UncategorizedYükselen Koç26 Aralık Güneş Tutulması / Yükselen Koç,

Aralık 11, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 Aralık’ta Jüpiter’de Oğlak burcuna geçti. Toprak enerjisinin çok fazla hakim olduğu bir zamandayız, tutulmada öncü burç olan Oğlak bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’ta ki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlakta’ki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Koç;

  • Çalışma hayatınızda yepyeni bir dönem başlar! Örneğin; çalışma şartlarınız değişir, işten ayrılabilir ve  yeni bir işe başlayabilirsiniz. Uranüs birinci evinizden Yeni Ay’a yaptığı açıyla sizi değişime davet ediyor! Yılın en sürprizlere ve değişime açık burcu sizsiniz diyebiliriz. Güneş tutulması size  bunun ilk yolunu  açacak görünüyor.
  • Yurt dışı ve eğitim temalı konularınız oldukça gündem oluşturacak gibi. Yeni Ay sizi destekliyor, yeni eğitim yada seminerlere katılabilir, ve ya seyahat gerektiren bir iş ortamında kendinizi bulabilirsiniz.
  • Eğitim-akademik kariyer ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Vize, pasaport gibi  işlemlere başvuru yapabilirsiniz.
  • Yeni bir araç almayı ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız uygun şartlar oluşacaktır.
  • Ailenizle ilgili heyecan yaratan güzel bir gelişme olur. Örneğin yeni bir  ev alabilir ya da yaşam alanınızı değişebilir, taşınabilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlıklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.
  • Uranüs’ün  Yeni Ay’a yaptığı güzel açıyla pek çok Koç burcu hayatlarında sürpriz kararlar aldılar. Bazıları özel hayatlarında,  bazılarıda gelir-gider konularında değişim içindeler.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin