26 Mayıs -> Yay burcunda ay tutulması

Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
Etkili olduğu günler
25 – 30 Mayıs

Ay tutulması önemli bir olay/haber getirecektir değerli okurum. Olayın nedeni ise bir arkadaşınız, kardeşiniz veya kuzeniniz olabilir. Ayrıca arabanız, ulaşım/seyahat, aldığınız veya almak istediğiniz bir eğitim de gündem olabilir. Detaylar aşağıda..

Zaman zaman analizlerde iki grup ihtimal göreceksiniz. Size uygun olan her zaman 1. gruptakiler veya her zaman 2. gruptakiler olacaktır.

Yükselen burcunuza göre okuyun 🍀

Ay tutulması harcamalar yapmanıza neden olabileceği gibi, planlı veya beklenmedik masraflara da neden olabilir.

Bir eğitime başlayabilirsiniz ve ödeme yapmanız gerekebilir. Ayrıca araç alıp satabilirsiniz. Eğer gündeminizde bu konular varsa tutulmayla birlikte sonuçlanacaktır.

Bunun yanı sıra aracınızın masraf çıkarması mümkündür. Masraf rutin bir şey olabilir fakat bir kazaya karıştığınız için de olabilir, bu nedenle 23 – 28 Mayıs arasında dikkatli olmanızı öneriyorum.

Devam ettiğiniz eğitimler varsa ve memnun değilseniz bitirme karar alabilirsiniz.

Önemli ihtimallerden birisi ise arkadaş, kardeş, kuzenle aranızın bozulmasıdır. Özellikle Ocak sonu Şubat başında oluşan bir gündemin neticesi olarak Mayıs sonunda ilişkinizi zedeleyebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Mesela bir arkadaşınız, ondan hiç beklemediğiniz bir hata/yanlış yapabilir, ilişkiniz bozulabilir, huzur kaçabilir.

Özetle değerli okurum; eğitim, araba, arkadaş/kardeş gibi yakınlarınızla ilgili maddi konular olabilir veya sorunlar olabilir.

Ay tutulmasının başlıca konusu aşk hayatınız olacak değerli okurum. 

Güzel bir tatil için plan yapabilirsiniz mesela, tatil planınızı netleştirip rezervasyon yapabilirsiniz. 

Tatile hemen tutulmanın yaşandığı Mayıs sonunda da çıkabilirsiniz. Aklınızda olmasa bile spontane bir şekilde gelişebilir.

Eğer araç almayı düşünüyorsanız, tutulmada gerçekleşeceği neredeyse kesin. Bazen tutulmalar sürprizler getiriyor çünkü. Belki eşiniz size güzel bir sürpriz yapar veya siz eşinize bir sürpriz yaparsınız ve araç alır/değiştirirsiniz. 

Eğer evliliğinizde işler iyi gitmiyorsa, düzeltmek için danışman/astrolog ile görüşebilirsiniz. Umuyorum ki sizin yaşadığınız bu olmasın fakat eğer durum buysa görüşelim, en doğru kararı vermeniz için konuşalım.

Aşık olabilirsiniz!!! Bu oldukça yüksek bir ihtimaldir. O kadar yüksek ki, şu anda bir partnerinizin olması bile bu durumu değiştirmeyebilir. 

Eğer bir ilişkiniz yoksa, evli değilseniz ne güzel, aşık olun ve unutulmaz anlar yaşayın. Peki ya evliyseniz/sevgiliniz varsa? İşte o zaman işler karışabilir doğrusu!! 

Sosyal medyadan flört başlayabilir, hatta eskilerden tanıdığınız bir arkadaşınızla aranızda yakınlaşma olabilir.

Ay tutulmasıyla birlikte iş hayatınızda bir gelişme olmasını bekleyebilirsiniz değerli okurum. Peki neler olabilir? 

Öncelikle zaten gündeminizde bir konu varsa, mesela bir iş başvurusu veya görüşmesi yaptıysanız sonucun netleşeceğine bir şüphe yok. Görünen o ki, sizin lehinize sonuç çıkması ihtimali oldukça yüksek.

Haritanızda Satürn ve Jüpiterin konumuna bakınca, yabancı bir şirket veya yurt dışı bağlantılı bir işle ilgileniyor olabileceğinizi görüyorum. Böyle bir gündeminiz varsa ay tutulması tam zamanında gerçekleşiyor ve güzel haberler alacaksınız.

Bununla birlikte daha az etkili ihtimaller de var. Örneğin işinize/kariyerinize katkı sağlayabilecek bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek de dahil..

Öte yandan, iş bağlantılı bir seyahat olabilir, bazı görüşmeler yapabilirsiniz. 

Bir arkadaşınız/yakınınız aracılığıyla iş hayatınızın geleceğini etkileyecek bir şeyler olabilir. Mesela haberinizin olmadığı bir iş fırsatından bahsedip sizi bilgilendirebilir, sizin için referans olabilir vs.

Birinci grup ihtimaller:

Tutulmanın iş hayatınızla ilgili bir sonucu olacaktır. Doğrusu işle ilgili çok şanslı zamanlar değil, bunun nedeni tutulma değil, haritanızda Neptün/Satürn’ün konumu.. fakat tutulmanın enerjisi aksine çok iyi olacak. 

Tutulma iyi olsa da, işle ilgili huzursuz edici şeyler yaşama ihtimaliniz olduğunu düşünüyorum. Başlıca nedeni ise insanlar olacak gibi görünüyor. Mesela yöneticiniz veya çalışanınız, ekipten birisi, müşteriniz sorun çıkarabilir. 

Bir iletişim kazası yaşanabilir, işle ilgili yanlış anlaşılmalar olabilir. 

Eğer işle ilgili görüşmeler yaptıysanız, tutulmayla birlikte süreç duraksayabillir, ertelenebilir veya olumsuz haber alabilirsiniz. 

Daha az etkili şeyler de olabilir tabi: mesela işe olan motivasyonunuz azalabilir, özel hayatınız nedeniyle dikkatinizi işe veremezsiniz.

İşle ilgili tek şanslı ihtimal ise yurt dışı bağlantılı iş olanakları veya yabancı bir şirkette çalışma sürecidir. Bu gündem size uygunsa güzel bir haber gelecektir.

İkinci grup ihtimaller:

Bir yakınınızın tavrına tepki vermek durumunda kalabilirsiniz. Mesela ailevi bir konuda kardeşiniz/kuzeniniz bir hata yapar, uyarmak durumunda kalabilirsiniz.

Evliyseniz, eşinizle veya eşinizin ailesiyle aranızda sorunlar varsa, gerginliği soğutmak için uzaklaşmanız yerinde olacaktır. 

Bir arkadaş, kardeş, kuzenle birlikte tatile çıkabilirsiniz, onun misafiri olabilirsiniz.

Uyumlu bir evliliğiniz varsa, çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız güzel bir haber alabilirsiniz. Tutulmanın çocuk sahibi olmakla doğrudan ilişkisi var. 

Eğer çocuğunuz varsa bazı kararlar almanız gerekebilir. Mesela hangi okula kaydolacağını netleştirirsiniz veya çocuğunuzu tatil için yakınlarınızın yanına gönderebilirsiniz.

Birinci grup ihtimaller:

Çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız güzel bir haber alabilirsiniz. Tutulmanın çocuk sahibi olmakla doğrudan ilişkisi var. 

Eğer çocuğunuz varsa bazı kararlar almanız gerekebilir. Mesela hangi okula kaydolacağını netleştirirsiniz veya çocuğunuzu tatil için yakınlarınızın yanına gönderebilirsiniz.

Aşk hayatınızın hızlanması ihtimali oldukça yüksek, bir aşk hikayesi başlayabilir. 

Eğer ilişkiniz/evliliğiniz çok yeni değilse, Mayısla birlikte aranızda gerginlikler olacaktır. Bu sorunlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 

İkinci grup ihtimaller:

Evlilik kararı alabilirsiniz, aileleri tanıştırabilir, nişan/düğün yapabilirsiniz. 

Yaşadığınız şehrin ve hatta ülkenin değişmesi ihtimali varsa, tutulmayla birlikte netleşecektir. 

Yazlığınız varsa yazı geçirmek üzere yazlığa gidebilirsiniz, eksikleri varsa gidermek için birkaç günlüğüne uğrayabilirsiniz.

Uzun süren kısıtlardan sonra tatile çıkabilirsiniz veya tatil planınızı netleştirip rezervasyon yapabilirsiniz.

İş hayatınızda bazı zorluklar çıkacak gibi görünüyor (Satürn), tutulma sırasında bazı görüşmeler yapmanız gerekebilir, çözüm üretmeniz gerekebilir.  

Birinci grup ihtimaller:

Ülke değiştirme ihtimaliniz varsa kesinleşecektir, ay tutulmasıyla birlikte sürecin netleşeceğini göreceksiniz.

İşle ilgili beklentileriniz varsa ve sonucunda yaşadığınız şehir değişecekse aynı şekilde netleşecektir. Örneğin farklı bir şehirde iş başvurusu yaptıysanız veya tayin istediyseniz haber alacaksınız. Şans sizden yana diye düşünüyorum.

Evden çalışma, evden online eğitimler almak/vermek gibi düşünceleriniz varsa tam zamanı, zamanın ruhu sizi destekliyor.

Mayıs sonunda iş hayatınız epey karmaşık hale gelecek, güzellikler ve zorluklar birlikte gelecek. Arada kalacağınız zamanlar da olacaktır mutlaka ve netleşmek adına güvendiğiniz insanların ve aile büyüklerinin görüşlerini almak isteyebilirsiniz. 

İkinci grup ihtimaller: 

İşle ilgili şanslı zamanlardasınız; başvuru, görüşme için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Akademik hedefleriniz varsa, yüksek lisans veya doktora süreciniz varsa önemli bir gelişme olacağını söylemek mümkün. Beklentilerinizin karşılanacağını düşünüyorum.

Dil öğrenmek gibi, yazılım öğrenmek gibi modern zamanların ruhuna uygun adımlar atabilirsiniz. Eğitim konusu, ay tutulmasının ana temalarından birisi..

Siz de benim gibi yasaklardan çok sıkıdıysanız güzel bir tatile çıkmanın zamanı gelmiştir. Zamanın ruhu müsait, hemen yola koyulmalısınız. Yurt dışı tatili de ihtimaller arasında yer alıyor.

Birinci grup ihtimaller:

Bir ilişkiniz yoksa, müstakbel sevgilinizle ve hatta gelecekteki eşinizle tanışabilirsiniz. Bu yıl ve 2022 yıllarının neler getireceğini ah bir bilseniz!! Güzel olacak çok güzel..

Tutulmanın önemli etkilerinden birisi de eğitimle ilgili olacak. Bir eğitime başlayabilirsiniz, dil eğitimi de olabilir, planladığınız bir başka eğitim de..

Akademik hayatınız devam ediyorsa, sınavlar, tezler, sunumlar yapmanız gerekebilir; veya kabul süreciniz netleşebilir. 

Çocuğunuz varsa onun eğitim hayatıyla ilgili kararlar almanız gerekebilir.

Güzel bir tatile çıkabilirsiniz, yasaklardan sonra bir seyahat iyi gelecektir.

İkinci grup ihtimaller: 

Araba almak, arabanızı değiştirmek için daha iyi zamanlama yok, zamanın ruhu sizi destekliyor.

Harcamalar yapmanız gerekebilir, planlı veya beklenmedik bir harcama çıkabilir. Mesela aracınız için masraflar çıkabilir, tatil harcamaları yapabilirsiniz (rezervasyon), evinizle ilgili harcamalar olabilir.

Arkadaş, kardeş, kuzenle aranızda bir maddi mesele olabilir. Özellikle geçmişte bir borç/alacak konusu olduysa, şimdilerde konu kapanacaktır.   

Arkadaş, kardeş, kuzenle aranızda bir maddi mesele olabilir. Özellikle geçmişte bir borç/alacak konusu olduysa, şimdilerde konu kapanacaktır. Fakat maddi mesele olmasa bile, mesela arkadaş veya kardeşinizle aranızda bir anlaşmazlık da olabilir. Aynı dili konuşamayabilirsiniz.  

Araba almak, arabanızı değiştirmek için daha iyi zamanlama yok, zamanın ruhu sizi destekliyor.

Harcamalar yapmanız gerekebilir, planlı veya beklenmedik bir harcama çıkabilir. Mesela aracınız için masraflar çıkabilir, tatil harcamaları yapabilirsiniz (rezervasyon), evinizle ilgili harcamalar olabilir.

Yurt dışı bağlantılı bir gündem oluşabilir, ticari bir konu olması da yurt dışında ev almak gibi kişisel bir şey de olabilir. 

Görünen o ki değerli okurum, maddi meseleler bir süre daha peşinizi bırakmayacak. Aslında Ay tutulmasının parasal bir karşılığı yok fakat diğer gezegenler iş/parayı gündemin merkezine çekecek gibi görünüyor. 

Eğer iş nedeniyle yaşam alanınızın değişmesi ihtimali varsa bu gerçekleşecektir. Yaptığınız iş görüşmesi varsa ve sonuçlandığında taşınmanız gerekecekse (yurt dışı dahil) bu ihtimalin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Gizlemek durumunda kaldığınız bir konu/kişi varsa, o konuda bir gelişme bekleyebilirsiniz. 

Gizlemek zorunda kalacağınız bir şeyler gerçekleşebilir, mesela aileden gizli bir tatile gidebilirsiniz.

Aile büyüklerinizin yanına tatile gidebilirsiniz, yasaklardan sonra iyi gelecektir.

Birinci grup ihtimaller:

Eğer bir tanıdığın desteğine, referansına ihtiyacınız varsa tutulmayla birlikte aradığınız desteği bulacaksınız.

İşiniz veya özel ihtiyaçlarınız için gerekli gördüğünüz bir ürün/hizmet veya eğitim almanız gerekebilir. Örneğin online yazılım eğitimi almaya karar verebilirsiniz, bir programa ihtiyacınız olabilir. Benzer şekilde bilgisayar, telefon alabilirsiniz. 

Yasaklardan sonra yeniden sosyalleşme fırsatı bulabilirsiniz. Arkadaş, kardeş/kuzen ile bir tatilde bir araya gelebilirsiniz. 

Bir tanışma fırsatı oluşabilir, internet ortamı da dahil olmak üzere hayatınıza biri girebilir. 

İkinci grup ihtimaller: 

Tutulmanın iş hayatınızla ilişkili sonuçları olabilir. İşle ilgili bekletiniz varsa, zaten bir gündem içinde iseniz, mutlaka bir sonuç alacaksınız. İş başvurusu, görüşme de dahildir.

İşinizle ilgili önemli bir gündem yoksa, çalışırken daha ferah hissetmenizi sağlayacak gelişmeler olabilir. Belki çalıştığınız ekip değişir ve aranızın iyi olmadığı kişiler gider/uzaklaşır.

İşle ilgili eğitimler alabilirsiniz, iş seyahatine çıkabilirsiniz, hazırlık içinde olduğunuz bir sunum/tez gibi bir şey varsa tamamlanacaktır.

Tutulmanın iş hayatınızla ilişkili sonuçları olabilir. İşle ilgili bekletiniz varsa, zaten bir gündem içinde iseniz, mutlaka bir sonuç alacaksınız. İş başvurusu, görüşme, sınava girmek de dahildir.

Hukuk, eğitim, iletişim, ulaşım sektöründe iseniz işinizle ilgili önemli gelişmeler bekleyebilirsiniz. 

Ülke değişikliği planlarınız varsa (işi veya eğitim için geçici süreli de olabilir) belli ki süreçte önemli bir gelişme olacak. Hemen tutulmayla birlikte sonuçlanabilir veya önemli bir aşamayı geçersiniz. İlerleyen aylarda beklediğinizi alırsınız.  

İşinizle ilgili önemli bir gündem yoksa, çalışırken daha ferah hissetmenizi sağlayacak gelişmeler olabilir. Belki çalıştığınız ekip değişir ve aranızın iyi olmadığı kişiler gider/uzaklaşır.

İşle ilgili eğitimler alabilirsiniz, iş seyahatine çıkabilirsiniz, hazırlık içinde olduğunuz bir sunum/tez gibi bir şey varsa tamamlanacaktır.

İşle ilgili hiçbir gündem yoksa, işe ara verip güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Rahatlamaya ihtiyacınız yok mu? 

Tutulmanın en önemli sonuçlarından birisi, akademik hayatınızla ilgili olacaktır. Eğer master/doktora süreciniz varsa, kadro bekliyorsanız, sunum/tez hazırlığınız varsa, kısacası üniversite bağlantılı her ne varsa, güzel bir haber alacağınızı düşünüyorum.

Aile içinde özellikle kardeş/kuzenle ilgili meseleler varsa, mesela geçmişte aranız açıldıysa, şimdi buzlar eriyebilir.

Gündeminizde saydığım konular yoksa eğer, güzel bir tatile çıkmaya ne dersiniz? İşlere ara vermek, yasakların boğucu hislerinden kurtulmak için bir fırsat çıkabilir. Aile büyüklerinizin yanına veya yazlığınıza gidebilirsiniz. 

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.