibi..

Eş/ sevgiliyle beraber bir iş kurmayı düşünebilirsiniz, birlikte çalışma ortamı oluşabilir veya eşiniz/sevgiliniz iş hayatınıza müdahale ederek sorunları ortadan kaldırmaya çalışabilir.

İş arkadaşınızla veya iş ortamından tanıdığınız biriyle bir ilişki başlayabilir, biri size açılabilir.

Ev, şehir değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa eyleme geçilir. 

Ev alabilirsiniz, eşiniz/sevgilinizle ayrı şehirlerde yaşıyorsanız bir araya gelirsiniz, sevgilinizle birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkürün aşkın, ilişkilerin ve evliliğin burcu terazide gerilemesi, sizi en çok yurtdışı ve eğitim konularında etkileyecek. 

Güneş ve Mars’ın bu alanda ilerlemesiyle gündeminizde hangi konular yer alacak gelin bir göz atalım. Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız:

Eşinizin ya da sizin yurtdışı bağlantılı beklediğiniz işinizden haber gelir. Ülke değiştirme ihtimaliniz varsa önemli gelişmeler olacak.

Eş/ sevgilinin tayini, ataması, akademik eğitimiyle ilgili hayalleri gündem olacaktır. Ayrıca eşiniz/sevgiliniz iletişim, eğitim, internet, ulaşım, lojistik, ithalat/ihracat işleriyle ilgili bir işte çalışıyorsa pozitif gelişmeler bekleyebilirsiniz. Gerileme süresince o yolculuğa çıkabilir, birlikte de çıkabilirsiniz.

Kardeş, kuzen gibi yakın çevrenizden birisi evlenebilir veya onun bir yakınıyla siz bir ilişkiye başlayabilirsiniz.  

Akademik eğitim, yüksek lisans, tez vb.ilgili konularla ilgili atmanız gereken adımları atarsınız.

Eşiniz/sevgiliniz için araç alabilirsiniz veya size araç hediye edilebilir.

Sosyal medya, internet üzerinden ya da yakın arkadaş çevrenizden biri size açılabilir, eski bir arkadaşlık şekil değiştirebilir.

Yeni bir eğitim almaya/ vermeye karar verirsiniz.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür; aşkın, ilişkilerin ve evliliğin burcu terazide gerileyecek. Bu olayın sizin haritanızda parasal sonuçları olabileceği gibi aşk hayatınızda sorunlara ve kayıplara da neden olabilir. İlişkilerin ve paranın bol bol konuşulacağı günlere hazır mısınız?

Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

Banka, kredi, vergi ve ödemeler ilgili gündem oluşur. Bu konuları eşiniz/sevgilinizle ilgili olması yüksek ihtimaldir. Ayrıca aranızda maddi konular da olabilir, ona destek olmanız gibi..

Eşinizin/sizin tazminat, prim, nafaka vb. konularla ilgili gündemi varsa, yeni gelişmeler olacaktı ve beklediğiniz haber de bu süreçte gelecektir.

Sorunlu bir ilişkiniz/evliliğiniz varsa devreye Marsın da girmesiyle çatışmalı konuşmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Aranızda ciddi sorunlar varsa, iş boşanmaya kadar gidebilir. 

“Benim ilişkim iyi, sorunum da yok” diyorsanız, eş /sevgilinin ailesi kaynaklı sorunlar, hatta kayıplar olabilir. Aynı şekilde onun ailesi kaynaklı maddi konular da gündeme gelebilir; miras, mal paylaşımı, borç gibi..

Sizden gizli yapılan harcamalar, borçlar, ödemeler önünüze çıkabilir. Eşinizin/sevgilinizin bilmediğiniz yatırımları, borçları, kayıpları olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sizin aile büyükleriniz ile eşiniz/sevgiliniz arasında sorunlar olabilir, siz onun ailesiyle sorun yaşayabilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen şeyler duyabilirsiniz.

Eşiniz/sevgiliniz ya da onun ailesinden birisi sağlık sorunu yaşayabilir, zaten hasta olan varsa vefat edebilir.

Cinsel çekim hissettiğiniz biri size açılır, bir ilişki başlayabilir. Eski eşten/sevgiliden haber alabilirsiniz ya da aklınıza düşer, siz onu arayabilirsiniz. Sizi bir araya getiren başlıca etken cinsellik olacaktır. 

Hukuksal bir süreciniz varsa haber gelir, yoksa böyle bir süreç başlayabilir.

İletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür’ün terazi burcunda gerilemesi sizin haritanızda ilişkiler/evlilikle ilgili alanında gerçekleşiyor. Güneş ve Mars da aynı günlerde bu alanda ilerliyor. İlişkilerin bol bol konuşulacağı günlere hazır mısınız, gündeminizde eşiniz/sevgilinizle ilgili konular, aşk hayatınız ve evlilik senaryoları ve ilişkiniz yoksa flört/ilişki olacak. 

Ben ihtimalleri sıralayayım siz kendinize uygun olanı zaten yaşayacaksınız.

İlişkiniz yoksa tanışma, flört olabilir ve hatta bu süreçte yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.

İlişkinizle ilgili ciddi bir adım atılır: nişan/düğün veya ailelerin tanışması, beraber yaşamaya başlamak vb. 

Estetik, güzellik için harcamalar yapabilirsiniz.

Evliyseniz çocuk yapma fikri oluşur.

İlişkinizle ilgili konuşmanız gereken konular var ve bir türlü yapmanız gereken konuşmayı yapmayıp ertelediyseniz gerilemeyle beraber ertelenen bütün konuşmalar yapılır.

Venüs akrepte ilerlediğinden iş ve para konuları özellikle ekimin ilk haftası bir tık öncelik kazanabilir.

Eşin/sevgilinin gelirini etkileyecek bir gelişme yaşanır. Örneğin beklediği iş/ para haberi gelir, ilişkinin seyri buna göre yön alır.

Sizin / eşinizin ortaklı  bir işte çalışıyorsanız ortağınızla konuşmanız gerekebilir bu yeni iş ve sözleşme anlaşmaları nedeniyle olabilir.

Hukuksal bir süreciniz varsa beklediğiniz haber gelir.

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.